Перейти до змісту

Всем ЦОЙ, пацаны!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

дааа.. Срібний Д'жагель Д'жали вчора Д'жару)))) Ніколи не думала, що почую це наживо :) Спасіба, ДІ!!! ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Розпочну свій фотозвіт з самого цікавого, що я побачив та почув. А саме:

Фотосет "Юні фанати та фанатки":

d849d541b3ca.jpg

5fdda1993a4b.jpg

33e2aa34a7f1.jpg

2b446658f3ab.jpg

7aa02d44415f.jpg

70367cdd0062.jpg

f046dd149f38.jpg

fde5588a93b7.jpg

beb647e9842e.jpg

c015479d1e51.jpg

4b77b7dfb061.jpg

ff57250bc180.jpg

0561432c0776.jpg

d1d15d373806.jpg

9cda4f4cd04d.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дааа.. Срібний Д'жагель Д'жали вчора Д'жару)))) Ніколи не думала, що почую це наживо :) Спасіба, ДІ!!! ))))

я думав, шо ми спозорились, але моїм "одногрупнікам" так сподобалось, шо вони до ночі ходили містом(в Славіка поїзд в 4 ранку був) і обговорювали, як то з"їжжатись на репетиції на вихідні(гєографія учасників: Луцьк, Рівне, "ВсяУкраїна").

Іванка, я не помилюсь, якщо скажу, що ти відновила "Срібний д'Жагель" в старом(в усєх смислах) составє :) Будем шось творить нове після 11 років перерви.

Толік, которий гіторист, так і не лягав, чекав девятої ранку, шоб подзвонить і сказать мені, шо "ЦЕ БУЛО А%*ЄННО!!!" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думав, шо ми спозорились, але моїм "одногрупнікам" так сподобалось, шо вони до ночі ходили містом(в Славіка поїзд в 4 ранку був) і обговорювали, як то з"їжжатись на репетиції на вихідні(гєографія учасників: Луцьк, Рівне, "ВсяУкраїна").

Іванка, я не помилюсь, якщо скажу, що ти відновила "Срібний д'Жагель" в старом(в усєх смислах) составє :) Будем шось творить нове після 11 років перерви.

Толік, которий гіторист, так і не лягав, чекав девятої ранку, шоб подзвонить і сказать мені, шо "ЦЕ БУЛО А%*ЄННО!!!" :D

мляя.... я аж таго...розчулив ти мене карочє...

Діма! для мене це дуже і дуже важливо.

дякую вам за те, що ви вирішили давати свою творчість людям і надалі :)

п.с. коли робимо квартирник? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mzSKjNAve-w.jpg

Перкусійооо

a0sX4jjb44c.jpg

Гармошко

kUPcZJm4En0.jpg

Діфотодудко

2Ijlpmp-qgc.jpg

такоє пєркусіо

0lQ9_B3M_Rs.jpg

Тамбуріно

M1tl16nhEy0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так сталося, що приїхав у Луцьк о 10 вечора. І відразу на квартирник полетів. Вірніше, на його завершення.

Але й це чи не найкраща частина концерту - коли залишається кілька музикантів, кілька слухачів, гітари і магія.

Небагато, разом чоловік 7-10 усього. Але, як говориться, - "не кількістю, а якістю.."

Дякую Толіку /"Срібний д'Жагель"/ та Сергію /"Б-612"/ за віршовано-музичну мудрість та спілкування.

Дякую Іванці, Ромі і Ко за організацію та проведення творчого вечора. Наснаги вам і успіхів у проведенні концертів. І нехай побільше людей залучається... =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні два роки по смерті нашого автора текстів, вдохновителя і в общєм... Срібний Д'жагель усім.

...стіхі Жирного:

шло не время, не снег,

шли не ночи, не дни,

да залаяли псы на худые огни...

в теплом сердце стрела себе обитель нашла,

у холодной печи дети просят тепла.....!

Эх, захрипла душа, ветер дверью скрипит,

звон серебряных струн руки рвет до крови,

не разжечь в себе жизнь раскаленным прутом,

этот стон я оставлю

себе... "на потом".

Дякую, дуже крута композиція, душу рве...

Почув перший раз "Срібний д'Жагель" півтора місяця тому в гаражі у Толіка на старенькій касеті.

Відновлюйтесь, така музика потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я навіть зараз і не можу пригадати всі моменти і склеїти їх докупи. А скільки ще було всякого, що оминуло увагу гостей.. ууууу... це і лєжбіщє морскіх котікоффф в ніч з пятниці на суботу, коли фактично всі приїжджі музиканти ночували у мене вдома.І черга зранку у ванну кімнату з рушничками - прямо як в гуртожитку колись))))))

І нічний залізничний вокзал, перші знайомства з деякими учасниками і вереск при зустрічах зі старими знайомими, і візуалізація з деякими давніми, і подарунки, котрі ми отримали ))))

Вранішній концерт у мене вдома (із серії "зашоль в зал - там іграют! зашоль на кухню - там іграют! а хто там в ваннай с віаланчєлью, а?"))))))))))))

Експромтний запис "Залізяки" на радіві, плюс запис для іншої передачі інтерв*юшок...

І те як ми після концерту залишили речі, і пішли на гойдалках у дворі кататись, а потім колядували під дверима, бо ті, хто лишився у хаті - позасинали разом із ключами від вхідних дверей)))))))))))))))))))))) І дебютне ночування на балконі з дівчатами))))))))))))))))) - в знак протесту, що нас на вулиці закрили)))) плюс купа всякого, коротше))))))))))))))))) треба писати мемуари))) хаха))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...