Перейти до змісту

Де в Луцьку нормальні заправки на газ (пропан).?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Я щось не розумію, чи у вас не працює мультиклапан нормально? У мене балон 40літрів, більше 35-36 літрів ніколи ще не лізло, так як відсікає клапан (повинно 15-20% недозаправлятися до повного об`єму по ясним причинам).

На рахунок заправок, я заправляюсь там, біля якої закінчується газ. До якої заправки ближче - до тїєї і їду. як правило - укрнафта, брсм, рідше - вог, аветра. Скрізь все нормально, різниці не відчуваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 166
  • Створено
  • Остання відповідь

Не вірна в вас інформація, щодо ємкості балонів... Якщо у Вас балон на 40л і влазить 43 - нічого дивного, не факт що вас "взули". Привожу приклад: у нас пластмасова пляшка 2л кока коли. Коли ми купуємо її - бачимо, що пляшка не зовсім повна, а ще до корка - є місце. Так ось, це місце і заповняється. Якщо взяти рулетку і виміряти розміри балона, вирахувати об'єм абсолютно не важко. Коли виміряєте - зразу зрозумієте)

Хочу я побачити, як ти рулеткою точно об'єм балону вимірюєш, враховуєш товщину стінок, радіуси скруглень, враховуєш об'єм поплавка і іншого добра, що в балон напхана, враховуєш об'єм конденсату, який в балоні хоч-не хоч, а в якійсь кількості є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свого часу перепробувавши усі заправки зупинився на ВОгові.На їхній заправці я проїзджав найбільші відстані.

БРСМом би не заправлявся із принципу.Регіони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірна в вас інформація, щодо ємкості балонів... Якщо у Вас балон на 40л і влазить 43 - нічого дивного, не факт що вас "взули". Привожу приклад: у нас пластмасова пляшка 2л кока коли. Коли ми купуємо її - бачимо, що пляшка не зовсім повна, а ще до корка - є місце. Так ось, це місце і заповняється. Якщо взяти рулетку і виміряти розміри балона, вирахувати об'єм абсолютно не важко. Коли виміряєте - зразу зрозумієте)

Хочу я побачити, як ти рулеткою точно об'єм балону вимірюєш, враховуєш товщину стінок, радіуси скруглень, враховуєш об'єм поплавка і іншого добра, що в балон напхана, враховуєш об'єм конденсату, який в балоні хоч-не хоч, а в якійсь кількості є.

Ну як заправлять вище "норми" підніми кіпіш на заправці і хай визвуть службу перевірки. Вони тобі і пояснять, як це все вимірюється) Та й не розумію, як таке можливо) 2й рік на газу - ще ні разу, більше норми не влізло. 15-20% не доливає стабільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на балоні написано,що заправляти треба не більше 80% об"ему балона,мультиклапан лишне не мае пустити......)я так розумію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок мультиклапана, наскільки я розумію його дію, коли балон порожній - тиск в ньому малий, тиск на колонці продавлює газ всередину, із заповненням внутрішній тиск росте і в якийсь прекрасний момент колонка більше не може протиснути газ всередину. В кожного налаштовано по своєму - в основному 80-85%, причому залежно від колонки і клапана при цьому значенні газ або починає заходити повільніше, або подача припиняється. Читав колись, що якщо варіант 1 - то тут якраз і є чи не найбільша найобка, тому що колонка рахує інші значення, ніж реально заправляється. До речі, згідно правил техніки безпеки, заправщик має вимикати колонку коли спрацьовує клапан. В нас це хєр хто зробить, якщо біля нього не стояти, деякі умєльци, ще й машину розгойдувати будуть - мабуть, думають, що рідину, яка під тиском, можна втрамбувати.

П.С. А чим пан Єремєєв кращий за ПР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірна в вас інформація, щодо ємкості балонів... Якщо у Вас балон на 40л і влазить 43 - нічого дивного, не факт що вас "взули". Привожу приклад: у нас пластмасова пляшка 2л кока коли. Коли ми купуємо її - бачимо, що пляшка не зовсім повна, а ще до корка - є місце. Так ось, це місце і заповняється. Якщо взяти рулетку і виміряти розміри балона, вирахувати об'єм абсолютно не важко. Коли виміряєте - зразу зрозумієте) Вже стільки, скільки я з тим газом граюсь - певне ніхто не заморачувався)

оце вам хтось *по вухам* *поїздив* :) Тобто 90% власників авто на ГБО бідолахи й не здогадуются, що можуть заправляти більше номінальної ємності балону ))))))))))))))))))))))))))))) Навіть в *ноль* (тобто на номінальну ємність) балону заправити майже НЕМОЖЛИВО, в звязку з наявністю конденсату й газоподібної *подушки*. Газу влітку влазить меньше, взимку більше, бо температура нижча й *газоподібна подушка* меньша. Заправка по номіналу й вище, виключно наїб*лово газових заправок, на данний момент з цим боротись майже неможливо й тому мабуть єдиний вихід, на цю заправку більше ніколи в житті не заїзджати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірна в вас інформація, щодо ємкості балонів... Якщо у Вас балон на 40л і влазить 43 - нічого дивного, не факт що вас "взули". Привожу приклад: у нас пластмасова пляшка 2л кока коли. Коли ми купуємо її - бачимо, що пляшка не зовсім повна, а ще до корка - є місце. Так ось, це місце і заповняється. Якщо взяти рулетку і виміряти розміри балона, вирахувати об'єм абсолютно не важко. Коли виміряєте - зразу зрозумієте) Вже стільки, скільки я з тим газом граюсь - певне ніхто не заморачувався)

оце вам хтось *по вухам* *поїздив* :) Тобто 90% власників авто на ГБО бідолахи й не здогадуются, що можуть заправляти більше номінальної ємності балону ))))))))))))))))))))))))))))) Навіть в *ноль* (тобто на номінальну ємність) балону заправити майже НЕМОЖЛИВО, в звязку з наявністю конденсату й газоподібної *подушки*. Газу влітку влазить меньше, взимку більше, бо температура нижча й *газоподібна подушка* меньша. Заправка по номіналу й вище, виключно наїб*лово газових заправок, на данний момент з цим боротись майже неможливо й тому мабуть єдиний вихід, на цю заправку більше ніколи в житті не заїзджати

Просто кажуть вище, що неможливо задути більше. Задувають, чому б і ні. Чого ж таксисти, "шатають" авто при заправці думаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Свого часу перепробувавши усі заправки зупинився на ВОгові.На їхній заправці я проїзджав найбільші відстані.

БРСМом би не заправлявся із принципу.Регіони.

Ой да ладно.

А Єремеєв з Івахівом де-юре не регіони, зате де-факто повністю всі закони підтримували.

Нафіга ці понти? Тема про якість газу, а не про політику.

Зі всіх газів, що я заправляв найгірший це ВОГ. Тому навіть пропоновані талони на ГАЗ ВОГ -1 грн від стели я відмовився брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто кажуть вище, що неможливо задути більше. Задувають, чому б і ні. Чого ж таксисти, "шатають" авто при заправці думаєте?

Бовони херово вчилися в школі ))))

Я бачив як один з таких хитунів (не такстистів) відірвав направляючу на даху джипа, за яку хитав.

Вже я колись писав, але скопіпащу:

Прежде всего немного науки Компонентный состав сжиженного газа регламентируется техническими нормами ГОСТ 27578-87 «Газы углеводородные сжиженные для автомобильного транспорта. Технические условия» и ГОСТ 20448-90 «Газы углеводородные сжиженные топливные для коммунально-бытового потребления. Технические условия». Первый стандарт описывает состав сжиженного газа, используемом в автомобильном транспорте. Зимой предписывается применять сжиженный газ марки ПА (пропан автомобильный), содержащий 85±10% пропана, летом - ПБА (пропан-бутан автомобильный), содержащий 50±10% пропана, бутан и не более 6% непредельных углеводородов.

ГОСТ 20448-90 имеет более широкие допуски на содержание компонентов, в том числе вредных с точки зрения воздейст*вия на газовую аппаратуру (например, серу и ее соединения, непредельные углеводороды и т.д.). По этим техническим условиям газовое топливо поступает двух марок: смесь пропан-бутановая зимняя (СПБТЗ) и смесь пропан-бутановая летняя (СПБТЛ).

Марка газа ПБА допускается к применению во всех климатических районах при температуре окружающего воздуха не ниже -20°С. Марка ПА используется в зимний период в тех климатических районах, где температура воздуха опускается ниже -20°С (рекомендуемый интервал - -25...-20°С). В весенний период времени для полной выработки запасов сжиженного газа марки ПА допускается его применение при температуре до 10°С.Смешивание газов в выгодных владельцу заправки пропорциях и в соотношениях по цене т.е замена более дорогого газа на более дешёвый это основной источник дохода администрации на уровне корпорации или крупного оптовика или владельца сети заправок по договорённости с производителем(изготовителем) газовой смеси .

Остальные методы это так сказать местного "разлива-недолива".Это методы внедряемые нижним и средним звеном работников заправок

Вот рассказ бывалого автолюбителя который выработал свою систему общения при заправке газом с работниками газовых заправок.

1. Тарировка заправочной колонки...

Стараюсь заправляться в пустой баллон ДО ПОЛНОГО (к заправке тянусь на парах или уже на бензусе). Это дает возможность хоть приблизительно оценить точность тарировки колонки. В моем случае исправный баллон 40л, знаю, что залить могут максимум 85% т.е. 34л, ну +/-5% итого 32 - 36л. Часто вижу 38л, с такими как правило не спорю - воруют вмеру. Если больше 38 и у меня есть время и надхнення плачу за 34л и развлекаюсь(о "умных" словах, используемых в развлечении- чуть позже)... Разница в литраже реальном и на табло колонки появляется из за соответствующей тарировки колонки. Во всех пропановых колонках расходомер механический, а счетчик электронный. Во время тарировки происходит присваивание единице (литру) электронного счетчика некоего объема проходящего через расходомер. Тарировка в минус самый частый способ жульничества.

2. Модифицированные "кулибинами" заправочные колонки

Кроме того, при заправке до полного на нормальных заправках КОЛОНКА ДАЕТ СТОП САМОСТОЯТЕЛЬНО. Если в конце заправки скорость залива существенно снижается, но при этом не меняет темпа, колонка не останавливает заправку самостоятельно а заправщик подождав начинает тянуться к кнопке стопа- нежно перехватываю руку заправщика и глядя ему в глаза доверительно прошу "...пусть льется до полного, мне далеко ехать...". На короткое время бдительность заправщика таким маневром можно сбить. Как правило на 46 - 47 литре заправщики начинают нервничать и пробиваться к кнопке стопа. Но этих лишних литров сверх объема моего баллона достаточно для мотивированного отказа платить. Отсутствие стопа- результат "усовершенствования" гидравлики колонки (в редких случаях электроники). В таких колонках пароотделитель переставляют ПОСЛЕ расходомера. Расходомер насчитывает Вам и объем газа, который идет в баллон Вашего авто и объем паров, которые... возвращаются назад в бочку заправки. Как только баллон авто залит по самое немогу, жидкая фаза идущая на колонку начинает возвращаться в бочку заправки через пароотделитель. Эта перестановка пароотделителя и творит такие чудеса с заправленными объемами.

3. Газировка

Самый "элегантный" и редкий случай жульничества на заправках - заправка "газировкой".

К заправочному пропановому модулю подключают бытовой метановый баллон. В нормальном состоянии пропан-бутан дает единичные очень крупные паровые пузыри. После впрыска метана из баллона, пропан-бутан становится похожим на газированную воду из только открытой бутылки. Такой эффект с газом длится от полу часа до полтора часов. Заправка таким газом проходит в штатном режиме, литраж в норме, только вот пробег у Вас будет минимум на 30% меньше. Отследить такое дело можно только по давлению на манометре заправочной емкости. Если там больше 11и атмосфер летом, а тем более зимой, то скорее всего Вы стали свидетелем того редкого случая работы "думающих не стандартно" заправщиков. Если по близости с заправочным пропановым модулем Вы увидите МЕТАНОВЫЕ баллоны обязательно поинтересуйтесь давлением в бочке.

4. Умные слова...

Никогда не спорте с заправщиками - только попортите себе нервы, ни в коем случае не дайте им втянуть себя в спор. Ведите себя максимально корректно и сразу настаивайте на разговоре С ХОЗЯИНОМ заправки. Не старшим заправщиком, не главным инженером, который случайно оказался на этой заправке, только с хозяином. Объясню почему. Опять же из моей практики сформировалась статистика: 40% случаев жульничества на заправках - дело рук заправщиков, 50% - наемного руководства(опять же в сговоре с заправщиками) и только 10% - целенаправленная "бизнесполитика" хозяев. По моей статистике(приблизительной, я не претендую на точность) порядочных заправок всего около 40%! Если заправщики отказываются набирать хозяина, настаивайте на своем, пригрозите вызвать милицию, которая сама вызовет сюда хозяина.

Наверняка, хозяин заправки в разговоре сразу попробует Вас оценить. Закинет удочку со сказками о давлении и коэффициентах газа. Чтоб не говорили, знайте и уверенно ответьте на это: рабочее давление пропановой заправки - 9-12атмосфер, ВСЕ предохранительные клапаны - 16Атмосфер. Этого давления НЕДОСТАТОЧНО для сжатия жидкого газа! Коэффициенты в Вашем случае не имеют к объему никакого отношения. Просто 1л заправленного газа может весить 520гр, а может и 560гр. Вы покупаете газ в ЛИТРАХ не зависимо от его веса. Обязательно выскажите свои сомнения в правильности тарировки (сам термин - тарировка даст понять хозяину, что Вы в курсе ньюансов его бизнеса). Дальше, как правило, находится компромис. Если нет, то предложите хозяину вызывать комитет по защите прав потребителей для того, чтоб он рассудил кто из вас прав...

5 Отсекатель Думаю всем известно понятие "отсекатель" - т.е. клапан,который на ГБО при полном баке блокирует процесс налива.

Возможно на собственном авто или где-то еще вам приходилось слышать "потрескивание" или "постукивание" или "жужание" клапана в конце заправки.

Выяснился вот такой вот факт -когда тарахтит неисправный отсекатель - т.е. происходит его постоянное открытие/закрытие, процесс заправки переходит в импульсный режим вместо постоянного потока газа он то льется,то останавливается на секунду,нагнетая давление, опять продавливает клапан и так по кругу.

Так вот - во всех колонках счетчик налива представлен очень сложной турбинкой, которая считает поток. Точность налива с такой турбинкой - +/- 0,01 л. Но когда из-за неисправного грохочушего отсекателя налив то стартует, то останавливается на мгновение инерция турбинки,равная 0,01 умножается на к-во этих щелчков отсекателя,или как их еще назвать хз....

В общем получается так, что клиент сам себя наказывает, качая машину под грохот отсекателя, или просто необращая внимания на его неисправность, т.е. "дурит" счетчик колонки не в свою пользу а в нашу.При этом этого абсолютно не нужно,т.к. виновными становиятся заправщики

Заправщикам дана инструкция предлагать отключать заправку клиентам, когда отсекатель начнет тарахтеть. Клиент может конечно настоять и на дальнейшей заправке, но точность налива будет нарушена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім привіт!!!!

давайте зробим табличку голосування,таку як в темі про бензин!!! а то прочитавши всю тему,я зрозумів,що ВОГівський газ найкращий....?????

сьогодні заправився на Аветрі біля Кромберта , не дуже.....,смердить з труби....,тяга не та... про розхід ще не скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім привіт!!!!

давайте зробим табличку голосування,таку як в темі про бензин!!! а то прочитавши всю тему,я зрозумів,що ВОГівський газ найкращий....?????

Пропоную зробити 2 голосування: на найкращий газ та на найгірший.

Як на мене, то буде більш інформативно і показово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім привіт!!!!

давайте зробим табличку голосування,таку як в темі про бензин!!! а то прочитавши всю тему,я зрозумів,що ВОГівський газ найкращий....?????

Пропоную зробити 2 голосування: на найкращий газ та на найгірший.

Як на мене, то буде більш інформативно і показово.

Підтримую.

п.с. тоді заодно і відредагуйте назву теми :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Трішки не в тему. Стоїть на авто гбо Голандське і інкоои виникають проблеми з перехідником до пістолета. Де можна собі такий купити та вкруити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

собі можна такий виточити у токаря. можливо у мене десь по гаражу валяеться, якщо найду - дам для зразка.

останнім часом заправляюсь на укрнафті на рованцях. розхід - стабільно 11 літрів. на вогові загалом якість непогана, але часом бувають затьмарення і розхід з 11.5 виростає до 15, тому там стараюсь не заправлятись, доречі заправка на рівненській біля моста торгує восновному воговським газом. на БРсМі розхід десь 11-11.5, але тупувата машина, як на мене.

цікаво що на бензині розхід 8.5, і вивести розхід газу хочаби на 10 літрів у мене ну зовсім невиходить. є у мене думка що нас скрізь найо... ну ви зрозуміли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останнім часом заправляюсь на укрнафті на рованцях. розхід - стабільно 11 літрів. на вогові загалом якість непогана,

Аветру спробуй (быля Кромберга). Мені подобається, в порівнянні з Укрнафтою холостий хід стабільніший.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут про голосовалку мова йшла, то дайте варіанти відповідей, які потрібно в голосовалку внести, я назви заправок з космосу маю брати ? Чи думаєте мені більше всіх потрібно ? Створіть питання й варіанти відповідей, а я створю по цьому голосовалку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змінив заправку на БРСм та що на глушець, порівняно з Вог запас ходу 25 км. Це великий плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змінив заправку на БРСм та що на глушець, порівняно з Вог запас ходу 25 км. Це великий плюс.

А зміниш на АНП або газовик - буде ще краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змінив заправку на БРСм та що на глушець, порівняно з Вог запас ходу 25 км. Це великий плюс.

А зміниш на АНП або газовик - буде ще краще.

А де АНП та Газовик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змінив заправку на БРСм та що на глушець, порівняно з Вог запас ходу 25 км. Це великий плюс.

А зміниш на АНП або газовик - буде ще краще.

А де АНП та Газовик?

Також цікавить де ці заправки ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...