Перейти до змісту

КлЮб власників 99-ок 9-ок і 8-ок.


Рекомендовані повідомлення

Два слова про різницю/якість з попередніми. Старі ами були вбиті сильно. Напр., в одному амі поршень сам вилазив, його запихаєш, а він назад)))), тому порівняти з попередніми неможу. На ямах гупалостукало, зараз ямки проходжу плавно. + в мене "срака" задерта, стоять знизу втулки, відповідно машина жошчя, що зменшує нормальну роботу амів. Ніби так. Хто краще розбирається нехай підкажуть/поправлять мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Slavco, міняти сам будеш?

Ні, на сервісі, брат двоюрідний там крутить автівки.

Мдя, каяб з монро на порядок дорожчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив ходову 2 тижні тому.

Що там напхали - хз :) Казав майстер, що ставив стійки газо-масляні польські. Російськи не став, кажуть за 2-3 місяці, лишаються лише масляні...

Поміняли купу всього. 2500 грн. З роботою.

Машинка стала порєзвєй.

Поки особо нікуди не їжджу, то зажену на розвал, а далі двигун і інжектор. Заміна масла.. карочє, ще стільки ж..

Між іншим, яке масло радите, комради ?

Читав гарний відгук про ZIC XQ. 5W40 здається. не скільки відгук, скільки тест різних масел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між іншим, яке масло радите, комради ?

В мене Q8 10W40, на долив не брав, і не доливав. міняв два рази вже. Доречі, тра перевірити рівень!

то зажену на розвал

на Сафроні робив - 120 грн. Поїхав туди, бо радили пару людей саме до них.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російськи не став, кажуть за 2-3 місяці

оригінальний СААЗ служить довше буьяких іноземних аналогів за туж ціну :)

Між іншим, яке масло радите, комради ?

Читав гарний відгук про ZIC XQ. 5W40 здається. не скільки відгук, скільки тест різних масел.

не варто переплачувати, заливайте той же Зік 10W40 :_25:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZIC A+ 10w40 - заливав таке декілька разів, все добре було, жодних нарікань. До речі, тут на Борді ось чоловік продає саме таке масло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хто знає, або підскаже наступне.

Переднє праве колесо виступає на декілька мм (є така мірка - "на трохі більше") ніж ліве:

Праве: Ліве:

post-13697-0-13428900-1404735045_thumb.j post-13697-0-24224600-1404735092_thumb.j

post-13697-0-48095400-1404735236_thumb.j post-13697-0-72352600-1404735243_thumb.j

Їжджу так з літа 2011 року., резину не їсть, ні зимову, ні літню. На швидкість, ніби, також не впливає.

Але чому воно так???

Змінено користувачем bodia88888
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Померяй диагонали передка и контрольные точки передка снизу.

Будет видно морда поехала или в подвеске чего.

Съездий на развал. (Например, Львовская - 90 грн и компьютерная 110 грн). Там скажут, что куда уехало.

post-2155-0-47026200-1404908718_thumb.jp

post-2155-0-44671700-1404908728_thumb.jp

Змінено користувачем GreyHairs
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Съездий на развал.

Був на розвалі на Сафроні по К.-Карого. Впринципі, конкретного питання такого хлопцям не ставив. Робили на комп"ютері, кажись. Думаю, якби щось не так було,то вони сказали б.

что куда уехало.

На мій розсуд, якби щось кудись поїхало чи перекосилось в підвісці, то це відобразилось би на резині. Чи я помиляюсь???

Померяй диагонали передка и контрольные точки передка снизу.

Краби підуть за контрольні точки? Чи які брати?

ПС. Звиняйте, якщо задаю "дивні" питання)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, що все ж може підвісці бути ... капєц.

а саме ...? Буду міряти- дивитись

Змінено користувачем bodia88888
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може десь ступіцу повело чи хз.. Я не сильний в тому.

Варто завезти до когось, хто по підвісці.

Мені знайомий робив, то перебрав всю передню підвіску. Зараз на черзі задня. Чути, що підшипники гудуть.

Змінено користувачем Zheny@
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїдь до Саши в Липини, він розвалом займаєтья. Недавно робив розвал на 21011 то виявилось, що переднє ліве колесо на 3см було ближче до заднього як передне праве, все виправив. Діагностика у нього 20 грн. Як їхати до епіцентру він буде по правій стороні, з дороги є вивіска.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефону не маю. З дороги можна знайти. Як буду дома кину координати.

Там на вивісці пише шиномлнтаж, балансування... тільки це не та померанчева будівля з боксами.

Змінено користувачем SysR
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефону не маю. З дороги можна знайти. Як буду дома кину координати.

Станція майже навпроти заїзду до Епіцентра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на розвалі на Сафроні по К.-Карого. Впринципі, конкретного питання такого хлопцям не ставив. Робили на комп"ютері, кажись. Думаю, якби щось не так було,то вони сказали б.

Развал можно выставить и на уехавших осях. И внекоторых случаях гиометрии подвески.

По виду битая и плохо выставленная морда.

На мій розсуд, якби щось кудись поїхало чи перекосилось в підвісці, то це відобразилось би на резині. Чи я помиляюсь???

Помыляешся. :) Тебе на развале выставили "прямолинейку" и ничего жрать не будет.

Краби підуть за контрольні точки? Чи які брати?

ПС. Звиняйте, якщо задаю "дивні" питання)))

Крабы уходят вместе с теликом, потому их меряй не меряй ниче не даст.

Просто подними капот и померяй диагонали подкапотного по верхним точкам хотя бы левый верхний угол - правый нижний и также наоборот. Будешь видеть одинаковы ли они +/-.

Если большая разница - мордяка в уходе в ту сторону где длинее диагональ по передку.

По подвеске может быть:

- загнуты кронштейны рычагов, справа в сторону колеса, дотянули стойку до "прямолинейки" - колесо выпирает но идет ровно.

- неправильно установлена стойка или погулявший опорник

......

Змінено користувачем GreyHairs
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїдь до Саши в Липини, він розвалом займаєтья. Недавно робив розвал на 21011 то виявилось, що переднє ліве колесо на 3см було ближче до заднього як передне праве, все виправив. Діагностика у нього 20 грн. Як їхати до епіцентру він буде по правій стороні, з дороги є вивіска.

Заїжджав, СТО по запісі (тобіш дзвінку). Саши не було. Дали номер. Подзвонив. Аж з неділі передзвонити сказав. Шукаю далі...

Ціна - 20 грн. перед, 20 грн. - зад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Необхідно замвнити помпу. Яку взяти (виробник)? І де, щоб не переплатити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...