Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

18 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Вирішив "підняти" ЛПЕ і останнім часом зачащую з проїздом в тролейбусах. Щоб не гаяти часу дарма вирішив троха пофоткати:

маршрут №1 троль №215

1. нажаль до одного місця 180 чоловік адмін і допоміжного складу, якщо водій змушений на кінцевій зупинці копатися "під капотом":

215-1.thumb.jpg.55bc69b6788a559047e5ba03e752cb33.jpg

2. якісь не акуратні свині займаються ремонтом, залишили щілину і похабно покручений стирчащий кавер привода відкривання дверей + щей напацькали як свині:

215-2.thumb.jpg.e37d15cf0871c53ebd1e9cbf4c6e942a.jpg215-4.thumb.jpg.07fb012a0d3b2b99f50809487815b104.jpg

3. невже акуратніше не можна:

215-3.thumb.jpg.d81e7e0d179d5c07530b622c2a19ec9d.jpg

4. звисаючі звідусіль дроти на десерт:

215-5.thumb.jpg.6c71bc8fc167b86cffdbc7196fad691c.jpg215-6.thumb.jpg.f757d22f2403c9532f4b6a4871801a24.jpg

Не думаю що це поляки його таким залишили

Hide
маршрут №1 троль №148

Крім того що троль дуууууже старий, так на мою думку просто аварійнонебезпечний! крізь підлогу я бачу землю, та й весь кузов дихає на ладан:

148-2.thumb.jpg.935a5feb883e46b39545cfe016db565a.jpg 

Сидіння хоч і обновлені, але на фоні гойдаючої підлоги виглядають не контрастно, та й вони з найдешевшого пвх-дермантину мають значні тсліди ушкодження.

і знову дроли, дроти, звисаючі дроти! Сподіваюсь не під 220:

148-4.thumb.jpg.976e9110fe7b0514a2ca8365e580b3ba.jpg

Hide

Якщо щось не подобається то треба їздити на велосипеді 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Ivanna сказано:

Схоже на організований саботаж ідеї з валідаторами на окремих маршрутах.
Особисто мені останнім часом дають обидва квитки. Правда, мої маршрути - виключно одиниця і двійка.

мені на 4-ці дають в 20% чек з валідатора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, case_l сказано:

Якщо щось не подобається то треба їздити на велосипеді 

Звісно, без проблем! Погода реально ввечері лише сприяє цьому. Треба було заїхати на нову пошту, бо на дпз закрили відділення, от і вирішив, що стільки тикаю пальцями на цьому форумі про ті тролі, то треба десь "заряджатись" аргументами. :)  А то багато хто пише про тролі, а сам ними вже даааавно не користувався.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, itax сказано:

он зараз тоже - обілетила 3х, квитка з валідатора дала лише мені, сказала: " а нащо, їх не перевіряють, можу хоч 20 штук на шию намотати"

маячня.

Все видно. В кінці дня підраховується відсоток проданих квитків / квитків з валідатора.

В ідеалі - 100%. але більше 85% - уже добре.

Звісно, що якщо вона їх на обіді за 20 хв наштампує, буде видно. + GPS покаже місцезнаходження тролейбуса.

1 година тому, продавець111 сказано:

як завжди гроши на валідатори списали.скоро скажуть вони не ефективні нам вони не треба

Не говорите ерундой!

Нічого не відмінять. Ефективність буде.

1 година тому, case_l сказано:

кондукторам ясно що валідатори заважають махлювати 

+1

1 година тому, Ivanna сказано:

Схоже на організований саботаж ідеї з валідаторами на окремих маршрутах.
Особисто мені останнім часом дають обидва квитки. Правда, мої маршрути - виключно одиниця і двійка.

+1

38 хвилин тому, S30 сказано:

Жень, а нахріна ота фігня з валідатор+квиток?

Кому видали валідатор нехай обілечує лише валідатором в обовязковому порядку.

Бажання мутити не буде бо не вийде. А то придумали режим навчання/звикання.

Це і є "виробнича практика". Дай їм тільки валідатори - то буде таке... .що 3,14здєц_вашє!

 

37 хвилин тому, Ukrainec сказано:

1. нажаль до одного місця 180 чоловік адмін і допоміжного складу, якщо водій змушений на кінцевій зупинці копатися "під капотом":

-1. Читай, що пишуть раніше. Тролейбус проходить обкатку після капремонту. Як будь-яка інша машина. Не городи *ні!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

-1. Читай, що пишуть раніше. Тролейбус проходить обкатку після капремонту. Як будь-яка інша машина. Не городи *ні!

 

Тобто, коли я споживач послуги після поїздки в ньому забрудню одяг, виколю око, подряпаюсь - це ти вважаєш нормально???? 

То все х-ня! каже Женя! Тролейбус же проходить обкатку :)  Може дайте оголошення в пресу, що той чи інший троль проходить обкатку і пасажирам треба бути обережними та застрахованими і при проїзді ними вдягати не новий спеціалізований одяг?

Раджу проводити ту "обкатку" в ночі! 

Через твою совковську агресію, я тобі гірший -1 поставлю, просто не буду користуватися тими тролями, як без них обходився вже протягом тривалого часу так і далі можу обходитись. 

Нажаль ЛПЕ не заробляє на себе і дотується з бюджету міста і ти отримуючи ЗП не забувай що це з моїх податків ;)  

А раз мої податки, то мені як громадянину не байдуже куди і як вони витрачаються, тому пора звикати до цього.

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Тобто, коли я споживач послуги після поїздки в ньому забрудню одяг, виколю око, подряпаюсь - це ти вважаєш нормально???? 

То все х-ня! каже Женя! Тролейбус же проходить обкатку

Бля*.

Мова йшла виключно про 180-й тролейбус.

Є зауваження - пиши Грицюку у Фейсбук!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Бля*.

Мова йшла виключно про 180-й тролейбус.

Є зауваження - пиши Грицюку у Фейсбук!

:) чукіч не читач... Вірніш читач, але не уважний!

А де я пишу про 180-й тролейбус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Через твою совковську агресію, я тобі гірший -1 поставлю, просто не буду користуватися тими тролями, як без них обходився вже протягом тривалого часу так і далі можу обходитись. 

Яка велика втрата для депо..

13 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Нажаль ЛПЕ не заробляє на себе і дотується з бюджету міста і ти отримуючи ЗП не забувай що це з моїх податків ;)  

Ти не повіриш, але і з моїх також.

14 хвилин тому, Ukrainec сказано:

А раз мої податки, то мені як громадянину не байдуже куди і як вони витрачаються, тому пора звикати до цього.

Як же блін модно стало.

20+ років було похєр, а тут всі стали раптом патріоти і щирі українці!  Всі економісти стали. Гроші стали рахувати, податками цікавитися?

Де ви, розумники в 2011-2012 були?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ukrainec сказано:

А де я пишу про 180-й тролейбус?

а тут  соррі, я не додивився. на фото.

 

але все одно - є пропозиції чи зауваження, не в моїй компетенції їх вислуховувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

а тут  соррі, я не додивився. на фото.

 

але все одно - є пропозиції чи зауваження, не в моїй компетенції їх вислуховувати.

А з чого ти взяв, що я це тобі пишу?! :blink:

Ти сам чогось з власної ініціативи "рвешся" "відмазувати" цей безлад... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[quote post="1053635377" timestamp="1493056043" name="Zheny@" Це і є "виробнича практика". Дай їм тільки валідатори - то буде таке... .що 3,14здєц_вашє!
 

Слухай, а нащо їм та "виробнича практика" якщо це не буде їх фукнцією, валідатори ж мають працювати без кондукторів?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zheny@ said:

Це і є "виробнича практика". Дай їм тільки валідатори - то буде таке... .що 3,14здєц_вашє!

Невже кондуктору складніше видати просто квиток з валідатора, ніж звичайний + з валідатора? Дуже вже якось ніжно з ними, всі б роботодавці були такі поблажливі. Треба і нііпьот. Не подобається - на вихід. Якраз для ЛПЕ буде стимул перейти до встановлення стаціонарних валідаторів без кондукторів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, SunSeth сказано:

Невже кондуктору складніше видати просто квиток з валідатора, ніж звичайний + з валідатора?

ні. Тільки з валідатора легше і швидше.

5 хвилин тому, SunSeth сказано:

 Дуже вже якось ніжно з ними, всі б роботодавці були такі поблажливі.

ой.. ну що тобі сказати.. там контінгєнт.. єщьо тот.

Всє такіє нєжниє і ранімиє души..  чуть шо - сразу на лікарняний.

7 хвилин тому, SunSeth сказано:

Треба і нііпьот.

....

7 хвилин тому, SunSeth сказано:

Не подобається - на вихід.

так і робимо, але за таку ЗП знайти кондукторів - сам повинен розуміти.

8 хвилин тому, SunSeth сказано:

Якраз для ЛПЕ буде стимул перейти до встановлення стаціонарних валідаторів без кондукторів.

Хочемо, це буде 3-й етап.

Ще дуууууже багато механізмів не обкатано і не освоєно і т.д.

Дуже багато "але" і "хто" і "де".

де брати? Як поповняти? а чого? А коли? а нашо? А чи буде?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Яка велика втрата для депо...

Одна з головних проблем - це мислення такого типу.

Я раджу перестати думати як рядовий персонал з совка, а то в скорому часі на жаль депо може бути не великою втратою для населення міста :( 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, itax сказано:

Слухай, а нащо їм та "виробнича практика" якщо це не буде їх фукнцією, валідатори ж мають працювати без кондукторів?!

це вже в останню чергу.

народ повинен звикнути. будуть картеи / проїзні і т.д.

На "все зразу" - немає коштів. І не всі готові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

а то в скорому часі на жаль депо може бути не великою втратою для населення міста 

от тут мімо каси. 

2 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Одна з головних проблем - це мислення такого типу.

Я раджу перестати думати як рядовий персонал з совка,

Слухай друже, таких як ти, аби_до_чогось_доіптися - щодня телефонують, пишуть, за*бують десятки.

І коли їх стане на одного менше - буде краще всім.

Ти вважаєш, що один ти такий розумний побачив здерту краску чи дірку в підлозі? Ти вважаєш, що хтось цього не знає?

та відповідь проста - більше немає що випускати. Якщо такі тролейбуси стануть на ремонт, то післязавтра Голєва відкриє Санрайз-2/3/5 і тролейбуси стануть історією.

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ти вважаєш, що один ти такий розумний побачив здерту краску чи дірку в підлозі? Ти вважаєш, що хтось цього не знає?

та відповідь проста - більше немає що випускати. Якщо такі тролейбуси стануть на ремонт, то післязавтра Голєва відкриє Санрайз-2/3/5 і тролейбуси стануть історією.

якщо в штаті 130 ремонтників то питаю, на твою думку: навіщо такі тролейбуси випускати, банально не витерши бруд і не закріпивши дрота? Чим вони займаються?

Мені байдуже хто мене возитиме, аби дешево, комфортно, швидко, вчасно. На жаль ЛПЕ відповідає лише на 1 з 4 критеріїв. На жаль чи на щасття в мене немає стільки ілюзій щодо екологічного електротранспорту і ніякого "спортивного" інтересу голева буде чи ЛПЕ. В мене ж є велосипед і він екологічніше будь якого тролейбуса. ;) 

 

Цитувати

Слухай друже, таких як ти, аби_до_чогось_доіптися - щодня телефонують, пишуть, за*бують десятки.

Ти пишеш на одного?!?!?!?!?! ЛПЕ вже "втратило" місто! Ти подивись скільки платоспроможних людей обирають ті маршрутки, тіснятся в них, але не сідають в напівпорожні тролі! 

 

Можу здатися дуже вумним, але на нещодавніх курсах по ознайомленню з новими змінами в стандарті менеджменту якості, я почув цікаву  фразу до якої тобі варто було б прислухатися (реально всім варто ;) ):

"Якщо споживач вам скаржиться і вимагає щось від вас, це хороший споживач, бо він своєю критикою вказує на ваші недоліки і хоче щоб ви працювали. Гірше той споживач, який не скаржиться і йде до конкурентів". Виробник (наразі надавач послуг) який не реагує на зауваження споживача, ризикує піти з ринку.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Ukrainec сказано:

ЛПЕ вже "втратило" місто!

воно було його "володарем" лише у 80-х і трішки у 90-х

6 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Ти подивись скільки платоспроможних людей обирають ті маршрутки, тіснятся в них, але не сідають в напівпорожні тролі! 

покажи мені таке.

6 хвилин тому, Ukrainec сказано:

"Якщо споживач вам скаржиться і вимагає щось від вас, це хороший споживач, бо він своєю критикою вказує на ваші недоліки і хоче щоб ви працювали. Гірше той споживач, який не скаржиться і йде до конкурентів".

Я це і без вумних курсів знаю. І керівництво знає. 

7 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Виробник (наразі надавач послуг) який не реагує на зауваження споживача, ризикує піти з ринку.

за 45 років не пішов же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

за 45 років не пішов же.

поки що не "пішли"... і це може бути тимчасово

Цитувати

покажи мені таке.

посиди на зупинці Б.Хмельницького в прайм-тайм біля 18:00 може теж зрозумієш

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А і як ти вважаєш, що заважає ремонтнику витерти після себе і закріпити звисаючий дротик чи інше, щоб я завтра не гидився спробувати знову сісти проїхатись заплативши за проїзд - лише зарплата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Ukrainec said:

Ти сам чогось з власної ініціативи "рвешся" "відмазувати" цей безлад... 

 

Він не "відмазує" безлад. Він захищає "честь мундира". Просто він сприймає цю критику персонально на свою адресу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, phantom сказано:

 

Він не "відмазує" безлад. Він захищає "честь мундира". Просто він сприймає цю критику персонально на свою адресу.

Та я бачу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А і як ти вважаєш, що заважає ремонтнику витерти після себе і закріпити звисаючий дротик чи інше, щоб я завтра не гидився спробувати знову сісти заплативши за проїзд - лише зарплата?


Загальна і особиста культура і менталітет. Постійно бачу таке і у себе на роботі і багато ще де. Єдина альтернативна відповідь: так зайняті важливішими ремонтами, що на ту "мєлочовку" вже немає ні сил, ані часу (слабо в то вірю).
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, itax сказано:

 


Загальна і особиста культура і менталітет. Постійно бачу таке і у себе на роботі і багато ще де. Єдина альтернативна відповідь: так зайняті важливішими ремонтами, що на ту "мєлочовку" вже немає ні сил, ані часу (слабо в то вірю).

 

Ми всі пнемся в Європу і хочемо все по Європейських стандартах, то на цей випадок в стандарті якості ісо 9001 є така фраза яка починається словами, дослівно: "керівництво повинно демонструвати ..." :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Ukrainec said:

В стандарті якості ісо 9001 є така фраза яка починається словами, дослівно: "керівництво повинно демонструвати ..." :) 

там багато хороших фраз ;)

А насправді:

"В любых делах при максимуме сложностей
Подход к проблеме все-таки один:
Желанье — это множество возможностей,
А нежеланье — множество причин." Эдуард Асадов

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...