Перейти до змісту

Де в Луцьку нормальні заправки на газ (пропан).?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 166
  • Створено
  • Остання відповідь

майстри, що встановлювали гбо, рекомендували газ на ВОГ пр.відродження

власне там і заправляюся - нічого поганого поки не скажу про них, та ще й бонуси якісь нараховують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

майстри, що встановлювали гбо, рекомендували газ на ВОГ пр.відродження

власне там і заправляюся - нічого поганого поки не скажу про них, та ще й бонуси якісь нараховують

Було в мене таке: ... в мене балон 42 л., а загнали на ВОГ (на Відродження) - 44 л. :0155: :0155: :0155: і касир так впевнено говорить, що це ж газ, а газ зтискається!!! :0132: :0132: :0132:

:101010: :101010:

Я йому пояснюю: я купляю ЗКРАПЛЕНИЙ ГАЗ!!!

З тих пір туда не їду :0144:

РЕКОМЕНДУЮ біля Варшавки заправка білоруським пальним - там ще поки не обманюють, якість нормальна, є бонуси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто що скаже про "ноунейм" скраплений газ "онлі" заправку на Рівненській біля "Фокстроту"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Газу дійсно кожен раз влазить по різному, заправка на Відродження мене поки що влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепробував все що хочете...на газу відкатав вже 90 тисяч...

зупинився на beel oil котра біля Варшавки...кращого газу в Луцьку немає...начистіший...провірено...WOG котрий на відродження теж супер,але на мому авто там розхід рівно на 1 тіру більше в порівнянні з beel oil.

А хто що скаже про "ноунейм" скраплений газ "онлі" заправку на Рівненській біля "Фокстроту"?

не вздумайте туди їхати...як тільки відкрилась була суперова заправка, а зараз повне "ге"...в газу стільки сірки що в мене фільтр грубої очистки забивається за 3-4 тисячі і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Газу дійсно кожен раз влазить по різному, заправка на Відродження мене поки що влаштовує.

Може влізти по-різному ( в залежності від температури: зимою більше, літом - меньше),

але не більше об"ему бака!!! Як можна влити в банку об"ємом 1 л. якусь рідину об"ємом навіть 1,001 л? Газ, якщо він навіть не в рідкому стані, а якась частина в газоподібному,- все одно "скраплений", і в бак об"ємом 42 л. більше не влізе (він ж не розтягується :0142:).

:0144::0144: :0144:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Kidubon: раз вже є практика, то ще думка цікавить про заправку біля "Пакко" на Клима Савура, по дорозі на Вишків зразу за перехрестям, на обїзній біля ДПЗ за новим ринком, та на Рівненській біля перехрестя на Теремно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[email protected], тут є ще один невеличкий нюансик, це температура газу в цистерні і в баку, якщо на вулиці був мороз а температура газу в цистерні була значно вищою, то запросто могло влізти більше ніж по паспорту вміщує балон.

Є така штука як коефіцієнт теплового розширення для рідин, для пропану він в 15 раз більший ніж для води. Тобто теоретично в бак можна залити більше ніж він вміщує по паспорту, але якщо потім нагріти до нормальної температури то буде БУМ.

Ну а якщо на вулиці було тепло, тоді скоріш за все нЇ*ли, а для таких випадків у ВОГ є гаряча лінія, можна залишити жалобу.

Щоб не виникло непорозуміння в написаному, під словом "газ" я мав на увазі рідку фазу газу пропан-бутан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто що скаже про "ноунейм" скраплений газ "онлі" заправку на Рівненській біля "Фокстроту"?

Намахують конкретно і стабільно.

З власного досвіду рекомендую або ВОГ (відродження і с.Струмівка) а також БелОіл (ТЦ Варшавський і Рівненська перед кільцем).

Заправка біля ПАККО на клима савури ніби теж не погана. газ нормальний, вроді не намахують. розхід тоже в нормі. практично ніколи немає черг. але ціна там в порівннянні з іншими не сама низька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[email protected], тут є ще один невеличкий нюансик, це температура газу в цистерні і в баку, якщо на вулиці був мороз а температура газу в цистерні була значно вищою, то запросто могло влізти більше ніж по паспорту вміщує балон.

Є така штука як коефіцієнт теплового розширення для рідин, для пропану він в 15 раз більший ніж для води. Тобто теоретично в бак можна залити більше ніж він вміщує по паспорту, але якщо потім нагріти до нормальної температури то буде БУМ.

Ну а якщо на вулиці було тепло, тоді скоріш за все нЇ*ли, а для таких випадків у ВОГ є гаряча лінія, можна залишити жалобу.

Щоб не виникло непорозуміння в написаному, під словом "газ" я мав на увазі рідку фазу газу пропан-бутан.

Ось посилання: http://gbo.com.ua/propan.shtml

Прочитайте, будь-ласка, а особливо зверніть увагу на температурні графіки пропана і бутана. При підвищенні Т вони переходять в газообразний стан (вскипають), міняється плотність, ... ну в нас же не -40 :_08:

І ще ось тут (це не я придумав :) ): http://ru.wikipedia.org/wiki/Пропан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[email protected], у вас пропан в балоні в якому стані знаходиться? У нас же не -40 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[email protected], у вас пропан в балоні в якому стані знаходиться? У нас же не -40 ;)

в газоподібному до -188, бутан до 0 градусів по цельсію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В балоні? А Вас не дивує що він називається зріджений (скраплений), самі ж це писали чуть вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В балоні? А Вас не дивує що він називається зріджений (скраплений), самі ж це писали чуть вище.

В залежності від тиску (від наповненості балона). Ви хочете сказати, що в балоні газ лише в рідкому стані, без % газоподібного? Доречі, якщо в банку налити воду і закрити кришкою, то частина води буде рідкою, а частина випарується в газоподібний стан. Це все при "нормальних умовах".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О це вже краще.

В нас є пропан в двох станах рідкий і газоподібний, правильно? Газоподібний нас поки не цікавить.

В балон ємність 42 літри при заправці до повного влізе 42 літри рідкого пропану, правильно?

Значить в баці в нас буде тільки рідкий пропан, а значить рідина. Так от для рідини (ну взагалі не тільки для рідини а і для всіх станів) є ще така цікава річ як Температу́рний коефіціє́нт об'є́много розши́рення, що це таке можна прочитати в інтернеті. В двох словах це залежність розширення тіл від температури.

Я трохи спростив умови, щоб легше було роз'яснить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О це вже краще.

А я Вам доказувати нічього не збираюсь абсолютно! Да і тема тут не про це. Кому цікаво - все найде в гуглі. Доречі, там є теми про те, як обманують на газзаправках (як збільшується % обмана (недолитого газа) при збільшенні заповненості балона)...

А я для себе зробив висновок: заправляю приблизно 36 л., тобто до того, як спрацює трещітка. Тоді мені хватає на 400 км. пробігу точно. Коли на одометрі бачу 350,- дозаправляю знов до "трищітки". Вот і все! І розхід в мене зменьшився, і не боюсь, що там щось рване і т.д.

Всім бажаю удачі! І щоб в ваші балони вливали реальну кількість л. газу (за яку Ви платите свої гроші!!!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я і не намагався Вам довести що на заправці не намахали, просто намагався пояснити як можна залити в бак більше ніж влазить по паспорту. Теж саме відбувається і з бензином в морози, коли в пустий бак на заправці заливають більше ніж влазить по паспорту.

п.с. не заправляти балон підзаязку, є досить грамотне рішення. Оскільки при нагріві балону, повністю заправленого рідким пропаном, не буде куди розширюватись пропану, і можливий вибух балону (якщо немає захисного клапану, або при несправності)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. не заправляти балон підзаязку, є досить грамотне рішення. Оскільки при нагріві балону, повністю заправленого рідким пропаном, не буде куди розширюватись пропану, і можливий вибух балону (якщо немає захисного клапану, або при несправності)

Ось тут я з Вами на 100% згідний :sm110: .

Доречі, не я один так роблю і ідея не моя - вичитав в гуглі.

:D А тих, хто обманює на заправках, я б :mdr: :mdr: :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Kidubon: раз вже є практика, то ще думка цікавить про заправку біля "Пакко" на Клима Савура, по дорозі на Вишків зразу за перехрестям, на обїзній біля ДПЗ за новим ринком, та на Рівненській біля перехрестя на Теремно.

Біля пако колись заправлявся коли ціна реальна була в порівнянні з конкурентами...нарікань ніяких,окрім ціни(((

На вишкові не заправляюсь після того як мені в непорожній 53-х літровий балон запакували 63 літри і навіть не зупинилось...я вже сам попросив виключити...думаю мало що змінилось з тих пір...

На об"їзній що на ДПЗ то є заправка так звана "океан" якщо я не помиляюсь...там шось теж намучено...автівка їде ніби непогано,газ нормальний...але явно недолив...тому що коли в мене авто бере по місту 11.5-12л/100км то на тій заправці дуже рідко вписуюсь в 15л/100км. думаю коментарі зайві...

і тепер РІвенська-теремно той самий beel oil до викупу новими власниками газової заправки газ там був ужасніший..і то це мяко сказано...те що зараз газ заливають туди нормальний то є факт,але бочки після старого газу ніхто невимивав...моя думка є така...якщо попасти на повний балон то ніц страшного...а от коли той газ буде закінчуватись то хз...колись колега (за старих власників) там заправився попав на ремонт редуктора...причому як розібрали то виявили в редукторі незрозумілу зелененьку речовину...прямих доказів як завжди немає...все здогадки....але все ж...я особисто там стараюсь не заправлятись...але завправлявся 2 рази-нарікань немає...все в нормі,але як кажуть "береженого Бог береже"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Я заправляюсь на ВОГ на відродження. Ніби все нормально. Заправляв на Рівненській біля фокстрота, там розхід дещо більший порівняно з ВОГ.

Цікавить також хто де заправляється, кажуть на Аветрі газ ніби нормальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відкрилась заправка БРСМ на Рівненській - почав там заправлятись, поки що ніби нічого, правда в перші дні тиск на колонці був 12 атм, зараз вже 10, думаю за тиждень - другий спуститься до 8, як на ін. БРСМах. Ніколи не нарікав на Аветру, Укрнафту на Ковельській, на ВОГу колись хтіли мені 43 л. впарити, притому, що балон 40. Більш туди не заїзджаю. Всяким Фокстротам, Вишковам, Климам Савурам ніколи не довіряв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не вірна в вас інформація, щодо ємкості балонів... Якщо у Вас балон на 40л і влазить 43 - нічого дивного, не факт що вас "взули". Привожу приклад: у нас пластмасова пляшка 2л кока коли. Коли ми купуємо її - бачимо, що пляшка не зовсім повна, а ще до корка - є місце. Так ось, це місце і заповняється. Якщо взяти рулетку і виміряти розміри балона, вирахувати об'єм абсолютно не важко. Коли виміряєте - зразу зрозумієте) Вже стільки, скільки я з тим газом граюсь - певне ніхто не заморачувався)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...