Перейти до змісту

запретим аборты


Banzai

Рекомендовані повідомлення

Тема цікава, але що робити коли тобі 20 років, вчишся в універі за який платить мама і папа, десь заробляеш, хватае на себе та свою дівчину, все з розумом та результатом появилася дитина (адже контекси захищають на 97%). І от що робити в такій ситуації, коли сам ненагулявся, сам клянчю гроші у батьків, сам всього ше хочю, а нада думати про ДИТИНУ. мені це слово на даний момент страшне,я боюся, я НЕ готовий. Який тоді вихід????

Якщо чоловік(мужчина) готовий мати статеві стосунки з жінкою(секс),то він повинний бути готовий взяти на себе відповідальність за всі наслідки від цього.Інакше він не мужчина.Бо жінки вони як діти,наговорив казочок,а вони вуха розвісили і - "Ваня,я ваша на векі".А Ваня-"всунул-винул і пашол".

"Я боюся,я НЕ готовий" .Не готовий,то й не лізь до дівок! :excl: Нагуляйся,стань на ноги,усвідом що таке сім'я,а тоді вже й зваблюй кохану.

Мужчина відрізняється від пацанюри тим,що думає про сім'ю і робить все для сім'ї,а пацанюра думає про себе(ну ще про секс для себе) і робить все тільки для себе і як тільки з'являється потреба думать ще про когось-зразу паніка і навтьоки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь
не говорю за вийнятки, буває

я тут говорю виключно про своє лайф. і це виняток

були і контрацептиви і календар і вся херня

але маємо то шо маємо

ніхто і ніколи не переконає, що аборти-- це погано.

питань більше нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не говорю за вийнятки, буває

я тут говорю виключно про своє лайф. і це виняток

були і контрацептиви і календар і вся херня

але маємо то шо маємо

ніхто і ніколи не переконає, що аборти-- це погано.

питань більше нема

То ти жінка, яка зробила аборт? Хм. Тут важко про щось казати, я для себе колись вирішила, що що б не сталося, буду родити і чоловікові так сказала. Є приказка про любов до катання і возіння саночок. Так що в нас в сім.ї навіть питання такого постати не може апріорі. Але питання, перепрошую, допитлива від природи. І ти нормально почуваєшся? Нітрошки не жаль? Ти не подумай, я не засуджую, бо хто я, щоб судити, але якось важко сприйняти факт вбивства власної крихітки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ти жінка, яка зробила аборт? Хм. Тут важко про щось казати, я для себе колись вирішила, що що б не сталося, буду родити і чоловікові так сказала. Є приказка про любов до катання і возіння саночок. Так що в нас в сім.ї навіть питання такого постати не може апріорі. Але питання, перепрошую, допитлива від природи. І ти нормально почуваєшся? Нітрошки не жаль? Ти не подумай, я не засуджую, бо хто я, щоб судити, але якось важко сприйняти факт вбивства власної крихітки.

так) жінка)

почуваюся нормально. шкода??..абсолютно ні.

хоча раніше, ще коли планувалося весілля, я сама з собою узгодила, що для ціього чоловіка народжу дітей (хоча панічно того боялася). любов.

а коли ми посварилися і виявилося, що я вагітна -- подзвонила звичайно. людина не повірила і відштовхнула.

я мовчки вирішила це питання

пам*ятаю його смс дослівно: "дай мені номер телефону і адресу,де ти це зробила, я удостовірюсь, а потім ми поговоримо".

так що з саночками не вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийми вибачення за різкість. це ще максималізм певно -- гостро реагувати на поради чи навіть думки щодо того, що стосується якоїсь особистої болісної справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийми вибачення за різкість. це ще максималізм певно -- гостро реагувати на поради чи навіть думки щодо того, що стосується якоїсь особистої болісної справи.

Не знаю, не уявляю, як це, але в мене подруга в абсолютно аналогічних умовах родила на два тижні старшу за моїх дітейКатрусю, тішиться з того, що має підтримку з мого боку, маминого, сестриного, всіх навколо, а козел той тепер ходить і всім жаліється на невдале життя. Хоча ти молода ще... дуже молода :(. Нехай у тебе все складеться якнайкраще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, не уявляю, як це, але в мене подруга в абсолютно аналогічних умовах родила на два тижні старшу за моїх дітейКатрусю, тішиться з того, що має підтримку з мого боку, маминого, сестриного, всіх навколо, а козел той тепер ходить і всім жаліється на невдале життя.

я би так не змогла. творіння обох повинно бути серед тих обох...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=11423

кому охота обговорить контарцепцию - перенесите свои посты туда

в конце недели, что останется здесь - потру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто-то закинул на ФТП флэшку "Дневник нерождённого ребёнка"

Респект!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Нет аборт это не выход! Просто женщина не любила своего ребёнка! Ну тут уже не попрёш! Ничего не сделаешь! Не знаю мне кажеться любовь к ребёнку должна быть инстинктивная как у животных а не быть зависимой от чего-то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Щойно перечитала всю тему і не змогла, як кажуть, пройти мимо такого важливого питання...

лікарі дають клятву про те що вони завжди будуть виконувати свою роботу дуже совісно і чесно!! і вони ніякі не вбивці оскільки закон покищо дозволяє це робити!!!

Не можу погодитись з цим, бо законний аспект цієї проблеми не є основним. Лікарі, які роблять аборти, все одно стають вбивцями з фізичної та моральної точки зору. Вони беруть на себе відповідальність за це і в своїх очах(якщо вони такі ж свідомі, які і люди, що обговорювали цю тему) завжди залишатимуться вбивцями та руйнівниками. Ні за що в житті не хотіла б опинитися на їх місці!

Щодо незапланованих вагітностей серед молоді погоджуюсь з тим, що це питання відсутності хоч якогось статевого виховання та мізків у цієї молоді. Бо якби мізки були, то люди розпочинали б статеві стосунки, переконавшись у своїх почуттях, тоді, коли навіть незапланована вагітність принесе щастя.

Щодо випадків, коли батько дитини залишає матір, дізнавшись, що вона вагітна, можу сказати одне: це невиправданий привід позбавлятись дитини. Бо навіть якщо в цій дитині є частка її батька, то також це частинка матері, її плоть та кров. Ось зараз, поставивши себе на місце покинутої дівчини/жінки, можу сказати, що ніколи б не відмовилась від цієї дитини і не вбила би її. Нехай маля і росло б без батька, багато достойних людей(у тому числі і знайомих мені) росли без батька. Все одно навколо знайдуться люди, які оточуватимуть цю дитину теплом, любов'ю і ласкою, яких вона потребуватиме. А вже ким ця дитина виросте, залежить в більшій мірі від того, як її виховають.

P.S. Кому цікаво, мені лише 18, але навіть зараз я не зробила б аборт і не відмовилась би від дитини, опинившись у такій ситуації, бо це ВБИВСТВО частини себе. А діти - це завжди радість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
ніколи не буду проти абортів

навіщо залишати собі істоту, котра не потрібна ні її "творцю", ані мені тим більше, оскільки постійно нагатуватиме про нього.

аборти-- це індивідуальна річ..як в кого склалися обставини...

чи буде дівчина /жінка залишати плід від гвалтівника наприклад ?

ІМХО:Знаєш, я тож не дуже підтримую категоричні заборони абортів, погоджуюсь з багатьма обставинами абортів, але все ж... про шо думала дівчина кола була з тим "творцем"?! То тепер знач хай всі жінки, які розводяться зі своїми чоловіками вже в пізньому віку, вбивають своїх теж вже дорослих(може і не дуже) дітей, бо бач: ""воно" мені буде нагадувати чоловіка на якого я потратила кращі роки свого життя!!!" Це ти маєш на увазі? Знажи краще чим завинила перед тобою та дитинка? Обставини обставинами, але шось вони вкрай зачасто складаються в людей в нашій країні. В цьому винна як жінка та її коханий, так і наша держава, якій би потрібно було б якось з цим боротися (ні в якому разі не говорю про категоричну заборону абортів)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Абортам объявили войну

Госдума ограничивает рекламу детоубийства

В Госдуме готовится законопроект об ограничении как наружной рекламы

абортов, так и рекламны искусственного прерывания беременности в СМИ. Уже в

ближайшее время стоит ожидать резкого ограничения рекламы абортов во всех ее

видах – от СМИ до наружной. Сейчас обсуждение идет в профильных комитетах, и

скоро законопроект будет вынесен на утверждение нижней палатой парламента.

РБК daily уже неоднократно писала о необходимости законодательного

ограничения абортов, вплоть до введения запрета на эту форму детоубийства.

Похоже, ситуация развивается в правильном направлении.

Инициатива по данному вопросу принадлежит депутату от фракции "Справедливая

Россия" Елене Мизулиной – именно она напомнила коллегам о том, что резко

ограничить рекламу детоубийства планировали еще их коллеги в Госдуме

прошлого созыва. Утверждение нынешней инициативы позволит серьезно уменьшить

объем пропаганды абортов в СМИ и наружной рекламе. Необходимо прекратить

рекламный беспредел: достаточно раскрыть практически любую популярную газету

на рекламных страницах, и там более двух третей объявлений в разделе

"Медицина" будут предлагать "услуги" по детоубийству.

Согласно законопроекту, данный вид рекламы "не должен обращаться к

несовершеннолетним, размещаться в предназначенных для них печатных изданиях,

аудио – и видеопродукции, в образовательных учреждениях,

санаторно-курортных, оздоровительных организациях, домах и дворцах культуры,

в физкультурно-оздоровительных и спортивных сооружениях, на всех видах

транспортных средств общего пользования, а также в теле – и радиопрограммах

при кино – и видеообслуживании". Кроме того, поправки в "Закон о рекламе"

предусматривают, что не менее 10% общей рекламной площади должны занимать

сведения о негативных последствиях детоубийства для здоровья женщины, среди

которых самыми опасными являются смерть и наступление бесплодия.

Источник: Rbcdaily.ru

ЗЫ:в России уже поняли,что генофонду кирдык.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важаю забороною нічого не доб"єшся. Хто хоче це зробити - зробить в будь -якому випадку.Справа в іншому - чи варто позбавляти життя людини, яка ще не з"явилася? З власного досвіду скажу: свого часу стояла перед вибором - робити чи не робити ? А зараз не уявляю свого життя без своєї донечки - свого Сонечка. Вона сенс мого життя. І зараз я не припускаю думки, що її могло не бути. Тому всім, хто стоїть перед вибором раджу : обов"язково бути!!! Для цього ми приходимо в цей світ, щоб продовжувати себе в дітях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласна что рекламу абортов надо запретить. Но запрещать сами аборты нельзя. Ведь если женщина решила сделать аборт, то она его сделает. Если не в больнице, то в таком месте, где нет елементарной чистоты, не говоря уже о стерильных скальпелях и т.п. А это может отнять жизнь не только у ребенка, но и у потенциальной матери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це правда, що поляки (полячки) їздять до нас робити аборти бо у них там це заборонено?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО:Знаєш, я тож не дуже підтримую категоричні заборони абортів, погоджуюсь з багатьма обставинами абортів, але все ж... про шо думала дівчина кола була з тим "творцем"?!

про що думала??? про весілля і щасливе подружнє життя - це раз

То тепер знач хай всі жінки, які розводяться зі своїми чоловіками вже в пізньому віку, вбивають своїх теж вже дорослих(може і не дуже) дітей, бо бач: ""воно" мені буде нагадувати чоловіка на якого я потратила кращі роки свого життя!!!"

і що це за логічний виклад думок??? :lol:

Знажи краще чим завинила перед тобою та дитинка?

Дитинки так і не було на світі, тому - нічим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ми замість Бога можемо вирішувати кому жити а кому ні?

Чи ми просто дуже любимо себе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто на Землі жити нам, а не Богу.

і любимо ми в першу чергу себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...