Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

коротше, взагалі суперово: ще минулого тижня я їздив, було норм, водій говорить теж, що минулого тижня він їздив і так було, і що сьогодні, побачивши в салоні "почьорканий" графік дзвонив диспетчеру перепитував чи дійсно не треба їхати на Бенделіані, бо ж всі звикли, а диспетчер зараз про телефону говорить мені, що цей графік у них, увага, "з 01.07.2016 року без змін"! А ви говорите ще пізніше пускати траліки - те що є не можуть "вберегти".
Ще доречі одна деталь: водію під час цього рейсу доводилось на кожній зупинці казати в мікрофон, що їде в депо, бо системка із GPS і далі як завжди казала, що "тролейбус прямує за маршрутом #2". І це все заради того, аби борт заїхав на 5 хв раніше?! Не розумію.


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже забрендований красень:
1010889.jpg

спереду так-собі. ІМХО треба було зелену лінію з борту продовжити і на перед. Бо виглядає, ніби морда приклеєна і не рідна (та сама проблема, що у ПАЗ Аврори - там було особливо жахливо)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, itax сказал:

ІМХО треба було зелену лінію з борту продовжити і на перед

В них якась маразматична манія -  стандарт чорні бампери. Хоча на 173 бампери зелені і виглядає він краще так. Шкода також, що решітку повітрозбірника забрали - автентичність втрачена, хоча на 173 вона залишилася:

962495.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, itax сказал:

диспетчер зараз про телефону говорить мені, що цей графік у них, увага, "з 01.07.2016 року без змін"

По графіку він мав їхати на Бенделіані. В депо з міста їде тільки остання одиниця, яка відправляється з Молоді в 21:41. Всі решта мають їхати в депо з Бенделіані. Це по будням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По графіку він мав їхати на Бенделіані. В депо з міста їде тільки остання одиниця, яка відправляється з Молоді в 21:41. Всі решта мають їхати в депо з Бенделіані. Це по будням.

А диспетчер говорить, шо такой розклад у вас уже рік!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В них якась маразматична манія -  стандарт чорні бампери. Хоча на 173 бампери зелені і виглядає він краще так. Шкода також, що решітку повітрозбірника забрали - автентичність втрачена, хоча на 173 вона залишилася:

962495.jpg

 

про чорний бампер якраз хотів написати, але вже думав не придиратись. повністю згоден із тобою. не надо красити їх як гробікі. а решітку доречі теж дарма чорним покрасили.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, itax сказал:

а решітку доречі теж дарма чорним покрасили.

Решітка чорна із завода йшла, тому вона дивиться. І я не люблю, коли її замальовують іншими кольорами.

 

49 минут назад, itax сказал:

А диспетчер говорить, шо такой розклад у вас уже рік!

Нічого подібного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, TFA said:

Нічого подібного.

Подзвони запитай, якщо не віриш ;) Ну або давай разом глянемо в тому розкладі, про який ти казав - може Zheny@ підсобить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, TFA said:

По графіку він мав їхати на Бенделіані. В депо з міста їде тільки остання одиниця, яка відправляється з Молоді в 21:41.

А її доречі нема в графіку, що доступний на сайті http://lpe.at.ua/index/grafik_rukhu_trolejbus_1_quotlpz_k_tr_quotluckquotquot/0-61 і це в принципі логічно, бо вже в депо їде.

А та 2ка, про яку вчора казав, то вона тут є (20-57 к-тр Луцьк) http://lpe.at.ua/index/grafik_rukhu_trolejbus_2_quotlpz_k_tr_quotluckquotquot/0-63

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, itax сказал:

А її доречі нема в графіку, що доступний на сайті

там пише, що відправлення з "к-тр Луцьк" в 21:41 в депо.

1 час назад, itax сказал:

Ну або давай разом глянемо в тому розкладі, про який ти казав - може Zheny@ підсобить

Показать содержимое  
Snymok_ekrana_ot_2017_04_21_09_50_40.jpg
Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, TFA said:

там пише, що відправлення з "к-тр Луцьк" в 21:41 в депо.

Так, пише. Дивно. :ohmy: Чи я зранку погано бачив. Але ж не було. :wacko: Принаймні добре, що тепер є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, itax сказал:

Так, пише. Дивно. :ohmy: Чи я зранку погано бачив. Але ж не було.

Писало, думаєш звідки я брав інфу, коли писав пост тут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, TFA said:

Писало, думаєш звідки я брав інфу, коли писав пост тут?

Ну значить точно я недобачав зранку!

 

Ще глянь будь-ласка графік і скажи, чи правильо я розумію, що №1, той який в 6-27 на СКФ не з міста їде а з депо? Бо вчора пасажир один у кондуктора питав, я по графіку намагався йому пояснити, і от виникло питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, itax сказал:

Ще глянь будь-ласка графік і скажи, чи правильо я розумію, що №1, той який в 6-27 на СКФ не з міста їде а з депо? Бо вчора пасажир один у кондуктора питав, я по графіку намагався йому пояснити, і от виникло питання.

З депо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось де варто всім звертати увагу громадськості, журналістів і кОпати законодавчу і виконавчу владу.

 

Тролейбуси залишилися осторонь

 

У багатьох містах України присутні тролейбусні парки, а разом з ними – нехай зношена, але розвинена підвісна контактна мережа, втомлені, але все ще працюючі тягові підстанції, ремзони, персонал, маршрутні сітки… Але тролейбуси на цьому електричному святі не отримують жодних преференцій. Ні знижки на ПДВ чи мито при імпорті, ні на комплектуючі або що-небудь іще. Це виглядає дивно, – адже якщо стільки говорити про перспективи електротранспорту і його користь для економіки, екології і т.д., то навіщо в кожному розділі документів додавати «…з електроприводом, що працює від батарей, суперконденсаторів або паливних комірок»? Забувати про існуючі тролейбусні парки рано, незважаючи ні на що. Навіть навпаки, – турбуючись про екологію і паливну (енергетичну) незалежність, варто було б включити в законопроекти кейс для підтримки як мінімум тролейбусів (а може – і трамваїв, якщо вести мову про електротранспорт в цілому). Тим не менше, основний акцент поставлено на електричні автомобілі, що живляться від батарей.

 

https://auto.ria.com/uk/news/electric-cars/232563/elektromobilnoe-buduschee-ukrainy-nulevaya-rastamozhka-kredity-i-lgo.html

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.04.2017 at 10:00 AM, TFA said:

там пише, що відправлення з "к-тр Луцьк" в 21:41 в депо.

Показать содержимое
Snymok_ekrana_ot_2017_04_21_09_50_40.jpg
Hide

Маю відео розмови з водієм в той день. Він сказав, що час заїзду в депо йому поставили 21:29, це ж мені телефоном підтвердила і диспетчер (час заїзду в депо 21:29) , причому дати введення в дію казала один в один як на цьому скріншоті. Тобто графіки міняються, а дату коригування лишають тою самою, типу "у нас давно так"? Кльово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їхав у тролейбусі, дав 2-грн, поки відвернувся, кондуктор десь пішла в іншу частину салону, квитка не видала :( . Коли верталась, нагадав, квитка видала. З валідатора не видала. Перепитала чи дійсно я давав гроші. :( . Далі веселіше, зайшов хлопчина, йому видала лише з валідатора. Інший мужчина виходив - здав квиток кондуктору. Хз що це робиться. Під кінець ще якісь мужики в салоні побилися, одного виштовхнули на зупинці. Коротше жесть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

Сьогодні їхав у тролейбусі, дав 2-грн, поки відвернувся, кондуктор десь пішла в іншу частину салону, квитка не видала :( . Коли верталась, нагадав, квитка видала. З валідатора не видала. Перепитала чи дійсно я давав гроші. :( . Далі веселіше, зайшов хлопчина, йому видала лише з валідатора. Інший мужчина виходив - здав квиток кондуктору. Хз що це робиться. Під кінець ще якісь мужики в салоні побилися, одного виштовхнули на зупинці. Коротше жесть.

все через те, що ви відверталися))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їхав у тролейбусі, дав 2-грн, поки відвернувся, кондуктор десь пішла в іншу частину салону, квитка не видала [emoji20] . Коли верталась, нагадав, квитка видала. З валідатора не видала. Перепитала чи дійсно я давав гроші. [emoji20] . Далі веселіше, зайшов хлопчина, йому видала лише з валідатора. Інший мужчина виходив - здав квиток кондуктору. Хз що це робиться. Під кінець ще якісь мужики в салоні побилися, одного виштовхнули на зупинці. Коротше жесть.

он зараз тоже - обілетила 3х, квитка з валідатора дала лише мені, сказала: " а нащо, їх не перевіряють, можу хоч 20 штук на шию намотати" і дала мені 2шт
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, itax сказал:


он зараз тоже - обілетила 3х, квитка з валідатора дала лише мені, сказала: " а нащо, їх не перевіряють, можу хоч 20 штук на шию намотати" і дала мені 2шт

як завжди гроши на валідатори списали.скоро скажуть вони не ефективні нам вони не треба

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, продавець111 сказано:

як завжди гроши на валідатори списали.скоро скажуть вони не ефективні нам вони не треба

кондукторам ясно що валідатори заважають махлювати 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, case_l сказал:

кондукторам ясно що валідатори заважають махлювати 

Схоже на організований саботаж ідеї з валідаторами на окремих маршрутах.
Особисто мені останнім часом дають обидва квитки. Правда, мої маршрути - виключно одиниця і двійка.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, а нахріна ота фігня з валідатор+квиток?

Кому видали валідатор нехай обілечує лише валідатором в обовязковому порядку.

Бажання мутити не буде бо не вийде. А то придумали режим навчання/звикання.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив "підняти" ЛПЕ і останнім часом зачащую з проїздом в тролейбусах. Щоб не гаяти часу дарма вирішив троха пофоткати:

маршрут №1 троль №215  

1. нажаль до одного місця 180 чоловік адмін і допоміжного складу, якщо водій змушений на кінцевій зупинці копатися "під капотом":

215-1.thumb.jpg.55bc69b6788a559047e5ba03e752cb33.jpg

2. якісь не акуратні свині займаються ремонтом, залишили щілину і похабно покручений стирчащий кавер привода відкривання дверей + щей напацькали як свині:

215-2.thumb.jpg.e37d15cf0871c53ebd1e9cbf4c6e942a.jpg215-4.thumb.jpg.07fb012a0d3b2b99f50809487815b104.jpg

3. невже акуратніше не можна:

215-3.thumb.jpg.d81e7e0d179d5c07530b622c2a19ec9d.jpg

4. звисаючі звідусіль дроти на десерт:

215-5.thumb.jpg.6c71bc8fc167b86cffdbc7196fad691c.jpg215-6.thumb.jpg.f757d22f2403c9532f4b6a4871801a24.jpg

Не думаю що це поляки його таким залишили

Hide  
маршрут №1 троль №148  

Крім того що троль дуууууже старий, так на мою думку просто аварійнонебезпечний! крізь підлогу я бачу землю, та й весь кузов дихає на ладан:

148-2.thumb.jpg.935a5feb883e46b39545cfe016db565a.jpg 

Сидіння хоч і обновлені, але на фоні гойдаючої підлоги виглядають не контрастно, та й вони з найдешевшого пвх-дермантину мають значні тсліди ушкодження.

і знову дроли, дроти, звисаючі дроти! Сподіваюсь не під 220:

148-4.thumb.jpg.976e9110fe7b0514a2ca8365e580b3ba.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли до зупинки на Б.Хмельницького підкотив 229 то його пустого, стоячого ще розхитувало з пів хвилини, що свідчить про повну непрацездатність амортизаторів. 

 

В обох тролейбусах сьогдні, а також вчора в 15-ці ніхто нікому не давав талона з валідатора, кондуктори на них просто забили.

 

Позитив: через те що тролейбус не є привабливим засобом пересування для людей з вище середньостатистичними доходами в тролейбусі відносно просторо, хоч і довелося трішки постояти в одну сторону.

Сумно, бо більшість пасажирів мають якесь зажурене, стомлене обличчя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...