Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

Їздив на тих тролейбусах в Любліні, їм по 20-30 років, давно своє відїздили, усі тролейбуси з високими сходами і не зручні для інвалідів та мам з дитячими візками, єдиний їхній плюс - вони в кращому технічному стані ніж наші луцькі тролейбуси

mpklublinp_3288832_5138743.jpg

у вигоді залишаться поляки, котрі впарять нам свій брухт і оновлять свій парк тролейбусами з низькою підлогою (котрих в них вже їздить досить багато)

mpklublinp_3416054_5138857.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер висловлю свою думку:

Шкода, що не нові Богдани, але добре, що хоч щось. Це краще, ніж нічого. Поляки кажуть, що Єльчі в непоганому стані, хоча звісно, це не б/в Шкоди 14тр, які купляють в Чехії Рівне і Тернопіль (ті, то взагалі, як нові).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купити б/в тролейбуси - це половина справи. І це дуже добре, що вони в кращому стані за наші ЗІУ, на деякі функціонуючі екземпляри яких вже не можна дивитися без жалю. Але як буде з запчастинами до Єльчів? Купляти їх в поляків за ойро - то ніякого бюджету не вистачить. Їх можна буде виготовляти в нас на місці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, наприклад, двигун у Єльчів такий же, як і в ЗіУ :) А щодо іншого, то депо вже навчилося виходити із проблемних ситуацій. Можливо щось підійде і від ЗіУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Пройшло більше місяця, а польських тролейбусів так і немає. Не домовились?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки вчора по Аверсу за них говорили. Всі мовчать і Байцим і директор депо, так що і того брухту не відать... :horse:

Пройшло більше місяця, а польських тролейбусів так і немає. Не домовились?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається на маршрутах тролейбусів побільшало. Частіше бачу тролейбуси на 2 та 9 маршруті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається на маршрутах тролейбусів побільшало. Частіше бачу тролейбуси на 2 та 9 маршруті.

Навпаки, за останні дні на 2-ці поменшало. Нема кому їздити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борги по ЗП чи просто низькі ЗП?

А яке відношення до ЛПЕ мають китайські маршрутки? Чув ніби вони тимчасово допущені на маршрути. Коли те тимчасове закінчиться? Вони ще гірші за Богдани. Хоча витиснути їх буде важко.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається на маршрутах тролейбусів побільшало. Частіше бачу тролейбуси на 2 та 9 маршруті.

Навпаки, за останні дні на 2-ці поменшало. Нема кому їздити...

Ну а з Поляками що? не домовились?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається на маршрутах тролейбусів побільшало. Частіше бачу тролейбуси на 2 та 9 маршруті.

Навпаки, за останні дні на 2-ці поменшало. Нема кому їздити...

Ну а з Поляками що? не домовились?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Червоні лахи одного з депутатів міськради. Під них навіть тролейбуси списані швиденько порізали, так що про тимчасовість і мови немає! :0156:

Борги по ЗП чи просто низькі ЗП?

А яке відношення до ЛПЕ мають китайські маршрутки? Чув ніби вони тимчасово допущені на маршрути. Коли те тимчасове закінчиться? Вони ще гірші за Богдани. Хоча витиснути їх буде важко.

По ходу нє, бо директор депо мовчить.

Мені здається на маршрутах тролейбусів побільшало. Частіше бачу тролейбуси на 2 та 9 маршруті.

Навпаки, за останні дні на 2-ці поменшало. Нема кому їздити...

Ну а з Поляками що? не домовились?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще однією проблемою Ковпак назвала програму розвитку міського електротранспорту. «Програма діюча, і проблема ви знаєте, що є щодо нових тролейбусів, щодо відновлення тролейбусного парку міста Луцька. Але, на жаль, не передбачено було в бюджеті коштів на неї і не фінансувалася вона», ‒ зазначила посадовець.SANEY,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а з Поляками що? не домовились?

Цим має займатися відділ міжнародних зв'язків Луцької міськради. Але вони поки зайняті "Поліським літом з фольклором". А взагалі для початку візьмуть 5 штук для проби. Фінансувати мав один з кандидатів у депутати, але оскільки почалася виборча кампанія, то цього тепер робити ніззя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, перший Єльч вже покинув Люблін, інфа від поляків.

Цікаво, в яку сторону??? :0057:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, перший Єльч вже покинув Люблін, інфа від поляків.

Цікаво, в яку сторону??? :0057:

В нашу, звісно. Інакше не писав би :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віват новим тролейбусам.

Віват новим старим тролейбусам буде правильніше!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно вот стало, когда по линии, что на Ершова, последний раз ездил рейсовый троллейбус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно вот стало, когда по линии, что на Ершова, последний раз ездил рейсовый троллейбус?

Это надо у TFA спросить или на СТТС глянуть. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно вот стало, когда по линии, что на Ершова, последний раз ездил рейсовый троллейбус?

Это надо у TFA спросить или на СТТС глянуть. :)

Точної дати не знаю, але припускаю, що коли відкрили лінію по вул. Гордіюк, а це було в 1983 р. Хоча мені здається, що все-таки пізніше, десь в кінці 80-х. При нагоді спитаю в знайомого водія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний мер прибере всі маршрутки з міста, і пустить замість них тролейбуси - це і еклогія, і швидкість, і менша аварійнійсть, це моя думка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...