Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

Для себе роздумую над ЖК "Оберіг" на Арцеулова. Якщо хто має коментарі/ціна-якість - буду радий почути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.06.2017 at 15:39, MOTOROLLLA сказано:

Цікавлять думки, щодо Луцької Рівєри? Хто що чув по якості матеріалів та й взагалі про обєкт?

Додам до написаного  LaMeRiLKiN

Перестінки з піноблоків; стяжки на підлогу не передбачено; утеплення не по всьому периметру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ніколи не розумію, нащо люди ідуть на ризик, який того не вартий. Обирайте собі оселю, яка точно буде безпечною і комфортною. Якщо ви сумніваєтеся, тоді це не ваше. Забийте і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Дуже шкода тих людей, які вклали гроші в цю забудову...Скоріше за все, будинок так і не добудують і люди залишаться ні з чим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Lorelia сказано:

Дуже шкода тих людей, які вклали гроші в цю забудову...Скоріше за все, будинок так і не добудують і люди залишаться ні з чим.

Ніфіга не шкода. Бачили очі що брали. сусідній будинок став тріщати з самого початку!! Ніяка поважаюча себе і інших людина не купила б квартиру в цьому будинку. Так що так їм і треба.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну назва дійсно дивна) ніяк не пов"язується з ЖК)

А з приводу того, що "бачили очі, що брали", то розумію чого люди повелись на забудову. Як мінімум, ціна за квартиру була менша і ті, хто довго збирав, вирішили вже нарешті купити щось. Та й транспортна розв'язка доволі непогана.

Хоча мені ніколи не подобався цей ЖК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Lorelia сказано:

А з приводу того, що "бачили очі, що брали", то розумію чого люди повелись на забудову. Як мінімум, ціна за квартиру була менша і ті, хто довго збирав, вирішили вже нарешті купити щось. Та й транспортна розв'язка доволі непогана.

А я от не розумію цих людей. Купівля житла - це досить серйозна справа, і перед тим як занести гроші, потрібно було би як мінімум знайти якусь інформацію по забудовнику. А по "Егоїсту" вже із самого початку були скандали то з документами, то з місцем будівництва і тріщинами сусіднього будинку. Та й власники - Сергій Була і Володимир Романюк (син екс-мера), вже побудували один скандальний Буратіно, так що чогось іншого від них очікувати було важко. Поки Микола Романюк був мером, то його синові та бізнес-партнерам не було ніяких перепон, шо хочУ - то ворочУ, але на даний момент лафа закінчилася, Луцьк рясно "заріс Укропом" і невідомо, як розрулиться вся ця ситуація. Так що я дійсно не розумію людей, які тупо повелися на низьку ціну і хорошу транспортну розв'язку. Чи може вони сподівалися, що добудують 100%, бо мер питання "порішає", але не так сталося як гадалося.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Dim@ сказано:

А чого було взагалі чекати від житлового комплексу з такою назвою.

нагадує olx.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Serpent сказал:

Так що я дійсно не розумію людей, які тупо повелися на низьку ціну і хорошу транспортну розв'язку. Чи може вони сподівалися, що добудують 100%, бо мер питання "порішає", але не так сталося як гадалося.

Ну канєшна. Всі ви герої постфактум. Якщо навіть і подумали люди, що Романюк=гарантія добудови, то невже всі тут дописувачі такі вже Ванги, що могли пророчити, що наш мер "тойво"? Я теж розглядав цей варіан квартири для батьків: з плюсів:ціна, район, розв'язка, парк, супермаркети. А мінусів був букет: стрьомний забудовник, назва, планування (площі) квартир, відсутність двору, вікна в вікна сусідніх будинків, аварійність сусіднього будинку, шумність. То я зарізав цей проект ще в зародку. А людей простих людей, що нашкрябли грошей, все ж слід пошкодувати, ціна була солодкою. А мажорам\депутатам\чиновникам пофіг, вони накрадуть ще.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Dima4s сказано:

Ніфіга не шкода. Бачили очі що брали. сусідній будинок став тріщати з самого початку!! Ніяка поважаюча себе і інших людина не купила б квартиру в цьому будинку. Так що так їм і треба.

Ти не правий.Люди купували ще коли тільки горе -будівельники почали копати котлрван,Люди-інвестори стали заручниками і ті люди,які жили в сусідньому будинку.Проблема, що той сусідній будинок теж побудований через сраку.Там фундамент СТРІЧКОВИЙ(так мені казали люди близькі до експертизи цього будинку), а не пальовий.Плюс самі будівельники палі використовували не забивні, а набивні, тобто після пробурення дірки відразу мали б її залити бетоном, а вони це не зробили і пливун поліз через ці дірки і сусідній будинок почав руйнуватися.В двох будинках протупили саме БУДІВЕЛЬНИКИ!!!Хоча,звісно і забудовник і власник землі, теж намутили з цим будинком в інших темах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, vaz75 сказано:

Ну канєшна. Всі ви герої постфактум. Якщо навіть і подумали люди, що Романюк=гарантія добудови, то невже всі тут дописувачі такі вже Ванги, що могли пророчити, що наш мер "тойво"? Я теж розглядав цей варіан квартири для батьків: з плюсів:ціна, район, розв'язка, парк, супермаркети. А мінусів був букет: стрьомний забудовник, назва, планування (площі) квартир, відсутність двору, вікна в вікна сусідніх будинків, аварійність сусіднього будинку, шумність. То я зарізав цей проект ще в зародку. А людей простих людей, що нашкрябли грошей, все ж слід пошкодувати, ціна була солодкою. А мажорам\депутатам\чиновникам пофіг, вони накрадуть ще.

Планування мені найбільше сподобалось з усіх будівницт Луцька.Особливо 2-во кімнатні квартири.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

То я зарізав цей проект ще в зародку.

Бо ти переборов у собі жадібність, скористався сірою речовиною, проаналізував усі факти - і в результаті прийняв правильне рішення, яке вберегло твій гаманець від попадалова на гроші, а зад - від купи геморою. І на це здатна абсолютно кожна людина, не потрібно бути Вангою. Просто річ у тому, що ми, як казав герой Абдулова у відомому фільмі, є

 

Я іще би додав, неляканих і жадібних. Наші люди лізли у МММ-201х, Хелікс і MMCIS навіть після того, як їх батьки втрачали у таких же пірамідах гроші у 90-х. Купували квартири у "Еліта-Центр", хоча мозок мав би сказати: "не може забудовник продавати квартири за набагато нижчою ціною, ніж ринкова, це просто економічно невигідно для нього", але @опа вперто вірила у дива. Та й просто якщо глянути на той "Егоїст", ну не треба бути професійним будівельником, щоби побачити, що відстані по нормах між будинками не дотримано, Егоїст просто впритул затиснутий між будинком по Соборності 20 і зупинкою, ні про які ДБНи і мова не іде. Земельку за сприяння колишнього мера виділили, дозволи "порішали", і вперед заробляти бабло. Особисто я би в такому будинку не жив би просто з принципу. Але принципи у різних людей різні, і за все в житті потрібно платити. В тому числі і за жадібність і тупість. Людям, які купували квартири в Егоїсті абсолютно по барабану на проблеми жильців Соборності 20, чий будинок (в тому числі і) через Егоїста може повторити долю будинку на Рівненській. Чому тоді я повинен шкодувати "егоїстів"?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, про ринкову вартість квадратного метра. У Фільварку "акція" - 8900грн. Однушка виглядає досить спокусливо, тільки от чи не свідчення це фінаснових проблем Луцьктехнобуду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Serpent сказано:

 

 

 ну не треба бути професійним будівельником, щоби побачити, що відстані по нормах між будинками не дотримано, Егоїст просто впритул затиснутий між будинком по Соборності 20 і зупинкою, ні про які ДБНи і мова не іде. 

А ви гляньте через парк на будинок де троянда і я к до нього придудований через арку інший будинок,яка там відстань,теж балкон в балкон майже.(Була якраз на це і б'є.)

Я не захищаю "егоїст", але всі інші забудовники також клали на ДБН, але це їм дозволяють контролюючі органи, тому впершу чергу їх потрібно  ставити в куток і "аяяй"...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, san4ez1 сказано:

А ви гляньте через парк на будинок де троянда і я к до нього придудований через арку інший будинок,яка там відстань

Там трохи не то, відстань мала звичайно але вікно в вікно не дивиться. А в егоїсті якщо будуть вікна зі сторони того тріснувшого будинку то люди буть бачити шо робиться в вікні навпроти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, IronSun сказано:

До речі, про ринкову вартість квадратного метра. У Фільварку "акція" - 8900грн. Однушка виглядає досить спокусливо, тільки от чи не свідчення це фінаснових проблем Луцьктехнобуду

Це швидше свідчення того, що ЛПЗ все ж залишається не надто популярним районом для проживання, і квартири в даному ЖК продаються гірше, ніж очікував забудовник. Впринципі і не дивно, недавно 3к без ремонту в панельці по Бенделіані продавали за $20k і черга не стояла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щонайменше половина новозбудованогожитла купується не зметоютам жити самому,чи дітям,а з метою продати та заробити.

Тому,що забудовнику, що інвестору дуже начхати на багато споживчих моментів-  головне гарна легенда і картинка.

Хто хоч раз продавав авто- зрозуміє про що я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Nokian сказано:

Щонайменше половина новозбудованогожитла купується не зметоютам жити самому,чи дітям,а з метою продати та заробити.

До 2007 р. так і було. Кредити видавали навіть бомжам під чесне слово, і купивши квартиру вже через рік можна було її легко продати із непоганим наваром. А зараз ситуація протилежна, ринок у глибокій @опі стагнації, і вже котрий рік просідає навіть ціна в долларах, і дна поки не видно. Така фігня буде творитися аж поки народ не побачить світло в кінці тунелю, напр. закінчення війни на Сході, відновлення кредитування (це основний момент) або значного зростання добробуту населення. Ну не буде ніякий інвестор при здоровому глузді інвестувати в житло на спадаючому ринку без ознак перелому тренду, ще й із ризиками що завтра в твою інвестицію прилетить ракета і адьйос, а народ без кредитування із зарплатою $250 буде збирати на житло до китайської паски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, san4ez1 сказал:

Планування мені найбільше сподобалось з усіх будівницт Луцька.Особливо 2-во кімнатні квартири.

Я однокімнатні мав на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Dim@ сказано:

В сусідньому будинку забудовник продавав квартири приблизно за 19000, а зараз вже перепродують по 22-23000

Якщо купувати на стадії котловану за 19к, а після здачі продавати за 22-23к, то вірю. Але тут є певні нюанси. Від стадії котловану до повної здачі будинку проходить приблизно 1,5-2 роки. Враховуємо те, що до цього моменту ціна за м² в $ падала на 5-10% за рік, додаємо інфляцію і постійний психологічний тиск, що від будь якого форс мажору доллар знову полетить за хмари і купівельна спроможність населення різко впаде, ну або будівництво тупо зупиниться ("Егоїсту" - привіт). І в кінці кінців виходить, що бізнес цей не такий вже і прибутковий, бо 19к зараз і 23к через 2 роки - це будуть приблизно однакові гроші, а ризиків добуя і трошки. Це вже не старі-добрі часи Ющенка, коли в 2005р. можна було взяти в Києві однушку за $70к, а вже через рік, у 2006, швидко і без проблем впарити її за $90-100к. Зараз такі фокуси не проходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна просто порівняти, скільки будинків здавалося у 2007 і скільки сьогодні.

Думаю раз в 5 зараз більше.

І таки да , вклавши на стадії котловану і продавши через рік готову отримуєш 30 -40 % У ВАЛЮТІ. Гроші виведені збанків у 2014 нікуди не зникли , а працюють у будівництві житла. Причому всі так спішать,бо прибутковість  закономірно падає.

Ясне діло, що  в масовому ажіотажі зявляється багато охочих на кидок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видел рекламу квартиры в Струмивке от 12000- это реальность. Что там за качество?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яровиця

ЛСТМ на Набережній

Луцька рівєра

Луцеорія

 

Що б вибрали Ви? І чому? .... і чого б нізащо не вибирали?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цього всього тільки "Яровиця".

З плюсів:якісні матеріали коробки, розміщення.

З мінусів:ціна, великий мурашник, є підозра, що комунівкації і мережі зроблені через сраку рукожопими робітниками, за матеріал не скажу...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...