Перейти до змісту

Лабаєм в "Денді" на проекторі!


Rafinovana

Рекомендовані повідомлення

Виникла ідея: а чому б не зібратись приємною компанією і не пограти в давно забуті ігри? Узяти б проектор, підключити гарний звук і згадувати дитинство =)

Давайте зберемось і зробимо щось подібне, відпишіться, хто за.

post-3-13366372247355.jpg

Проблема намбе ван - місце проведення. На даху чи у дворі шум заважатиме сусідам, тож краще вибратись на природу, але прийдеться попітніти над живленням. Може, є ідеї, де можна знайти розетку, але не заважати нікому?

"Денді" є, ноут є, звук є. Ну і потрібен власне проектор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь
Могу парочку юсб- джойстіків організувати, за умови якщо консоль - PC based емулятор

Емуль Nestopia, є один джойстик. Так що, думаю, не відмовимось від парочки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ООООООООООООООО!! Прям думки читаєте! :)))))))

НЕ так давно неодноразово згадувала танчики маріо та інше.

laser, розкладні стільці, подаровані на річницю першу, ми десь профукали ((((( так шо теперачка хіба шо з табуретками)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо, на природі ввечері комари загризуть, а вдень погано буде видно картинку. Проте, якщо на це не зважати, то живлення тре пошукати десь біля входу в парк, там часто сцени ставлять (або трохи вбік, біля тиру мультимедійного, що напроти фонтанів)..... десь вони 220 беруть, або ще варіант у когось на дачі :_08: .

Найпростіший варіант - гендель типу "Горища", з диваном і телевізором.

Ну а в ідеалі знайти якийсь дах-террасу...... але поки на думку нічого не спадає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава ідейка! Тра спочатку вирішити кіко буде люду- а тоді, відповідно, і вирішувати про місце проведення батлу)

P.S. якщо буду в місті - я за! +1джой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4iter, на рахунок живлення: парк і людні місця не підійдуть, імхо, будуть п'яні перехожі приставати/заважати. Варіант - шукати якісь кіоски в глухомані.

Ну а якщо в когось є доступ до розетки на дачі, то питання взагалі було б знято. В хату нас можна не пускати, а якщо немає гарної стіни, то можна якусь простинь для екрану повісити.

EleKtrik, варіанти все одно розглянути треба. А якщо нас збереться більше, ніж можливо вмістити, то можемо розділитись або зробити платний вхід, на крайняк =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо, на природі ввечері комари загризуть, а вдень погано буде видно картинку. Проте, якщо на це не зважати, то живлення тре пошукати десь біля входу в парк, там часто сцени ставлять (або трохи вбік, біля тиру мультимедійного, що напроти фонтанів)..... десь вони 220 беруть, або ще варіант у когось на дачі :_08: .

Найпростіший варіант - гендель типу "Горища", з диваном і телевізором.

Ну а в ідеалі знайти якийсь дах-террасу...... але поки на думку нічого не спадає...

на рахунок живлення - мо організовать бензогенератор, але сіє чудо тарахкотить звучно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, в кого квартира після ремонту або кімната без меблів? Там же цілих 4 (!) стіни!

А через емуль дійсно було б простіше - і з відео на проектор, і з джойстиками ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто підкаже де можна орендувати проектор?

можна було б зробити вхід за символічні 5 грн, а виручені кошти дати власнику проектора.

подовжувач, транспортування техніки і озвучку я беру на себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольна ідея!

1. Згадати хороше минуле - це взагалі супер.

2. Нові знайомства - це ще краще

3. Маса задоволення - це взагалі супер!

Висновок: класна ідея, я б не відповився прийти навіть подивитись :) почути як супермаріо пинькає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почути як супермаріо пинькає

http://myzuka.ru/Album/36245/Nintendo-Super-Mario-Bros-1991

p.s. в мене він вже давно на дзвінку в мобільному ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо файно попросити Мотороллу та колегу Онотона, то думаю пустить через свій офіс "ПАРТИЗАНА" на таку терасу, там всі умови для перегляду + живлення з офісу, прасті МОТО колє шо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А через емуль дійсно було б простіше - і з відео на проектор, і з джойстиками

Якби відео на проектор прямо з консолі вивести, то було б взагалі трушно =) І з джойстиками так само проблем ніяких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно зі свого ноута грав в Call of duty 2 на проекторі у школі. Але в денді рубатись це напевно щось)) Ще згадав, як Донателло брав у "черепашках ніндзя"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо файно попросити Мотороллу та колегу Онотона, то думаю пустить через свій офіс "ПАРТИЗАНА" на таку терасу, там всі умови для перегляду + живлення з офісу, прасті МОТО колє шо)

ахаха :D здав з патрохами

а де доречі їх офіс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант трансляція матчів Євро-2012 :0044:

Якщо файно попросити Мотороллу та колегу Онотона, то думаю пустить через свій офіс "ПАРТИЗАНА" на таку терасу, там всі умови для перегляду + живлення з офісу, прасті МОТО колє шо)

ахаха :D здав з патрохами

а де доречі їх офіс?

Думаю "Партизани" дадуть координати, якщо зацікавляться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю "Партизани" дадуть координати, якщо зацікавляться)

Повністю виправдовуючи свою назву :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо файно попросити Мотороллу та колегу Онотона, то думаю пустить через свій офіс "ПАРТИЗАНА" на таку терасу, там всі умови для перегляду + живлення з офісу, прасті МОТО колє шо)

В такому випадку треба пляшку і драбину...

Бо через батарею я манала лазити туди...

ахаха :D здав з патрохами

а де доречі їх офіс?

Всьо тєбє расскажи)))))

Перед Цоєм увідіжжж))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В такому випадку треба пляшку і драбину...

Бо через батарею я манала лазити туди...

Не все так печально, Онотон жеж джентельмен, думаю залюбки підсадить :smile3: ну або умова проведення - 5-ступенева стремянка в презент "Партизанам"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б теж залюбки згадав дитинство, найбільш любив Top Gun, та Маріо. Якщо можна то залюбки приєднаюсь до Вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...