Перейти до змісту

постановка авто на облік (поділись досвідом)


anton1992

Рекомендовані повідомлення

Планую купувати автомобіль Daewoo Nexia 2008 1.5!

В яку суму мені обійдеться постановка на облік (кінцева сума зі всіма нюансами) та страховка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дана процедура проводиться в МРЕО ДАІ за місцем проживання покупця (дійсна прописка обов'язкова). При постановці на облік, як і при знятті, автомобіль має бути присутнім обов'язково оскільки його оглядає експерт-трассолог на предмет достовірності номерів кузова і двигуна (хоча на сьогоднішній день, номер двигуна і не вписується в тех.паспорт він все одно підлягає перевірці). При постановці на облік оплачується пенсійний фонд (3% від вартості автомобіля вказаної в акті оцінки), послуги ДАІ, транспортний збір (залежно від об'єму двигуна).

При оформленні відповідної заяви, покупець при постановці на облік може вписати в свій тех.паспорт ще одного-двух чоловік, які зможуть управляти автомобілем (у такому разі необхідність в довіреності відпадає).

Страховка біля 300 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids, з власного досвіду писав чи просто скопіював звідкись?

Інформація застаріла. Інститут прописки давно анульовано, довіреності на право керування авто також в минулому році відмінили...

Хто володіє актуальною на даний час інформацією? Поділіться, будь ласка, з форумчанами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3% від вартості авто - в пенсійний фонд

якщо авто на обліку вже було - то транспортний податок платити не треба, якщо перша реєстрація - то 150 грн. податку

послуги мрев - десь -+ 500 грн

послуги експертів - +220 грн.

оцінка вартості авто - (в експертів) - 98 грн. з ними ж можна домовитись (за 100 грн. тільки нікому не :0155: - гуд?- :_04: ) щоб дешевше оцінили машину...

страховка - в залежності де проживає власник авто - буде коштувати в районі 250-300 грн.

ще будуть питання - пиши в личку - допоможемо.... :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось це нормальна відповідь. Дякую, xriaps, чекав на вашу появу в темі. Не даремне :-).

А то ще б до гугля послали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо авто стоїть на обліку в іншій області, можна його зняти з обліку у нас, чи обов'язково треба знімати там, де воно "прописане"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо авто стоїть на обліку в іншій області, можна його зняти з обліку у нас, чи обов'язково треба знімати там, де воно "прописане"?

авто знімається з обліку по місцю реєстрації

але є нюанси. наприклад в нас в Луцьку ти можеш пройти експерта і інспектора, які видадуть тобі експертизу та акт огляду авто.

ти з цими доками (без машини) їдеш в іншу область і знімаєш авто з обліку.

але в кожній області в кожному мрев свої закони. тому про цей нюанс треба уточняти по телефону...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Щоб не плодити тем пишу тут.

Зараз почув одним вухом від перехожих, що з 1 січня 2013 року буде змінений % сплати до ПФ при постановці на облік автомобіля. Хтось щось чув про це ?.. Якісь зміни з нового року передають ?..

Просто зараз потрібно знімати і ставити автомобіль от і болюче запитання, допоможіть порадою хто в курсі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Просто зараз потрібно знімати і ставити автомобіль

згідно постанови КМУ від 27 червня 2012 р. № 600 авто з обліку при перереєстрації навіть знімати не треба.

проте, всі далі працюють, як і раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Просто зараз потрібно знімати і ставити автомобіль

згідно постанови КМУ від 27 червня 2012 р. № 600 авто з обліку при перереєстрації навіть знімати не треба.

проте, всі далі працюють, як і раніше.

Тобто, якщо в мене авто зараз на реєстрації, а я хочу зняти і поставити його на себе - то мені навіть не прийдеться його знімати? А зразу зможу поставити його на облік? Яка ціна буде для Opel Vivaro 1.9 2006 року?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DMK, Ви не дочитали мій пост до кінця - всі працюють по-старому.

Тобто для перереєстрації потрібно спочатку зняти авто з обліку, а потім ставити на себе. Цікавлячись питанням перереєстрації авто, я зрозумів, що вказана вище постанова - це лише теорія. На практиці вона працює, ніби, лише в м.Києві та м.Одесі, бо на даний час ще не працює всеукраїнська база даних автомобілів. Сподіваюся, що база запрацює і в нас в недалекому майбутньому.

покращення на даний час - відмінено 3% податок в пенсійний фонд при постановці б/в авто на облік.

тобто перереєстрація зараз трохи подешевшала. А азгалом в скільки стане перереєстрація - зняти його з обліку (близько 450-500 грн.), а потім згідно довідки-рахунку (сама довідка-рахунок 700 грн. + збір 1% від вартості авто по каталогу), тоді поставити на облік на нового власника (близько 750 грн.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще така інформація:

http://www.autocentr...dele-50536.html

Новая процедура перерегистрации авто:

за 2 часа, 300 грн и в любом отделе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна у людей, які постійно займаються продажем авто взнати:

З боку продавця: коли знімати з обліку до\після продажу, де це робити (яке віконце\ця Мрев),скільки коштів то вартує, що далі робити

З боку покупця: які документи при купівлі повинні бути (ну наприклад довідка-рахунок, де її брати, скільки коштує), де реєструвати (для Луцька, які віконечка), скільки коштів на те треба.

Я розумію, що все залежить від авто, але все ж... Візмемо до прикладу ДЕУ Ланос за 6000-7000 доларів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Які терміни даються щоб розмитнити авто пригнане із-за кордону? Знаю що можна їздити 2 тижні. А як довго можна якщо не їздити автівкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто знає скільки зараз коштує зняти і поставити авто на облік, підкажіть будь-ласка!!!

і чи можна вато яке зареєстроване в Києві тут в нас зняти і поставити!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає скільки зараз коштує зняти і поставити авто на облік, підкажіть будь-ласка!!!

читайте вище, користуйтеся пошуком, це питання піднімалося тут неодноразово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читайте вище, користуйтеся пошуком, це питання піднімалося тут неодноразово

цікавить хто на практиці робив це, а не теорія, бо в теорії все так гарно описано що майже я вдома онлайн можу зняти і поставити авто на облік:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить хто на практиці робив це, а не теорія, бо в теорії все так гарно описано що майже я вдома онлайн можу зняти і поставити авто на облік

там написана саме практична сторона, я знімав та ставив на облік авто, вказував процес та необхідні суми. Робив сам, без "рішал". Можливо не в цій темі, добре гляньте в пошуку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...