Перейти до змісту
Panterka22

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..

Recommended Posts

23 хвилин тому, vetalforever сказано:

@Zevs_Isver  прийшов контролер і в тебе нема квитка - все, в тебе штраф

типова совьєцька методика :(

монополісти можуть робити що хочуть

Поширити це повідомлення

21 хвилин тому, laser сказано:

нєєєє. давай не будем утопнічати =)

коли ти в день заходиш в якісь сувпермаркет і вони кажуть шо пос-термінал лагає і карткою не можна оплатити, то товари на халявку не видають. а ти мусиш витягати з карману кеш.

....і йду в інший супермаркет.....

в нас вони один на одному... заплачу карткою а іншому супермаркеті, а "лагаючий" нехай лагає далі.

Поширити це повідомлення

58 хвилин тому, rl72 сказано:

Достаёте телефон, открываете приложение Privat24 и им сканируете QR-код.

Оплатив 2 грн за проезд, вы получаете красивый электронный билет.

Дурна задумка, а де взяти сканер? На чому запустити Privat24 ? Невже не можна оплатити кредиткою проїзд?

Поширити це повідомлення

4 minutes ago, Zevs_Isver said:

....і йду в інший супермаркет.....

в нас вони один на одному... заплачу карткою а іншому супермаркеті, а "лагаючий" нехай лагає далі.

...і платиш готівкою, а ні, то виходиш на наступній зупинці і сідаєш на інший вид транспорту,

в нас вони один на одному... :) 

Поширити це повідомлення

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

...і платиш готівкою, а ні, то виходиш на наступній зупинці і сідаєш на інший вид транспорту,

в нас вони один на одному... :) 

угу, а "траліки" мотаються порожні по маршрутах  - вони собі це можуть дозволити

Поширити це повідомлення

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

Дурна задумка, а де взяти сканер? На чому запустити Privat24 ? Невже не можна оплатити кредиткою проїзд?

задумка хороша як додаткова опція. скажімо коли я забув проїздну безконтактну картку для оплати. то щоб мені не паритись з готівкою і здачею я просто дістаю смартфон і клацнув собі квиток.

або коли я 90% їжджу на власному авто чи велосипеді. а громадським транспортом користуюсь раз в місяць. то щобб не носити і не купляти картку, я можу оплатити смартфоном.

alexvvv, сканер, то камера телефону. приват24 на смарті. ласкова просимо в 21 століття 

особисто мені до снаги NFC. це технологія майбутнього. те ж саме робиться через смарт, тільки нічого не роблячи. навіть екран розблочувати не треба.

доречі це хороший метод альтернативи картки для проїзду. доб її не купляти і з собою не носити, завантажити додаток з плеймаркета і дати доступ до NFC датчика і поповнити баланс. все. 

якщо валідатори будуть низько, то можна наловчитись не виймати тел. з штанів а притулятись до нього жопою щоб провести оплату =)

жартую звичайно.

Поширити це повідомлення

9 minutes ago, Zevs_Isver said:

угу, а "траліки" мотаються порожні по маршрутах  - вони собі це можуть дозволити

що порожні, що із "зайцями", які не оплатили проїзд через технічний збір, - однаково

Поширити це повідомлення

Зазвичай "збій" це не просто сам термінал не працює, це граблі в банку, чий термінал!  Мабуть в 90% випадків. Решта 8% це "немає інета" .

Поширити це повідомлення

Щойно, [email protected] сказано:

Повір дієва. І працює навіть в ЄС.

контролери то нормально,

а от бігати по салону шукати контуктора то бє

("шукати кондуктора" відноситься до всіх видів оплат)

і що в ЄС квиткові каси зачинені бо "немає води"?

Поширити це повідомлення

Щойно, Zevs_Isver сказано:

а от бігати по салону шукати контуктора то бє

("шукати кондуктора" відноситься до всіх видів оплат)

немає живої людини, яка видасть квиток - шукай валідатор, немає ні то, ні іншого - до водія.

1 хвилина тому, Zevs_Isver сказано:

що в ЄС квиткові каси зачинені бо "немає води"?

хз. Людський фактор.

Поширити це повідомлення

@laser

587e0a4318469-sc-p24.png

13 хвилин тому, laser сказано:

можна наловчитись не виймати тел. з штанів

в приват24 коли платив в метро треба навіть було екран роздлокувати. я про  NFC

і друге, як покажеш-докажеш що оплатив проїзд??

Поширити це повідомлення

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

що порожні, що із "зайцями", які не оплатили проїзд через технічний збір, - однаково

не зовсім

ще треба брати до уваги що основна задача ГОМАДСЬКОГО транспорту - перевозити громадян

Поширити це повідомлення

2 minutes ago, Zevs_Isver said:

не зовсім

ще треба брати до уваги що основна задача ГОМАДСЬКОГО транспорту - перевозити громадян

угу,

а основна задача супермаркетів - годувати громадян

а те що працівники недоотримають через зайців зарплату за виконану роботу - то справа десята

Поширити це повідомлення

14 минуты назад, Oli сказал:

@laser

587e0a4318469-sc-p24.png

У Львові є метро? Хєрасє я від життя відстав.

Поширити це повідомлення

48 хвилин тому, Oli сказано:

@laser

про NFC абсолютно точно не скажу. тут уже або настройки приватності датчика в телефоні, або настройки самої програми (може треба щоб вона була загружена в пам'ять і перебувала в режимі очікування?).

в приват24 так, поки не розблокуєш, то нічог оне буде. ну воно і правильно. аби без вашого відома не не сперли гроші.

зате дві інші програми які я юзаю працюють без розблокування. це програми для перепрошивки промислової електроніки.

просто притулив смарт  і екран сам розблокувавсь і запустилась потрібна софтіна.

друге питання дивне. тим ж самим що і ти прислав мені на фото — на екрані висвітився електронний квиток після проведеної трансакції.

у мене тут інші два питання.

1.чи доцільно використання взагалі ел. квитків? ну економія паперу, та. але якщо уже видаються паперові за готівку чи по електронній проїздній картці, то чого б не зробити шоб з валідатора вилазив паперовий і тобі?

2. нахрена компостувати електронний квиток. що це взагалі за архаїзм такий? купив квиток з датою купівлі і номером маршруту. все. дійсний протягом 5-30 хв з моменту продажу на даному маршруті чи конкретному ТЗ і/або до моменту виходу з салону цього ТЗ.

вийшов-сів через півгодини в цей самий автобус - плати знову.

Поширити це повідомлення

6 хвилин тому, laser сказано:

може треба щоб вона була загружена в пам'ять і перебувала в режимі очікування?

можливо, бо платить навіть коли нема мобільної мережі(тобто інтернету)

Поширити це повідомлення

якщо грамотно підійти і проводити системні зміни, то можна вирішити ряд складних проблем.

наприклад у великих містах є проблеми з доїздом з одного кінця в інший ,або центр сильно завантажений, або трудно пустити багато ТЗ на маршрут.

тоді складаються спеціальні графіки чи методи пересадки з маршруту на маршрут. я не знаю як воно зветься. у тому ж самому львові робили не так давно.

для прикладу.

—я їду на роботу з ковельської на крз чи гпз. прямого маршруту немає. я в центрі пересідаю на іншу і мені квиток у новій маршрутці буде на 50% дешевший.

таким чином влада вирішує проблему з нехваткою маршрутів, а людям приємно бо є економія.

— треба розвантажити центр міста чи перемоги чи волі від машин . порівнюємо маршрути, які дублюються. обмежуємо довжину цих референсних маршрутів що незавантажені, а пересадка на ці самі дублюючі маршрути стає зі знижкою. от у нас є 8ка напівпуста їздить. чи треба вона?

— треба згладити нерівномісність пасажиропотоку в час пік.  є 1ка з новим маршрутом. вранці в 7-8 год 1ка повертає на 40му на ківерцівську і на 40му вже їде майже порожня. в той час коли біля променя і цума в 24ку напихається повний салон обленерго, нафтобази і інших підприємств і в такому аншлазі їде в саму кінцеву точку.

зробивши референсну пересадку за 50% чи безкоштовну. можа буде доїхати 1кою до 40вого кварталу, а там перескочити на 24ку. в цей час на 24ці ті хто напхався біля цума чи ще раніше повиодять біля загсу чи біля коледжів різних, а робітники обленерго доїдуть останній кілометр за копійки чи безкоштовно.

— пересадка зі знижкою з автобуса на тралік чи навпаки.

— пересадка у вечірній час зі знижкою 50%. щоб я на зупинці вночі не стояв не чекав свій маршрут 40 хвилин, а міг потихеньку добиратись попутками, які хоть трохи їдуть в мою сторону.

— або проїзд на кільцевій цум-соборності-волі-цум в час пік на 50% нижчий. мається на увазі коли на дорозі куча приватних авто. містянам вигідніше їхати маршруткою ніж власним авто. як наслідок скорочення корків в час пік біля цума, променя тощо

— в той час, що б не були одні знижки запровадити підвищені тарифи в час пік на завантажених маршрутах. наприклад де там зранку не можна протиснутись в салоні маршрутки? щоб проїзд був на 50% дорожче. хочеш дешевше - їдь будь ласка в об'їзд чи з пересадкою.

*число 50% умовне.

я не логіст, і це все придумав з льоту, може щось неправильно чи утопічно, але думаю якшо підключити спеціалістів в галузі - можна суттєво оптимізувати як інфраструктуру так і значно поліпшити комфорт перевезень.

до тогож треба централізоване планування і керування. в умовах кучі приватніків і політики в кожного "куда хочу туда торчу" нічого не вийде.

важлива умова - динамічне наповнення перевізниками згідно часу доби. чого нам дуже не вистачає. їзда по графіку це добре, але зранку цепіздєцпросто

Поширити це повідомлення

2 годин тому, alexvvv сказано:

Ти читав, що там написано?

Поширити це повідомлення

Була задумка зробити проїзд по кілометражу.

Тобто, щоб місто платило за той кілометраж ,який наїздив той, чи інший маршрут незалежно від кількості пасажирів.

А  от тоді можна уже видавати квитки на кілометраж. Якщо мені їхати від зупинки РАГС до Зупинки ЛПЕ - це є ЧІТКИЙ кілометраж. Ні менше, ні більше.

І я заплачу за кілометри, що проїхав.  Таким чином, буде чесно проїхати за одну зупинку і заплатити 1 грн, і проїхати 10 зупинок і заплатити 5 грн (умовно, утрірую).

Поширити це повідомлення

22 хвилин тому, Oli сказано:

було би добре зробити щось типу квиток дійсний на протязі 1години

в Польщі так. Квиток береться на години. 2-3-5.  І можеш переходити з ним по іншому транспорту. Купив в одному - проїхав, вийшов - пересів в інший - "перекомпостував".

Для цього потрібна одна умова. чіткий графік. Просто ніїібічєскі чіткий. майже посекундно :)

в нас це майже неможливо.  Факторів - туєва хуча!

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз