Перейти до змісту

КлЮб власників 99-ок 9-ок і 8-ок.


Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, Slavco сказано:

Привіт, народ! ще не всі свої 9-99ті на брухт здали?

думка закрадається :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

46 хвилин тому, Slavco сказано:

Привіт, народ! ще не всі свої 9-99ті на брухт здали? ;) . Лазив тут по форумах ватодевятників, надибав, що можна на наші ласточки ставити повітряні салонні фільтри. Вніманіє - вапрос! Хтось ставив собі і чи реально допомагає у боротьбі з пилом та іншим листям/пухом цей агрегат?. Ссилка на одного з продавців: адаптер салонного фільтру

 У мене там замість фільтра був чохол з підголовника натягнутий ))).. Але літом один х.. з вікнами відкритими їздив аби не зпектися всередині :)...
І да... не на металолом, але здав... в хороші руки, таксказать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Archon-ua сказано:

І да... не на металолом, але здав... в хороші руки, таксказать :)

Це твоя унікальна Самара-Балтік?

І ти її збагрив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Slavco сказано:

Привіт, народ! ще не всі свої 9-99ті на брухт здали? ;) . Лазив тут по форумах ватодевятників, надибав, що можна на наші ласточки ставити повітряні салонні фільтри. Вніманіє - вапрос! Хтось ставив собі і чи реально допомагає у боротьбі з пилом та іншим листям/пухом цей агрегат?. Ссилка на одного з продавців: адаптер салонного фільтру

дурня якась ... нафіг там той фільтр... нефіг чим займатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.05.2017 at 16:06, Zheny@ сказано:

Це твоя унікальна Самара-Балтік?

І ти її збагрив?

Ага.. Передав в надійні руки :) За гроші :)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залишився на 99-ку захист піддону, "грубий" та надійний!!!

кому тра - в приват.

фото скину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.05.2017 at 16:48, jack74 сказал:

дурня якась ... нафіг там той фільтр... нефіг чим займатись?

Совсем НЕ ДУРНЯ !

Катаюсь с таким фильтром 2 года . Каркас купил на OLX , фильтр на базаре . Вся радость тогда стала около 230 грн . Корпус фильтра 150 грн , фильтр 80 грн. В салоне заметно чище воздух + чистые воздуховоды .

Мне больше понравился электробензонасос на карбюратор и дополнительная электропомпа на антифриз !

IMG_20170522_170706.jpg

IMG_20170522_170723.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Народ: питання. А чи варто пересідати на щось цікавіше?

Я розумію, що свою (не GL) я дорожче, ніж за 2500 не продам. (а то й дешевше значно). (згідно цін на Авто-ріа)

 

А ще, розумію, що нічого хорошого за ті ж гроші +- стільки ж, я навряд чи візьму.

Які думки?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, Zheny@ said:

А ще, розумію, що нічого хорошого за ті ж гроші +- стільки ж, я навряд чи візьму.

Які думки?

 

Ну чому ж. Кордон ще кілька тижнів буде відкритий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну чому ж. Кордон ще кілька тижнів буде відкритий

не ліпи сюди "бляхи"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень навряд чи вийде щось цікаве для тебе із цієї задумки.

Я, наприклад, десь на початку літа тож думав продати свій тазик 2003-го року (правда з 3-ма дверми) і купити щось не з нашемарок.

У мене тоді ця задумка вперлася у мінімум 2-і серйозні проблеми.

Перша - не вийшло продати свою машинку хоча б за більш менш адекватні гроші, спускав ціну до 1600 і то ніхто не цікавився.

Друга - за 3000-3500 +- нема нормальних, живих авто які б відповідали моїм уподобання і смакам. Нема від слова зовсім. 

Розглядав варіанти Хонда Сівік хетч 5, 6 покоління і БМВ е36 купе і хетч. Варіанти передивлявся сам і навіть підключав знайомих із інших міст - нічого пристойного не знайшлося.

Всі були або биті або гнилі або похабно відновлені або все це разом. Тоді я для себе зробив висновок що старих іномарок (а за такі гроші тільки старі) вартих уваги не залишилось, а якщо і залишились то їх ніхто не продає.

Якщо хотіти пристойну іномарку в стані живого авто - тре піднімати бюджет і нормально піднімати.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З однієї сторони,  щоб тобі взяти щось цікавіше,  прийдеться трохи докласти,  а може і не трохи

А з іншого боку час то іде і вартість її постійно зменшується.. 

Я теж думав що віддам свою мінімум за 3, а вийшло трохи не так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от взагалі плюнув на ті старі іно-авто і їжджу далі на своєму тазику в якого я другий:) якого я купив з пробігом в 32т км. і поки ще якого зварка не торкалась:)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

варто вкласти 500 у.о. (в салон, "поварити" і т.д.)  і їздит далі? :)

Ну тут вже дивлячись наскільки все пічально. 

Якщо мотор інжекторний, кузов ще не в руїнах (ну типу поміняти пороги, арки) а передні сидіння  в тазах апріорі тре міняти на іно то на мою скромну думку можна і далі юзати таке авто. 

Тільки я рекомендував би зваяти спереду підрамник і трикутні ричаги. Собі щось подібне зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Litovets сказал:

БМВ е36 купе і хетч

Хетч ще в 4к якось влізе. А от купе - найдорожчий кузов у Е36. Так що там ціна буде стартувати з 5к в залежності від комплектації і двигуна.

P.S. Мова йде про живі машини з нормальними доками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Savage сказал:

Хетч ще в 4к якось влізе. А от купе - найдорожчий кузов у Е36. Так що там ціна буде стартувати з 5к в залежності від комплектації і двигуна.

P.S. Мова йде про живі машини з нормальними доками.

Про шо і власне і мова. Задумка типу подам свій таз докладу чучуть і куплю норм іно по утопічності конкурує з комунізмом.

З.І. ті 36-ті що мені траплялись (в живу і онлайн) являли собою заготовку під проект-відновлення в різній ступені завершеності (звісно на мій погляд і моє сприйняття стану авто, хтось може ще не один рік і так їздив) хоча 36 хеч міні дуже нра не зважаючи на архаїчну задню підвіску.

Тому далі іздю на тазіку, він хочаб близький до стадії завершення проекту:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо грамотно обесшумити і обшити салон, перебрати підвіску, сідушки замінити, то моїх інжекторних 1,5л з росходом не більше 8л (змішаного циклу) цілком адеката машина :)

А якщо не поскупитися на 1К ойро, і встановити електропідсилювач керма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

А якщо не поскупитися на 1К ойро, і встановити електропідсилювач керма?

Звідки взята така сума?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Litovets сказано:

Звідки взята така сума?

колись цікавився. Було в районі 3 000 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Zheny@ сказано:

Народ: питання. А чи варто пересідати на щось цікавіше?

Я розумію, що свою (не GL) я дорожче, ніж за 2500 не продам. (а то й дешевше значно). (згідно цін на Авто-ріа)

 

А ще, розумію, що нічого хорошого за ті ж гроші +- стільки ж, я навряд чи візьму.

Які думки?

 

2500+1000=Vectra B дорестайл - і будете згадувати 2109 як страшний сон ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, St@S_ сказал:

2500+1000=Vectra B дорестайл - і будете згадувати 2109 як страшний сон ;)

Ага, вектра б - страшний сон кузовних справ мастєра:D

Ніколи не розумів нашо треба іномарки які гниють не гірше за тазів. Хоча салон - це да, гарний, велюровий.

Також окремий привіт всяким сівікам, мердесесам і фордам.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Zheny@ сказал:

колись цікавився. Було в районі 3 000 грн

Тікі шо трохи погуглив - в районі піцот американськими вартує установочний комплект ЕУР новими детальками, а якшо позадротствувати на тематичних форумах то мо і дешевше бву найдеться.

Хоча як на мене ГУР (якщо говорити про вазівські девайси) в плані інформативності і зворотнього звязку значно краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Litovets сказано:

Тікі шо трохи погуглив - в районі піцот американськими вартує установочний комплект ЕУР новими детальками, а якшо позадротствувати на тематичних форумах то мо і дешевше бву найдеться.

на мою думку, авто повинно бути технічно справним, а всі ці допрацювання не варті, хіба що - збираєтеся їздити на ній вічно :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...