Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Ivanna сказано:

Що було б, якби о 16-00 в кондуктора закінчилися разові квитки?

довозили б якось. Або з'їхати з маршруту.

1 година тому, Ivanna сказано:

Ми тут шукаємо резерви, як вивести ЛПЕ з кризи,

удачі.

1 година тому, Ivanna сказано:

Електронною поштою смисл скаржитись? У в.о. ПК для інтер'єру

а він і не читає цього.  Є відповідальна особа.

До в.о. на аудієнцію.

1 година тому, Ivanna сказано:

Може, ще й на роботу влаштуюсь

в нас кондукторів не вистачає катастрофічно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Zheny@ сказал:

в нас кондукторів не вистачає катастрофічно.

 

Ага, щас. Я краще на Укрпошту листоношею піду працювати, якщо ринок знесуть. В усякому разі, перспективна компанія, не те що ЛПЕ.
Подивись, яка тєкучка в кондукторів ЛПЕ. А листоноші? Ті працюють по 20 років...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Ivanna сказано:

Подивись, яка тєкучка в кондукторів ЛПЕ

ой там тєкучка. так само працюють фіг зна скільки. Просто багатьох звільняють за п'янку. Але нічого, їх знову приймають.

по 2-3 рази :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу, що профукаємо ми 30 нових. Нема мера, не захочуть дати кредит, бо не буде відповідальної людини, з якої в разі чого спитають. За б/у щось теж глухо. Котиться ЛПЕ в дупу... Зараз основне - це забезпечити робочим рухомим складом, без нього говорити про вихід із кризи неможливо. Літом випуск скоротився до 42, зараз на осінь 41 виїжджає за моїми спостереженнями.

  • Cумний 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, TFA сказано:

Бачу, що профукаємо ми 30 нових.

не повинні.

7 хвилин тому, TFA сказано:

Нема мера, не захочуть дати кредит, бо не буде відповідальної людини, з якої в разі чого спитають.

це не може бути одна конкретна особа, як захотів Гунчик :)

Гарантом виступає місто, в особі Міської Ради.

13 хвилин тому, TFA сказано:

Зараз основне - це забезпечити робочим рухомим складом, без нього говорити про вихід із кризи неможливо

новий дірєхтар зайнятий "оптимізацією"! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

Гарантом виступає місто, в особі Міської Ради.

Ну виберуть, наприклад, мера, а він скаже, я тут не причому, я цей кредит не брав. Їм треба гарантії. Крім того, є ще одна проблема - борги ЛПЕ. Хтось займається цим питанням по їх реструктуризації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, TFA сказано:

Ну виберуть, наприклад, мера, а він скаже, я тут не причому, я цей кредит не брав. Їм треба гарантії.

Гарантії дає депутатський корпус. Це вони будуть приймати рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну подивимось, зрештою, в їхніх інтересах взяти кредит, щоб потім можна було піаритися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

З 20 вересня 2017 року тролейбус №6 функціонуватиме за маршрутом "с. Вересневе - Київський майдан". Графік руху доступний тут.

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.09.2017 в 14:23, TFA сказал:

 

 

33 минуты назад, TFA сказал:

З 20 вересня 2017 року тролейбус №6 функціонуватиме за маршрутом "с. Вересневе - Київський майдан". Графік руху доступний тут.

 

Дякую за інформацію.шкода шо так бистро закінчує курсувати маршрутом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 9/18/2017 at 10:43 PM, TFA said:

З 20 вересня 2017 року тролейбус №6 функціонуватиме за маршрутом "с. Вересневе - Київський майдан". Графік руху доступний тут.

 

Троха голову мені ламає, як він так може їхати: З Київський майдан через зупинку "Автозавод (в центр)" ? Чи він розвертається не на самому майдані, а через Дубенська-Авторемонтна-Устилузька? (ніколи просто не звертав уваги, як там розведено дроти).

 

І ще одне. Там на сайті в графіку цього №6 є зупинка  Вулиця Львівська: але на Львівській тих зупинок мінімум 5. Можна будь-ласка деталізувати, про яку саме йдеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, itax сказано:

З Київський майдан через зупинку "Автозавод (в центр)" ?

Щоне зрозумілого? На перехресті повертає на авторемонтну, а потім на рівненську і далі в центр.

P.S. Зупинок "автозавод" - є дві. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Bliksss said:

Щоне зрозумілого? На перехресті повертає на авторемонтну, а потім на рівненську і далі в центр.

P.S. Зупинок "автозавод" - є дві. 

Щоб доїхати до Авторемонтної треба виїхати на Дубенську, що я і припустив. Якби ти потрудився почитати мій пост, там написано, що саме мені незрозуміло і яке саме питання стоїть. Достатньо було просто підтвердити мою версію, навіть багато буков не довелося б писати...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, itax сказал:

Там на сайті в графіку цього №6 є зупинка  Вулиця Львівська:

Там, де вона починається, на кільці Червоного Хреста.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Bliksss сказал:

P.S. Зупинок "автозавод" - є дві. 

Ну в ідеалі та зупинка, що в центр, називалася "АТП 10727". Але його вже пару років нема.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, TFA сказано:

Ну в ідеалі та зупинка, що в центр, називалася "АТП 10727". Але його вже пару років нема.

точно, я і забув...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, vaks сказал:

Мабуть що так. Це ж не легкова машина, щоб на самому майдані розвертатись

Так 6-ка колись так і їздила. Кінцева була на Київському майдані на Дубенській. А далі в місто їхала через Авторемонтну і Рівненську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 minutes ago, TFA said:

Так 6-ка колись так і їздила. Кінцева була на Київському майдані на Дубенській. А далі в місто їхала через Авторемонтну і Рівненську.

А ти часом не знаєш - це тимчасово чи постійно, і як дійшли такого висновку? Також цікаво, наскільки оперативно на зупинках по Винниченка і далі аж до КРЗ змінять розклади, прибравши із них №6...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, itax сказал:

А ти часом не знаєш - це тимчасово чи постійно, і як дійшли такого висновку?

Бо 6-ка до готелю "Україна" була збитковою. Щоб не робити сильно великий інтервал, пустили на Київську, тим більше, що з тролейбусів з Львівської і Ковельської на Волі нічого не їздить, крім Тр3, який теж раз в 2 години їздить. Я би, наприклад, пустив її на Цегельний. Інтервал 5-ки завеликий, та і були скарги на проблемність посадки в маршрутки від Цегельного заводу в годину пік. Ще один варіант - на "Околицю" до Модерна. Але знову ж, збільшується інтервал. Не вистачає робочих машин. Основний акцент зроблений на 15-ки і 1-ки/2-ки, решта  - як вийде.

 

5 минут назад, itax сказал:

Також цікаво, наскільки оперативно на зупинках по Винниченка і далі аж до КРЗ змінять розклади, прибравши із них №6...

Та багато де висять старі розклади, де навіть фігурує 13-ка, яка закрита ще в 2009 році.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доброго дня! цікавить таке питання - в котрій їде перший тролейбус із депо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, mlutsk сказано:

Доброго дня! цікавить таке питання - в котрій їде перший тролейбус із депо?

на маршрут?

Чи по людей?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по людей , деколи з роботи, з нічної зміни виходжу раніше, щоб не чекати 6:20 коли перший тролейбус по графіку йде.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, mlutsk сказано:

коли перший тролейбус по графіку йде.)

десь в районі 4 години ранку,  розвозка (збирає людей по місту) і він не один.

Бо в 5,45 він уже по маршруту 1-ки на Соборності.

Треба перепитати .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.10.2017 в 19:00, mlutsk сказал:

Доброго дня! цікавить таке питання - в котрій їде перший тролейбус із депо?

Два роки тому, як я працював рекламщиком у депо, обидва виїжджали о 4:10. Перший їхав на автостанцію як 5-ка, потім через Гордіюк і Відродження, далі чи то в депо чи то на Лісництво. Другий їде в місто по маршруту 1-ці, а далі чи в депо чи на Лісництво. Оцим другим постійно їздив. В 4:45 на ЗАГСі. Оплата при вході на передні двері водію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...