Перейти до змісту

КлЮб власників 99-ок 9-ок і 8-ок.


Рекомендовані повідомлення

прогин?... все може бути, звичайно, але я б завіз на діагностику хоча б ще одному "лікарю". Головку гне від перегріву. Якщо в тебе цього не було, то, певно, набивання бабок.

Якщо ти клапана вкинув перший раз без притирання, то не дивно, що вони в тебе прогоріли... тому сумніви про прогин і про направляючі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

14 минуты назад, jack74 сказал:

прогин?... все може бути, звичайно, але я б завіз на діагностику хоча б ще одному "лікарю". Головку гне від перегріву. Якщо в тебе цього не було, то, певно, набивання бабок.

Якщо ти клапана вкинув перший раз без притирання, то не дивно, що вони в тебе прогоріли... тому сумніви про прогин і про направляючі

А ще гне від того, що не в тій послідовності затягують головку і без динамометричного ключа.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, jack74 сказано:

Якщо ти клапана вкинув перший раз без притирання, то не дивно, що вони в тебе прогоріли... тому сумніви про прогин і про направляючі

 

37 хвилин тому, vaz75 сказано:

А ще гне від того, що не в тій послідовності затягують головку і без динамометричного ключа.

 

от тому я сам туди і не лізу. Дорожче на фіналі ж вийде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Slavco сказал:

Стівени Кінги.... я тепер взагалі боятимусь навіть капот відкрити :blink:

І правильно зробиш.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, jack74 сказал:

прогин?... все може бути, звичайно, але я б завіз на діагностику хоча б ще одному "лікарю". Головку гне від перегріву. Якщо в тебе цього не було, то, певно, набивання бабок.

Якщо ти клапана вкинув перший раз без притирання, то не дивно, що вони в тебе прогоріли... тому сумніви про прогин і про направляючі

так, прогин, коли я зняв голову, то бачив, що продкладка між 3 і 4 почорнівша, пускала гази, і коли я привіз головку на ремонт до майстра, він відразу приложив лінійку, і видно якраз в тому місці прогин.

А клапана я то попритирав, але не регулював, і вони зажаті вийшли, вот і попрогорали.. А направляйки треба міняти, бо клапан вже в гнізді має шат... Вже як робити то робити все, бо знову знімати і робити те що не доробив не хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, vaz75 сказал:

А ще гне від того, що не в тій послідовності затягують головку і без динамометричного ключа.

Тільки в послідовності, і тільки з динамометричним ключем, таке діло на хазяйстві є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАбрав з ремонту головку, все обійшлося в 1800 грн - 800 робота, 980 запчастини.. Завтра буду збирати все до кучі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

прийшла й моя пора... Треба варити головку. Хто де знає які місця/контакти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

Треба варити головку. Хто де знає які місця/контакти?

рекомендувати тих, хто робив мені,  я не стану.

 

натомість розкажу історію, про  хорошого майстра, який не цурається братися і за мою "старушку"  а не тільки за якогось пригнаного з ПольщіTouareg-а.

Сталося так, що їхав з села, і прямо перед його хатою машина стала. намертво. Щеплення згоріло. В прямому сенсі.

Неділя була, зима, мороз. Я стою блимаю аварійкою, дзвоню, хто може дотягнути в двір. Всі зайняті.

І тут з хати виходить мужчина, і питається "що сталося?" кажу "капєц! - Приїхав!".  А він каже, "мій зять займається ремонтами машин, зараз я його покличу".

Вийшов молодий мужчина (хлопчина). Завів, каже, "заштовхуємо у двір". Заштовхали і лишили.

Незнайома людина. трохи стрьомно.  Але виходу не було.  Протягом тижня я йому привіз грошей на запчастини і в кінці тижня я машину забрав зроблену. При чому на запчастини я витратив грошей менше, ніж очікував. Бо він десь в когось бере зі знижками.

З того часу, він "крутить" мені її. :) Останній раз загнав полагодити гальма, то окрім гальм, відремонтував бачка на омив скла, поідкручував, попідтягував, передивився і т.д.

Так от, номер телефону: 050-041-72-09 Микола.

Коли знімали головку, то я до нього вже запізно додзвонився. :(  Зробив би дешевше. І якісніше.

 

А мені потрібен на мою 9-ку інжекторщик. Бо шота мені не подобається як машина їде. Варто зробити діагностику і при потребі підстроїти.

Дайте контакти, щоб можна було після 17-18-ї години приїхати. Бо є балувані, до 17 і все.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

рекомендувати тих, хто робив мені,  я не стану.

 

натомість розкажу історію, про  хорошого майстра, який не цурається братися і за мою "старушку"  а не тільки за якогось пригнаного з ПольщіTouareg-а.

Сталося так, що їхав з села, і прямо перед його хатою машина стала. намертво. Щеплення згоріло. В прямому сенсі.

Неділя була, зима, мороз. Я стою блимаю аварійкою, дзвоню, хто може дотягнути в двір. Всі зайняті.

І тут з хати виходить мужчина, і питається "що сталося?" кажу "капєц! - Приїхав!".  А він каже, "мій зять займається ремонтами машин, зараз я його покличу".

Вийшов молодий мужчина (хлопчина). Завів, каже, "заштовхуємо у двір". Заштовхали і лишили.

Незнайома людина. трохи стрьомно.  Але виходу не було.  Протягом тижня я йому привіз грошей на запчастини і в кінці тижня я машину забрав зроблену. При чому на запчастини я витратив грошей менше, ніж очікував. Бо він десь в когось бере зі знижками.

З того часу, він "крутить" мені її. :) Останній раз загнав полагодити гальма, то окрім гальм, відремонтував бачка на омив скла, поідкручував, попідтягував, передивився і т.д.

Так от, номер телефону: 050-041-72-09 Микола.

Коли знімали головку, то я до нього вже запізно додзвонився. :(  Зробив би дешевше. І якісніше.

 

А мені потрібен на мою 9-ку інжекторщик. Бо шота мені не подобається як машина їде. Варто зробити діагностику і при потребі підстроїти.

Дайте контакти, щоб можна було після 17-18-ї години приїхати. Бо є балувані, до 17 і все.

 

Він з Луцька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Женя, мені потрібен не майстер, котрий машини ремонтує, а суто вузькі спеціалісти, котрі мають відповідне обладнання, верстати... Певно ж цей твій майстер не має аргону вдома, та й станків різних теж, бо це і затратно і всім одночасно займатись не можливо. Але все-одно подякував за контакт, записав собі.

 

Отже, варять аргоном зара багато де... Наприклад, в "крематорії" на виїзді на Рованці. Я ж варив в Гаражджі навпроти цвинтаря. Їхня реклама висить над "Формулою". Швидко, гарно.

Шліфують вони не самі, віддають раз в тиждень в Маяки.

Також шліфують на Дубенській.

Я шліфував в Сергія в Теремно, на Писаревського, в автоучкомбінаті, навпроти стадіону. Швидко, якісно, мені рекомендували і я рекомендую.

 

Зара буду складати мотор :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

потрібно перевірити/відремонтувати генератор, дає меньшу напругу ніж потрібно 

підкажіть куди звернутись? багато майстрів відмовляються від ВАЗів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Reстарт на Лазо. Мені ремонтували навіть до УАЗів. Хіба що можуть сказати, щоб запчастини сам купив.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую, "Рестарт". Зроблять діагностику, передзвонять, скажуть що і скільки, погоджуєшся - ремонтують, відмовляєшся - платиш лише за діагностику і забираєш. Роблять в той же день. Ну якщо багато назбирали, то на наступний.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nikitamega сказано:

Жень не сказав тобі ніхто де компютерна діагностика на вази?

останнього разу занесло мене на Волвест :)

так сталося. Зветься сервіс Pribaltservice

Я то знаю чому прибалт ;)

Казали, що можуть зробити діагностику інжектора. Але я не мав часу .

Мабуть наступного разу запишуся і з'їжджу.

там мені всього потрохи нада... і розвал, і запалювання виставити. І діагностику інжектора і ... т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розвал вони вони вже кілька місяців як не роблять, кажуть спеціаліста не можуть знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, MrSAGEM сказано:

кажуть спеціаліста не можуть знайти

за той час можна було і на навчання відправити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Привіт, народ! ще не всі свої 9-99ті на брухт здали? ;) . Лазив тут по форумах ватодевятників, надибав, що можна на наші ласточки ставити повітряні салонні фільтри. Вніманіє - вапрос! Хтось ставив собі і чи реально допомагає у боротьбі з пилом та іншим листям/пухом цей агрегат?. Ссилка на одного з продавців: адаптер салонного фільтру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...