Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Дорогі форумчани, як Ви ведете сімейний бюджет і плануєте витрати? :0056:

Чому надаєте перевагу -

записам в таблицях Еxcel, програмам типу "Домашня бухгалтерія" встановленим на компах і ноутах або ж безплатним онлайн сервісам на кшталт "4 конверти" ? Чи такими дрібницями взагалі голову не забиваєте? :0050:

Проаналізувавши свої витрати, розумію,що гроші,які витрачались бездумно і по настрою,можна витратити з більшою користю.

Тому підшукую оптимальний варіант для зваженого та оптимального ведення видатків та доходів. :0060: Буду вдячна за Ваш досід в плануванні бюджету

post-11128-0-83134300-1333288221_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, як наші можновладці, - витрати не рахую. :)

А прихід вписую в google docs.

і я не рахувала,поки одного разу не прорахувала :0014:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь цим сайтом

Я, напевно, погано шукала, бо кращого для себе не знайшла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, як наші можновладці, - витрати не рахую. :)

А прихід вписую в google docs.

і я не рахувала,поки одного разу не прорахувала :0014:

В мене вже були спроби рахувати щоденні витрати - десь на півроки терпіння вистачило. Юзав "Домашнюю бухгалтерию".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вже були спроби рахувати щоденні витрати - десь на півроки терпіння вистачило.

То ти ще терплячий, мене ледь на місяць вистачило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такої ж теми:

В нас спочатку була якась програмка, яка протрималась 2 міс. Зараз, вже більше як пів два роки - ексель (і для підприємництва і для дому).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ога!

Я щітаю, шо мамзель, яка щодня слідкує за ключовими віхами за посередництвом еп, повинна не просто вести банально активи з пасивами, а застосовувати кореляцію з відхиленнями, дискретний простір і тримати в арсеналі мінімум одним з аналізів вибіркової дисперсії :)

Зю подивіться http://home.finance.ua/, є клієнт на андроід (мобільність), розділ на форумі сайту, де враховують побажання.. часто роблять оновлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю роботу на вечір , потестую 2 програмки

1. з попередньої темки від adebt - http://easyfinance.ru/ та

2. http://sanuel.com/ru/family/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробувала записувати прибутки і витрати в таблицю. Через тиждень, одна думка про це викликала рвотні позиви.

Таблиць, дебетів і кредитів вистачає в бізнесі - домашні витрати не записую.

Намагаюся заробити стільки, щоб взагалі не думати про такі дрібниці.

Життя надто коротке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як каже мій швагро - "Нема грошей - курю бички і хожу пішки. Є гроші - курю мальборо і іжджу на таксо."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча на сайті Family 10 й пише ,що це "программа для учета личных финансов №1 в СНГ" , на мій погляд фуфло !!!! :0130:

Скудний перелік витрат,багато позицій доведеться самотужки додавати,неприємний інтерфейс

Свій вибір зупинила на https://easyfinance.ru/ ,все влаштовує, лише кілька статей видатків підредагувала й валюту :g15:

Веду бюджет лише 3 дні, + в тому,що кошти стала витрачати по необхідності , необдуманих витрат стало значно менше .

Поки нудьги або невдоволення від ведення такого обліку не відчуваю,

можливо через те,що я знаю ,на що витратила кожну копієчку з 3000 грн за 3 дні і не думаю "а де ж гроші ?!"

подивимося,які враження будуть через місяць,півроку,рік ... :g27:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивимося,які враження будуть через місяць,півроку,рік ... :g27:

якщо вистачить терпіння :)

мені не шкода в день 5 хвилин для домашньої бухгалтерії, можна чаю попити і звіт оновити

приємне ,чи то смачне з корисним :0047:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

привіт. Дало ведення домашньої бугалтерії якісь результати?

Ми купили хлібопічку. Щоб мати свіжий смачний хліб. А в результаті майже тисячу грн в місяць економимо, бо не ходимо кожного дня в магазин й не купуємо, що не збирались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми купили хлібопічку. Щоб мати свіжий смачний хліб. А в результаті майже тисячу грн в місяць економимо, бо не ходимо кожного дня в магазин й не купуємо, що не збирались

какая же у вас хлебопечка хорошая... хлебопечка-самобранка что ли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, вони, напевно, собі навіюють, що не купують в магазинах попутно зайвого.

П.с. Можна ще корову на балконні завести...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався колись сервісом http://homemoney.ua

Дуже все наглядно і просто. Але то така нудота кожен день заходити і заповняти витрати. Один день провтикав і сидиш чухаєш рєпу - чому 5 гривень в катлєті не хватає.

Але 2 висновка я собі зробив:

1. Близько 10-15% витрат іде на подарунки (ДР, весілля, Новий Рік, 8 Березня, Валентина і т.д.)

2. Бухать надо меньше тчк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Стара темка, але.

Користуюсь програмою CashFly. Безкоштовна, прикольна, непогано зроблена) Отут вона є: http://www.softportal.com/software-1128-cashfly.html

І там цікавий мануал:) не для профі, а для "пересічного користувача" написаний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Веду прото табличку в Екселі, вже років 6 напевно.

Спочатку фіксував витрати попунктно - типу хліб... молоко... і т.д. Потім почав по магазинах))))

Дружину то троха))) дратується, то для неї зробив послаблення - не пам'ятаєш, що купляла, то хоч фіксуй скільки бабла взяла з конверта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Закон Е́нгеля — із зростанням величини доходів частка витрат на придбання товарів першої необхідності скорочується.

Закони Енгеля зводяться до наступних положень:

- бідні родини витрачають відносно більше на необхідне для життя — їжу і житло;

- частка витрат на харчування знижується в міру зростання доходів, а частка витрат на житло стабілізується;

- витрати на дорогі предмети підвищуються в більшій мірі, ніж дохід. При зростанні доходу споживача споживання їм вторинних благ зростає в більшому ступені, ніж споживання благ першої необхідності;

- при зниженні ціни одного з благ і сталості ціни на інше благо збільшується попит на благо, ціна якого знижується, причому здійснюється відносна заміна ним іншого блага!

---------------------------

Сегодня мы хотим рассказать вам об эффективной системе ведения бюджета — методе кувшинов. Его смысл в том, что каждый месяц вы распределяете деньги по шести кувшинам, каждый из которых предназначен для определённых трат. Этот метод поможет вам тратить деньги с умом и только на то, что действительно необходимо.

Кувшин 1: расходы на самое необходимое (55% от вашего бюджета)

Деньги, лежащие в этом кувшине, предназначены для расходов на повседневные нужды и для оплаты счетов. Сюда включается следующее: плата за аренду, ипотеку, коммунальные услуги, питание, транспорт, одежду, траты на медицинское обслуживание, оплата налогов и так далее.

Кувшин 2: расходы на развлечения (10% от вашего бюджета)

Деньги из этого кувшина можно потратить на то, чтобы побаловать себя. Вы можете приобрести дорогую бутылку вина, сделать массаж или купить билеты в кино, театр и так далее. Этими деньгами вы можете распоряжаться так, как пожелаете.

Кувшин 3: сбережения (10% от вашего бюджета)

Это ваш личный «золотой запас», ключ к финансовой независимости. Деньги, которые находятся в этом кувшине, должны использоваться для инвестиций, они обеспечивают вам получение пассивного дохода. Вы не должны тратить эти деньги до тех пор, пока не получите прибыль от ваших инвестиций. Но даже в этом случае вы тратите не сам «золотой запас», а именно деньги, которые он вам приносит.

Кувшин 4: расходы на образование (10% от вашего бюджета)

Деньги из этого кувшина следует тратить на оплату учёбы, а также на самообразование. Вкладывайте деньги в своё развитие. Вы сами — это ваше самое ценное вложение, никогда не забывайте об этом.

Вы можете потратить эти деньги на книги, оплату курсов — словом, на всё, что поможет вам развить свои навыки и способности.

Кувшин 5: резервный фонд (10% от вашего бюджета)

В этом кувшине вы копите на крупные расходы, например на технику, автомобиль, отдых и так далее. Необходимо ежемесячно пополнять этот кувшин, так как он залог вашей финансовой стабильности и уверенности в завтрашнем дне.

Кувшин 6: расходы на подарки и благотворительность (5% от вашего бюджета)

Используйте деньги из этого кувшина на подарки близким или на благотворительность. Вы можете пожертвовать деньги детскому дому, приюту для животных или просто помочь нуждающимся.

---------------------------

Цікавить, в основному, метод отих кувшинів.

Хто чув-користувався? Наскільки він відповідає дійсності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Веду прото табличку в Екселі, вже років 6 напевно.

Спочатку фіксував витрати попунктно - типу хліб... молоко... і т.д. Потім почав по магазинах))))

Дружину то троха))) дратується, то для неї зробив послаблення - не пам'ятаєш, що купляла, то хоч фіксуй скільки бабла взяла з конверта.

Те ж років зо 4 веду, не скажу, що сильно стали економити, але бачимо реальний стан речей і можна спланувати витрати. Родина звикла і звітує щодня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить, в основному, метод отих кувшинів.

Хто чув-користувався? Наскільки він відповідає дійсності?

Зустрічала вже декілька разів у літературі таку систему. Але часто її називають методом конвертів

Дещо взяла собі з цього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить, в основному, метод отих кувшинів.

Хто чув-користувався? Наскільки він відповідає дійсності?

Зустрічала вже декілька разів у літературі таку систему. Але часто її називають методом конвертів

Дещо взяла собі з цього

Про ті "кувшинчики" ще навіть не чула, як вела свої конвертики з більшою кількістю категорій. Так ось на теперішній час вони дуже виручають нашу сім'ю .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...