Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Не розумію цієї фішки - смартфон на декілька сім-карток) Навіщо?! Щоб економити чі що?

Зараз ціна за послуги мобільного зв'язку не така й велика)

Хто пояснить?

з МТС звоню на МТС

з Лайфа на Лайф....

ГПРС в МТС повне гуано :( в Лайфа значно веселіше працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

Так я кщо веселіше працює все в лайфі, то навіщо тоді заморочуватись?)

До того же в лайфі є послуга, коли заливаєш більше 35 грн на рахунок - дзвінки на інші оператори по тарифу 1хв = 10 коп. Але таких "майже халявних" хвилин дається лише 100 на місяць. Проте, цього достатньо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я кщо веселіше працює все в лайфі, то навіщо тоді заморочуватись?)

До того же в лайфі є послуга, коли заливаєш більше 35 грн на рахунок - дзвінки на інші оператори по тарифу 1хв = 10 коп. Але таких "майже халявних" хвилин дається лише 100 на місяць. Проте, цього достатньо)

Достатньо якщо рідко дзвонити на інші номери. А якщо є необхідність говорити по 15+ хвилин за день з абонентом іншого оператора, то що тоді? Кожен 7-ий день поповнювати на 35 грн?

Не розумію цієї фішки - смартфон на декілька сім-карток) Навіщо?! Щоб економити чі що?

Зараз ціна за послуги мобільного зв'язку не така й велика)

Хто пояснить?

Дивне запитання. Наприклад, ютел + мтс/кс/лайф = чудовий інтернет + дешеве спілкування (хороше покриття).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я кщо веселіше працює все в лайфі, то навіщо тоді заморочуватись?)

До того же в лайфі є послуга, коли заливаєш більше 35 грн на рахунок - дзвінки на інші оператори по тарифу 1хв = 10 коп. Але таких "майже халявних" хвилин дається лише 100 на місяць. Проте, цього достатньо)

перепрошую - у вас скільки років мобільний телефон? і як ви його використовуєте?

у мене номеру МТС більше 10 років, він активно використовується для фотопослуг, звісно міняти його не буду і не планую, та й багато знайомих на МТС теж, а от лайф купив для додаткових потреб і дзвінків.

отже телефон на дві сім карти - якраз в тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

СМС-кою запропонували перейти на новий вигідний тарифний план "Все включено 40"

ПЕРЕВАГИ ТАРИФУ

• 300 безкоштовних хвилин для дзвінків на інші мережі

• Безлімітні дзвінки на life:)

• Безлімітний Інтернет

• 1000 SMS на всі мережі по Україні

40 грн/ 30 днів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадаю про приемне минуле: був такий час коли у цього абонента набравши перед номером ''99" можна було телефонувати на iншi абоненти безкоштовно абсолютно.... спалили темку, шкода :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

От що значть оператор нормальний - за 2014 рік жодного посту про проблеми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лайфом користуюсь лайфом не менше шести років (з моменту відкриття першого сц на пр.Волі), оператор постійно радує новими тарифами, які значно вигідніші за синю зірочку чи біле яєчко :)

МТС також маю, але користуюсь ним лише по роботі і постійно маю з ним проблеми, так як і усі. Дуже часто замість мтс телефоную з лайфа, все одно маже безліміт, зате додзвонюсь з першого разу і зможу договорити без перешкод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хто знає, як до їхнього оператора дозвонитись? Пробував IVR 5433 , як вказано на сайті, - нема такого пункту в меню :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5433 тоді тиснете 5, далі 2, далі 0 і кажете альо :) буде оператор, там дуже заплутана схема додзвону до ''живих'' операторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даааа :) там дійсно заплутана дорога до живого оператора :) І, при чому, час-від-часу вони по-новому заплутують її :)

Але вони там є ;)

А оператор дійсно класний. Росте серйозний конкурент для зажравшихся "старичків". Хай-но пустять в хід ліцензію на 3Ж, ой шо будееее...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увага. Лайф дурить в міжнародному тарифі, і "не кісло". Хвилина розмови з Польщею обходиться мені десь в 7 грн, замість обіцяних 65 коп., (на 40 грн, поповнив, згідно з вимогами пакету) До оператора дозвонитись НЕМОЖЛИВО! Якість зв"язку - НІЯКА (часом тупо пропадає мережа) Зате спам СМС "сиплеться" справно. Не ведіться на цього "псевдооператора", замовлю краще закордон у МТС, хоч і дорожче виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в лайфа зв’зок не подобається – то вам точно не в МТС :) бо тут самий відстойний

вже давненько видивляюсь на що б змінити свій МТС, от лишень зараз в Лайфа якийсь новий тарив нарисувався

але чьот стрьомно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якість зв"язку - НІЯКА (часом тупо пропадає мережа)

Три роки тому - відмовився від мтс як основного номера і користуюсь "лайфом", до 100хв на день дзвінків (вхідних-вихідних) жодного разу не було ситуації "тупо пропадає мережа" - мож у вас з телефоном щось не те?

Щойно, заради цікавості набрав до оператора

5433 тоді тиснете 5, далі 2, далі 0
- все ОК.

P.S. Не агітую за даного оператора, але спочатку пошукайте причину в собі телефоні, а не кричіть зразу оператор - г@вно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В місті проблем не має, але як тільки покидаєш його межі, лайф теж пропадає) У мене приблизно так, зате + що на риболовлі не дістають)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увага. Лайф дурить в міжнародному тарифі, і "не кісло". Хвилина розмови з Польщею обходиться мені десь в 7 грн, замість обіцяних 65 коп., (на 40 грн, поповнив, згідно з вимогами пакету) До оператора дозвонитись НЕМОЖЛИВО! Якість зв"язку - НІЯКА (часом тупо пропадає мережа) Зате спам СМС "сиплеться" справно. Не ведіться на цього "псевдооператора", замовлю краще закордон у МТС, хоч і дорожче виходить.

не свисти! Я Лайфом користуюсь давно, регулярно, розмовляю часто годинами, при чому і в дорозі на ходу. НІ РАЗУ не було такого, щоб "тупо пропадала мережа"! Викинь свій телефон.

За кордон теж дзвоню регулярно (раз-два в місяць) і все ок. Перевір свій тариф.

А на рахунок "додзвонитись до оператора" - хто шукає, той знаходить ;) Юзай пошук, читай, що люди пишуть, і все стане МОЖЛИВО.

В місті проблем не має, але як тільки покидаєш його межі, лайф теж пропадає) У мене приблизно так, зате + що на риболовлі не дістають)))

Теж нагла брехня. Майже щодня їжджу по всій Волинській, Рівненській обл. Причому їжджу не по трасах-дорогах, а "палямі широкіма, лєсамі дрємучіма" (робота в мене така) і майже ніде ЛАйф не зникає.

МІсяць тому їздив в Карпати (під Верховину) - всюди був Лайф. Київстар пропадав місцями, а Лайф був.

Київстаром користуюсь тому, що робочий, Лайфом для себе з домашніми. Якби зара стояло питання вибору лише одного оператора, не роздумуючи обрав би Лайф! І нехай мене вибачать друзі-Київстаровці :)

Якщо років 5 тому мережа Київстара тут на Західній Україні була сама обширніша, то тепер я можу сказати, що Лайф їх переплюнув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в лайфа зв’зок не подобається – то вам точно не в МТС :) бо тут самий відстойний

вже давненько видивляюсь на що б змінити свій МТС, от лишень зараз в Лайфа якийсь новий тарив нарисувався

але чьот стрьомно :)

пора вже якимось дуосом обзавестись :)

я в часи коли вчився взяв лижу(дуос) наступний телефон теж дуос, зручно капець :)

маю лайф(все гуд, 10грн послуга 5копійок на всі напрямки) і мтс ("на вашому ра...." я тіко поповнив ...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Voronin10, не влізе в мою нокію 5230 друга сімка :) І наврядчи вийде айфон з двома сімками

Тому мушу мати одну і таку яка влаштовує

Та і навіщо 2 ? я не особливо парюсь з тим на якого оператора набираю. Ну але для мене важливо щоб був контракт і якісь вміняємі ціни все ж, щоб не паритись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Новий код в лайфа 073 хто чув, бачив?

Life:) получил новый мобильный код 073

Cтоимость кода составила 10 млн гривен

Третьему по величине мобильному оператору «Астелит» (ТМ life:)) выдали новый код для оказания услуг сотовой связи на территории страны — 073. Об этом говорится в сообщении Национальной комиссии по вопросам регулирования связи и информатизации.

Это третий сетевой код у life:). Сейчас он располагает также 063 и 093. Операторы платят за получение таких кодов одноразовую плату, равную 10 млн грн за каждый.

Напомним, по итогам третьего квартала общая абонентская база life:) составила 13,6 млн абонентов, за год увеличившись на 11,5%, или на 1,4 млн абонентов (против 12,2 млн в третьем квартале 2013 года).

Напомним, что в Украине предусмотрено 99 сетевых кодов и этот ресурс почти исчерпан. Часть кодов используется для специальной короткой нумерации, в частности, для нужд аварийных и справочных служб. 27 кодов присвоены местным сетям по количеству регионов.

Крупнейшими пользователями номерного ресурса являются мобильные операторы. «Киевстар» располагает пятью национальными кодами мобильной связи (067, 097, 096, 098, 068, МТС — четырьмя (050, 066, 095, 099), «Астелит» (life) — двумя (063, 093), «Телесистемы Украины» (PEOPLEnet) —092, «Интертелеком» — 094, «Тримоб» — 091.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонки по международке с лайфа, стали не выгодными просто Пи&&&ц. Я не знаю каким местом думают ихние ТУПОРЫЛЫЕ маркетологи, но один из многоизвестных операторов, предоставляет услугу звонков по международке , не то что дешевле - а просто на шару ( по сравнению со сраным ЛАЙФОМ).

PS. И это при том , что я пользовался ЛАЙФОМ - более трёх лет. Теперь показал ЛАЙФУ - руку согнутой в локте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонки по международке с лайфа, стали не выгодными просто Пи&&&ц. Я не знаю каким местом думают ихние ТУПОРЫЛЫЕ маркетологи, но один из многоизвестных операторов, предоставляет услугу звонков по международке , не то что дешевле - а просто на шару ( по сравнению со сраным ЛАЙФОМ).

PS. И это при том , что я пользовался ЛАЙФОМ - более трёх лет. Теперь показал ЛАЙФУ - руку согнутой в локте

Ну так поділіться з громадою шаровою международкою, що за оператор, тарифи, який пакет?

Чим же вам так лайф насолив? Всього три годіка а скільки необгрунтованого негативу до оператора. По якості зв'язку решта миють ноги, як і по тарифах, по покриттю вище карта є та особисто у мене претензій за 10 років користування в принципі немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну почему не обоснованно? Года 3 использовал исключительно для международных звонков. С начала это стоило 10 копеек, потом 10копеек+39соединение, потом 19копеек+2гривни соединение, теперь 50копеек+соединение 2гривни. (цена за минуту разумеется) . Про КС вообще молчу у них минута от 1.20 и выше.

А теперь зайдите на сайт МТС в раздел международных звонков и сравните! Там тарифы на выбор либо 3гривни разово (типа соединение) и потом целый день БЕЗ ПЛАТЫ ЗА СОЕДИНЕНИЕ по 15копеек, либо 1 гривня соединение и по 15 коп минута. Там есть и ещё тарифы на выбор.

ЗЫ. Это не реклама, я к мтс отношения ни какого не имею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

попросив дружину купити 2 пакети Life:)

купила в центрі обслуговування на Волі

Обидва пакети відкривалися і картки виломані вже... ще я такого лайна не бачив

воно то не шкода 30 грн і ясно що такий мотлох в телефон не пхатиму, мало лі хто куди з нього телефонував

враження про оператора "позитивні" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...