Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Там просто бермудский треугольник какой-то... Не дозвониться, часто пропадает лайф

Де "там"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

Там просто бермудский треугольник какой-то... Не дозвониться, часто пропадает лайф

Де "там"?

Упс, з цитуванням щось не склалось... :_08:

"Район вул. Львівської вже другий день то з'являється то пропадає Life:) 3G."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто що знає про тарифний план "VIP", який зараз масово розповсюджується по держ структурах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що знає про тарифний план "VIP", який зараз масово розповсюджується по держ структурах?

http://www.life.ua/r...vklyucheno-vip/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

масово розповсюджується по держ структурах?

А хто росповсюджує і чому саме по держструктурах?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

масово розповсюджується по держ структурах?

А хто росповсюджує і чому саме по держструктурах?

Розповсюджують самі представники з компанії, розраховують, що хоч якийсь відсоток абонентів залишаться та буть поповнювати)

А в мережі безкоштовно без будь яких поповнень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

код 073 давно почав працювати? знаю що його лайф отримав на додачу до 063, 093, але до сьогодні я його не зустрічав ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

БЕЗЛІМІТ НА life:)

Безлімітні дзвінки на номери life:) по 0 грн/хв лише за 5 грн/30 днів!

· Для підключення послуги наберіть *141*777#;

· Вартість послуги - 5 грн (з ПДВ та ПФ) на 30 календарних днів;

· Послуга автоматично продовжується на наступні 30 днів у випадку наявності достатньої суми коштів на рахунку;

· Якщо на рахунку недостатньо коштів для автоматичного продовження послуги, подальша тарифікація дзвінків відбувається за стандартними тарифами вашого тарифного плану;

· Очікування оплати для автоматичного відновлення послуги триває протягом наступних 180 календарних днів;

· Інформація про поточний стан послуги: *112#;

· Для відключення послуги наберіть *141*777#;

· Оплата послуги можлива як з бонусного так і з основного рахунків;

· Послуга діє для наступних індивідуальних тарифних планів:

«Просто дешевше Super»

«life:) 25»

«Вільний life:) Захід»

«Вільний life:) Super»

За умови наявності поповнення на суму від 25 грн одним платежем з моменту активації стартового пакету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вопачя, телефон вчора видав наступну інфу про 3г, див. фото

3г вже тут? Зловив біля променя

Ps перша сімка то лайф друга мтс

post-6664-0-14043200-1441601210_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопачя, телефон вчора видав наступну інфу про 3г, див. фото

3г вже тут? Зловив біля променя

чукча не читач?

вже скоро місяць як тут....

о

і напис "3Г" то "какашка", ти напевно десь в підвалі сидів :(

в лайфа на вулиці має буди "Н+", в приміщенні "Н" ну і в підвалі "3Г"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене 1гб безплатно зявилось минулого місяця я заюзав H+. Вишка я так зрозумів тільки в центрі ловить, і біля променя, 5 тої школи. Якщо примусово ставити WSDMA, то звінки і нет тупо H+, але часто навіть в центрі ледь ловить. Швидкість була 20мб закачка, я тестив, і 4 віддача. Жду 3дж коли зявиться з аналогічним покриттям хоча б по всьому місті Луцьку. Читав що в Києві багато де теж гепи по WSDMA є. Так що ще рік ждати як льоду. Спочатку міста мільйонники будуть підключати і нормально вишок ставити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вишка я так зрозумів тільки в центрі ловить, і біля променя, 5 тої школи.

навіть на ГПЗ напроти вікна Н+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яким тарифом ВИ користуєтесь і які там ліміти трафіку?

На ГПЗ не пробував, на 33тьому не ловило взагалі, і H без плюса в мене не зявлявся, тільки з плюсиком. Може я щось не так настроював. В Самсунгові можна вибирати GSM -WSDMA-GSM i WSDMA(що краще ловить саме включається)-LTE i WSDMA i GSM.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яким тарифом ВИ користуєтесь і які там ліміти трафіку?

На ГПЗ не пробував, на 33тьому не ловило взагалі, і H без плюса в мене не зявлявся, тільки з плюсиком. Може я щось не так настроював. В Самсунгові можна вибирати GSM -WSDMA-GSM i WSDMA(що краще ловить саме включається)-LTE i WSDMA i GSM.

лайф 25

виїдав халявний 1Г

режими бувають Н+, Н, 3Г, Е

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то вже халява кінчилась на лайфі.

В мене 3 оператора - по роботі потрібно. І не знаю кого підключити на 3джі. Особо качати не треба. Гіга хватило б думаю. Всі 3 оперетора паршиво ловлять, як де. В підвалі в центрі Юмсі не тягне. Київстар щось глючить останнім часом не кисло. Одне точно скажу МТС саме гівно. Хоча і найдешевше, з нетом 15 грн на місяць мобільним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні Лайф сюрпрайз прислав.

"Увага! Пакетні МБ відсутні. Тариф далі - 6 грн за кожні 50МБ. У разі відсутності 6грн на рахунку, Ваш тариф буде 25коп/МБ..." Далі пропонують замовити один гіг за 50 грн. Тариф Лайф 25.

Це жесть просто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Лайф сюрпрайз прислав.

"Увага! Пакетні МБ відсутні. Тариф далі - 6 грн за кожні 50МБ. У разі відсутності 6грн на рахунку, Ваш тариф буде 25коп/МБ..." Далі пропонують замовити один гіг за 50 грн. Тариф Лайф 25.

Це жесть просто!

Та сама жесть, з міського дозвонився до оператора ( з самого лайфу неможливо ), почув слідуюче - тра мінімум раз на тиждень до когось телефонувати, інакше оператор рахує, що ви знаходитесь поза зоною дії тарифного плану.

Разводняк у чистому вигляді.

Гуд бай май "Лайф" гуд бай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вчера проводил тест скорости 3G, был возле 4 школы на пр-те Воли, программой CM Security, показало закачку до 10Мб/сек, возле старого рынка до 7Мб/сек, Адроид 4.4.2 использовался, я в тарифе "Все включено ультра 29", режим симки автоматический 2g/3g, определяет сеть как 3Gh+. Пакетные мегабайты (750мб) закончились и дальше стал использоваться халявный 3G трафик (750Мб), который был оператором предоставленный на 30 дней. На ул.Красного креста (возле ПАККО) тоже показывает 3GH+.

Будем ждать продвижения в "массы", примерно, через годик....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене 3г включився вчора на 10 хв і пропав,подзвонив оператору,він сказав що 3г в тестовому режимі і краще перейти на 2г,а то може зв'язок пропадати.........

Ось і питається,наколеру я перейшов на тариф смартфон м плюс(чи шось таке).....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...