Перейти до змісту

КлЮб власників 99-ок 9-ок і 8-ок.


Рекомендовані повідомлення

Продивився аж до 35-ої сторінки форум "АвтоParty", не знайшовши підходящої теми, вирішив створити дану по роботі автомобіля ВАЗ-21099. Можливо ще комусь стануть в пригоді поради.

А в мене перше запитання : чи можна відключити звуковий сигнал (оте "пім-пім, пім пім"), який видає панель приладів (датчик дверей, температури,) коли включити запалювання і йде процес тестування приладів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Продивився аж до 35-ої сторінки форум "АвтоParty", не знайшовши підходящої теми, вирішив створити дану по роботі автомобіля ВАЗ-21099. Можливо ще комусь стануть в пригоді поради.

А в мене перше запитання : чи можна відключити звуковий сигнал (оте "пім-пім, пім пім"), який видає панель приладів (датчик дверей, температури,) коли включити запалювання і йде процес тестування приладів?

ніколи не мав лади але більш ніж впевнений що можна.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продивився аж до 35-ої сторінки форум "АвтоParty", не знайшовши підходящої теми, вирішив створити дану по роботі автомобіля ВАЗ-21099. Можливо ще комусь стануть в пригоді поради.

А в мене перше запитання : чи можна відключити звуковий сигнал (оте "пім-пім, пім пім"), який видає панель приладів (датчик дверей, температури,) коли включити запалювання і йде процес тестування приладів?

ніколи не мав лади але більш ніж впевнений що можна.

Так отож бо, мені також казали що мона. Тіко де той провід (хай би він сам переламався), ще не той переріжу - зовсім не поїде)).

ПС. відключити хочу, бо маленького мого будить цей звук дуже часто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, ну... повідключай взагалі всі контрольки і датчики :)

Я собі навпаки дублюючу лампочкам піщалку присобачив, бо на панель не так часто дивишся, а ти хочеш повідключати ;)

Я колись коли купував Фіат, здивувався, що ніяких пошкоджень "бортовий комп'ютер" не показує (в лапках - бо то не комп'ютер ;) ), а виявилось, що "Кулібін" просто світлодіоди повикусував :) Певно, теж очі мусолили :)

Взагалі є купа форумів по "зубилах", думаю, там більше толку вичитаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відключити хочу, бо маленького мого будить цей звук дуже часто

Треба маленького свого привчати до шуму. Бо шумових фонів (крім Вашої машини) є вагон. Все не відключите)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі навпаки дублюючу лампочкам піщалку присобачив.

В тебе піщалка, а тут, блін, дінамік десь добрий схований :0155:. От знайду його і поміняю на піщалку :0015:

Треба маленького свого привчати до шуму.

Музика в авто не тихо грає, розмовляємо "на ходу" (не тихо), а от на ту заразу реагує миттєво. Звук там "піцефічєскій".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відключити хочу, бо маленького мого будить цей звук дуже часто

Треба маленького свого привчати до шуму. Бо шумових фонів (крім Вашої машини) є вагон. Все не відключите)))

+100! Я своїх малих від народження спеціально не ховав від шумів. Не ходив на навшпиньках і інших сварив за таке. В результаті в подальшому не мав проблем ні з телевізором, ні з сусідською дрелькою, ні з ... Діти не здригались від будь-якого звуку, спали собі спокійно як в тишині, так і під телевізор.

Завжди дивувався від цього "бабського" виховання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАРОДДД!!!! Тема не про виховання. Звук, який хочеться позбутися.

Цікавить ТІЛЬКИ як??? Діти тут не причому, процес виховання тоже.

ПС.jack74, Oksana04, виховання моє побудоване на таких же принципах, як і у Вас. ну не підходить синочку цей звук, і шо???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bodia88888, робиш так: находиш ту пікалку, вирізаєш кусок пластиря і наклеюєш її на піщалку так, щоб троооохи було видно щілину, - звук стане менш надоїдливий )

Або читаєш цей FAQ, де знаходиш посилання сюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАРОДДД!!!! Тема не про виховання. Звук, який хочеться позбутися.

Цікавить ТІЛЬКИ як??? Діти тут не причому, процес виховання тоже....

:) а тут на Борді завжди так :)

Я ж кажу, автофоруми більш підходящі для вирішення твоєї проблеми :)

В мене звичайна стара "девятка", тому глянути не можу :)

Дивлячись на схемку (здається твоя) теж не бачу динаміка... post-8369-0-53063100-1340120652_thumb.jp

Описание:

1 - блок фар ваз 2115; 2-моторедукторы очистителей фар*; 3 - противотуманные фары*; 4 - датчик температуры окружающего воздуха ваз 2115; 5 - звуковые сигналы ваз 2115; 6 - выключатель лампы освещения моторного отсека; 7 - электродвигатель вентилятора системы охлаждения ваз 2115; 8 - генератор ваз 2115; 9-датчик сигнализатора недостаточного уровня масла ваз 2115; 10-датчик уровня омывающей жидкости; 11 - датчик износа колодок передних тормозов; 12 - наконечники проводов, подключаемые к общему насосу омывателя стекол**; 13 - насос омывателя ветрового стекла ваз 2115; 14 - насос омывателя фар*; 15 - наконечники проводов для подключения к насосу омывателя заднего стекла на автомобилях ваз 2113 и ваз 2114; 16 - датчик сигнализатора недостаточного давления масла; 17 - лампа освещения моторного отсека ваз 2115; 18 - наконечник провода для подключения к жгуту проводов системы управления двигателем или к жгуту проводов системы зажигания на карбюраторных автомобилях ваз 2115; 19 - моторедуктор очистителя ветрового стекла; 20 - стартер ваз 2115; 22 - датчик указателя температуры охлаждающей жидкости ваз 2115; 23 - выключатель фонарей заднего хода ваз 2115; 24 - датчик сигнализатора недостаточного уровня тормозной жидкости; 25 - аккумуляторная батарея; 26- датчик сигнализатора недостаточного уровня охлаждающей жидкости; 27-реле включения противотуманных фар ваз 2115; 28-монтажный блок ваз 2115; 29 - выключатель стоп-сигнала; 30 - штепсельная розетка для переносной лампы; 31 - лампа подсветки шкалы гидрокорректора фар ваз 2115; 32 - выключатель лампы сигнализатора стояночного тормоза; 33-колодка подключения лампы подсветки; 34 - выключатель ламп освещения приборов; 35 - подрулевой выключатель; 36 - выключатель аварийной сигнализации; 37 - реле элемента обогрева передних сидений ваз 2115; 38-выключатель зажигания ваз 2115; 39-предохранитель цепи фонарей заднего противотуманного света; 40 - предохранитель цепи элементов обогрева передних сидений ваз 2115; 41 - предохранитель цепи блокировки замков дверей; 42 - лампа подсветки передней пепельницы; 43 - реле зажигания ваз 2115; 44 - прикуриватель; 45 - лампа освещения вещевого ящика; 46 - выключатель освещения вещевого ящика; 47 - электродвигатель вентилятора отопителя ваз 2115; 48-дополнительный резистор электродвигателя отопителя; 49-переключатель вентилятора отопителя ваз 2115; 50-лампа подсветки переключателя отопителя; 51 - лампа подсветки рычагов отопителя ваз 2115; 52 - моторедукторы электростеклоподъемников передних дверей; 53 - переключатель электростеклоподъемника правой передней двери ( расположен в правой двери ); 54 - моторедукторы блокировки замков передних дверей; 55 - провода для подсоединения к правому переднему громкоговорителю; 56- моторедукторы блокировки замков задних дверей ваз 2115; 57 - провода для подсоединения к правому заднему громкоговорителю; 58 - блок управления блокировкой замков дверей ваз 2115; 59 - провода для подсоединения к радиоаппаратуре; 60 - выключатель очистителей фар ваз 2115*; 61- выключатель элемента обогрева заднего стекла ваз 2115; 62 - реле включения фонарей заднего противотуманного света; 63 - колодка для подключения к элементу обогрева правого переднего сиденья ваз 2115; 64 - выключатель фонарей заднего противотуманного света ваз 2115: 65 - выключатель элемента обогрева правого переднего сиденья ваз 2115; 66 - выключатель противотуманных фар ваз 2115*; 67 - выключатель ламп наружного освещения; 68 - выключатель элемента обогрева левого переднего сиденья ваз 2115; 69 - колодка для подключения к элементу обогрева левого переднего сиденья; 70 - провода для подсоединения к левому переднему громкоговорителю; 71 - переключатель электростеклоподъемника левой передней двери (расположен в левой двери); 72-переключатель электростеклоподъемника левой передней двери (расположен в левой двери); 73 - провода для присоединения к левому заднему громкоговорителю; 74-боковые указатели поворотов ваз 2115: 75-выключатель плафона на стойках передних дверей; 76 - выключатель плафона на стойках задних дверей; 77 - плафон; 78-плафон индивидуального освещения салона; 79-колодка для подключения к жгуту проводов электробензонасоса ваз 2115; 80 - выключатель лампы освещения багажника; 81 - комбинация приборов ваз 2115: 82 - лампа освещения багажника; 83 - блок индикации бортовой системы контроля ваз 2115; 84 - маршрутный компьютер ваз 2115*; 85 - колодка для подключения жгута проводов системы управления двигателем; 86 - задние наружные фонари ваз 2115; 87 - задние внутренние фонари ваз 2115; 88 - колодка для подключения к элементу обогрева заднего стекла; 89 - фонари освещения номерного знака; 90 - дополнительный сигнал торможения, расположенный в спойлере ваз 2115.

Порядок условной нумерации штекеров в колодках: А - блок фар и очистителей фар ваз 2115; Б - прикуривателя; В - монтажного блока ваз 2115, комбинации приборов, выключателя зажигания ваз 2115, очистителя ветрового стекла и других узлов электрооборудования ( у колодок с иным числом штекеров – порядок нумерации аналогичный ); Г - реле включения заднего противотуманного света; Д - выключатель аварийной сигнализации; Е - моторедукторов электростеклоподъемников и моторедукторов блокировки замков дверей; Ж - плафона освещения салона. В жгуте проводов панели приборов вторые концы белых проводов сведены в одну точку, которая соединена с выключателем освещения приборов (кроме белого провода, от штекера «4» колодки «Х2» монтажного блока 28 до блока 83 индикации бортовой системы контроля). Вторые концы черных проводов также сведены в точки, соединенные с массой. Вторые концы желтых проводов с голубой полоской сведены в точку, соединенную со штекером «4» колодки «Х1» монтажного блока ваз 2115. Вторые концы белых проводов с красной полоской сведены в точку, подключенную к штекеру «10» колодки «Х4» монтажного блока ваз 2115. И вторые концы оранжевых проводов тоже сведены в точку, соединенную со штекером «3» колодки «Х4» монтажного блока ваз 2115.

* Устанавливаются на части выпускаемых автомобилей лада ваз 2115;

** На автомобилях ваз 2115 различной комплектации может устанавливаться один общий насос омывателя и электромагнитные клапаны омывателей фар и ветрового стекла ( как на автомобилях ваз-2108 и ваз-2109 ). В этом случае колодки 12 подключаются к насосу омывателя, а провода, присоединенные к насосам 13 и 14, подсоединяются к соответствующим электромагнитным клапанам.

Треба поритись глибше, але зара нема часу. Якщо ніхто не допоможе - пізніше гляну.

PS Ти хоч напиши, якого року авто. Схеми ж то різні. Хоча, якщо в тебе "бомкає", то, певно, з "електронною" панеллю...

От ще схеми, але, певно, не твої

post-8369-0-24055700-1340120855_thumb.jppost-8369-0-73152200-1340120860_thumb.jp

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пасіба за ссилко і мапо (Dream,jack74)! Є що почитати.

Коли знайду оте піщало, то зроблю, як на форумі тому писало - виведу кнопочку окрему. Надоїсть - виключу. А щоб тихіше було - так і зроблю, заклею малость.

Якщо ніхто не допоможе - пізніше гляну.

Інфи вистачає. Дивитись немає потреби. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А просто до нормального електрика заїхати? дати трохи грошей і мати щастя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А просто до нормального електрика заїхати? дати трохи грошей і мати щастя?

А якщо можна самому зробити??? І щасливим будеш (по крайній мірі, що ти ЩОСЬ сам можеш в цьому житті). Тай гроші в кишені залишаться. Ось тобі і ЩАСТЯ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене нічо не піщєт, пепелац 04 року свєжєсті, електросхема нова... Тіко лємпи сі загорают на приборці - і всьо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене нічо не піщєт, пепелац 04 року свєжєсті, електросхема нова... Тіко лємпи сі загорают на приборці - і всьо...
з салона така була? Сумніваюсь...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Питання наступне. Чи використовував/використовує хто амортизатори сс 20? Форуми читав, думки власної ще не сформував. Вкажіть + та - в експлуатації.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хто знає, підскажіть будь-ласка, де в Луцьку можна зробити діагностику і перепрошити компютер на ВАЗ 21099.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

отмєтілсо.

Антиоффтоп, Вчора попав на 950 грн.: За 4 місяці машина посадила в хлам новий акум (турок, платінум). Автоелектрик взяв на хірургічний стіл гену і стартер. Гену за 300 грн проапгрейдили, а стартеру приговор - в утиль. Новий стартер 650 грн. Ну і вот...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поміняв датчика фази. Чек не горить, обороти за "1" вже не пригають, вібрація, майже, пропала. Але... всеодно - стрілка на тахометрі "плаває" (вже до "1"), і відчувається невеличка вібрація. Тобто немає рівномірної роботи двигуна. Мо свічки/провода поміняти чи "лізти" глубже? Хто підскаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що таке датчик фази? Холості регулює ДХХ чи РХХ ( як де пишуть) датчик холостого ходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інша назва "датчик положения распределительного вала (ДПРВ)". Його основна задача чітко оприділити ВМТ першого циліндру для системи фазового вприску (окремо для кожного циліндру). Якщо він не працює, система запалювання переходить в режим попарно-паралельного впраску. Основний плюс ДПРВ економія пального. ХХ від нього не може залежати. Треба чистити дросельний вузол, ДПКВ, перевірити РХХ, датчик масового розходу повітря, зазори в свічках, опір ВВ, бажано почистити інжектор (форсунки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Тре мінєти :) стійки амортизаторів на 99-й. Чекаю порад де у нас в Луцьку купляти і якого виробника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тре мінєти :) стійки амортизаторів на 99-й. Чекаю порад де у нас в Луцьку купляти і якого виробника?

Я два тижні назад мінєв на своїй, спереді ставив вкладиши. Брав HOLA S423

633698854.jpg

Стояли до того HOLA S421. В чому різниця не знаю (421/423). Ксаті, зараз і почитаю в неті. Просто зайшов в магазин і сказав що тра тето на такето

Хотів Кайаби ставити, але вони дорожчі. По мому бюджету підходили якраз Хола. Купував в Підгайцях, магазин є. За задні дав кажись 540/пара, за передні вкладиши - 469/пара.Slavco, міняти сам будеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...