Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

цілком ймовірно. Хоча я не вірю, що той законопроект пропихнуть.

Судячи з реакції операторів, пропихнуть. (якщо моя теорія вірна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання - для кого вигідний цей законопрект? Відповідь - для звичайних простих смертних.

питання - в нас досі щось зробили безкорисно для людей? Відповідь - нічого.

питання - з якого дива ТЕПЕР щось мало змінитись? Відповідь - причини нема.

А тому висновок - не пропхнуть. Законопроект - популізм чистої води.

З технічного боку - Ти безіменний абонент, передоплаченого безіменного номера; оператор тобі змінює умови тарифу - яким чином ти щось можеш оскаржити, довести і т.д.? Механізми є? Нема. Тобто, щоб це запрацювало, потрібно ввести обов'язкову реєстрацію абонента, укладання договору. Кому це треба? Хіба що спецслужбам...

Так що я впевнений, що законопрект не пройде. Поки оператори в цьому не зацікавлені - їм вистачить коштів блокувати такі ініціативи в законодавстві.

А твоя теорія... типу, що тому оператори попіднімали тарифи... цьому є звичайне пояснення.

1. Вони відвалили немало бабла за ліцензії 3Ж - треба відбивати

2. Вони купу бабла відвалюють за переобладнання для 3Ж - треба відбивати

3. Це обладнання закуповується не за гривні, а курс відомо як скочив - треба компенсовувати.

Все просто. Ніякої змови массонів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання - для кого вигідний цей законопрект? Відповідь - для звичайних простих смертних.

питання - в нас досі щось зробили безкорисно для людей? Відповідь - нічого.

питання - з якого дива ТЕПЕР щось мало змінитись? Відповідь - причини нема.

А тому висновок - не пропхнуть. Законопроект - популізм чистої води.

В тебе коротка пам'ять і ти зарано даєш відповіді на свої ж запитання. В Україні операторів моб. зв'язку час від часу постійно "щемлять" на користь "простих смертних".

2003 - зобов'язали до по-секундної тарифікації

2004 - заборона брати плату за вхідні дзвінки

2012 - заборона брати плату за з'єднання

Пам'ятаючи це, вірю і в цей законопроект

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те, що ти перерахував, це просто природні етапи конкуренції. А цей пункт (неможливість зміни тарифів) не думаю, що може стати моментом конкуренції.

Крім того, заборона змінювати тариф просто смішна. З таким самим підходом можна дивитись і в бік постачальників газу, електроенергії, води ;)

Я думаю, що це просто хтось захтів трішки підзаробити на операторах.

А на рахунок того, чи можна нагнути операторів... Пам'ятаєш "білі/сірі/чорні" списки? Операторів там намагались змісити відключати апарати... Нагнули?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те, що ти перерахував, це просто природні етапи конкуренції. А цей пункт (неможливість зміни тарифів) не думаю, що може стати моментом конкуренції.

Крім того, заборона змінювати тариф просто смішна. З таким самим підходом можна дивитись і в бік постачальників газу, електроенергії, води ;)

Я думаю, що це просто хтось захтів трішки підзаробити на операторах.

А на рахунок того, чи можна нагнути операторів... Пам'ятаєш "білі/сірі/чорні" списки? Операторів там намагались змісити відключати апарати... Нагнули?

Я це навіть коментувати не буду, але дякую, посміявся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі, здивований як вони до цього часу дотянули таку шару... Я за весь час користування life (4 чи 5 років) поповнював рахунок лише для продовження терміну дії номеру і при цьому без лишніх задумів постійно і без обмежень звонив всередині мережі і ще й постійно дарують 100 мб інтернету мобільного на місяць (а інет на порядок краще мтс-у)

Тепер що маємо:

life в середині мережі - 5 гр в місяць

kyivstar в середині мережі - 12 гр в місяць (це по акції "-33%")

mts в середині мережі - 0,35 гр в день або 128 гр в рік (по акції рік без абонплат) це мін. 10,66 гр в місяць

І Ви жалієтесь на лайф?)

До речі, активував собі безліміт на 30 днів - знімає рівно 5 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще з пів сотні тестерів і буде давати швидкість 2ж.. з такими тарифами воно потрібно одиницям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) подзвонив до живого оператора, запитав про оті 60 хвилин і взагалі про майбутню абонплату... :) Вона відповіла, що "на даний момент ця інформація ще в стадії уточнення і в процесі вирішення, чи це буде 60 хвилин лише в перший місяць, а далі безліміт, чи це буде на кожен місяць так... Але швидше за все, що тільки на перший..." :) Точніше вони зможуть відповісти вже ближче до того терміну (?)

:) отак :) вони й самі поки не знають толком :)

29-го прйшла СМС-ка "У Вас є 60 хв по 0 коп для дзвінків на life:) до кінця місяця. В разі використання 60 хв, Ви отримуєте безлімітні дзвінки на life:) по 0 коп за плату 5 грн/30 днів."

А сьогодні прийшла СМС: "Вам додатково нараховано 60 хв по 0 коп для дзвінків на life:) до кінця місяця. В разі використання 60 хв, Ви отримуєте безлімітні дзвінки на life:) по 0 коп за плату 5 грн/30 днів." :_37:

Грошей з рахунку точно не зняло. Перевірив безкоштовні хвилини - 58 хвилин до 30.06.15. (шкода, не зметикував глянути їх після першої СМС-ки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт. У вас не пропадає інтернет від лайфу,в мене то є,а то пропапавпропапав:-)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, а технічно вже вчора, прийшла така смс.

"Шановний абоненте, з 10.06 вартість Безлімітного Інтернету або відправки 75 SMS становитеме 1 грн. Деталі: 543325."

Ну і далі пропозиція перейти на "Шалений день+". Кінчилась халява....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Matveevich, яке 3Ж?

в новинах пробігало, що Астеліт (Лайф) запустив в експлуатацію 3ж в Києві і в тестовому варіанті зараз 3ж ще в 30 містах працює.

Матвеєвіч, на сайті лайф треба дивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цены на 3 g где можно глянуть?

Яке три ге?

На сайті поки що найближче то лібо Львів лібо Рівне, Луцьк поки ...

А тарифи на 3г поки дорожчі ніж в мтс, але лишній халявний гектар від лайфа ніхто не відміняв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Matveevich, яке 3Ж?

доступно, гайда тестити

Шановний абоненте, 3G+ швидкість від life:) вже доступна для тестування у Вашому місті! Прийдіть та зробіть свій speed-тест у зоні тестування 3G+, що знаходиться в магазині life:) за адресою м.Луцьк, пр.Волі, 14

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Matveevich, яке 3Ж?

доступно, гайда тестити

Шановний абоненте, 3G+ швидкість від life:) вже доступна для тестування у Вашому місті! Прийдіть та зробіть свій speed-тест у зоні тестування 3G+, що знаходиться в магазині life:) за адресою м.Луцьк, пр.Волі, 14

Також отримав таке смс. На сайті Луцьк вже на тесті http://www.life.ua/ru/3g/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ахметов продает свою долю в life:) туркам

Турецкий телекоммуникационный холдинг Turkcell начал переговоры о выкупе у СКМ Рината Ахметова 45% акций в третьем по величине операторе мобильной связи в Украине "Астелит" (life:)).

Об этом сообщили турецкие СМИ со ссылкой на сообщение компании.

Turkcell сейчас контролирует мажоритарный пакет в life:) в размере 55% через нидерландскую холдинговую компанию Euroasia Telecommunications Holding BV.

Телеком-аналитик RBC Capital Markets Cан Диллон называет этот шаг Turkcell разумной стратегией, призваннойувеличить вероятность выполнения компанией перехода в 3G. Он оценивает акции Turkcell в "Астелит" в $393млн.

В феврале "Астелит" выиграл на аукционе 3G (UMTS) лицензию в первом лоте, заплатив самую большую сумму в аукционе - 3,355 млрд грн. Компания уже запустила первые 3G-сети во Львове, Киеве.

Доля в life:) может достаться туркам за операционные долги.

Напомним, в 2012 году "Астелит" и связанные с ним структуры пережили серию дефолтов по долгам перед банками и "дочкой" турецкого холдинга Financell. В итоге Turkcell, владеющий 55% акций в life:), получил в качестве залога все имущество оператора, включая банковские счета.

Также сообщалось, что Turkcell начал переговоры о покупке 3G-подразделения "Укртелекома" - "Тримоб". Ожидается, что сделка должна завершиться в третьем квартале 2015 года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там просто бермудский треугольник какой-то... Не дозвониться, часто пропадает лайф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...