Перейти до змісту

Форумчани! Хтось іде на Тартак?


Рекомендовані повідомлення

Цікаво, чи ще хтось з форумчан окрім мене йде на їх концерт 20 квітня?

Та й взагалі, чи є тут такі, які слухають цей гурт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б не сказав, що вони часто тут бувають. того року були весною. ну і Бандерштат.

тим більше, зараз в них новий альбом і відповідно нова програма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я є їх слухачем/споглядачем

щодо концерту ще поки не знаю. власне, ціни не настільки високі. можна було б і сходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо теми - просто цікавлюсь, скільки людей хоче піти.

скільки людей слухає Тартак. все це є в першому повідомленні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б не сказав, що вони часто тут бувають. того року були весною. ну і Бандерштат.

А ще не так давно, здається, восени були в "Майдані", я випадково потрапив. Але то не моя музика, єдина більш-менш нормальна пісня, та й то якби прибрати реп, скретчі, але то б тоді була просто нічлава без тартака

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б не сказав, що вони часто тут бувають. того року були весною. ну і Бандерштат.

А ще не так давно, здається, восени були в "Майдані", я випадково потрапив. Але то не моя музика, єдина більш-менш нормальна пісня, та й то якби прибрати реп, скретчі, але то б тоді була просто нічлава без тартака

На скільки я знаю, в Майдані вони були в лютому минулого року. Хоча можу помилятись.

Щодо скретчів то їх давненько вже нема. Ото хіба на ювілейному концерті в грудні вони побавились. Останні альбоми записані без діджея.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо теми - просто цікавлюсь, скільки людей хоче піти.

скільки людей слухає Тартак. все це є в першому повідомленні.

Я думав народ збираєш, піти разом послухати, а тут тільки цікавість)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо теми - просто цікавлюсь, скільки людей хоче піти.

скільки людей слухає Тартак. все це є в першому повідомленні.

Я думав народ збираєш, піти разом послухати, а тут тільки цікавість)

А що нам, молодим? :)

Можна й зібратись. Тільки навряд чи нас багато на Борді знайдеться таких фанів...

Ото хіба нас двох...хех.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"«Волинська фондова компанія» завжди була прихильницею та другом гурту, тому було прийняте рішення про допомогу гурту «Тартак» в організації концерту. Запрошуємо всіх охочих відвідати це грандіозне дійство. Ви не пошкодуєте, будете в захваті від чудової музики, гарної атмосфери в залі, концерт принесе Вам багато позитивних вражень та приємних емоцій!!!"

Треба йти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мну нравіцца Тартак, но предпачітаю сматреть єго на ютубе. на канцерт ні пайду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Показували Тартак сьогодні по Першому. Взагалі Тартак я люблю, був пару раз на концертах, останній раз на Бандерштаті 2009. Але найбільш запам'ятвся виступ на 920 років Луцьку. То було шось! Чи піду зараз не знаю, музика в них трішки змінилась. Зникли скретчі. Більше клавіш, шо мені не зовсім подобається...

P.S. Там хоть буде де пострибати? Бо я в Промінь не хожу:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой чую спустимся усі вниз до сцени, і по бокам по проходах бум скакать =))) як було на ХАЛФ КАВЕР ПАТІ =))) Хто був той знає :90:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...