Перейти до змісту

Recommended Posts

У мене Абсолютна Свобода С, це 750 хв на всіх операторів і 4 гіга. Платив 85 гривень (в реальності 75, бо поповнював в останній день і продовжував пакет послуг, це на один день менше). Прийшла смс, що буде 115. Це для мене забагато. Ні 750 хвилин я не виговорюю, ні 4 гіга не витрачаю. Закінчиться пакет, перейду на тариф Зроби сам, там 300 хв і 4 гіга за 80 гривень. І це на 30, а не на 28 днів

Поширити це повідомлення

9 годин тому, serhiy.k сказано:

У мене Абсолютна Свобода С, це 750 хв на всіх операторів і 4 гіга. Платив 85 гривень (в реальності 75, бо поповнював в останній день і продовжував пакет послуг, це на один день менше). Прийшла смс, що буде 115. Це для мене забагато. Ні 750 хвилин я не виговорюю, ні 4 гіга не витрачаю. Закінчиться пакет, перейду на тариф Зроби сам, там 300 хв і 4 гіга за 80 гривень. І це на 30, а не на 28 днів

Аналогічно, тільки я не брав гігабайт, лиш хвилини,  65 грн, вже перейшов, але не оплачував 

Поширити це повідомлення

2 годин тому, NeoN сказано:

Аналогічно, тільки я не брав гігабайт, лиш хвилини,  65 грн, вже перейшов, але не оплачував 

а попередні хвилини не пропали? Наскільки я читав, якщо переходиш на інший тариф, то оплачені послуги попереднього не переносяться.

Поширити це повідомлення

1 година тому, serhiy.k сказано:

а попередні хвилини не пропали? Наскільки я читав, якщо переходиш на інший тариф, то оплачені послуги попереднього не переносяться.

Я переходив, як вже все вичерпав :)

Поширити це повідомлення

2 годин тому, pashka05 сказано:

Зроби сам:

4 Гб,  300 хв,  50 смс і анлім Фейсбук  -  88 грн/30 днів 

вистачить 300хв розмов, включаючи дзвінки на лайфсел?

life.thumb.JPG.0e336000e29ded3aee3c621fece81833.JPG

Редаговано Werwolf777

Поширити це повідомлення

В мене тариф «ДЗВІНКИ ВСІМ».

Також отримав смс що піднімають вартість з 50 до 80 грн.

Думаю до 12.12 замовити послугу "Запас на рік", ще по старій ціні  - 480 грн. / 364 дні

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз