Перейти до змісту

Продам акумулятори CRAFTMANN, AVALANCHE та інші.


Рекомендовані повідомлення

Де можна забрати? І якщо є номер не кучмостаровський,буду вдячний.

Є робочий не кучмостаровський номер. :D

Дані про себе кину в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить акумулятор для фотоапарата "Olympus FE-290" - model Li-42B 3.7V=740mAh 70829BAN

Зараз немає.

Наступний завоз буде в четвер 6-го числа.

Якщо приїдуть відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить акумулятор для фотоапарата "Olympus FE-290" - model Li-42B 3.7V=740mAh 70829BAN

Відповів в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікавить акумулятор до samsung s5230. є такий?

Змінено користувачем tys4a
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можуть бути батареї до:

Samsung SGH-E360 є в наявності АКБ->АКБ Craftmann->Samsung-> E300 сіра (720) 70 грн.

Samsung SGH-E210 є в наявності сумісність Х200 Craftmann 70 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можуть бути батареї до:

Samsung SGH-E360

Samsung SGH-E210

Samsung SGH-E360 є в наявності АКБ->АКБ Craftmann->Samsung-> E300 сіра (720) 70 грн.

Samsung SGH-E210 є в наявності сумісність Х200 Craftmann 70 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить акумулятор до samsung s5230. є такий?

АКБ->АКБ Craftmann->Samsung-> S5230/G800 (950) 70 грн.

АКБ->АКБ Avalanche->Avalanche Premium->Samsung-> U700/S5230 (850) 50 грн.

АКБ->АКБ НС->Samsung-> S5230 50 грн.

Найкраще триматиме Craftmann

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АКБ->АКБ Craftmann->Samsung-> S5230/G800 (950) 70 грн.

де і коли можна забрати?

Змінено користувачем tys4a
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АКБ->АКБ Craftmann->Samsung-> S5230/G800 (950) 70 грн.

де і коли можна забрати?

відповів в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

АКБ->АКБ Craftmann->Toshiba G500 (1200) - є?

Відповів в приват.

АКБ->АКБ Craftmann->Nokia-> N73/6233 BP-6M (1150)

Є така?

Є 70 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АКБ->АКБ Craftmann->Samsung-> S5230/G800 (950) 70 грн.

де і коли можна забрати?

Який сенс брати неоригінальну акумуляторну батарею, якщо за ту ж ціну можна купити оригінал ємністю 1000 mAh?

Я ще розумію, коли оригінал дорогий, а неор. має доступну ціну при прийнятній якості, або коли заміна має більшу ємність. А так втрачається увесь сенс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АКБ->АКБ Craftmann->Samsung-> S5230/G800 (950) 70 грн.

де і коли можна забрати?

Який сенс брати неоригінальну акумуляторну батарею, якщо за ту ж ціну можна купити оригінал ємністю 1000 mAh?

Я ще розумію, коли оригінал дорогий, а неор. має доступну ціну при прийнятній якості, або коли заміна має більшу ємність. А так втрачається увесь сенс.

Поцікавтесь відгуками про акумулятори CRAFTMANN у тих користувачів які у мене їх придбали.

І ви зрозумієте що краще триматиме CRAFTMANN чи "оригінал" з ємність більшою на 50mA.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова не про "оригінал" в лапках, а про дійсно оригінальні акумуляторні батареї. Samsung пропонує їх по прийнятним цінам, з відповідною гарантією і т.п. Про Nokia мовчу, там ціни на АКБ просто космос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова не про "оригінал" в лапках, а про дійсно оригінальні акумуляторні батареї. Samsung пропонує їх по прийнятним цінам, з відповідною гарантією і т.п. Про Nokia мовчу, там ціни на АКБ просто космос

Буде декілька запитань.

Підскажіть адресу магазина в Луцьку який продає оригінальні акумулятори на Samsung.

Яка гарантія на ці акумулятори?

Як визначити на оригінальному акуляторі Samsung дату його виготовлення або рік та місяць (тобто термін) до початку якого акумулятором треба почати користуватись після якого він почне старіти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбати оригінальні аксесуари Samsung можна в авторизованих сервісних центрах. В Луцьку таких є кілька.

Щодо умов надання гарантії можете звернутися до офіційного сайту. Там є потрібна інформація.

Так само і щодо дати виготовлення.

Визначення дати виробництва

Дата закодована в серійному номері виробу, наприклад:

serial_number(ua).gif

Останній знак (S) – контрольна буква (іноді може бути відсутня);

Останні п’ять цифр (34567) – власний серійний номер;

Шостий знак з кінця (2) – місяць виготовлення;

Сьомий знак з кінця (W) – рік виготовлення;

Попереду ще можуть знаходитися від 3 до 7 знаків.

Кодування місяця: по порядку номерів 1...9, A – жовтень, B – листопад, C – грудень.

Кодування року: R – 2001; T – 2002; W – 2003; X – 2004; Y – 2005; A,L – 2006; M,P – 2007; Q – 2008; S – 2009; Z – 2010;

B – 2011; C – 2012; D – 2013; F – 2014; G – 2015; H – 2016; J – 2017; K – 2018; M – 2019; N – 2020

Ось зараз наруках маю батарейку.

S/N: AA1B725wS/4-B

Згідно наведених вище даних маємо 2011 рік, сьомий місяць.

P.S. АКБ починає старіти відразу після виготовлення ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбати оригінальні аксесуари Samsung можна в авторизованих сервісних центрах. В Луцьку таких є кілька.

Щодо умов надання гарантії можете звернутися до офіційного сайту. Там є потрібна інформація.

Так само і щодо дати виготовлення.

Визначення дати виробництва

Дата закодована в серійному номері виробу, наприклад:

serial_number(ua).gif

Останній знак (S) – контрольна буква (іноді може бути відсутня);

Останні п’ять цифр (34567) – власний серійний номер;

Шостий знак з кінця (2) – місяць виготовлення;

Сьомий знак з кінця (W) – рік виготовлення;

Попереду ще можуть знаходитися від 3 до 7 знаків.

Кодування місяця: по порядку номерів 1...9, A – жовтень, B – листопад, C – грудень.

Кодування року: R – 2001; T – 2002; W – 2003; X – 2004; Y – 2005; A,L – 2006; M,P – 2007; Q – 2008; S – 2009; Z – 2010;

B – 2011; C – 2012; D – 2013; F – 2014; G – 2015; H – 2016; J – 2017; K – 2018; M – 2019; N – 2020

Ось зараз наруках маю батарейку.

S/N: AA1B725wS/4-B

Згідно наведених вище даних маємо 2011 рік, сьомий місяць.

P.S. АКБ починає старіти відразу після виготовлення ;-)

На тій зсилці що ви дали написано

Гарантійні зобов'язання не поширюються:

д) елементи живлення (батарейки), змінні лампи;

Я в це не повірив і спеціально передзвонив в 2 найвідоміших авторизованих сервісних центри м.Луцька.

В одному підтвердили що гарантіЇ на акумулятори не дають ніякої, а в іншому сказали що гарантія складає 3 місяці.

Гарантія на акумулятори CRAFTMANN 1 місяць ( моя гарантія, тобто це означає що ви можете купити в мене акумулятор і їм покористуватись до місяця часу а якщо якість не влаштує я поверну гроші ) + 12 місяців ( гарантія виробника).

Тобто загальний термін гарантії складає 13 місяців.

Думаю на погану річ ніхто ніколи не дасть велику гарантію.

При купівлі нового телефона Samsung акумулятор в ньому починає мало тримати вже через 8-12 місяців активного користування. Це чув від багатьох користувачів даних телефонів. Можливо тому така мала гарантія на оригінальний акумулятор.

P.S. Дві основні причини старіння нового не користованого акумулятора.

Перша - тривалий (дуже тривалий) термін зберігання.

Друга - неправильні умови зберігання.

При правильному зберіганні на протязі більше року акумулятор CRAFTMANN втрачає 3-7% ємності ( 10% від 1,5 року ) .

В щоденному користуванні ви неспіймаєте той момент коли акумулятор став тримати на 3-7% менше.

Два нових акумулятори. Одному 2 тижні а іншому 2 місяці з дати виготовлення триматимуть одинаково з ймовірністю 99,9%.

А взагалі це все просто слова які мало що вартують.

Насправді споживач (в процесі користування ) визначає що є яксіне а на що неварто витрачати в майбутньому гроші.

Напишіть в приват декільком клієнтам які в мене купили акумулятори даного виробника і вони вам скажуть свою думку і про оригінальні акумулятори і про CRAFTMANN.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

JOKER86, ви так ревно захищаєте Craftmann, ніби я десь сказав, що вони погані. Я знайомий з продукцією даної фірми, тестував кілька батарей на відповідному обладнанні. Дійсно показники на висоті. Фактична ємність відповідає заявленій.

Мова лише про те, що якщо є вибір купити оригінальний (дійсно оригінальний, а не те, що часто продають під виглядом "оригіналу") акумулятор чи заміник і при цьому ціна однакова, то я в все-таки вибрав оригінал.

При однакових параметрах ціна замінника має бути нижчою, щоб його покупка була виправдана.

Розумію вашу зацікавленість в продажах, однак споживачі мають право знати.

При купівлі нового телефона Samsung акумулятор в ньому починає мало тримати вже через 8-12 місяців активного користування. Це чув від багатьох користувачів даних телефонів. Можливо тому така мала гарантія на оригінальний акумулятор.

Якщо ємність акумулятора за такий час дійсно знизилася до рівня 80% і менше, то це є підставою для гарантійної заміни АКБ. Зауважте, БЕЗПЛАТНО для клієнта.

Ось цитата з гарантійного талону

Умови гарантійних зобов'язань

...

4. Гарантійний термін на зовнішні джерела живлення і/чи зарадні пристрої, акумуяторні батареї мобільних телефонів, вироби, що входять в комплектість, і вбудовані у вироби акумуляторні батареї складає 12 місяців з дати продажу.

Наведена вами цитата:

Гарантійні зобов'язання не поширюються:

д) елементи живлення (батарейки), змінні лампи;

стосується батарейок, а не акумуляторних батарей. Різницю розумієте?

Аргументація ваша слабенька. В принципі, ви самі сказали про свою писанину:

А взагалі це все просто слова які мало що вартують.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

JOKER86, ви так ревно захищаєте Craftmann, ніби я десь сказав, що вони погані. Я знайомий з продукцією даної фірми, тестував кілька батарей на відповідному обладнанні. Дійсно показники на висоті. Фактична ємність відповідає заявленій.

Мова лише про те, що якщо є вибір купити оригінальний (дійсно оригінальний, а не те, що часто продають під виглядом "оригіналу") акумулятор чи заміник і при цьому ціна однакова, то я в все-таки вибрав оригінал.

При однакових параметрах ціна замінника має бути нижчою, щоб його покупка була виправдана.

Розумію вашу зацікавленість в продажах, однак споживачі мають право знати.

При купівлі нового телефона Samsung акумулятор в ньому починає мало тримати вже через 8-12 місяців активного користування. Це чув від багатьох користувачів даних телефонів. Можливо тому така мала гарантія на оригінальний акумулятор.

Якщо ємність акумулятора за такий час дійсно знизилася до рівня 80% і менше, то це є підставою для гарантійної заміни АКБ. Зауважте, БЕЗПЛАТНО для клієнта.

Ось цитата з гарантійного талону

Умови гарантійних зобов'язань

...

4. Гарантійний термін на зовнішні джерела живлення і/чи зарадні пристрої, акумуяторні батареї мобільних телефонів, вироби, що входять в комплектість, і вбудовані у вироби акумуляторні батареї складає 12 місяців з дати продажу.

Наведена вами цитата:

Гарантійні зобов'язання не поширюються:

д) елементи живлення (батарейки), змінні лампи;

стосується батарейок, а не акумуляторних батарей. Різницю розумієте?

Аргументація ваша слабенька. В принципі, ви самі сказали про свою писанину:

А взагалі це все просто слова які мало що вартують.

Хочаб в одному ми знайшли спільну мову що акумулятори Craftmann не гірші за оригінал.

Можу навести приклади коли Craftmann тримає краще за оригінал при одинаковій ємності.

А якщо якість не гірша ( Дійсно показники на висоті. Фактична ємність відповідає заявленій. ) то чому ціна має бути нижчою?

Це спеціальне обладнання називається аналізатор акумуляторних батарей.

Можна поміряти внутрішній опір вашого оригінального акумулятора і Craftmann ( спеціально для цієї події витру пиль зі свого старенького аналізатора ).Єдина умова щоб ємність була одинакова.

В чийому акумуляторі внутрішній опір більший з того пиво з рибою.

Коли мене цитуєте то цитуйте повність а не кусками.

(А взагалі це все просто слова які мало що вартують.

Насправді споживач (в процесі користування ) визначає що є яксіне а на що неварто витрачати в майбутньому гроші.

Напишіть в приват декільком клієнтам які в мене купили акумулятори даного виробника і вони вам скажуть свою думку і про оригінальні акумулятори і про CRAFTMANN.)

P,S, Дякую що роздуваєте і так немаленьку тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось що каже Wikipedia

Цита́та — порівняно короткий уривок з літературного, наукового чи будь-якого іншого опублікованого твору, який використовується, з обов'язковим посиланням на його автора і джерела цитування, іншою особою у своєму творі з метою зробити зрозумілішими свої твердження або для посилання на погляди іншого автора в автентичному формулюванні.

Цитувати повністю - це вже не зовсім цитування получається, а оверквотинг. За надмірне цитування на форумах карають.

А якщо якість не гірша ( Дійсно показники на висоті. Фактична ємність відповідає заявленій. ) то чому ціна має бути нижчою?

При рівності цін втрачається сенс купувати неоригінал. Єдина його перевага в даному випадку - доступність і нав'язливість. Продаці продають не те, що краще для клієнта, а те, що є в наявності. При цьому часто намагаються втюхати те, на чому більший зарібок. Я ж з продаж нічого не маю, не заробляю на цьому. Так що в даній темі просто висловлюю свою думку. Якщо вам це йде на користь, більше людей читають тему і звертаються до вас - тим ж для вас і краще. Бажання мірятися піпіськами немає ніякого. Так само, як і писати в приват вашим покупцям. Один з них сам звернувся до мене. В його випадку придбання неоригінального акумулятора дійсно виправдане, оскільки ціна на оригінал неадекватно висока.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...