Перейти до змісту

КлЮб власників 99-ок 9-ок і 8-ок.


Рекомендовані повідомлення

Синій тосол чи червоний антифриз??

Поки міняють помпу та термостат, треба обрати рідину-антифриз? на чому зупинитися?

Яка ціна? І де купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Синій тосол чи червоний антифриз??

якщо по ціні підходить - то однозначно червоний якісний антифриз,

для вашого алюмінієвого радіатора краще буде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друзі треба частину салону до ваз 21099 висока панель,планка яка знаходиться посередині під вентиляцією що під магнітолою.

post-442-0-47429900-1413434926_thumb.jpg - Это ?

так ця потрібна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь-ласка, хто в курсі, чи можна в Луцьку, чи на околицях, купити ВАЗ-івський мотор моделі ВАЗ 21124 або 21126 і відповідну цим двигунам КПП, а також яка орієнтовна ціна цих агрегатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

народ, куди занести акумулятор на зарядку та профілактику.

Сів в гівно.. :( (із власних причин не виїжджав нікуди більше місяця)

Але кажуть варто не просто тупо зарядити, варто перевірити електроліт, його в'язкість. Можливо долити водички. Ну і т.д.

Куди? І яка ціна питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вул. Електроапаратна, біля ВіЄМа

А ближче до Соборності? Сафрон? (там-там) чи ще де?

на базаро тупо занести на формулу?

Змінено користувачем Zheny@
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на базаро тупо занести на формулу?

якщо там є куди, то да.

сам шукав колись

можливо щось змінилось, десь крапка та й відкрилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

поставив сьогодні собі на "Девятку" "десяточний" термостат... а тут, блін, морози закінчились :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, jack74,

поставив сьогодні собі на "Девятку" "десяточний" термостат... а тут, блін, морози закінчились :)

Та воно і без морозів буде помітно результат. Та в мене на моій і так пічка гріє огого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я задовбався міняти термостати щороку. Поки новий поставив - жара. Літо-осінь переїздив, прийшла зима, і термостат знов здохший, температуру тримає градусів 65-70... І ставив різні... От і вирішив поставити розборний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я задовбався міняти термостати щороку. Поки новий поставив - жара. Літо-осінь переїздив, прийшла зима, і термостат знов здохший, температуру тримає градусів 65-70... І ставив різні... От і вирішив поставити розборний...

Ааа то тільки через те, що розборний... Та хз, я б собі теж поставив, але щось з тими переробками впадло.. Просто антифриз такий напевно зараз г...ний во і летять ті термостати.. В мене теж після заміни тисячі дві всього і зараз теж 65-70 макс, я грішу на погоду. Але вже і картонку поставив і пох.. Навіть в пробках стоіш вище не підніметься..

Змінено користувачем Nikitamega
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

короче, поїздив я на "десяточному" - ті самі яйця, тіко вигляд збоку. Як було просто тепло, так і є. Такого еХфекту, такого "васторгу", як описували кулібини в інеті - "руку на трєтєй скорасті абжигаєт", я не отримав.

Буду мати натхнення, спробую іншу схему включення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене проблема з системою охолодження на атомобілі ВАЗ 2108.Коли заливаю воду в систему,вона не проходить через отвір блока циліндрів.Останній раз,як їздив,то воду зливав бігла і з блока і з радіатора.Крім того десь є утєчка,бо раніше був тосол і він витік,а коли став лити воду,то стала діватися ще швидше.Що це може бути?Візуально не можу побачити,бо коли машина працює на холостих,рівень води не падає.Хто що може сказати по цьому поводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене проблема з системою охолодження на атомобілі ВАЗ 2108.Коли заливаю воду в систему,вона не проходить через отвір блока циліндрів.Останній раз,як їздив,то воду зливав бігла і з блока і з радіатора.Крім того десь є утєчка,бо раніше був тосол і він витік,а коли став лити воду,то стала діватися ще швидше.Що це може бути?Візуально не можу побачити,бо коли машина працює на холостих,рівень води не падає.Хто що може сказати по цьому поводу?

Варіанти:прогоріла прокладка,буде підніматися рівень масла,або згорає з бензином,також подивіться під килим салону під пічкою,може туди затікати,і не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене проблема з системою охолодження на атомобілі ВАЗ 2108.Коли заливаю воду в систему,вона не проходить через отвір блока циліндрів.Останній раз,як їздив,то воду зливав бігла і з блока і з радіатора.Крім того десь є утєчка,бо раніше був тосол і він витік,а коли став лити воду,то стала діватися ще швидше.Що це може бути?Візуально не можу побачити,бо коли машина працює на холостих,рівень води не падає.Хто що може сказати по цьому поводу?

Варіанти:прогоріла прокладка,буде підніматися рівень масла,або згорає з бензином,також подивіться під килим салону під пічкою,може туди затікати,і не видно.

Дякую!Цей варіант можливий,бо пічка теж накрилась,не дує гарячим.А чому через блок не йде вода?За маслом дивився ніби без води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене проблема з системою охолодження на атомобілі ВАЗ 2108.Коли заливаю воду в систему,вона не проходить через отвір блока циліндрів.Останній раз,як їздив,то воду зливав бігла і з блока і з радіатора.Крім того десь є утєчка,бо раніше був тосол і він витік,а коли став лити воду,то стала діватися ще швидше.Що це може бути?Візуально не можу побачити,бо коли машина працює на холостих,рівень води не падає.Хто що може сказати по цьому поводу?

Варіанти:прогоріла прокладка,буде підніматися рівень масла,або згорає з бензином,також подивіться під килим салону під пічкою,може туди затікати,і не видно.

Дякую!Цей варіант можливий,бо пічка теж накрилась,не дує гарячим.А чому через блок не йде вода?За маслом дивився ніби без води.

А під двигуном сухо?

Може підтікати помпа. Коли двигун працює, відцентрований водяни насос текти не буде. Зате буде підсмоктувати повітря, і, як наслідок, "завоздушується" система (і пічка не гріє також від цього). Перевірка - під заглушений двигун поставити велику миску під місце можливого скапування види з помпи, і подивитись в бачок - чи немає там бульбашок.

Також варто перевірити колір і запах диму з вихлопної.

І часом буває, що декілька причин "працюють" одночасно - і прокладка прогоріла, і помпа підтікає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Потрібен задній гальмівний диск до 8 - 9

Можна б.в.АЛЕ в дуже хорошому стані.

Якщо новий, то по прийнятній ціні. Не спекулятивній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібен задній гальмівний диск до 8 - 9

Можна б.в.АЛЕ в дуже хорошому стані.

Якщо новий, то по прийнятній ціні. Не спекулятивній.

назадку в 2108 має бути барабан

є такий 129,80грн Харківbaraban-tormoznoy_2108_vaz.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новий, харківського виробництва 129,8 грн ;)

це цікаво.

Женя, не бери Харьков.

Дважды экономил и покупал (2101 и 2108).

Рабочая часть тоньше чем у заводских. Колодка чуть стерлась и цилиндры на вылет.

Кривые по расточке.

Лучше добавь денег и купи нормальные или даже чугунные.

Хватит на всю жизнь (зубилы :))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />це цікаво. <br />
<br /></p>

І що Женя вибрав??? Якщо вибрав.

І друге. Хтось ставив собі трьохконтактні свічки.?

Пс. Гугл читав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...