Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Тариф Свобода на даний момент всіх взув. Побачите, як через деякий час абонентів саме на цьому тарифі стане дуже немало. ІМХО. Цікаво, як з мега-крутими Київстарами і МТС ви десь, по області крім великих міст користуєтесь інтернетом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь
11 хвилин тому, pashka05 сказано:

Тариф Свобода на даний момент всіх взув. Побачите, як через деякий час абонентів саме на цьому тарифі стане дуже немало. ІМХО. 

:) Лайф довго і нудно всіх "взував" взагалі безкоштовним спілкуванням, і так і не взув.

 

11 хвилин тому, pashka05 сказано:

 Цікаво, як з мега-крутими Київстарами і МТС ви десь, по області крім великих міст користуєтесь інтернетом...

так само, як і мега-крутим інтернетом від Лайфа. А що, мала бути якась різниця?

Якщо ти про 3Ж, то воно у всіх операторів гівно. Одна реклама. (я про поза містом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Ruslyk сказал:

Та я вот тоже думаю не поповнювати... Тимбільш, що ще є vodafone... Там якось тарифи поскромніше будуть... не готовий я за себе з жінкою на поповнення 140грн в місяць викидати....

 

Если номер не принципиален (можете позволить себе его сменить), то можете приобрести два пакета ТАРИФНЫЙ ПЛАН "ЛЬГОТНЫЙ"

25 грн./месяц и объем "плюшек" более-менее нормальный.

 

А лайф - говнюки, так нагло поднимать тарифы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їздив по районах - Турійський і Рожищенський. 3ж місцями досить нічого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

750 хв.за 60грн. з лайфа це звичайно добре, але щоб не получилось як з акцією за 29, з 29 на 69 ні з того ні з сього (просто дєньгі нада).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запуск 4G (LTE) планується здійснити в Україні в 2017, а 5G - в 2019-2020 році. Про це заявив Олександр Животовський, глава Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

"4G - це наступний рік, а 5G - в 2019-2020 році. Немає інших варіантів ", - сказав Животовський.

Таким чином, в Україні планують впровадити 5G разом з передовими країнами світу.

Нагадаємо, що 6 грудня 2016 року було підписано Декларації про співпрацю між мобільним оператором lifecell (за участю Turkcell) і компаніями Huawei і Ericsson для розвитку в Україні зв'язку п'ятого покоління.

До речі, lifecell вже протестував 4.5G, досягнувши рекордної швидкості в 1,5 Гбіт / с, на черзі - тестування технології 5G, яка відкриє абсолютно новий для українського користувача світ «розумних» речей, доповненої реальності, віртуалізації і інших можливостей.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РжуНімагу. Яке 4Ж і 5Ж???? Вони 3Ж нормального дати он вже рік не можуть!

Хіба що будуть давати так, як Укртелеком 3Ж давав... на папері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Prot сказано:

 

Если номер не принципиален (можете позволить себе его сменить), то можете приобрести два пакета ТАРИФНЫЙ ПЛАН "ЛЬГОТНЫЙ"

25 грн./месяц и объем "плюшек" более-менее нормальный.

 

А лайф - говнюки, так нагло поднимать тарифы...

Так в тому і проблема що номеру вже 10 років....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перейшов на КС, через те що -

лайф - 50хв на інші мережі, безлім між лайф, 40грн

кс - 100хв на інші мережі, безлім між кс, +3 гб інтернету, 35грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, amadey777 сказано:

кс - 100хв на інші мережі, безлім між кс, +3 гб інтернету, 35грн

А що це за тариф такий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, jack74 сказано:

тому що в користуванні є три картки - Київстар, МТС і Лайф, і якщо на кожен відвалювати по 50 грн, а ще й кожному члену сім'ї, то природньо стає питання лишитись на якомусь одному операторі, і це явно не Лайф.

Ну, добре. Я нічого не нав'язую. Просто сказав, може вас зацікавило б.

Скільки ви витрачаєте на місяць по трьох своїх картках і які назви тарифів.

 

p.s. у самого три активні картки трьох операторів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ruslyk сказал:

А що це за тариф такий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ПЗС не беруть на інші мережі? "Хитрозроблених" у нас багато, навіть не пишуть в умовах тарифу. .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, Jack сказал:


Нагадаємо, що 6 грудня 2016 року було підписано Декларації про співпрацю між мобільним оператором lifecell (за участю Turkcell) і компаніями Huawei і Ericsson для розвитку в Україні зв'язку п'ятого покоління.

 

Ото якраз 6-го акція 29 і накрилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.12.2016 at 17:57, pashka05 сказал:

Тариф Свобода на даний момент всіх взув. Побачите, як через деякий час абонентів саме на цьому тарифі стане дуже немало.

І лайф зробить ціну 80 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, sss381 сказано:

І лайф зробить ціну 80 :D

Раніше за такий майже самий пакет послуг, як в тарифі Свобода, платили 600 грн. і не нили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Geniee сказал:

І всеодно буде дешевше ніж такий самий на інших операторах... :D:D

Цитата

 

3 часа назад, sss381 сказал:

І лайф зробить ціну 80 :D

Раніше за такий майже самий пакет послуг, як в тарифі Свобода, платили 600 грн. і не нили

 

Добре, нехай буде так, лайф - найкращий.:D І навряд ми без нього проживем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останніх декілька місяців плавно переходжу з МТС на Лайф. На МТС з 2003 року контрактник. Вся родина на МТС завжди була.

Спочатку теж вагався "купа абонентів на МТС... мій старий номер, до якого всі звикли...а шо ж дєлати?".

Та все ж психанув та купив Лайф на всіх :)

Тра було собі підсрачника дати та все ж зробити то давно :)
Катаючись по Карпатах та в нас тут, зрозумів що ніфіга той МТС не тягне кругом як розказують. Точно так само не тягне і Лайф чи КС. Тому в цьому плані приблизно пофіг кого обрати. А в місті, де я знаходжуся 99% часу – всі тягнуть класно.

Лайф обрав бо мені асортимент пакетів більше подобається. Задачі в мене, дружини, малого, батька, бабусі – різні.

Досидю  цей місяць МТС з їхнім 1,5грн/міс на інші оператори та піду міняти. Якщо не поміняють на передоплату то відмовлюся.

Чьот переймався довго що номер мій давно в мене. Але ж, йопта, хіба ж його хтось напам'ять знає ? Заміню – зроблю розсилку і ніц не зміниться.

Якось так. Ще не фанат, але Лайф подобається все більше і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Соромітник сказано:

Якщо не поміняють на передоплату то відмовлюся.

швидше за все НЕ поміняють,

але розкажеш про результат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачу з 1-го листопада замутили тарифний план "Пільговий"

Цитувати

25 грн / 30 днів

ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ БЕЗКОШТОВНО! (вартість першого 30-денного пакету послуг включено у вартість стартового пакета*1)

Дзвінки на lifecell - Безліміт

Дзвінки на номери інших операторів, хвилин - 100*

3G+ Інтернет, МБ - 300

SMS по Україні - 50

Вартість, грн/30 днів - 25

 

*2Після використання 300 МБ, які були надані в рахунок оплати пакету послуг на 30 днів, або у випадку користування денним пакетом послуг - швидкість доступу до Інтернету буде знижена до 16 кбіт/сек з тарифікацією 0,25 грн/МБ. Отримані пакетні МБ можуть бути використані як в 3G+ мережі lifecell, так і в EDGE мережі (2G мережі). Невикористана частина пакетних послуг не накопичується та не переноситься на наступний строк.

 

Пропозиція діє лише для нових підключень. Можливість переходу для існуючих абонентів відсустня.

*1Вартість стартового пакету 35 грн. 

Кількість товару обмежена, запитуйте у відділеннях Укрпошти.

хтось вникав? Підводні камені є? Для простого користування (лише голосові дзвінки) саме то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, jack74 сказано:

бачу з 1-го листопада замутили тарифний план "Пільговий"

хтось вникав? Підводні камені є? Для простого користування (лише голосові дзвінки) саме то?

Ну тут основний тільки підводний камень той, що потрібна зміна номеру... А так ніби ніяких поки що....

Цитувати

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

бачу з 1-го листопада замутили тарифний план "Пільговий"

хтось вникав? Підводні камені є? Для простого користування (лише голосові дзвінки) саме то?

крім того, що оператор може змінити умови тарифу в будь-який момент, або в будь-який момент перевести в інший тариф (як оце щойно було буквально днями в купи абонентів) - мабуть, в лайселла інших підводних каменів майже й немає ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Може хто прояснить ситуацію.

Використовую 3ж інет лайфа на Вишкові, вул. Авіаторів. В інших місцях теж, але вкрай рідко. Так от, при підключенні до мережі, на телефоні періодично засвічуються значки то 3ж, то едж, а то наглухо пропадає всяка мережа. При дзвінках мережу тримає добре.. Я розумію, що буває завантаженість каналів, але в такому випадку мала б зменшуватись швидкість, а не пропадати мережа, чи я неправий? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...