Перейти до змісту
Panterka22

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..

Recommended Posts

Roman Sinicyn додав 3 нові світлини — разом з Олександром Ніколайчуком та 2 others.
1 год ·

Як протягнути «свою» фірму в електронних торгах при цьому обдуривши Прозорро і зробивши дурнями громадських активістів і місцевих депутатів?
Беріть мастєр-клас у Ігоря Грицюка, корєша Хабармен Семен.
Ми з ними вже знайомились.
Це Луцьк.
Луцьктролейбус.
 Системи навігації.
Пам’ятаєте?
Ось тут я писав:
https://www.facebook.com/romabra/posts/10202033809164913
Після цього мене назвали зацікавленим і проплаченим, а усе це маячнею. Ще розказували, що вони за чесну конкуренцію і таким чином «вивчали ринок». А Дмитрий Грищев не подавав скарги в установленому порядку і прізвища його серед компаній-учасників немає. І попросив своїх "фейсбук-френдів" роздути скандал з невідомих причин.
Ну що ж.
Вивчили. Ахуєть тепер.
Слідкуйте за руками. Ітак після скандалу, заслуховуванні на міськраді і.т.д треба банально:
- Переназвати програний і скасований тендер так, що б у ньому не фігурували слова GPS і навігація, тим самим унеможливити пошук цього тендеру для всіх інших учасників.
Наприклад було https://www.dzo.com.ua/tenders/282337
https://www.dzo.com.ua/tenders/288941
https://www.dzo.com.ua/tenders/275843
А стало https://www.dzo.com.ua/tenders/429012
- Далі треба змінити суму тенедру так, що б по ній інші зацікавлені учасники не змогли зрозуміти що це. Навіть не дивлячись на те, що реально виділених грошей на сесії Луцької міськради було на порядок менше.
- Потім тихенько розповісти про цей тендер «своїй» фірмі ТОВ "Системний зв'язок" 46000, Тернопільська обл., Місто Тернопіль, ПРОВУЛОК ЦЕГЕЛЬНИЙ, будинок 1 - коли ця закупівля буде і підкоригувати під них ДКТ.
І спостерігати як ОДИН учасник ТОВ "Системний зв'язок" виграє закупівлю в Луцьку!
Героям слава!

Поширити це повідомлення

...

Женя, ти чудово знаєш що сталось і чому. не дарма луцьких депутатів в Тернопіль возили на показ і катали з коньяком по Тернопільському морі.

Поширити це повідомлення

4 хвилин тому, serega сказано:

Женя, ти чудово знаєш що сталось

Знаю. І я про це писав вище.

Знайшли фірму, яка забезпечить комплексне рішення.

5 хвилин тому, serega сказано:

луцьких депутатів в Тернопіль возили на показ і катали з коньяком по Тернопільському морі.

Таких інтимних подробиць мені невідомо.  Нічого не стану казати.

З рештою, гуглом усі вміють користуватися. Там фігурує одне прізвище, яке не фігурувало у торгах.

Поширити це повідомлення

10 хвилин тому, TFA сказано:

Причина - обрив біля Історичного факультету.

по місту  - потрібно добру більшу половину контактної мережі замінити.

Поширити це повідомлення

5 хвилин тому, difoto сказано:

через відкати

А чому одразу через відкати?

Я вчора подивився в Прозоро відмінені торги.

90% пропонували просто продати нам GPS-и.  І все. Не було кантори, яка сказала б "А ми вам все зробимо підключимо і налаштуємо".

Ніхто не запропонував всього. Окрім "Системного зв'язку".

ЧИ ти вважаєш, що потрібно було  купити в одного ЖПС-и, в іншого валідатори, в третього систему сповіщення, а четвертий, мав би цей весь вінегрет скласти вкупу і заставити працювати? 

А потім були б пости (146000%) на кшталт, ЛПЕ накуплялися всякого гівна - поставили в тролейбуси і воно ніхєра не працює. Але ж получили відкати!

Хоча і так такі пости будуть...  І були б. щоб в кого не купували. 

В людей якась якась на фоні всього, що робиться в країні - манія. Зрадо-манія!

Чомусь усі мовчать, хто чию бруківку кладе у місті і по якій ціні. Бо людям, можливо, важливіше, щоб там була велодоріжка і людський тротуар?  Щоб не ламати ноги!

Поширити це повідомлення

1 година тому, [email protected] сказано:

купити в одного ЖПС-и, в іншого валідатори, в третього систему сповіщення

то коли це все вже буде стояти в тролейбусах? ще в цьому році чи вже в наступному?

Поширити це повідомлення

Щойно, Maniko сказано:

то коли це все вже буде стояти в тролейбусах? ще в цьому році чи вже в наступному?

Точно сказати не можу.

Але скоро.

Поширити це повідомлення

@[email protected] , можна твій пост відкоментує сам Грищев?

Я серйозно. Я його знаю як людину, яка займається снайперами в АТО з початку війни, відправляв йому специфічні приблуди. 

Поширити це повідомлення

1 хвилина тому, difoto сказано:

Грищев, до чого тут Сініцин?

Знаю, що саме Сініцин - волонтер.  І займався усілякою технікою для АТО. Як і ти.

А Грищєв депутат у Дніпрі. Займається як у нас Мирка проблемою транспорту.

Ну нехай коментує.

Поширити це повідомлення

Ніхто не запропонував всього. Окрім "Системного зв'язку".

ЧИ ти вважаєш, що потрібно було  купити в одного ЖПС-и, в іншого валідатори, в третього систему сповіщення, а четвертий, мав би цей весь вінегрет скласти вкупу і заставити працювати? 

можливо, для початку варто було б на 15-ті тролі, переставити існуюче обладнання з автобусів, заставити працювати відносно невеликими зусиллями, а тоді масштабувати на всі тролі???

та ні... то витрати невеликі, тому й відкати будуть мізерні (або й не будуть зовсім), зовсім не те, що можна очікувати від "комплексного рішення"

то ж не важливо зовсім, що валідатори - цілком собі автономна система для оплати проїзду й обліку пасажирів, а GPS - система моніторингу місцезнаходження, а разом ці системи незалежні одне від одної що по часу реалізації, що по функціоналу.

поляки в Любліні зовсім не ставили GPS на свої тролі, наскільки мені відомо. зате на кожному тролейбусі є апарати, які приймають готівку й проїзні, друкують квитки, а на сайті - графік руху тролейбусів по кожній зупинці, розписаний до хвилини.

та ні ж, Луцьку не підходить досвід Любліна, де поляки задовго до Тернополя ставили "валідатори" й розробляли графіки руху й методики дотримання цього графіку, системи оплати і т.д. - нє, Луцьку потрібне "комплексне рішення" і свій, особливий шлях.

Поширити це повідомлення

2 хвилин тому, rrid сказано:

можливо, для початку варто було б на 15-ті тролі, переставити існуюче обладнання з автобусів, заставити працювати відносно невеликими зусиллями, а тоді масштабувати на всі тролі???

про що ти говориш?  Про які автобуси і яке обладнання?

Поширити це повідомлення

Ну ото приблизно отак вскриваються "схеми".

А щодо твого посилання по "рейдерству" в Дніпрі - Діма сказав, що журналісти вже вибачились за недостовірну інфу.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Поширити це повідомлення

58 хвилин тому, [email protected] сказано:

про що ти говориш?  Про які автобуси і яке обладнання?

@[email protected] ти в долі по відкатах, чи просто провали в пам'яті?

Поширити це повідомлення

Це зламки з автобусів.

З рештою, їх ніхто не списав, лежать на складі .Може десь і заюзаються.

Крім того, їх 10 штук. На тролейбуси не вистачить.

Поширити це повідомлення

@[email protected] ну прокоментуй вже. Я тобі доказ про "інтеграцію повну" вже надав. Можу про цю тернопільську контору налити гівна (з міжнародними судовими засіданнями, Карл!!!)

Поширити це повідомлення

18 хвилин тому, difoto сказано:

ну прокоментуй вже

Хтось образився, що вибрали не його і починається пошук "зради" ?  не буду коментувати.

Поширити це повідомлення

від однієї назви закупівлі очі на лоб вилазять. ІМХО Женя тут не вплине на ситуацію і правда десь посеред Женіних з Дімою доводів.

Зробіть для людей і по тому. Не варто цих срачів

Поширити це повідомлення

11 хвилин тому, vetalforever сказано:

Зробіть для людей і по тому. Не варто цих срачів

ось-ось. головне - щоб для людей. а за скільки, і скільки при цьому піде на неправомірну вигоду - то не варте воно тих срачів... як і прозорі тендери, як і боротьба з корупцією в структурах влади... головне - щоб для людей. список людей додається закритим додатком...

Поширити це повідомлення

Хтось образився, що вибрали не його і починається пошук "зради" ?  не буду коментувати.

Та ну нафіг! Контора, з якою Гугл судиться і контора, яка РОБИТЬ ТЕ Ж САМЕ, ПРОФЕСІЙНО, але від невідомого майданівця? Женя, попустись або опустись на землю! Кого ти вигорожуєш??? Кого ти рівняєш??? Хуїв, які професійно складають техумови навіть для Прозорро(під себе) і чуваків, які своїми ручками то всьо роблять? ВСЕ !!! РОБЛЯТЬ!!!! І впроваджено в купі міст! 

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз