Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

До речі, в «3G Смарт 29» цікавіші умови за аналогічну плату в інших операторів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь
4 годин тому, jack74 сказано:

От халявний Лайф і скінчився

в порівнянні с КС від 20грн і Мтс від 30грн -- то лайф рулить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, pashka05 сказано:

Блін, а мене з Лайф 25 переводять на «3G Смарт 29»

дивно... Може в тебе все ж не Лайф25? Бо в моїх на двох Лайф25 СМСки прийшли, що переводять на 15грн/міс, а в малої "ВільнийЛайфмаксимумЗахід", то на 39/міс переводять...

Але ж то таке, ти ж можеш і сам перейти на що захочеш... Я малу, наприклад, переведу на ВільнийУльтра, де 50коп в день спілкування, тобто по максимум вийде 15грн/міс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jack74 сказано:

дивно... Може в тебе все ж не Лайф25? Бо в моїх на двох Лайф25 СМСки прийшли, що переводять на 15грн/міс, а в малої "ВільнийЛайфмаксимумЗахід", то на 39/міс переводять...

Але ж то таке, ти ж можеш і сам перейти на що захочеш... Я малу, наприклад, переведу на ВільнийУльтра, де 50коп в день спілкування, тобто по максимум вийде 15грн/міс

В мене все з точністю навпаки Лайф25- на 39/міс, в дружини Максимум Захід - 15/міс

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знач тоді це залежить від апарата, яким користується абонент. Певно, вони бачать і, відповідно, хто на смарті, то пропонують "інтернет"- пакети... Думаю так тому, що по моїх спостереженнях СМС-пропозиції цих інет-пакетів приходили лише на ті телефони, з яких виходили в нет... І без спросу повключали інет-пакети теж лише на тих апаратах...

 

ПиСи: О! Допи3..вся! Вже й мені прийшла! На 39 грн! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, jack74 сказано:

Знач тоді це залежить від апарата, яким користується абонент. Певно, вони бачать і, відповідно, хто на смарті, то пропонують "інтернет"- пакети... Думаю так тому, що по моїх спостереженнях СМС-пропозиції цих інет-пакетів приходили лише на ті телефони, з яких виходили в нет... І без спросу повключали інет-пакети теж лише на тих апаратах...

 

ПиСи: О! Допи3..вся! Вже й мені прийшла! На 39 грн! :)

Ще з цього тарифу потім "хрін" хто спригувати захоче))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу всех переводят, только на разные тарифы 15/29/39.

Меня с "Вільний максимум захід" переводят на 29...

Тариф за 29 вообще прикольный, главное чтоб потом цену за него не подняли.

 

Screenshot_2016-07-28-18-24-57.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Prot сказано:

Тариф за 29 вообще прикольный, главное чтоб потом цену за него не подняли.

Я так розумію повні умови тарифу ніхто не читає.. ну ок тоді я вам їх прикладу:

1. Особливі умови перші два місяці!

2. Дальше буде щось типу цього (див. Прикріплений документ)

 

promo_3g_smartphone_ua_29.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Ruslyk сказал:

Я так розумію повні умови тарифу ніхто не читає.. ну ок тоді я вам їх прикладу:

1. Особливі умови перші два місяці!

 

Чому ж ніхто не читає, вся інформація на сайті оператора…

 

 

Червоним виділив особливі умови на 2 місяця, поряд не особливі.

Так, через два місяця зменшать кількість хвилин на інші оператори (з 200 до 100) та об’їм інету (з 3000 до 1000), але і так цілком пристойно враховуючи ціну/якість

 

OY.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ну й..на х...ня... Прийшов в їхній сервісний центр після СМС про закінчення дії тарифу, ПОПРОСИВ перевести на тариф новий, перевели, б..дь! Тепер ні інтернету МІСЯЦЬ, ніХУА, даруйте - поповнився по ЇХ, б..дь, вказівці на 40 грн, автоматом здерло 10, і сказали - перехід на новий тариф - через МІСЯЦЬ. КРАПКА. Стіна кам'яна. "Нічим не можемо допомогти". ПІДАРАСТИЧНІ ШАХРАЇ! Зіпсував книгу скарг, хай радіють. Поцікавився в ТП-шки, що там сиділа, що б їй було за таку х...ню в Європі - очікувано ПРОМОВЧАЛА. #Цеєвропа, однозначно!
P.S. За нецензур соррі, але інших слів НЕМАЄ - то як в ковбасний магазин прийшов, просиш САЛЯМІ, а дають ЛІВЕРНУ, забирають 100 грн, і кажуть ДАВИСЯ! На даний момент чекаю їхнього оператора ("дзвінок буде прийнято в найближчий час", ага) 53 хвилини (апдейт - годину і 10 хв.).  До того - пару годин. Сцуки! І змінив би, та забагато людей той номер знають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо то за х...ня з переходом на нові тарифи, чого не переводять? що кажуть? Чи може будуть діяти відзавтра? Наприклад "3г смарт 29"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через онлайн-чат оператор відразу відповів. Мені сказали, що зміна тарифу на новий відбудеться протягом сьогоднішнього дня. Перевірити, чи змінився тариф можна так:  *161#

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і мій тариф переводять :(

було 2ГБ за 29 грн - стало 3ГБ за 45грн

+ МТС перевели з 25 грн/міс до 40грн...:lopata:

Цитата

ПОЧИНАЮЧИ З 10.08.2016 РОКУ ВІДБУДУТЬСЯ НАСТУПНІ ЗМІНИ:

 

1) Для тарифного плану «Смартфон+»: обсяг місячного Інтернет трафіку в Пакеті послуг S буде збільшено до 3 ГБ та місячна плата буде становити 45 грн, вартість денного пакету послуг становитиме 2 грн. Обсяг місячного Інтернет трафіку в Пакеті послуг M буде збільшено до 5 ГБ та місячна плата буде становити 65 грн, вартість денного пакету послуг становитиме 3 грн.

2) Для тарифного плану «3G Смартфон ULTRA» обсяг місячного Пакету послуг S буде змінено на 2 ГБ Інтернету, 75 хвилин на номери інших мобільних операторів та фіксованого зв’язку України, 75 SMS-повідомлень на номери lifecell та на номери мереж інших мобільних операторів України. Місячна плата за пакет S буде становити 50 грн. Обсяг денного Пакету послуг S буде змінено на 100 МБ Інтернету, 3 хвилини на номери інших мобільних операторів та фіксованого зв’язку України, 10 SMS-повідомлень на номери lifecell та на номери мереж інших мобільних операторів України. Денна плата за пакет S буде становити 2,5 грн. Можливість переходу на тариф буде закрита. Послуue «Вдвічі більше Інтернету» буде деактивованj для абонентів, в яких вона активна.

3) Для абонентів, що обслуговуються на вищезазначених тарифних планах, надається можливість по 16.08.2016 включно без додаткової оплати перейти (здійснити міграцію) на будь-який інший тарифний план, доступний для підключення.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, pashka05 сказал:

Через онлайн-чат оператор відразу відповів. Мені сказали, що зміна тарифу на новий відбудеться протягом сьогоднішнього дня. Перевірити, чи змінився тариф можна так:  *161#

Ну, якщо "зразу" - це (поки що) 25 30 хвилин, тоді так, зразу... Користуюся з 2005 року, і так відчуваю, що як тільки можна буде змінити оператора без зміни номера, помахаю їм на прощання! Сервіс - мегаєвропейський просто!

UPD: Відповідь онлайн-чату

Мы не можем обработать Ваш запрос прямо сейчас. Пожалуйста, попробуйте позже.

life.jpg

Ну не сволота, а? Вчора я до них так і не додзвонився, тупо прочекав 2 години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Ну, якщо "зразу" - це (поки що) 25 30 хвилин, тоді так, зразу... Користуюся з 2005 року, і так відчуваю, що як тільки можна буде змінити оператора без зміни номера, помахаю їм на прощання! Сервіс - мегаєвропейський просто!

UPD: Відповідь онлайн-чату

Мы не можем обработать Ваш запрос прямо сейчас. Пожалуйста, попробуйте позже.

life.jpg

Ну не сволота, а? Вчора я до них так і не додзвонився, тупо прочекав 2 години.

Через особистий кабінет краще спробуй...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене теж не відбувся перехід на 29, а 5 грн. зняло за безліміт у мережі. Дозвонитися до оператора неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходив до тих каліцибілів... Був інтернет за 5 грн 500 мб на 7 днів, відключили, тепер до вересня і повернути не можна - або плати 30 грн за 1 Гб на 30 днів (як виявилося, послуга неактивна), або (як сказали вони єдиний варіант для мене) 500 мб на 7 днів ВРУЧНУ підключай за 15!!!! 15, Карл! гривень. Ну що за їб*нутий оператор - бачать, що на рахунку є 34 грн, і хочуть і їх сп*здити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.07.2016 at 14:46, jack74 сказано:

Знач тоді це залежить від апарата, яким користується абонент. Певно, вони бачать і, відповідно, хто на смарті, то пропонують "інтернет"- пакети... Думаю так тому, що по моїх спостереженнях СМС-пропозиції цих інет-пакетів приходили лише на ті телефони, з яких виходили в нет... :)

 

так і є, в мене пакет Life на старому телефоні, тариф Вільний макс захід, так як нетом не користувався там іі звич телеф, то  пропонують здається безкоштовно перейти на тариф (не памятаю назви) 25 грн на 3 місяці (8,33 зя місяць виходить) на інші 35 коп , якщо нема на рахунку 25грн, то 50 коп в день дзвінка, на інші не знаю, можливо так само 35 коп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось той Лайф вже кумарить... Раніше прийшла СМС, про примусовий "перехід" мене з 03.08 на 39грн/міс

Показати прихований контент  

1.png

Hide  

а вчора прийшла СМС-нагадування, щоб в мене було всього лиш 10 грн

Показати прихований контент  

2.png

Hide  

??? А вчора було 03.08

 

А сьогодні взагалі прикол знов

Показати прихований контент  

3.png

Hide  

хоча цей добровільно-примусовий пакет я відключив... І послуга "автопододовження" відключена, перевірив...

 

ПиСи: пише, що зараз я використовую тариф "3G Смартфон 39"... Тобто виходить, інет нарахували відповідно новому тарифному плану... Але 39 грн точно не знімало! Де можна побачити ті "акційні" тарифи, хтось знайшов на їх сайті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, jack74 сказано:

Щось той Лайф вже кумарить... Раніше прийшла СМС, про примусовий "перехід" мене з 03.08 на 39грн/міс

Показати прихований контент

1.png

Hide

а вчора прийшла СМС-нагадування, щоб в мене було всього лиш 10 грн

Показати прихований контент

2.png

Hide

??? А вчора було 03.08

 

А сьогодні взагалі прикол знов

Показати прихований контент

3.png

Hide

хоча цей добровільно-примусовий пакет я відключив... І послуга "автопододовження" відключена, перевірив...

 

ПиСи: пише, що зараз я використовую тариф "3G Смартфон 39"... Тобто виходить, інет нарахували відповідно новому тарифному плану... Але 39 грн точно не знімало! Де можна побачити ті "акційні" тарифи, хтось знайшов на їх сайті?

М-да... шось вони геть туплять.У вас посилання на цей тариф в смс є. Припускаю, що зняли денну плату, передбачену тарифом, коли відсутні гроші для місячної сплати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не нарахували, ці суки нарахують тільки 27 числа, і ні про що слухати не хочуть, став обурюватися - відрубали звязок. А поки п*здять по 5 грн за 50 мегабайт. Ох*їли, даруйте, вкрай! ЯКЩО Є ТАРИФ ЗА 39, ДЕ Є 3 ГБ ІНЕТУ, ЧОГО Я МАЮ ПЛАТИТИ 50 ЗА ГІГ??? (ДИВ. ПЕРЕПИСКУ З УЄ*АНОМ З ЛАЙФУ):


Ви спілкуєтесь з Іван
Питання: У мене на рахунку - 39 грн, ЧОМУ замість включення нтернету згідно тарифного плану з мене продовжують знімати по 5 грн, накидуючи 50 мб? Переводили на тариф 2 дні, тепер що? Ще 40 грн вам подарувати?
(5.8.2016 10:38) Іван: Доброго дня, Олександр! Вас вітає оператор lifecell.
(5.8.2016 10:38) Іван: Я перевіряю інформацію за номером, вказаним в реєстраційній формі.
(5.8.2016 10:41) Олександр: зранку зняло 5 грн, поповнився, щоб було 39 (стало 44), висадив ті 50 мб, зняло ЩЕ 5 грн. краса і пісня просто... доречі при переході на новий тарифний план просто здерло автоматом ще 10 грн - поповнив на 40, 10 тю-тю... Нащо мені той безліміт до 31,08, якщо я і так на тариф з безлімітом перходив?
(5.8.2016 10:42) Іван: Олександр, у Вас по номеру раніше було сплачено плата по попередньому тарифу. Пакет послуг по новому тарифу буде надано 27.08
(5.8.2016 10:42) Олександр: ви там жартуєте? що це за дурня? за що я плачу гроші?
(5.8.2016 10:43) Олександр: чи то політика така - здерти побільше, обіцяли 39, 3000 мб, 200 хв на інші, 100 смс, дав вам 40 грн - на виході - по факту крадіжка...
(5.8.2016 10:43) Іван: У Вас відбувалася плата 5 грн за 50 мб.
(5.8.2016 10:43) Олександр: так
(5.8.2016 10:44) Іван: Олександр, Вам буде нарахованій пакет по тарифу 27.08. на даній момент Ви користувалися умовами попереднього тарифу.
(5.8.2016 10:44) Олександр: спочатку - ваша співробітниця у Луцьку відключила послугу 500 мб за 10 грн на 67 днів, сказала поповнитися на 40 - і буде новий тариф, здерло 10, тарифу не дало
(5.8.2016 10:45) Олександр: то шахрайство називається, розумієте, ну або людина некомпетентна...
(5.8.2016 10:45) Олександр: за ЩО я сплатив 40 грн? за повітря?
(5.8.2016 10:46) Олександр: а обіцяла вона на НАСТУПНИЙ день новий тариф....
(5.8.2016 10:46) Олександр: потім почала розповідати про "збій", і по 40 хв виясняти щось оп телефону....
(5.8.2016 10:47) Іван: Для перевірки цієї інформації мені буде потрібен час, це займе близько хвилини, будь ласка, залишайтеся Online.
(5.8.2016 10:47) Олександр: добре
(5.8.2016 10:48) Іван: Дякую, що залишались Оnline.
(5.8.2016 10:49) Іван: Олександр, Вам надходило смс коли буде наданий новик пакет послуг?
(5.8.2016 10:50) Олександр: у вівторок 02.08 я звернувся у ваше відлення по Волі 14 у Луцьку, 03.08 прийшов тариф, там просто написано щомісяця 3000 200 смс і т. д
(5.8.2016 10:51) Олександр: класно виходить - вигідну і відносно дешеву послугу відключили, а тепер знімаєте в рази
більше коштів - є різниця - 500 мб за 10 грн, і 50 за 5, чи не так??
(5.8.2016 10:53) Олександр: у вашому так званому сервісному центрі у Луцьку -
мовчок і відмовки, працівниця нічого не знає і думає по 40 хв, як підключити послугу чи зміити тариф...
(5.8.2016 10:53) Іван: Дійсно ситуація прикра, більше жодних смс не надходило від оператора?
(5.8.2016 10:54) Олександр: НІ
(5.8.2016 10:54) Іван: Для перевірки цієї інформації мені буде потрібен час, це займе близько хвилини, будь ласка, залишайтеся Online.
(5.8.2016 10:54) Олександр: СЬОГОДНІ ПОРАДУВАЛИ відсутністю інтернету і списанням ще 10 грн
(5.8.2016 10:55) Олександр: після того я зробив ВСЕ для того, щоб таки зняло тих 39 грн - поповнився ще на 18 грн, і тишина....
(5.8.2016 10:56) Іван: Олександр, зараз детально перевіряю інформацію для Вас.
(5.8.2016 10:59) Іван: Дякую, що залишались Оnline.
(5.8.2016 11:00) Іван: У Вас новий пакет послуг буде наданно 27,08
(5.8.2016 11:00) Олександр: доречі помітив що у звіті про витрати видно тільки сьогоднішнє поповнення на 18 грн,
(5.8.2016 11:01) Олександр: ви там здуріли? яке 28?
(5.8.2016 11:01) Олександр: чи до суду звернутися?
(5.8.2016 11:01) Олександр: навіщо я поповнявся на 40 грн, іс псував собі нерви спілкуванням з некомпетентною працівницею вашого
(5.8.2016 11:02) Олександр: сервісного центру?
(5.8.2016 11:02) Олександр: якби мені сказали про 28 - я б не відключав 500 мб на 7 днів, і лишився б на старому тарифі до вересня
(5.8.2016 11:03) Олександр: чи Ви вважаєте, що я гроші друкую?
(5.8.2016 11:04) Олександр: з якою метою було відключено ВИГІДНО
(5.8.2016 11:05) Іван: Я розумію прикра ситуація, на даний момент можливо активувати додаткову послуг для користування інтрнетом. Яка кількість Вас цікавить?
(5.8.2016 11:06) Олександр: це разово і не буде, так як з тими 10 грн у вівторок?
(5.8.2016 11:06) Олександр: що зніме і 39, і "за інтернет додаткови1й"?
(5.8.2016 11:06) Олександр: цікавить хоча б 1Гб до кінця місяця
(5.8.2016 11:07) Іван: Можливло активувати одноразово, 1 ГБ вартість 50 грн.
(5.8.2016 11:08) Іван: Цікавить?
(5.8.2016 11:08) Олександр: в СМС коли написало про 5 грн, писало 25 за гігабайт....
(5.8.2016 11:08) Олександр: і 50 за 3
(5.8.2016 11:08) Олександр: здирництво триває?
(5.8.2016 11:09) Іван: Дані послуги продовжують термін своєї дії кожні 30 днів.
(5.8.2016 11:09) Олександр: І ВІДКЛЮЧИТИ ЇХ НІЯК?
(5.8.2016 11:11) Іван: Можливо буде набрати комбінацію *112# і клавіша виклику,для вимкненя послуги далі за допомогою підказок.
(5.8.2016 11:12) Олександр: у вас таке враження, що законодавство чисто ДЛЯ ВАС, СПЕЦИФІЧНЕ ЯКЕСЬ ПИСАНЕ, де немає купи статей, шахрайства наприклад - дай 40 грн, буде 3 гіга і 200 хв на інші - на - не буде, дай ще 10 грн за 100 мб, а тоді ще 50 за гіг, не жирно буде 100 грн здирати за те що 39 коштує, та ще й не в повному обсягу?
(5.8.2016 11:13) Олександр: якщо ви підете в продуктовий магазин, попросите палку московської ковбаси, а дадуть ліверну, а гроші як за московську, то називається як?
(5.8.2016 11:14) Олександр: чому я той же інтернет вдома, коли змінював тарифи, і не раз, без проблем отримував потрібну швидкість максимуму на НАСТУПНИЙ день?
(5.8.2016 11:14) Іван: Олександр, смс інформування відбвалось про термін коли буде сплачена полата по новому тарифу, в магазині також мали Вам повідомити про ситуацію.
(5.8.2016 11:14) Олександр: тариф передбачає 39? на рахунку є? яке нахрен 28?
(5.8.2016 11:15) Олександр: в магазині мене об-ду-ри-ли.... якби знав про 28 - не відключав би попередній інтернет і не поповняв би на 40
(5.8.2016 11:15) Олександр: де ПОСЛУГА? гроші взяли - і в кущі?
(5.8.2016 11:17) Олександр: в магазині взагалі після 2 днів сварки сказали що новий тариф буде не раніше 1 вересня, але тариф таки змінився - ДЕ пакет по тарифу? миші з'їли?
(5.8.2016 11:17) Іван: Олександр, Ви сплатили 10 грн за попередній тариф. Для того щоб Ви смогли користуватися пільгами за які сплатили, пакт послуг по попередньому тарифу буде діяти до 27.08.
(5.8.2016 11:17) Олександр: і відключити його ніяк не можна
(5.8.2016 11:18) Олександр: я їх сплатив? чи ваша працівниця сказала, що спеціально переконалася що ще є день, і не зніме, а з 00-00 наступного дня переведе на новий тариф, а воно взяло і зняло? чи я добровільно сплатив? як думаєте?

 

Тут воно відключилося - брехати далі уяви не хватило... Піду сьогодні в гості, і далеко не так по доброму, як минулого разу. Бо то вже шахрайство натуральне. В ЧОМУ проблема нарахувати пакет по новому тарифу, який АКТИВНИЙ, на рахунку досить коштів? Чи хочеться смоктати просто бабки за 50 мб  5 грн, поки не скінчаться гроші? Юристи є?   Що б їм зробити таке, максимально веселе? Бо  за*бали вже в корінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя переписка щодо зміни тарифного плану з 3.08:

 

[6:38 AM] Yana: Дійсно тарифний план ще не змінено, найближчим часов заміна відбудеться.
[6:38 AM] Павло: найближчим часом - це коли? Найближчого місяця?
[6:40 AM] Yana: База абонентів велика, саме тому заміна займає більше часу ніж хотілося.
[6:41 AM] Павло: Розумію, але мене цікавлять конкретні строки - максимально, який термін може зайняти перехід?
[6:45 AM] Yana: На жаль, точні терміни підказати можливість відсутня. Орієнтеровні терміни на протязі декількох днів.
[6:47 AM] Павло: це така проблема мене перевести на інший тариф? переведіть в ручному режимі
[6:53 AM] Yana: На жаль, база абонентів велика,. саме тому зміна відбувається не в один день.
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ви що, невже клієнтів більше ніж у vodafone ? Вчора без проблем мігрував з МТС на Vodafone Red і ніяких затримок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...