Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

Їхав на роботу тролейбусом (вчора). Походу якийсь польський. Бо є написи на польській всередині, типу Вхід / Вихід. Просторий (проходи), зручний (сидіння) і т.д.

ТИхий, маневрений, гарно розганяється. Правда, водій трошки тормоз. Його навіть велосипедисти обганяли.

Сьогодні також їхав тролейбусом. Уже нашим. Старим. Воділа мчав, як і положено маршрутчикам :) Доїхав швидко. І безпечно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайош 204 в 8:05 ранку - ото махіна!

Соборності - драмтеатр 15 хв. І то в годину пік.

Дівчино, якшо ви мене чуєте - так тримати))

Жодного разу за 3 місяці я не профукав його і завжди вміщався.

Купую собі проїзний 120 і дружині (100). Окупається чуть не вдвічі.

ЛПЕ Дякую

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ніяк на польський не можу попасти. При мому графіку (ввечері Промінь-тамтам) постійно попадаю на № 9, совєтський.

Хи-хи, їжджу тролейбусом мо місяць-два, прикольненько, мені навіть подобається.

Згадалось як студентом був).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені пощастило. Нічого особливого. Приємно, сідушки нормальні якшо не придиратися. Одвічне питання "нафіга" його купили, якшо мона свої відреставрувати.

Як навчався, в нас самий козирний тралік вважався з рекламою там-таму

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще. Йду раз зранку на роботу чере міст, їде тролейбус (зелений, отой що в нас роблять, кажись №12). Він трохи маху набрав відать від тамтама, і пересіклись ми якраз навпроти стику на мості, є таке місце. Як він проскочив через той стик, то таке відчуття, що хтось з добрий десяток банок трилітрових кинув на дорогу чи груду посуду перекинув! Як забращало, я ж здригнувся проснувся.

тролейбус з виду ніби новий, а "душа" вже не та.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені пощастило. Нічого особливого. Приємно, сідушки нормальні якшо не придиратися. Одвічне питання "нафіга" його купили, якшо мона свої відреставрувати.

Як навчався, в нас самий козирний тралік вважався з рекламою там-таму

Купили бо наші старенькі і в гіршому стані. Якщо з ними щось станеться - Єльчі зможуть їх замінити.

А взагалі в місті має бути 70-75 одиниць, які мають виходити на лінію, напевно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гречку берем, тралікі берем, ПРЕЗИдент із Донбаса (дякую їм,доречі). Яка нафік незалежність.

ДОзволю собі висловити думку, що дана закупка засмутить відчизняного виробника, репутація в якого і так не сильно.

Поляки то є брехуни. АСоціація у бізнесі така і тільки така! Як люди вони доволі цікаві. НО НАФІГА ТРАЛІКІ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тернопіль бере Чешські машини по 230 тис. грн. Брати б/у тролейбуси - це єдиний вихід у нашій ситуації/країні. Особливо, якщо вони в гарному стані.

Особисто я вважаю, що це нормальна (принаймі відкат з неї можна зробити дуже і дуже малий) ціна. Якби ще Київ передав б/у ЮМЗ штук з 10 та ще 10 б/у у європи взяти. І люди поступово б повертались у тролейбуси. Але не все одразу..

Змінено користувачем Panterka22
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайош 204 в 8:05 ранку - ото махіна!

Соборності - драмтеатр 15 хв. І то в годину пік.

Дівчино, якшо ви мене чуєте - так тримати))

Та любий тролейбус від Соборності до Драмтеатру їде 15 хв, сам перевіряв (звісно, якщо немає ніяких заторів).

А та дівчина повільно не їздить :)

Мені пощастило. Нічого особливого. Приємно, сідушки нормальні якшо не придиратися. Одвічне питання "нафіга" його купили, якшо мона свої відреставрувати.

В польських кузова міцніші, ну і вони тихіші і м'якші. А наш швидко починає розсипатися. Після деповського капремонту гарантія на кузов йде 5 років, потім починає розсипатися (капремонт коштує біля 200 тис. грн., в той час як польського Єльча купили за 57 тис. грн з доставко і розмитненням), а після середнього - не більше 2-3 років.

Як навчався, в нас самий козирний тралік вважався з рекламою там-таму

Вже доїздився, стоїть уже більше 3-х років.

А взагалі в місті має бути 70-75 одиниць, які мають виходити на лінію, напевно :)

На жаль, є ще 1 нюанс - наша контактна мережа і підстанції, які потребують ремонту, бо з кожним роком все менше і менше може витримати. На разі чув цифру в 70 машин, хоча може і менше по факту.

ДОзволю собі висловити думку, що дана закупка засмутить відчизняного виробника, репутація в якого і так не сильно.

Іншого виходу немає. Держава не зацікавлена в розвитку електротранспорту, а в міста немає грошей на нові "Богдани", які коштують біля 2 млн. грн за машину. Оскільки Люблін є містом-партнером і сторонам вдалося домовитися, то вважаю, що це був вдалий крок у ситуації, що склалась, тим більше за таку смішну суму.

Якби ще Київ передав б/у ЮМЗ штук з 10 та ще 10 б/у у європи взяти. І люди поступово б повертались у тролейбуси. Але не все одразу..

Кілька київських ЮМЗ уже пішли в Житомир. Але, чесно кажучи, не надто хотів би їх бачити на вулицях Луцька, враховуючи київську експлуатацію, ну і те, що я не люблю ЮМЗ, вони мені не комфортні як пасажиру, але то таке :)

Змінено користувачем TFA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче зацінити польський Єльч, можу запропонувати графік, по якому він зараз їздить:

маршрут №1,

випуск 6

ЛПЗ: 7-34, 9-00.

Бенделіані: 7-38, 9-04, 10-52, 12-16, 13-40, 15-04, 16-52, 18-16.

Пр. Волі: 6-27, 7-58, 9-24, 11-12, 12-36, 14-00, 15-24, 17-12, 18-36.

К-тр "Луцьк": 6-48, 8-18, 9-45, 11-33, 12-57, 14-21, 15-45, 17-33, 18-57.

ЗАГС: 6-51, 8-21, 9-48, 11-36, 13-00, 14-24, 15-48, 17-36, 19-00.

Драмтеатр: 7-09, 8-38, 10-05, 11-54, 13-18, 14-42, 16-05, 17-54, 19-18.

(З.І. Незабаром на лінії буде ще 1 машина):

Змінено користувачем TFA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька київських ЮМЗ уже пішли в Житомир. Але, чесно кажучи, не надто хотів би їх бачити на вулицях Луцька, враховуючи київську експлуатацію, ну і те, що я не люблю ЮМЗ, вони мені не комфортні як пасажиру, але то таке :)

Головне, щоб гарно працювали :_04:

P.S. Графік діє на всі дні чи тільки на будні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вихідних теж працює і теж по цьому графіку, якщо ніхто з водіїв не на лікарняному чи у відпустці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото зглазив. Сьогодні тільки доїхав на роботу (зупинка драмтетр) у 204 лопнула задня ліва підвіска.......

Дякувати богу шо за рулюьом був дядя, а не тьотя, совість відпустила одразу.

Ібо нефіг за чужий тралік сідать :)

204, ремонтуйся скоріше, мені тебе невистачатиме!!!

post-16960-147184_thumb.jpg

Змінено користувачем vetalforever
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото зглазив. Сьогодні тільки доїхав на роботу (зупинка драмтетр) у 204 лопнула задня ліва підвіска.......

Дякувати богу шо за рулюьом був дядя, а не тьотя, совість відпустила одразу.

Ібо нефіг за чужий тралік сідать :)

204, ремонтуйся скоріше, мені тебе невистачатиме!!!

А я то думав, чого його не було...

Там теж дядя закріплений за цією машиною, щоправда молодий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карма н*х..

210 ельц... тоже під моїми ногами...

ЛПе відмовиться скоро продавати мені проїзні! 2 траліка за день НОВИХ!

post-16960-109148_thumb.jpg

post-16960-169840_thumb.jpg

Змінено користувачем vetalforever
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 траліка за день НОВИХ!

Ну 210 не новий. Крім того, нашим треба звикнути до нього, добре вивчити. Там у нього недавно була дрібна поломка, але при цьому він блокується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекайте вже на лінії 211-го:

2111_240.jpg211_240.jpgi.gif

i.gif

Змінено користувачем TFA
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 5 маршруті? Виклади графік будь-ласка, на якому він буде їхати (якщо знаєш, звісно). Дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Має бути на цьому:

Маршрут №5, випуск 5:

Цегельний завод: 6-44, 8-17, 10-21, 11-54, 13-27, 15-31, 17-04.

Автозавод: 6-52, 8-25, 10-29, 12-02, 13-35, 15-39, 17-12.

ЦУМ: 7-03, 8-36, 10-40, 12-13, 13-46, 15-50, 17-23.

КРЗ: 7-33, 9-37, 11-10, 12-43, 14-47, 16-20, 17-53 в депо.

Пр. Волі: 6-27, 7-58, 10-02, 11-35, 13-08, 15-12, 16-45.

Якщо щось змінеться, то повідомлю.

Змінено користувачем TFA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

211 cимпапулька)) :0155:

Мона мені графік руху усіх тролейбусів в пм? (я часто на виїздах по проїзному)

Будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті ЛПЕ є графіки руху всіх маршрутів

http://lpe.at.ua/index/0-18

Змінено користувачем Panterka22
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...