Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

а що скажете на рахунок комплексу "Агора" в Зміїнці?

У нас попитом не користувалось.

Наскільки мені відомо, продається вже ду-у-уже довго.

ЗІ. Є ще квартира в новобудові на Арцеулова (забудовник - ЛСМ), 4/9 цегла, 53 кв.м.

Ціна - 6300 грн/ 1кв.м. Тел. 0506635148

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто усі квартири однакової площі платять однакову суму? Чи хтось може зменшити температуру і йому рахунок буде мешим? Гарячу воду подає та ж котельня? Це типу як двоконтурний котел, але на весь будинок?

Так якщо зменшите температуру, то будете платити менше причому суттєво, ми перший рік повикручували на максимум то платили 400-450 грн., зараз коли регулюємо температуру в кожній кімнаті, то 200-250 грн.

Гарячу воду подає та ж котельня, влітку коли у всього міста води не було у нас була(відключили на 3-4 дні і все).

Гаряча вода є цілодобово, а не так як хтось тут писав, що на ніч відключають, це не правда.

Не треба "демонізувати" дахові котельні, недоліки є, але це далеко не централізоване як дехто тут намагається його таким виставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пам"ятаю ніка представника агенства нерухомості (здається темп21), який у кількох темах роз.... розписував, що діамант на Київському майдані давно зданий і там практично продано усі квартири. Хотілося б запитати у такого спеціаліста, чому у такому козирному будинку в 8 годині вечора у жодному вікні не світиться? І як задоволені мешканці будинку декорацією у вигляді будівельного крана?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам 2 роки тому задавався схожим питанням, з певних причин зупинився на ЖК "Фаворит" вул. Кравчука 11Б. Опалення дахова котельня.

Якщо коротко про дахову котельню: в місяці опалювального сезону за 73 кв. виходило десь 200 грн. за опалення, на батареях є регулятори, більше відкручуєш-тепліше-більше платиш. Оплата по лічильнику тепла.

Доречі в нашому будинку ще не всі квартири продані, якщо, що то можете придивитись.

Дякую! знаю ваш будинок , налагоджував там компютерну техныку знайомим.Гарне місце! Які там є вільні? 1-но 2-х?

На рахунок конкретних варіантів не підкажу, краще вам звернутися до забудовника "Волиньіндустрія".

П.С. До речі друг з певних причин, продає квартиру в нашому будинку, 1 кімнатна, 2 поверх, з ремонтом. Якщо зацікавить дам контакти.

А ціну не підскажите, також цікавлюсь цим питанням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас на фірмі фірмі висить об"ява по об"єкту що на Конякіна ("Глобус" будує), так там "двушки" по ціні 4500 за метр. Поясніть чому така різниця в цінах?

А можна номер телефону забудовника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, цікава тема.....мало мати гроші, ще треба розбиратись в усіх цих "подводних камнях" :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто усі квартири однакової площі платять однакову суму? Чи хтось може зменшити температуру і йому рахунок буде мешим? Гарячу воду подає та ж котельня? Це типу як двоконтурний котел, але на весь будинок?

Так якщо зменшите температуру, то будете платити менше причому суттєво, ми перший рік повикручували на максимум то платили 400-450 грн., зараз коли регулюємо температуру в кожній кімнаті, то 200-250 грн.

Гарячу воду подає та ж котельня, влітку коли у всього міста води не було у нас була(відключили на 3-4 дні і все).

Гаряча вода є цілодобово, а не так як хтось тут писав, що на ніч відключають, це не правда.

Не треба "демонізувати" дахові котельні, недоліки є, але це далеко не централізоване як дехто тут намагається його таким виставити.

Я прожив в двох таких будинках (з даховими котельнями) і оба перейшли на індивідуальне опалення. Все що писав вище, писав з власного досвіду і тільки факти, нічого не "демонізую"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж пишу з власного досвіду, я знав всі мінуси дахової котельні ще перед покупкою квартири, тому зараз в принципі задоволений.

Я не мав на увазі, що саме Ви "демонізуєте", тому сприймати на власний рахунок мої слова не варто. Просто багато людей ставляться до них дуже негативно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незалежність від від будь-якої залежності - на сьогодні саме головне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покупать квартиры в новостройках, в которых построено менее половины этажей не стоит. Такое мнение ИАП «Столичная недвижимость» озвучил руководитель отдела продаж ЖК «Парк Стоун» Дмитрий Шостя. «В сегодняшних условиях я бы не советовал вкладывать деньги не то что на этапе фундамента, а и раньше возведения хотя бы половины этажей. Ведь если застройщик не имеет «жирового запаса» – то есть не может строить за свои деньги – разве можно говорить о его устойчивости в случае непредвиденных ситуаций?», – говорит эксперт. По его словам, чем меньше этажей возведено, тем больше риск, что дом не будет закончен никогда.

Ранее сообщалось, что украинцы ощущают острый дефицит жилья.

Украинцам нужно больше квадратных метров жилья. Об этом свидетельствует сравнение с другими европейскими странами. Об этом рассказал председатель по статистике ВОО «Лига экспертов Украины» Андрей Гусельников. «Меньше обеспечены жильем только румыны. У них 22 кв. м на человека. В соседней Польше – 24 кв. м, а у нас – 23 кв. м на человека», – сказал Гусельников.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще квартира в новобудові на Арцеулова

Ціна - 6300 грн/ 1кв.м.

Бачив на Набережній бігборд житло 3950 грн за метр. Хто шось знає.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще квартира в новобудові на Арцеулова

Ціна - 6300 грн/ 1кв.м.

Бачив на Набережній бігборд житло 3950 грн за метр. Хто шось знає.?

Це скоріше за все будинок на набережній (біля ЕТМ), перероблений з заводської недобудови на житловий, але це здогадка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто підскаже про якість квартир та умов прожиття в ЖК "Коста-Брава", с.Ліпини. Можливо коротко про плюси та мінуси монолітної будівлі. Стіни там теж залізо-бетон? Труднощі будуть тільки з тим щоб прослерлити дірку? Чи і ехо буде потужне? Також хотілося б поговорити про вікна від підлоги, чи не багато буде втрачатися тепла, а також чи не створює це незручності, адже поідеї зі свого вікна, якщо воно знаходится в куті будинку можна буде спостерігати, що діється в сусідів в квартирі та навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще квартира в новобудові на Арцеулова

Ціна - 6300 грн/ 1кв.м.

Бачив на Набережній бігборд житло 3950 грн за метр. Хто шось знає.?

4-квартирний будинок котетжного типу на дорозі, що з"єднує Відродження та Теремно, площа кожної 200 м2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто підскаже про якість квартир та умов прожиття в ЖК "Коста-Брава", с.Ліпини. Можливо коротко про плюси та мінуси монолітної будівлі. Стіни там теж залізо-бетон? Труднощі будуть тільки з тим щоб прослерлити дірку? Чи і ехо буде потужне? Також хотілося б поговорити про вікна від підлоги, чи не багато буде втрачатися тепла, а також чи не створює це незручності, адже поідеї зі свого вікна, якщо воно знаходится в куті будинку можна буде спостерігати, що діється в сусідів в квартирі та навпаки.

Що б мати уявлення про монолітно-каркасні будинки, подивіться незавершений каркас одного з таких будинків на Карпенка-Карого, неподалік від Єврокаміки. Там лише стояки монолітні, а стіни закладаються блоками (піно чи газо, не знаю). Тому сверло навіть тупеньке впорається з отвором. Великий плюс таких будинків - значно більше можливостей для вільного перепланування квартири (суцільних несучих стін немає, а є лише стояки).

Щодо недоліків, чув, що якщо неправильно щось зробили, то може бути підвищеної звукопроникності (за рахунок бетонних конструкцій перекреттів). Чи так це, не спеціаліст що б сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можливо дійсно Дахові котельні не такі й пагані як всі кажуть . Давайте в Цифрах. Скільки обходяться в середньому комун послуги 1-но 2-х кімнатних. Можливо дійсно є сенс індивідуального опалення тільки коли квартира великогабаритна? А тих 50 грн переплати , якщо купуеш 1- 2 кімн то не є така вже й проблема. + не буде велика бочка ( котел) - на кухні місце займати , і не буде нічого гудіти і чадний газ виділяти ))))))). Один раз живемо ж )))))))) Ну от подобається мені зараза той будинок Ваймана на Федорова 4д )))) Якби не те дахове навіть не писав би тут )))))))

Давайте в цифрах хто стільки платить , кількість кімнат площа і ціна середня..

Розпочну я .

3 кімнатна , ЦЕНТРАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ 64 кв. за жовтень заплатив 980 грн ))

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можливо дійсно Дахові котельні не такі й пагані як всі кажуть . Давайте в Цифрах. Скільки обходяться в середньому комун послуги 1-но 2-х кімнатних. Можливо дійсно є сенс індивідуального опалення тільки коли квартира великогабаритна? А тих 50 грн переплати , якщо купуеш 1- 2 кімн то не є така вже й проблема. + не буде велика бочка ( котел) - на кухні місце займати , і не буде нічого гудіти і чадний газ виділяти ))))))). Один раз живемо ж )))))))) Ну от подобається мені зараза той будинок Ваймана на Федорова 4д )))) Якби не те дахове навіть не писав би тут )))))))

Давайте в цифрах хто стільки платить , кількість кімнат площа і ціна середня..

Розпочну я .

3 кімнатна , ЦЕНТРАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ 64 кв. за жовтень заплатив 980 грн ))

Якщо стоїть лічильник на тепло на кожну окрему квартиру, то дахова котельня досить економа, цікавився у людей які проживають на Кравчука 11б і проживають в 3-ьох кімнатній площою 109 кв без лічильника платили 700 грн(нараховували за квадратуру) , а коли вирішили платити по лічильнику вийшло 380грн ( лютий місяць 2012). А за 2 кімнатну 74кв за жовтень заплатили 40 грн . А не було б лічильників нарахували б в разів 5 більше. Отже якщо дахова то тільки з лічильниками тепла на кожну квартиру окремо . При центральному опалені ми платимо цілий рік ,а тут лише коли спожиаеш.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можливо дійсно Дахові котельні не такі й пагані як всі кажуть . Давайте в Цифрах. Скільки обходяться в середньому комун послуги 1-но 2-х кімнатних. Можливо дійсно є сенс індивідуального опалення тільки коли квартира великогабаритна? А тих 50 грн переплати , якщо купуеш 1- 2 кімн то не є така вже й проблема. + не буде велика бочка ( котел) - на кухні місце займати , і не буде нічого гудіти і чадний газ виділяти ))))))). Один раз живемо ж )))))))) Ну от подобається мені зараза той будинок Ваймана на Федорова 4д )))) Якби не те дахове навіть не писав би тут )))))))

Давайте в цифрах хто стільки платить , кількість кімнат площа і ціна середня..

Розпочну я .

3 кімнатна , ЦЕНТРАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ 64 кв. за жовтень заплатив 980 грн ))

Мы с автономным отоплением в двухъярусной 4-комнатной квартире(не крупногабаритной) в самые морозные месяцы платили 300грн, а весна-лето 180-200грн. Теперь переехали в старый польский дом на Шопена, в 2х комнатную квартиру, первое что сделали, поставили котел и автономку, благо это было возможно и нам все разрешения дали, радуемся не нарадуемся.

Змінено користувачем Arven Rivendell
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автономне опалення 2-кімнатної 79 кв.м в самий морозний місяць до 300 грн (це з підігрівом води) - котел Vailant

автономка 3-кімнатної 79 кв.м в жовтні 2012 з підігрівом води - 130 грн

При ПРАВИЛЬНІЙ експлуатації дахової котельні ВСІМА жителями будинку витрати на опалення трошки більші за індивідуалку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я от ще таку статтю знайшов:

Відповідно до виданого в розпал кризи, але так досі й не скасованого наказу Мінрегіонбуду №637 від 24.12.2008 року, такі квартири мають вводитися в експлуатацію й передаватися від забудовників першим хазяям за умови виконання опоряджувальних робіт у повному обсязі.

На вимоги Мінрегіонбуду, жодна «бюджетна» квартира не може бути здана в експлуатацію без внутрішніх перегородок (стін) у квартирі, первинного опорядження стін і заповнення швів, внутрішніх дверей, первинної стяжки підлоги (під плитку, паркет, лінолеум або ж стандартної).

...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто не знає що то за 2-х кімнатне "чудо" за 300 тис..?

http://rieltor.lutsk.ua/flats-sale/view/3553684/

У мене є відчуття що такая ціна тому що він буде зданий , коли місяць повернеться до нас другою стороною, тому так ))))))))) Чи правий я?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як би Ви бачили як це "чудо на Конякіна" будували то ніхто не захотів би там жити

main.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто не знає що то за 2-х кімнатне "чудо" за 300 тис..?

http://rieltor.lutsk...e/view/3553684/

У мене є відчуття що такая ціна тому що він буде зданий , коли місяць повернеться до нас другою стороною, тому так ))))))))) Чи правий я?

як би Ви бачили як це "чудо на Конякіна" будували то ніхто не захотів би там жити

Відносно останнього не скажу, не знаю.

А щодо першого питання, то ціна в 5000 грн./ кв.м. на сьогодні є доволі невисокою. У того ж Чорнухи 6400....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто не знає що то за 2-х кімнатне "чудо" за 300 тис..?

http://rieltor.lutsk...e/view/3553684/

У мене є відчуття що такая ціна тому що він буде зданий , коли місяць повернеться до нас другою стороною, тому так ))))))))) Чи правий я?

як би Ви бачили як це "чудо на Конякіна" будували то ніхто не захотів би там жити

Відносно останнього не скажу, не знаю.

А щодо першого питання, то ціна в 5000 грн./ кв.м. на сьогодні є доволі невисокою. У того ж Чорнухи 6400....

Зразу видно що ви людина з Агенства, ))) Тут всім зрозуміло що ціна невисока, питання ЧОМУ вона така? Ті балкони потім на голову не попадають мешканцям ? )) Бо щось так хрупко зроблено , їх навыть не засклиш, а зліва ще взагалі не балкони а бетонні плити стирчать..Те що будинок біля шоссе де машини туди-сюди 24/7 теж його не прикрашае, невже тому 5000?..))

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...