Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

http://youtu.be/MbYwXlfRGpk

Ось повне відео (7:54). Якось так :0155:.

Спочатку ідуть списані тролейбуси, потім живі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо уявити собі якусь казкову країну, де в головах у чиновників мозок, а не касові апарати для хабарів та відкатів то можна було б уявити собі наступне:

1. Для всіх ржавих корит проводиться незалежна експертна оцінка стану.

2. Всі ці корита виставляються на громадський аукціон, з початковою ціною "1грн", паралельно з оприлюдненою оцінкою кожного лоту. (ну щоб потенційний покупець міг оцінити до якої межі можна торгуватись щоб покупка була оправданою)

3. Кожен підприємець-перевізник, чи просто початковець отримує бізнес-план за яким своє придбане та відремонтоване корито він випускає на маршрут, оплачує ЛПЕ за електроенергію, сплачує в міську казну якийсь тариф а прибуток собі в кишеню.

4. Якщо є бажання то під цю процедуру можна на сесії прийняти необхідну нормативно-законодавчу базу.

5. Всі сторони задоволені: ржаві шкарабани оновлені і приносять користь, бюджет отримав з продажу, і продовжує отримувати від експлуатації, мешканці отримали додаткові рейси.

Ось і казочці кінець, а хто слухав - молодець.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тролейбус, в сучасному місті - ну зовсім не вигідний транспорт. От якби він їхав з Луцька в Ковель, для прикладу. Чи в рівне. О! То було б правильно. Половина "богданів" та "еталонів" би відпала. І вони, тролейбуси - окупалися би.

По місту в тролейбусі їхати - витрачати час. Особливо, коли поспішаєш.

Правильно казали - старі лахи ,яких уже реінкарнувати - сенсу немає. Їдеш і страшно, щоб підлога під тобою не рухнула.

поки писав, IncvizitoR дещо нашкрябав. :) Хотів би доповнити.

В тролейбусах - не повинно бути ніяких пільг. Бо пільги держава ніфіга не повертає ЛПЕ. Через те й немає грошей. Через те й не можна з корита зробити пралку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://transphoto.ru/city/113/ тут викладаються більшість фото тролейбусів Луцька

http://transphoto.ru/list.php?t=2&cid=113 - весь рухомий склад який був, є і думаю певним чином якийсь момент буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відео, дуже сподообалось )))

Щодо ситуації в ЛПЕ, то вона вже кілька років критична. А все через погагий менеджмент підприємства. Тут протягом 2 років вже поміняли 3 керівника, при цьому беручи людей «з вулиці»... Найбільшим промахом був лізинг автобусів, який завів ЛПЕ у глибоку боргову яму. Не знаю яким місцем думали владці, але брати по 400 тис. грн. автобуси для тролейбусного депо і пускати їх на кільцеві маршрути, які повністю покриті тролейбусною контактною мережею. Можна було б доплатити 200 тис. і придбати сучасні тролейбуси http://transphoto.ru/photo/176712/ , які не забруднювали б атмосферу та не з’їдали б 30-40 л. дизпалива за 100 км, при тому що вже кілька відпочиває під забором http://fotobus.msk.ru/photo/180936/ .

Хотілося б познайомитись з людиною, яка складає графіки руху тролейбусів, адже частенько буває що по 20-30 хв. нічого немає, а потім їде відразу 2 троля суміжних маршрутів 1/8, 2/9.

Також підприємство не шукає інших шляхів отримання прибутку, чомусь зараз їздить лише кілька тролейбусів в рекламі, тоді як кілька років кожен мав її на бортах (а це близько 500 грн. з машини в місяць). Добре, що хоч додумались здавати територію для ночівлі маршруток, яка звільнилась після списання великої кількості тролейбусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тих, кому не байдужі тролейбуси, запрошую 7 квітня на екскурсію по місту на новому «Богдані» http://transphoto.ru/events.php?action=show&eid=16 .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду. Я найшов схему, трішки її шаманю (ну ніякого опита в мене в цьому ділі немає, хм.. але виходить не погано)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тролейбуси екологічно чисті, нафтопродукти в перспективі постійно дорожчатимуть, відчутно просторіші (особливо в порівнянні з "Іванами" та новими 16-ками), за рахунок меншої кількості зупином іноді швидші.

Всі недоліки технічного стану (гуркіт, тарахтіння при їзді) недолік не транспорту а господарювання, можна вирішити чіткими вимогами до нових інвесторів.

Для комерційних рейсів зрівняти з маршрутками де безкоштовний проїзд лише деякі категорії пільговиків а не всі пенсіонери поголовно, для зручності всі такі тролейбуси мають бути виділені якимись особливими візуальними признаками. Щоб менсіонери не ломились в них напролом. В зв’язку з цим вони не будуть перегружені дачниками та користуватимуться попитом в платоспроможної верстви.

Я лише сумніваюсь що наше папуаське законодавство дозволить здійснити такий комплекс заходів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком згідний. Проблеми з нафтою були, є, і будуть (запас її буде меншати - ціни більшати).

Отже, знайшовши схему я її трішки підшаманив. Може і брєдово, але для такої кількості тролейбусів - нормально. В цілому у мене вийшли такі маршрути:

Маршрут №1: ЛПЕ - ТЦ Глобус - ЛПЕ (по колу через ЛПЕ), односторонній

ЛПЕ - Ст. Ринок - Пр. Волі - Київ. Майдан - Лучеськ - Пр. Відродження - ТЦ Глобус - Там-Там - К-р Промінь - Драмтеатр - ЛПЕ

Маршрут №2: Вул. Черв. Хреста - Пр. Молоді - Вул. Черв. Хреста (по колу через Черв. Хреста), односторонній

Вул. Черв. Хреста - Ст. Ринок - К-р. Промінь - Там Там - Пр. Молоді - Пр. Відродження - Лучеськ - Київ. Майдан - Драмтеатр - Вул. Червоного Хреста

Маршрут №5: Київський Майдан - ТЦ Глобус, двосторонній (тобто 5 та 5а)

Київ. Майдан - Пр. Волі - ЦУМ - К-р. Промінь - Істор. Ф-тет - Варш. Ринок - Автостанція - НАШ - Вул. Гордіюк - ТЦ Глобус

Маршрут №7: Заліз. Вокзал - Околиця/Гаразджа (Околиця - осінь/зима, Гаразджа - весна/літо). по колу через Околицю/Гаразджу, односторонній

Зал. Вокзал - К-р. Промінь - Пр. Волі - Київ. Майдан - гот. Лучеськ - Пластмасовий з-д - Околиця/Гаразджа

Отже, ми отримуємо 4 маршрути, 5 напрямків. Працюючих - 41 од. техніки, 41/5=8 од. тех. щодня на ТО.

41-8= 33, 33/4 = 10 тролейбусів на двосторонній №5, 8 на №1, 8 на №2, та 6 на №7.

Жодних пільговиків, є єдиний повний квиток для людей які працюють, та єдиний пільговий діти, студенти, пенсіонери. Ну ветерани війни/інваліди.. їм проїзд безкоштовний (не так їх і багато залишилось). Але звичайні пенсіонери оплачують по пільговій категорії (50 копійок).

Ми отримуємо 4-ри нормальних маршрути які курсують не по околицях міста, а по центральній частині. Все що я обвів - можливе, нічого проводити не потрібно. (доречі, щей провода остануться, запасні). За 6 місяців роботи, 100% впевнений що 50% зарплати погашуть, якщо так будуть курсувати тролейбуси (8 шт - дуже часто, повірте, у Кмєві є маршрути де 8, 9, 18, 22 тролейбуси).

І маршруткам не збитково по околицям, і 2-3 по місту (від депо наприклад). Ось так.

Боголюби і їздитимуть в боголюби, 12, 18 так само, на думбнівську, гаразджу. Нічого нереального і збиткового.

П.С, Там на картинці тільки 1 з депо - тому що там її маршрут, але взагалі всі тролейбуси живуть в одному депо, більше будувати нічого не потрібно ;)

Ось так

post-14251-0-16805400-1332494059_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось у ваших розрахунках не видно витрат на ремонт, експлуатацію депо, експлуатацію мереж, зарплату, інкасацію, а головне- електроенергію. та й цифр доходів не видно. звідки така впевненість у райдужних перспективах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ем.. які витрати? депо у нас одне, зранку всі з одного виїжджають, ввечері всі в одне з'їжджають. електро мережа там прокладена, повністю, все це є, нічого нового не потрібно прокладати.. витрати, всього 59 тролейбусів не списаних, з них 41 працюючий. Витрати на електроенергію повернуться оплатою за проїзд, якщо пенсіонери будуть оплачувати проїзд по пільговій категорії.. розрахунки.. я би провів якби в цьому розумівся, відверто я звичайний хлопець, от і все, я пишу те, що думаю, і сумніваюсь, що ці маршрути гірші чим ті 12 які у нас є сьогодні. Навіщо маленькому місту 12 маршрутів? Це по 3 тролейбуса на маршрут, не можна ж так знущатись над людьми..

в любому випадку гірше не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто, не знаючи ніхрєна, крім кількості несписаних тролейбусів, ти зробив висновок що все буде хорошо. мологєц. оптіміст

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-моєму висновок очевидний.. я ж ніщо на що не претендую, це просто так, намітки, в життя їх ніхто не втілить, але на замітку можуть взяти

Tolik_lt, а ти яким транспортом користуєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ностальгія чомусь заставила мене підняти цю темку.

І ось мені стало цікаво почитати про Луцьк. Місто у якому проживає більше 205 тис. осіб (+ студенти з Вол. Волинська та інших міст Вол. області).Офіційно Інвентарний парк пасажирських тролейбусів станом на 01.01.2010 складає 77 тролейбусів, 2 з яких службових. Але не будемо себе обманювати... Зайдемо на сайт ЛПЕ:

1332410948-clip-4kb.png

Отже, ЛПЕ нам офіційно повідомляє що щодня в день виходить 41 з 59 "живих" тролейбусів. Так, живих, саме живих, але.. вони помирають від розумних "вершин" Луцька.. про що я маю на увазі, це про те що тролейбуси живі, вони лише трішки не робочі (десь шини, десь диски, десь мотор, десь двері..) але самі по собі вони живі, і вони можуть їздити, якщо прикласти трішки зусиль.

А тепер, реальна кількість тролейбусів в день які їздять:

1332411234-clip-5kb.png?nocache=1

Це відповідь засновника сайта ЛПЕ. 8-9? нехай це брехня. Припустимо що 20ть. А тепер прості підрахунки: 3 тр. на 1/1а, 3 тр. на 2/2а, 2 тр. на 8, 2 тр. на 9, 2-3 на 5, 3 на 12, 3 на 4/4а, 1 на 3, 1 на 7. Це реальні підрахунки, 22 тролейбуса, нехай 23 (можливо привид десь ходить). 23 тролейбуса з яких 3-4 щодня з'їжджає. Тобто 20 тролейбусів - це реальна цифра.

Якщо Вас цікавить інформація по випускам, то ось (будні/вихідні):

Тр1: 6/4;

Тр2: 6-7/4;

Тр3: 1/1;

Тр4: 5/3;

Тр4а: 1/1;

Тр5: 6/4;

Тр6: 1/1;

Тр7: 1/1;

Тр8: 4/3;

Тр9: 4/3;

Тр12: 5/3.

Всього: 40-41/28.

Це не лише офіційні дані, але і мої власні спостереження. Як-не-як, цікавить ця сфера, тому постійно спостерігаю за змінами. Якщо щодня на техобслуговування з'їжджає 8-9 машин, то по маршрутам це приблизно так:

Тр1: 1-2,

Тр2: 1-2;

Тр4: 1;

Тр5: 1-2;

Тр12: 1.

Ще 2 тролейбуси міняються, коли їх ставлять на 2-змінний графік, тому як такого тут з'їзду немає. Так що про випуск 23 машини Ви трохи перестарались :)

Але обурює, що ще весною 2007 р. випуск у будні був 60 машин. Для порівняння випуск на той час:

Тр1: 10;

Тр2: 10;

Тр3: 2 (тоді ще до Драмтеатру);

Тр4: 4;

Тр4а: 2;

Тр5: 8;

Тр6: 1 (тоді ще до Драмтеатру);

Тр7: 2;

Тр8: 6;

Тр9: 6;

Тр10: 2 (на разі закритий);

Тр12: 6;

Тр13: 1 (на разі закритий).

Більшість людей міста користуються маршрутними таксі, так як щоб сісти в тролейбус, дивлячись на їх реальну кількість потрібно чекати від 15 до 35-40 хвилин.. про час пік я просто мовчу. І мерія здивована чому занепад електротранспорту. Вихід - звичайно, підняти ціни Ні. Це не вихід. За останніх 4 роки списано близько 20-ти (!!!) тролейбусів які перебувають в чудовому стані. Наприклад тролейбус №170

230743.jpg

А ось яким він був колись:

114109.jpg

Таких тролейбусів багато. Вони абсолютні цілі, вони не розбиті, вони не попали в аварії, не перекинулись. Просто рук прямих немає в ЛПЕ.

Повністю з Вами згідний! Останнє списання взагалі обурило: наприклад, машини №№114, 147 і 170 по півроку від'їздили після середнього ремонту і стали з поломкою центрального редуктора. Їх реально можна було б підняти в першу чергу. Також машини №№141 і 142 могли б їздити. №№85, 92, 97 потребували капремонту, а це біля 200 тис. грн. на одну машину, тому їх списання ще більш менш оправдано. З попередніх обурило списання 144, 161, 171, 176. Та і взагалі те все можна було би підняти, були би гроші, але ж одне згнило, друге розбарохолили, лишався тільки кузов... Ось така безхозність...

З приводу теперішніх неробочих: у цьому році мають все підняти. 189 і 193 очікують укорочення. 203-205 і 209 виїдуть після заводського ремонту (останній має прийти із заводу в 20-х числах березня). На разі на середньому ремонті 159, на капітальному - 115 і 166 (не знаю, чому Ви у своєму відео їх занесли у розряд списаних. Відео, до речі теж сподобалось :) ). 190 теж ремонтується.

До речі, кому цікаво, тепер всі тролейбуси будуть фарбуватися ось так: http://transphoto.ru/photo/482919/

Хоча я категорично проти стандарту, різноманітність все-таки краще.

До чого я це все пишу, просто міська рада наша, не дуже розумна.. і серце болить. Я розумію, ЛПЕ винне тим що там постійно крадуть гроші, Міс. Рада винна тім що повісила на ЛПЕ цей КИТАЙСЬКИЙ НЕПОТРІБ та Лізинг від автомобільного заводу Богдан. Років через 10, у нашому місті залишиться стільки тролейбусів, як і в місті Вуглегірськ, чи Дзержинськ.

Отямтесь!!! Який аеропорт у Луцьку за 100 млн. грн за держ кошти, який стадіон за 50 з лишнім млн, яка реконструкція проспекту Волі за 10 млрд. грн???! (можливо трішки путаю цифри, з пам'яті). Яка привокзальна площа, який кінотеатр.. Люди, схаменіться! Спочатку потрібно провести в міст адекватні реформи які покращать життя людей, комфорт в місті. Буде збільшуватись чисельність населення. Ну не може бути щоб місто с 200 тис. людей було повністю на маршрутках.

Багато емоцій, не дуже культурних слів переповнюють мої думки, але невже з такими податками які ми сплачуємо, які здирають з ваших зарплат, з ваших стипендій та кишень не можна виділити наприклад тих 10 мільйонів нещасних на відновлення цих 20-ти тролейбусів які списані за останні 4-ри роки.. Люди.. як мені соромно за наше місто.

Ми заздримо Рівному, тому що Рівне розвивається швидше чим Луцьк, ми їздимо в метро, ми їздимо в Львів коли є можливість у побудові власного аквапарка, Луцьк місто з великими можливостями але з маленькими мізками вершин наших. Потрібно такі проекти які повернуть кошти, а не в які вклади ради якоїсь винагороди (грамоти місту і так далі).. ніяке ми не європейське місто, за що мені і соромно.

ЛПЕ та Міс. Рада спираються на велику кількість пенсіонерів.. супер, зробіть транспортну реформу, витісніть маршрутки з міста, особливо цей китайський непотріб. Моя матір, моя бабушка, та інші розуміють що саме пенсіонери тянуть електротранспорт на дно (заздалегідь кажу що не маю бажання когось образити)., дійсно це так. Але можна зробити пільгові квиткі, дітки ж їздять по 50 копійок та студенти, діти не працюють, але оплачують. Пенсіонери отримують пенсію, яка б вона мізерна не була, але навіть по 30-40 копійок з кожного пенсіонера, да нехай 50 копійок, 100 поїздок в місяць це 50 грн. Мін. ук. 1073 грн - 50 = 1023 грн, я не думаю що 50 гривень сильно спасе наших людей похилого віку. А електротранспорт не буде йти на дно, куди його так і тяне.. Це думка моя, думка моїх знакомих, батьків.. але майже завжди коли я сідаю і тролейбус (окрім 12-го маршруту), 80% пенсіонерів.. і ви дивуєтесь чому тролейбусів все менше і менше, ні, закупляти нові не вихід, вихід їх ремонтувати та утримувати за рахунок народа, а не держави, а держава повинна сприяти щоб народ міг їх утримувати.

Одним словом, я вважаю що в місті потрібно провести транспортну реформу, а саме:

1) Навести порядок в ЛПЕ, виперти того хто обкрадає 622 працівників уже багато років..

2) Всі тролейбуси повинні корсувати виключно в центрі міста (так як більшість фірм, базарів, підприємств зосереджені саме в місті а не на львівський та в районі ЛПЗ). Що я маю на увазі, тролейбуси повинні ходити виключно як 15-ки ну старий варшавський жд вокзал це само собой, та по одному тролейбусі можна на гараджу, на лівську, бендеалі, на 40-вий, та на цукровий. Пенсіонерам буде достатньо, моя думка. Маршрутки ж повинні сполучати крайні райони міста з центром, а по центру мешканців нашого чудового міста мають возити саме тролейбуси.. Так і вигідно буде, і електротранспорт в місті буде жити та збільшуватись, і комфорт покращиться. І проголосити можна буде місто яке дійсно готове приймати туристів і місто буде мати чим їх возити (тролейбусами з великою історією).. І життя РЕАЛЬНО покращиться (особисто для мене - 100%, але я думаю і про інших).

Поки у міськраді сидяти представники маршруточного бізнесу, тролейбусів не чекає покращення.

Знаю що багато написав, вибачте, наболіло. Написав все що думаю, і впевнений це все вірно, і можливо.. я не покидаю надію що хтось до цього прислухається... Поважаю Вінницю та Львів, хочу поважати і любити усім серцем Луцьк!

Львів якраз не є еталоном у питанні електротранспорту. Це щоб до Євро не купити жодного нового тролейбуса!!! Натомість виділяються кошти на ремонт вбитих Шкод, а 6-річні низькопідлогові ЛАЗи хочуть відсторонити від експлуатації через їх "експериментальність". Там ще більше крадуть, ніж в нас... Вінниця - так, згідний.

З.І. Хто дійсно бажає користуватися тролейбусами, ось, будь ласка, графіки руху всіх маршрутів:

http://lpe.at.ua/index/0-18

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком згідний. Проблеми з нафтою були, є, і будуть (запас її буде меншати - ціни більшати).

Отже, знайшовши схему я її трішки підшаманив. Може і брєдово, але для такої кількості тролейбусів - нормально. В цілому у мене вийшли такі маршрути:

Маршрут №1: ЛПЕ - ТЦ Глобус - ЛПЕ (по колу через ЛПЕ), односторонній

ЛПЕ - Ст. Ринок - Пр. Волі - Київ. Майдан - Лучеськ - Пр. Відродження - ТЦ Глобус - Там-Там - К-р Промінь - Драмтеатр - ЛПЕ

Маршрут №2: Вул. Черв. Хреста - Пр. Молоді - Вул. Черв. Хреста (по колу через Черв. Хреста), односторонній

Вул. Черв. Хреста - Ст. Ринок - К-р. Промінь - Там Там - Пр. Молоді - Пр. Відродження - Лучеськ - Київ. Майдан - Драмтеатр - Вул. Червоного Хреста

Маршрут №5: Київський Майдан - ТЦ Глобус, двосторонній (тобто 5 та 5а)

Київ. Майдан - Пр. Волі - ЦУМ - К-р. Промінь - Істор. Ф-тет - Варш. Ринок - Автостанція - НАШ - Вул. Гордіюк - ТЦ Глобус

Маршрут №7: Заліз. Вокзал - Околиця/Гаразджа (Околиця - осінь/зима, Гаразджа - весна/літо). по колу через Околицю/Гаразджу, односторонній

Зал. Вокзал - К-р. Промінь - Пр. Волі - Київ. Майдан - гот. Лучеськ - Пластмасовий з-д - Околиця/Гаразджа

Отже, ми отримуємо 4 маршрути, 5 напрямків. Працюючих - 41 од. техніки, 41/5=8 од. тех. щодня на ТО.

41-8= 33, 33/4 = 10 тролейбусів на двосторонній №5, 8 на №1, 8 на №2, та 6 на №7.

Жодних пільговиків, є єдиний повний квиток для людей які працюють, та єдиний пільговий діти, студенти, пенсіонери. Ну ветерани війни/інваліди.. їм проїзд безкоштовний (не так їх і багато залишилось). Але звичайні пенсіонери оплачують по пільговій категорії (50 копійок).

Ми отримуємо 4-ри нормальних маршрути які курсують не по околицях міста, а по центральній частині. Все що я обвів - можливе, нічого проводити не потрібно. (доречі, щей провода остануться, запасні). За 6 місяців роботи, 100% впевнений що 50% зарплати погашуть, якщо так будуть курсувати тролейбуси (8 шт - дуже часто, повірте, у Кмєві є маршрути де 8, 9, 18, 22 тролейбуси).

І маршруткам не збитково по околицям, і 2-3 по місту (від депо наприклад). Ось так.

Боголюби і їздитимуть в боголюби, 12, 18 так само, на думбнівську, гаразджу. Нічого нереального і збиткового.

П.С, Там на картинці тільки 1 з депо - тому що там її маршрут, але взагалі всі тролейбуси живуть в одному депо, більше будувати нічого не потрібно ;)

Ось так

Не забувайте, що тролейбус - це соціальний вид транспорту. І не пустиш кудись, де є лінії, зразу пенсіонери почнуть скаржитись у міськраду. Також не зрозуміло, чому Ви викинули у своїх проектах район ЛПЗ. Це не якесь захолустя, а все-таки житловий район з багатоповерхівками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подяка автору та всім небайдужим дописувачам за підняту тему!!!

Насправді, весь цивілізований світ йде від бензинового/дизельного транспорту на користь електро.

Разом з тим, щоб успішно працював електротранспорт в переважній більшості не вигідно самим чиновникам, багато з яких має пряме або опосередковане відношення до автоперевізного бізнесу (власність або частка у бізнесі, відкати при тендерах тощо).

Прикро.

Бо впевнений, що від розвитку тролейбусного руху виграють практично всі:

1) місто - знизиться загруженість від великої кількості маршруток та викидів в атмосферу;

2) громадяни - якщо буде чіткий графік руху, а не так, що 30-40 хвилин немає, а потім один за одним їдуть;

3) економіка України - бо маємо достатньо виробників тролейбусів - Богдан, Лаз, Південмаш, Київський "Авіант", за умови, що за закупівлю російських трольз та білоруських мазів за державні/муніципальні гроші посдовців дійсно буде притягнуто до кримінальної відповідальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки у міськраді сидяти представники маршруточного бізнесу, тролейбусів не чекає покращення.

Демокра́тія (з грец. δῆμος + κράτος = народ + влада = «влада народу») — політичний режим, за якого єдиним легітимним джерелом влади в державі визнається її народ.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бабульки.. скарги.. це все зрозуміло, але від бабульок кількість тролейбусів не збільшиться, інтервал руху не покращиться, людям зарплати не виплатяться.. У нас дуже велика протяжність, але дуже низька кількість тролейбусів.

Наприклад у Рівному протяжність 60,8км, а робочих тролейбусів 78, у Чернівцях на 80 км 93 тролейбуса (робочих), у нас протяжність 110 км, а тролейбусів 58 (а працюючих ще менше...). Околиці, цукровий, цегельний, це реально лишнє, маршрутки повинні з околиць людей привозити в центр, а в центральній частині міста повинні працювати тролейбуси. Іншого вихода немає. Або 10-15 років коли залишиться 15-20, або зараз вкорні все міняти і через 10-15 років робочіх буде уже буде більше

Змінено користувачем Panterka22
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"маршрутки повинні з околиць людей привозити в центр, а в центральній частині міста повинні працювати тролейбуси".

Не був би таким категоричним, оскільки:

1) чому має бути дилема - або тролейбуси тільки в центрі або ніде. Що заважає з околиць в центр довозити теж тролейбусами по нормальному графіку як в усьому цивілізованому світі?

2) що входить в поняття центр?

3) де в центрі мають відстоюватися маршрутки, які довозять людей з околиці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас не так багато маршрутів. Залишити 47, 31, 32, 18, 12, 28, 20, та інші які і ходять через місто але на околиці та в середині міста (там де не має тролейбусної мережі) - 18/32. Відстоюватись? хм.. ЛПЗ 9-ки - на місті тролейбусів 1 та 2, 12, 18, 32 - там де і відстоювались. Суттєво маршрутки геть з міста не витісняються, частина, яка переноситься на околиці міста для покращення руху та зменшення навантаженості міста.

Що ходило на околиці так і буде ходити, а що ні - зіставить їм конкуренцію. Створяться нові маршрути (на рованці наприклад, маршрутка раз в годину, а це майже Луцьк - ганьба.. ). Звісно не буде таких маршрутів як 15, 2, 3, 8, 11, 17 (під питанням), тобто тих, які зможуть замінити тролейбуси, але появляться інші.

Ну то що, є в когось якісь ідеї? :0153:

Змінено користувачем Panterka22
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча маршрути автобусів також потрібно буде змінити щоб максимально знизити конкуренцію тролейбусам

цим будуть займатись спеціалісти - не ми, наше завдання надихнути, показати намітки, підсказати як буде краще народу, демократія має бути дійсно демократією, навіть у нашій країні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) що входить в поняття центр?

в поняття центр входить центральна частина міста, тобто:

1332505508-clip-61kb.jpg?nocache=1

а ЛПЗ, Львівська, Адріналін сіті, цегельний, гаразджа, це вже йдуть околиці.

Маршрут на Гаразджу - прибутковим буде літом, в спеку, коли не потрібно буде впихатись в 230 маршрутку та ламати собі ребра або в цю що їде до пам'ятників. Літом багато людей там відпочивають, вода чиста (прозрачна)..

Це особисто мої думки, але мені здається що потрібно повністю міняти транспортну систему, так як по іншому тролейбуси не врятуєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...