Перейти до змісту

Де в Луцьку нормальні заправки на газ (пропан).?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

А де АНП та Газовик?

Анп на Боженка, біля мийки, недалеко від кромберга, а газовик на укрнафті біля виїзду з Луцька на Львів.

Причому анп-шний був кращий за брсм, а газовик кращий за анп.

А взагалі - я заправлявся на кожній заправці два рази як мінімум і порівнював витрату, динаміку.

На заправці біля виїзду на Львів було найоптимальніше співвідношення, не дивлячись на вищу ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 166
  • Створено
  • Остання відповідь

Заправлявся кдовгий час на БРСМ - останнім часом значно збільшився розхід.

Наразі вважаю що найкращий на АНП і на газовику (як на вишків їхати за переїздом) але там газ дуже вонючий.

А самий найменьший розхід в мене був на газу від ОККО. шкода що в нас немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що газ на вог спортився???

Як для мене то спортився. Довгий час там заправлявся....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А самий найменьший розхід в мене був на газу від ОККО. шкода що в нас немає

А біля Фуршету хіба непрацює газова колонка? Чи там вона для "красоти"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На заправці біля виїзду на Львів було найоптимальніше співвідношення, не дивлячись на вищу ціну.

яка ціна там зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробував заправитись на аветрі, авто, як на мене, тупіше ніж на газу від укрнафти на рованцях, але розхід тойсамий 200грн - 200 км. сьогодні вимушений був заправити на ВОГ 100 грн, поки газ не відстоявся то їхав як бабця по хліб, не тягне двигун взагалі, доїздив до 80 км і двигун знову тягнути перестав, таке враження що газ закінчується. це на двулітровому двигуні на гольф2. ВОГ мене остаточно засмутив ліпше на бензині їздити ніж на такому газі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А біля Фуршету хіба непрацює газова колонка? Чи там вона для "красоти"?

Також цікавить, хто знає, відпишіть, на ОККО біля Фуршета є / працює газова заправка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також цікавить, хто знає, відпишіть, на ОККО біля Фуршета є / працює газова заправка?

і про якість газу від ОККО скажіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляюсь на Рівненській біля фокстроту. Вроді не поганий газ місто/траса 11/8 л розхід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляюсь на Рівненській біля фокстроту. Вроді не поганий газ місто/траса 11/8 л розхід

Спочатку там також заправляв. Було ніби все нормально,потім розхід збільшився. Після цього змінив на вог. Ситуація була краща, а зараз на БРСМ взагалі супер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заправляюсь на Рівненській біля фокстроту. Вроді не поганий газ місто/траса 11/8 л розхід

Теж там заправився - лічильник здається правильно там рахує (влізло 35 літрів, біля Жабки заправлявся впихнули 46 л), динаміка нормальна.

Ситуація була краща, а зараз на БРСМ взагалі супер :)

Майстер казав, що після БРСМ фільтри ацкі брудні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говорите заправщику, что бы отключал колонку сразу после "щелчка" (сработки клапана)

всегда заправляюсь так!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говорите заправщику, что бы отключал колонку сразу после "щелчка" (сработки клапана)

всегда заправляюсь так!

Також тільки так запрвляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А біля Фуршету хіба непрацює газова колонка? Чи там вона для "красоти"?

Також цікавить, хто знає, відпишіть, на ОККО біля Фуршета є / працює газова заправка?

Очевидно для красоти (на ОККО біля Фуршета). Спеціально пішов запитав оператора на рах. газу. Мені відповіли, що немає і не було. На питання "а для чого стоїть бочка газова з колонкою і коли буде газ?" - повели плечима і сказазали "невідомо, може ніколи". А жаль.....

Напишу свої спостереження про газові заправки. За тиждень накатую від 1000 до 1500км, так що є можливість порівняти різні АЗС.

Довгий час заправлявся на БРСМ (максимальна скидка туди тягнула магнітом), був хороший пробіг на їхньому газі, але останнім часом (з початку 2015) розхід збільшився ( і в мене, і в товариша з його машиною). При чому біля парку ще так сяк, а біля Варшавки зовсім капец... щось там мутять напевно.

Пробував Аветру неодноразово - і в Козині, і в Копачівці, і в Луцьку. Скрізь розхід однаковий, газ нормальний, машина біжить.

Укрнафта на виїзді як на Ковель - найкраща ціна і "правильний" літраж, розхід замітно зменшився.

ANP біля ДПЗ - ще краще ніж на Укрнафті на Ковельській. І машина відчутно шустріша стає і розхід класний. Ціна така ж як і на Укрнафті.

І крайнє спостереження на сьогодні. Три рази підряд заправився на Укрнафті в Жабці. Після першої разу ще в дорозі відчув, що машина не просто їде, а летить (був здивований). Заправився другий раз - на 16л пробіг 230км, заправився втретє - на 14л пробіг 205км. В Жабці кожен раз заправлявся з невеличкою чергою машин. :)

Газовик ще поки не пробував...

ВОГ теж не пробував і не буду.

P.S. В кого є девайс з андроїдом (телефон чи планшет) рекомендую поставити з плеймаркета програмку Авиас, дуже класна річ. Там і карта заправок по всій Україні, і актуальні ціни (оновлюються в онлайні) для кожної окремо взятої заправки, і фільтрація заправок по типу пального, і можливість ведення статистики заправок автомобіля (літри, км, розхід і т.п.)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А біля Фуршету хіба непрацює газова колонка? Чи там вона для "красоти"?

Також цікавить, хто знає, відпишіть, на ОККО біля Фуршета є / працює газова заправка?

Очевидно для красоти (на ОККО біля Фуршета). Спеціально пішов запитав оператора на рах. газу. Мені відповіли, що немає і не було. На питання "а для чого стоїть бочка газова з колонкою і коли буде газ?" - повели плечима і сказазали "невідомо, може ніколи". А жаль.....

Напишу свої спостереження про газові заправки. За тиждень накатую від 1000 до 1500км, так що є можливість порівняти різні АЗС.

Довгий час заправлявся на БРСМ (максимальна скидка туди тягнула магнітом), був хороший пробіг на їхньому газі, але останнім часом (з початку 2015) розхід збільшився ( і в мене, і в товариша з його машиною). При чому біля парку ще так сяк, а біля Варшавки зовсім капец... щось там мутять напевно.

Пробував Аветру неодноразово - і в Козині, і в Копачівці, і в Луцьку. Скрізь розхід однаковий, газ нормальний, машина біжить.

Укрнафта на виїзді як на Ковель - найкраща ціна і "правильний" літраж, розхід замітно зменшився.

ANP біля ДПЗ - ще краще ніж на Укрнафті на Ковельській. І машина відчутно шустріша стає і розхід класний. Ціна така ж як і на Укрнафті.

І крайнє спостереження на сьогодні. Три рази підряд заправився на Укрнафті в Жабці. Після першої разу ще в дорозі відчув, що машина не просто їде, а летить (був здивований). Заправився другий раз - на 16л пробіг 230км, заправився втретє - на 14л пробіг 205км. В Жабці кожен раз заправлявся з невеличкою чергою машин. :)

Газовик ще поки не пробував...

ВОГ теж не пробував і не буду.

P.S. В кого є девайс з андроїдом (телефон чи планшет) рекомендую поставити з плеймаркета програмку Авиас, дуже класна річ. Там і карта заправок по всій Україні, і актуальні ціни (оновлюються в онлайні) для кожної окремо взятої заправки, і фільтрація заправок по типу пального, і можливість ведення статистики заправок автомобіля (літри, км, розхід і т.п.)...

Що це за розхід у Вас такий фантастичний ? Авто малолітражка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що це за розхід у Вас такий фантастичний ? Авто малолітражка?

Джилі СК двигун 1,5л.

Вищевказаний розхід получився з розрахунку місто 10% / траса 90%.

Нічого фантастичного тут немає... До встановлення ГБО в мене на БРСМівському 92му (з доливанням місцями Аветри та Укрнафти) був розхід 6,5 - 7л на 100км. А на ОККОвському пульсі по Карпатським горам получилось взагалі 5,3 л на 100км. на круг в 1500км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех..... мені би Ваш розхід. У мене 15-14 мій танк їсть :(

Ну якшо танк, то йому положено значить більше їсти ;) Нєбось літра 3 двигун?

В мого знайомого одного разу після заправки на БРСМі його дракон (3,3л) на 100км вдув 30л газу! Коли на нормальних заправках, то в 18-20л змішаного циклу вписується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як бензин так і газ на брсм що біля заправки неподобаються, а точніше г**но рідкісне.

На данний період заправляюсь біля мосту за фокстротом якщо їхати на Рівне. Якість вроді нічо, так як і ціна плюс адекватний літраж по балону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправився другий раз біля фокстроту. Літри порахували нормально, тяга нормальна. Поки задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...