Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, serhiy.k сказано:

а попередні хвилини не пропали? Наскільки я читав, якщо переходиш на інший тариф, то оплачені послуги попереднього не переносяться.

Я переходив, як вже все вичерпав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, pashka05 сказано:

Зроби сам:

4 Гб,  300 хв,  50 смс і анлім Фейсбук  -  88 грн/30 днів 

вистачить 300хв розмов, включаючи дзвінки на лайфсел?

 

life.thumb.JPG.0e336000e29ded3aee3c621fece81833.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тариф «ДЗВІНКИ ВСІМ».

Також отримав смс що піднімають вартість з 50 до 80 грн.

Думаю до 12.12 замовити послугу "Запас на рік", ще по старій ціні  - 480 грн. / 364 дні

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Werwolf777 сказано:

вистачить 300хв розмов, включаючи дзвінки на лайфсел?

 

life.thumb.JPG.0e336000e29ded3aee3c621fece81833.JPG

Доведеться вже економити.  Дуже) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вже взяли 4 гіга, значить частіше можна дзвонити через вайбер, ватсап і тому подібне ))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вітаю усіх абонентів оператора!
Співчуваю, що вам усім доводиться користуватись цими "послугами". Бо повідомити зараз, що у вашому смартфоні встановлена картка lifecell - це те саме, на мій погляд, що признатися у використанні послуг сексу за гроші...

Додам, що окрім мізерного покриття та ганебного сервісу, оператор lifecell займається ще й передачею ваших даних третім особам для розсилки спаму. За це в нього відповідає "акційна" пропозиція "Дисконт Інфо".

Трохи пояснень. Вам за допомогою sms від оператора повідомляють, що згідно безкоштовної акції вам надано гігабайт інтернету на сім днів. Радійте! Але до цієї мікроскопічної зірнинки меду додається ще пару бочок гнилі, про яку вас не повідомляють. Згідно підключення цієї акції ваш номер офіційно передають "комерційним партнерам оператора" (приведу як приклад сумнозвісного спамера "Укркаталог") для розсилання спамової реклами. Коли ви обурено повідомляєте, що не бажали приймати участь у цій гидоті, представники оператора вам не менш радісно розповідають, що ви можете відключити участь в акції за допомогою ussd-запиту. На питання - хто після цього видалить ваш номер (за компанію з усім тим, що ви довіряли оператору при користуванні - ім'я, прізвище, профіль соцмереж, реєстраційні дані) з бази даних спамових рекламних розсилок - лише гробова тиша...

Тож коли вам почне пхатися спам - sms, електронна пошта, facebook і т.ін. - радійте! Бо вам офіційно дали за це гігабайт інтернету на сім днів :-)

Невеличка порада наостанок. Вибір операторів послуг мобільного зв'язку в Україні зараз невеликий. І в кожного з операторів є негативні нюанси. Але дуже прошу вас нізащо, ніколи, НІКОЛИ не вибирати оператора    , а при найменшій нагоді - змінити його на будь-якого іншого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене обрадували, ваш тариф змінено на новий, з вас 260 в місяць:0016:. Набрав оператора- буду з вами прощавсь! Як наслідок домовились на 80 в місяць:D. Але гамнюкі бриванули за перехід:0016:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, VenomSpit сказано:

Вітаю усіх абонентів оператора!
Співчуваю, що вам усім доводиться користуватись цими "послугами". Бо повідомити зараз, що у вашому смартфоні встановлена картка lifecell - це те саме, на мій погляд, що признатися у використанні послуг сексу за гроші...

Додам, що окрім мізерного покриття та ганебного сервісу, оператор lifecell займається ще й передачею ваших даних третім особам для розсилки спаму. За це в нього відповідає "акційна" пропозиція "Дисконт Інфо".

Трохи пояснень. Вам за допомогою sms від оператора повідомляють, що згідно безкоштовної акції вам надано гігабайт інтернету на сім днів. Радійте! Але до цієї мікроскопічної зірнинки меду додається ще пару бочок гнилі, про яку вас не повідомляють. Згідно підключення цієї акції ваш номер офіційно передають "комерційним партнерам оператора" (приведу як приклад сумнозвісного спамера "Укркаталог") для розсилання спамової реклами. Коли ви обурено повідомляєте, що не бажали приймати участь у цій гидоті, представники оператора вам не менш радісно розповідають, що ви можете відключити участь в акції за допомогою ussd-запиту. На питання - хто після цього видалить ваш номер (за компанію з усім тим, що ви довіряли оператору при користуванні - ім'я, прізвище, профіль соцмереж, реєстраційні дані) з бази даних спамових рекламних розсилок - лише гробова тиша...

Тож коли вам почне пхатися спам - sms, електронна пошта, facebook і т.ін. - радійте! Бо вам офіційно дали за це гігабайт інтернету на сім днів :-)

Невеличка порада наостанок. Вибір операторів послуг мобільного зв'язку в Україні зараз невеликий. І в кожного з операторів є негативні нюанси. Але дуже прошу вас нізащо, ніколи, НІКОЛИ не вибирати оператора    , а при найменшій нагоді - змінити його на будь-якого іншого!

 

"МТС - "якісний" зв'язок та покриття" - ты ли это?:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Werwolf777 сказал:

 

"МТС - "якісний" зв'язок та покриття" - ты ли это?:0016:

Ні, це не він :-)

Просто людина, яка у зв'язку з вищевказаним, планує викинути сімку Лайф в смітник та підбирає собі нову. 

Поки план такий:

1. Lycamobile Ukraine -  тариф "All in One S"

2. Київстар - тариф "Z"

3. Водафон. Не визначився.

Ви щось порадите, чи просто прийшли покачатися по підлозі? :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, VenomSpit сказано:

Ні, це не він :-)

Просто людина, яка у зв'язку з вищевказаним, планує викинути сімку Лайф в смітник та підбирає собі нову. 

Поки план такий:

1. Lycamobile Ukraine -  тариф "All in One S"

2. Київстар - тариф "Z"

3. Водафон. Не визначився.

Ви щось порадите, чи просто прийшли покачатися по підлозі? :-)

 

треба було з цього починати, а не з обсирання Лайфа)

в жодному разі не Водафон...

для себе обирав би між Лайфсел і Київстар

мабуть не користувались Водафон, якщо так грішите на Лайфселл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Werwolf777 сказал:

 

треба було з цього починати, а не з обсирання Лайфа)

в жодному разі не Водафон...

для себе обирав би між Лайфсел і Київстар

мабуть не користувались Водафон, якщо так грішите на Лайфселл

Це була правда, а не "обсирання". Ще й прийм'якшена :-)

Повторюсь ще раз - гидотнішої комбінації ціна/якість на ринку України ніж у лайф -  просто нема.

А Водафон я користувався. 2 роки. Спочатку було гарно, і з сервісом і з зв'язком. Про потім - згадувати не бажається. Але навіть згадки не переважають гидотну якість лайф...

Київстар - теж не ідеал, знаєте. Побачив тариф Z - вроді нічого, але попитав тут - бажання вибрати його сильно призменшилось...

Поки тестую віртуального оператора  Lycamobile Ukraine. Два місяці вже. Відношення зросло з 3- до твердої четвірки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лайф - першим підняв ціни, ввівши в тариф 4G інтернет... ще прозріємо від тарифів Київстара і Водафон))

стосовно ціни - не так вже й б'ють по кишені тих додаткових 25 грн, які плачу(різниця з попередньою ціною)... в телефоні маю дві сімки - Лайфселл і Водафон(суто для прийому дзвінків від клієнтів)

так ось, Лайф - на голову вище по швидкості, стабільності Інтернету і в приміщенні не пропадає і не перериває зв'язок, на відміну від Водафон

загалом користуюсь Лайфсел 11 років і задоволений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію, чому так не любите оператора. Ось як турбується про людей (можливо, навіть не абонент lifecell).

Фото сьогоднішнє.

20190118_190506.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Werwolf777 сказал:

Лайф - першим підняв ціни, ввівши в тариф 4G інтернет... ще прозріємо від тарифів Київстара і Водафон))

стосовно ціни - не так вже й б'ють по кишені тих додаткових 25 грн, які плачу(різниця з попередньою ціною)... в телефоні маю дві сімки - Лайфселл і Водафон(суто для прийому дзвінків від клієнтів)

так ось, Лайф - на голову вище по швидкості, стабільності Інтернету і в приміщенні не пропадає і не перериває зв'язок, на відміну від Водафон

загалом користуюсь Лайфсел 11 років і задоволений

Лайф першим підняв ціни - з цим погоджусь абсолютно. Але інтернет від них 4g навіть не пахне. Покажіть, де в Луцьку є хоча б половинна швидкість згідно специфікації протоколу? (100 мегабіт для рухомих абонентів). В Лайфа інтернет навіть до 3g не дотягує...

Про стабільність - окрема мова. З липня (тільки но придбав картку для тестування) створив 48 запитів про постійні розриви (1-2 хвилини) інтернет-сесій. Результатів від запитів, ясна річ, що нуль. А брав картку спеціально для зкачування данних з видаленого серверу, який, на жаль, докачки не підтримує. І жодного разу - прийняти дані не зміг. І це - район ЗАГСу. Варто ж одійти звідти до вулиці Зацепи, наприклад (десь кілометр) - і вже ледь бере в режимі EDGE...

Про прийом в приміщеннях - не смішно навіть. Район багатоповерхівок біля "Срібних лелек". В підвальному магазинчику нема зв'язку зовсім, аж ось Водафон, наприклад, дає стабільні три полоси...

Із жахом уявляю - що твориться в селах, якщо навіть на трасі біля в'їзду до Маяків, варто одійти попісяти на 5 метрів від дороги - зв'язку нема, не кажучи про інтернет.

Отже, користуюсь лайфом півроку  - і вже не те що незадоволений, а хочеться весь колцентр їх розгатити... :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, VenomSpit сказано:

Лайф першим підняв ціни - з цим погоджусь абсолютно. Але інтернет від них 4g навіть не пахне. Покажіть, де в Луцьку є хоча б половинна швидкість згідно специфікації протоколу? (100 мегабіт для рухомих абонентів). В Лайфа інтернет навіть до 3g не дотягує...

Про стабільність - окрема мова. З липня (тільки но придбав картку для тестування) створив 48 запитів про постійні розриви (1-2 хвилини) інтернет-сесій. Результатів від запитів, ясна річ, що нуль. А брав картку спеціально для зкачування данних з видаленого серверу, який, на жаль, докачки не підтримує. І жодного разу - прийняти дані не зміг. І це - район ЗАГСу. Варто ж одійти звідти до вулиці Зацепи, наприклад (десь кілометр) - і вже ледь бере в режимі EDGE...

Про прийом в приміщеннях - не смішно навіть. Район багатоповерхівок біля "Срібних лелек". В підвальному магазинчику нема зв'язку зовсім, аж ось Водафон, наприклад, дає стабільні три полоси...

Із жахом уявляю - що твориться в селах, якщо навіть на трасі біля в'їзду до Маяків, варто одійти попісяти на 5 метрів від дороги - зв'язку нема, не кажучи про інтернет.

Отже, користуюсь лайфом півроку  - і вже не те що незадоволений, а хочеться весь колцентр їх розгатити... :-)

 

дивно, чомусь у мене перебоїв з інтернетом по місту немає зовсім)

ахах, водафон дає 3 полоси, але фіг куди додзвонишся, або тебе чутимуть через півслова))

Привокзальний район - Лайф тягне по всій квартирі, а щоб кудись подзвонити по Водафон - треба біля вікна стовбичити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за швидкість і стабільність інтернету взагалі мовчу... життя заставляло тестувати 3g від Водафон - це були одні нерви... були в Адреналіні і друзі (на Водафоні) пробували запустити пряму трансляцію через Інстаграм...  з 2-3 спроб все марно, так довелося їм роздати свій 4g з Лайфсел і все вийшло))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарифу «Зроби сам» вже нема ((

з'явився подібний «Хендмейд», але з цінами відсотків на 50 вище.

На тарифі Зроби сам є приписка:

З 17.01 2019 р. всі абоненти тарифу «Зроби сам» зміну комбінації свого тарифу зможуть проводити на сторінці тарифу «ХендМейд», при цьому вони будуть автоматично переведені на умови обслуговування тарифу «ХендМейд».

 

Наскільки я зрозумів, нас ще не переводять на Хендмейд, але якщо захочемо поміняти комбінацію, тоді лише будемо автоматично переведені.

Добре, що я за два дні до цього додав собі гігабайтів ))

 

Плюс зараз там акція Клонування, https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/aktsii/klonuvannya-spilkuvannya/ тобто за поповнення від 100 грн дають стільки ж само бонусів.

Я поповнив на 100 грн, мені дали стільки ж бонусів, додав собі гігабайтів на тоді ще діючому тарифі Зроби сам, і гроші зняло у мене з бонусів, тобто, на рахунку у мене так і лишилось 100 грн. Акція ще діє до 31 березня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи тарифи лайфа мене останнім часом не радують взагалі. Вибрати те ,що мені потрібно можливості немає. Ті їхні конструктори тарифів повна туфта. Мені нафіг не треба ті 4гіга інета, мені з головою вистачить і 1гб, використовую інет лише для мессенджерів і час від часу щось почитати. Дома wifi, на роботі теж. 100 хв на інші оператори, теж нафіг не треба, більшість людей з якими розмовляю на лайфі, 30 хв мені теж з головою вистачило б. Ще помітив один момент, хз, може мені так здається, але 2же з появою 3же скотився в говно, з появою 4же ще більше, бачиш значок еджа, навіть не намагайся зайти в інет. За містом повна срака, навіть месенджери нормально не працюють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, serhiy.k сказано:

Тарифу «Зроби сам» вже нема ((

з'явився подібний «Хендмейд», але з цінами відсотків на 50 вище.

На тарифі Зроби сам є приписка:

З 17.01 2019 р. всі абоненти тарифу «Зроби сам» зміну комбінації свого тарифу зможуть проводити на сторінці тарифу «ХендМейд», при цьому вони будуть автоматично переведені на умови обслуговування тарифу «ХендМейд».

 

Наскільки я зрозумів, нас ще не переводять на Хендмейд, але якщо захочемо поміняти комбінацію, тоді лише будемо автоматично переведені.

Добре, що я за два дні до цього додав собі гігабайтів ))

 

Плюс зараз там акція Клонування, https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/aktsii/klonuvannya-spilkuvannya/ тобто за поповнення від 100 грн дають стільки ж само бонусів.

Я поповнив на 100 грн, мені дали стільки ж бонусів, додав собі гігабайтів на тоді ще діючому тарифі Зроби сам, і гроші зняло у мене з бонусів, тобто, на рахунку у мене так і лишилось 100 грн. Акція ще діє до 31 березня

 

кошти можна вивести на карту, а потім поповнити ще раз, і отримати ще бонусів

я так роблю,  щоб активувати тариф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
Цитата

Дешевше тільки задарма: lifecell запустив безлімітний тариф

Чим менше коштує будь-якої тарифний план від будь-якого стільникового оператора, тим ширше коло людей захоче його собі підключити, а потім, після цього, використовувати на постійній основі. У всьому цьому немає абсолютно нічого дивного , тому що ніхто не хоче віддавати більше грошей за те, на чому можна заощадити без зайвих складнощів. Так, стільниковий оператор lifecell зробив те, чого навряд чи хтось очікував. Дана телекомунікаційна компанія запустила кращий на ринку тарифний план, який доступний всім бажаючим майже даром, тобто підключити його можна на вкрай вигідних умовах. Це не тимчасова акція, а цілком собі постійна пропозиція, дозволяє яка без зайвих складнощів змінити своє життя на краще.

 

За рахунок запущеного тарифу можна легко і просто отримати необмежений інтернет-трафік для таких популярних і поширених в Україні сервісів, як Facebook, Instagram і Twitter. При їх використанні основний пакет інтернет-трафіку витрачатися зовсім ніяк не буде, а це, поза будь-якими сумнівами, дуже великий плюс для всіх, хто хоче такі на постійній основі активно використовувати. Для будь-яких інших цілей і потреб клієнт стільникового оператора lifecell в рамках запущеного тарифу отримує 10 ГБ мобільного інтернету на максимальній можливій швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а досягати вона може величезного значення в цілих 300 Мбіт / с.

 

Витрачати трафік можна на абсолютно будь-які завдання, в тому числі на перегляд фільмів, прослуховування музики, спілкування в соціальних мережах, завантаження торрентів і на що-небудь ще без зайвих складнощів і обмежень. Крім такого пакета можливостей, тариф містить в собі 100 хвилин дзвінків, причому здійснювати голосові виклики дозволено на будь-які українські номери, в тому числі навіть на міські, якщо раптом виникне така необхідність.

 

Усередині мережі стільникового оператора lifecell голосові виклики абсолютно безкоштовні. Стільниковий оператор просить за тариф «Залізна двадцятка» з такими можливостями всього 20 гривень, тобто сущі копійки за сучасними мірками. Платити за нього так мало потрібно кожні 4 тижні, причому використовувати тариф дозволено в смартфонах, планшетах, ноутбуках, роутерах і будь-яких інших гаджетах, яких зараз на ринку вкрай багато.

 

Новий тариф «Залізна Двадцятка» доступний в наступних містах України:

  • Захід : Чернівці, Калуш, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Ужгород, Мукачево та Рівне.
  • Південь : Нова Каховка, Кропивницький, Олександрія (Кіровоградська обл.), Світловодськ, Первомайськ (Миколаївська обл.), Мелітополь, Бердянськ та Енергодар.
  • Схід : Нікополь, Павлоград, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Сєвєродонецьк, Мірноград, Покровск, Лозова (Харківська обл.), Ізюм, Лисичанськ, Рубіжне, Кременчук, Суми, Конотоп, Шостка та Лубни.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, sss381 сказано:

Захід : Чернівці, Калуш, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Ужгород, Мукачево та Рівне.

А Луцька і Волині нема... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...