Перейти до змісту

Спільне замовлення радіодеталей


Чи потрібні мені радіодеталі?  

136 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

для живлення стандартного світлодіода 12В 10Вт від БЖ 12В не потрібно стабілізатора напруги LM317, потрібні стабілізатори струму типу AMC7135

А LM317 може працювати і як стабілізатор струму https://www.drive2.r...30376151856806/

960.jpg

Т.е сопротивление резистора равно — 1,25 разделить на требуемый ток.

Я поставив 2 паралельно підключені 5 Вт резистори на 10 Ом, на вході 12 В, струм на виході приблизно 0.5А, мені хватає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 533
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Теми ніхто не перепутав?

якщо вдасться відмовити когось від купівлі зайвих радіодеталей - то не переплутав :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є бажання потриндіти по темі драйвера для світлодіода то варто заглянути сюди.

По темі, купив собі ось таку макетку http://www.kosmodrom.com.ua/el.php?name=PCB-1L-G-9X15 в на вигляд нормальна, паяти ще не пробував але для таких розмірів недорога, на ринку такі десь по 150 грн будуть.

Також прицілився на мосфети логічних рівнів http://www.kosmodrom.com.ua/prodlist.php?name=IRLZ24N ніхто не планує там закуплюватись з неділі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому не тут?

Замовляв у них з\п неодноразово. Не підводили поки і ціни прийнятні.

Собі необхідно трішки пасивних елементів прикупити.

Надумаєш - маякуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так где можно купить заказать не кто не знает?

Слышал что есть способ восстановить старые, какой то смазкой, или спреем, толком так и не понял, может кто сталкивался с подобной проблемой?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Варшавці, в Ратексі, Ст ринку був? В тебе яка саме проблема з ними?

1. На базарах, и в ратексе был.

2. пропадает звук, и грыпят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду замовляти з\ч на Імраді.

Хто хоче в спілку чекатиму до 19.10.2015

Витрати по оформленню та поштові порівну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Допоможіть знайти двигун до блендера Scarlett SL-1542. Стоїть там двигун 7812 PH-1462*2/023/105N 230V DC 400W. Знайшов лише в одному місці, але телефони з сайту вимкнені, на листи не відповідають, схоже сайт і сервіс закинуті і не працюють. Є візуально схожий мотор, але на валу не лиска. як в оригінальному, а насічки, типу шестерні. Можна і з Китаю замовити, якщо хтось знає де їх поштучно продають, бо знайшов лише виробника чи посередника, в якого мінімальна партія від 1000 штук.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Voronin10, встиг прочитати твоє повідомлення до апгрейту борди. Зробив так як ти радив. Списався з виробником, він без проблем погодився вислати 1 штуку, правда сказав, що дорого буде, аж 3 долара. :) Ціна мене влаштовувала, тому почали домовлятися про доставку і тут він мене наламав, запропонував кур'єрську доставку за 30 доларів. Написав, що це вже дійсно задорого, запропонуйте щось дешевше. І все, китаєць пропав і не відповідає. Заморочуватися з пошуком недорогої доставки 1 штуки йому не цікаво.
Шукаю мотор і далі. Можливо хтось бачив де моторну групу придбати можна чи знає який аналог підходить.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже непамятаю що радив до мегаоновлення :)

Згадав що на варшавці є мужик який займається ремонтом всяких дрельок\болгарок ....

Написав багато але подумав  картинка краще :)

 

попитай мо перемотає його колега, авось повезе

 

короч гугл осьо

post-6664-0-99666900-1448300009_thumb.jp

 

 

А згадав чого зайшов, хтось шось замовлятиме бо я буду купувати хлорне і текстоліт - тре позаріз

заодно порадьте де краще взяти із наших (на 1 сторінці) описаних магазинів

 

 

 

 

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже непамятаю що радив до мегаоновлення :)

Радив написати китайцю-виробнику, щоб продав 1 штуку. Вже неактуально, на днях на ОЛХ з'явилося оголошення, де людина продає нові такі мотори по 200 грн/шт.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Вже непамятаю що радив до мегаоновлення :)

Радив написати китайцю-виробнику, щоб продав 1 штуку. Вже неактуально, на днях на ОЛХ з'явилося оголошення, де людина продає нові такі мотори по 200 грн/шт.

 

На спрос зявляється пропозиція, певно хтось борду листає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Долучусь до Вас друзі) на даний момент цікавитьVIPER12A або краще VIPER22A в DIP8 виконанні..  щоб не замовляти по декілька  раз можна штук 10-20, все залежить від ціни) Хто буде закуповуватись найближчим часом? Бажано впродовж тижня...) Якщо збираєтесь купувати, але влом самому робити заказ, скиньте мені свої замовлення я замовлю..)  :)

 

 а і ще одне.. цікавить де хто купує чи купував токопровідний лак? як кажуть дешево і сердито... маю один обрив на клавіатурі, але зазвичай користуюсь ним дуже рідко) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Треба реле затримки увікмнення по часу ST6P. Можна таке в Луцьку знайти, бо трішки час піджимає? І якщо хтось знає на яких сайтах є, то також поділіться лінками.

IMG_20160120_091638.jpg

IMG_20160120_091629.jpg

IMG_20160120_091621.jpg

IMG_20160120_091612.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробую ще раз...  потрібен сімістор BTA12-600TW тільки саме TW!   з маркуванням B,CW не підходять, ток відкриття у них більший.. переробку з опором на управляючому, не хочеться робити, полюбляю ставити "заводське", може у когось завалялись? взяв би 10-20шт. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.01.2016 12:40, Lisovic сказал:

Дякую. Замовили по першому посиланню.

 

Тепер шукаю ультразвукову ванночку типу цієї

23605504_w640_h640_ultrazvukovaya_vanna2

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Треба  DC-10SRWA http://imrad.com.ua/catalog_search?q=DC-10SRWA&type=cat

та LM3914 http://imrad.com.ua/catalog_search?q=LM3914&type=cat

Може є в когось чи буде замовляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

треба такий 10-ти піновий конектор

http://www.kosmodrom.com.ua/el.php?name=WT-10P-10C-L

Хтось можливо буде купувати щось ближчим часом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...