Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, volks сказал:

Факт залишається фактом. Місто витрачає кошти на обслуговування тисяч лучан, податки яких в бюджет міста не потрапляють.

Податок на доходи фізичних осіб - це не єдиний податок, який сплачують лучани... Навіть ті податки, які сплачуються лучанами до державного бюджету - вертаються на Луцьк у вигляді субсидій, пенсій, зарплат бюджетникам, на ремонт та оснащення обласних лікарні та диспансерів, спортивних шкіл, держадміністрації, управлінь (все це знаходиться в Луцьку і ці роботи виконують лучани) та на виконання державних програм.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Ivanna сказал:

Податок на доходи фізичних осіб - це не єдиний податок, який сплачують лучани... Навіть ті податки, які сплачуються лучанами до державного бюджету - вертаються на Луцьк у вигляді субсидій, пенсій, зарплат бюджетникам, на ремонт та оснащення обласних лікарні та диспансерів, спортивних шкіл, держадміністрації, управлінь (все це знаходиться в Луцьку і ці роботи виконують лучани) та на виконання державних програм.

Не єдиний. Але в бюджеті Луцька основний. І ті лучани , які працюють в селах так само користуються тротуарами, освітленням вулиць і дворів, парками, тим самим електротранспортом та багато чим іншим, що фінансується виключно з міського бюджету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Не єдиний. Але в бюджеті Луцька основний. І ті лучани , які працюють в селах так само користуються тротуарами, освітленням вулиць і дворів, парками, тим самим електротранспортом та багато чим іншим, що фінансується виключно з міського бюджету.

Інколи варто придушити жабу...

Насправді, адміністративний поділ - штучний. Всі села, які безпосередньо межують з Луцьком - давно пора об'єднати (включно з селами, які межують з селами, які межують з Луцьком). Фізичної межі між, наприклад, Луцьком і Підгайцями - немає, там будинки - поряд.

І таки мешканці Підгаєць - і заробляють, і витрачають в основному в Луцьку. І т.д.

Хоча це не означає, що потрібно тримати збиткові маршрути тролейбуса з інтервалом година-дві до приміських сіл. Але інфраструктура повинна бути спільною. Тільки треба офіційно об'єднати населені пункти, мощ можна було отримувати більше фінансування на цю інфраструктуру - це взаємно вигідно.

п.с. прибутковий податок платиться за місцем реєстрації роботодавця, а не за місцем проживання (чи прописки) працівника.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, rrid сказал:

прибутковий податок платиться за місцем реєстрації роботодавця, а не за місцем проживання (чи прописки) працівника.

В цьому і проблема. Я хочу, щоб на мої податки розвивалась інфраструктура міста, в якому я живу і проводжу вільний час, а не села, де я працюю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, volks сказано:

А це ще одна проблема. Приміський транспорт повинен довозити людей до окраїн, а не пертися через усе місто.

Тут виникає інша проблема: заплатити за доїзд до окраїни + потім заплатити за доїзд у село.

Думаю, якби був загальний квиток по часу, то проблем не було: тобто купив квиток на годину і катайся годину куди хочеш з пересадками. Але ж це фантастика...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив, що тролейбусні маршрути 3, 6, 7 та 9 є збитковими, а це саме ті маршрути, що курсують в Гаразджу.

А відколи 9-ка почала їздити в Гаразджу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, volks сказал:

Не єдиний. Але в бюджеті Луцька основний. І ті лучани , які працюють в селах так само користуються тротуарами, освітленням вулиць і дворів, парками, тим самим електротранспортом та багато чим іншим, що фінансується виключно з міського бюджету.

Зате ті селяни, які працюють в Луцьку, користуються в своїх селах тією інфраструктурою, яка підтримується в робочому стані виключно завдяки фінансуванню з бюджету сіл, де працюють лучани, які користуються в Луцьку тією інфраструктурою, яка фінансується з міського бюджету, наповнюваного селянами, які працюють в Луцьку:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Ivanna сказал:

Зате ті селяни, які працюють в Луцьку, користуються в своїх селах тією інфраструктурою, яка підтримується в робочому стані виключно завдяки фінансуванню з бюджету сіл, де працюють лучани, які користуються в Луцьку тією інфраструктурою, яка фінансується з міського бюджету, наповнюваного селянами, які працюють в Луцьку:D

Тільки є села, де підприємств немає, а селяни працюють в Луцьку і тротуари роблять в Луцьку, а селяни місять в себе грязь. І навпаки. Але то вже ми занадто далеко зайшли. Основний мій посил був у тому, що не тільки бюджет Луцька має оплачувати збиткові маршрути, а й сільські ради. Або хай об'єднуються з Луцьком, як пропонувалось вище, або хай платять.

Точно так само і з Ківерцями. Хочуть тролейбус - хай Ківерці тягнуть лінію і закуповують рухомий склад.

Змінено користувачем volks
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, volks сказал:

Приміський транспорт повинен довозити людей до окраїн, а не пертися через усе місто.

Трішечки поправлю. Хай везе людей хоч до протилежної окраїни міста, але - або в режимі експрес-таксі з мінімумом зупинок, або периферійними вулицями, а не центральними густозаселеними вулицями з і без того надто жвавим рухом. І екологія краща буде,  не будуть кланятись кожному стовпу, і ДТП менше. І доберуться швидше.

Наше місто має дуже високу щільність населення, і цьому люду (лучанам) треба свободу пересування - велосипедами, пішки, власним та службовим транспортом... І хочеться повітря чистого. Як в селі:)
Та сама маршрутка №19 могла б курсувати як експрес-таксі вулицею Глушець до облдержадміністрації і далі до районної лікарні, роблячи не більше п'яти зупинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, SunSeth сказал:

А відколи 9-ка почала їздити в Гаразджу?

Мабуть, описка. Малася на увазі 10-ка. До речі, подейкують, ніби її закриють, а 7-ка буде піковою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ivanna сказал:

 

Та сама маршрутка №19 могла б курсувати як експрес-таксі вулицею Глушець до облдержадміністрації і далі до районної лікарні, роблячи не більше п'яти зупинок.

Мабуть все-таки 9. І при такому маршруті при теперішніх інтервалах там би не було достатнього пасажиропотоку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, volks сказал:

Мабуть все-таки 9. І при такому маршруті при теперішніх інтервалах там би не було достатнього пасажиропотоку.

Я про своє - про маршрутку з Гіркої Полонки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12/8/2017 в 20:15, Ivanna сказал:

Наше місто має дуже високу щільність населення, і цьому люду (лучанам) треба свободу пересування - велосипедами, пішки, власним та службовим транспортом... І хочеться повітря чистого. Як в селі:)

 

Трішки оффтоп, але я приїзжаючи до Луцьку хочу бігати і кричати "О Боже, люди, ви де взагалі є????!!!!" :lol: 

В нас порівняно ні транспортних проблем, ні перенаселення, ось коли зранечку в суботу ,коли нормальні люди сплять, засовуєшся в машрутку третім слоєм причавлений до дверцят буквою зю - ось це вже трішки перенаселення. Місце подій не скажу, але натяк дам:) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Fagot сказал:

засовуєшся в машрутку третім слоєм причавлений до дверцят буквою зю - ось це вже трішки перенаселення.

Це не перенаселення. Це через опу організований рух транспорту.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, volks сказал:

Це не перенаселення. Це через опу організований рух транспорту.

 

Та це зрозуміло, і якби не хочеться пускатись в політичні дискуси, чи хто чий бізнес віджимає і в якому напрямку, але перенаселеність найкраще відчувається саме в такі вищеописані моменти. В цей час ти точно знаєш - що людей навколо дуже багато, і їх потік ніколи не закінчується, для Луцька це щось з розряду фантастики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Fagot сказал:

 

Трішки оффтоп, але я приїзжаючи до Луцьку хочу бігати і кричати "О Боже, люди, ви де взагалі є????!!!!" :lol: 

В нас порівняно ні транспортних проблем, ні перенаселення, 

Якщо кількість жителів розділити на площу міст, то наш Луцьк має найбільшу густину населення, більшу ніж у Тернополі або у Львові. Причому площа Луцька включає площу Гнідавського болота.
Але ці цифри - без врахування кількості туристів та інших гостей міст. Наприклад, у 2016 році Львів відвідали 2,6 мільйона туристів. Експерти передбачають, що цьогоріч ця кількість зросте до 2,8 – 3 млн. людей.  

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це підприємство, ці люди самі себе вбивають! Їду щойно #1 від Богдана Хмельницького, на Данила Галицького оголошується, що тролейбус змінив напрямок і їде в депо. Вимагаю в кондуктора повернути кошти за квиток. Кондуктор повернула кошти і я виходжу на зуп.на вимогу між 2мостами на ДПЗ. Через с30 підхжджає #2 205. Сідаю, кондуктор каже я вже порахував квитки і дає мені здачу 1грн з 2х грн. На мою наполегливу вимогу дати квиток, відмахується і каже "їдьте так" і тікає в кабіну до водія. :) Це пісець.

Бля мені якось не зручно перед ЛПЄ, що проїхав задарма! Бо з одного боку через цю всю чехарду, яка мене нагрузила емоційно більше тролями їздити не хочеться, але з іншого боку, змушений буду ще раз це зробити, щоб заплатити подвійну плату - повернути борг ?!

Ппц!

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Ukrainec сказал:

Це підприємство, ці люди самі себе вбивають! Їду щойно #1 від Богдана Хмельницького, на Данила Галицького оголошується, що тролейбус змінив напрямок і їде в депо. Вимагаю в кондуктора повернути кошти за квиток. Кондуктор повернула кошти і я виходжу на зуп.на вимогу між 2мостами на ДПЗ. Через с30 підхжджає #2 205. Сідаю, кондуктор каже я вже порахував квитки і дає мені здачу 1грн з 2х грн. На мою наполегливу вимогу дати квиток, відмахується і каже "їдьте так" і тікає в кабіну до водія. :) Це пісець.

Бля мені якось не зручно перед ЛПЄ, що проїхав задарма! Бо з одного боку через цю всю чехарду, яка мене нагрузила емоційно більше тролями їздити не хочеться, але з іншого боку, змушений буду ще раз це зробити, щоб заплатити подвійну плату - повернути борг ?!

Ппц!

І ще хтось переживає, що при введенні електронного квитка кондуктори втратять роботу. Гнати в шию таких работнічків.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, volks сказано:

І ще хтось переживає, що при введенні електронного квитка кондуктори втратять роботу. Гнати в шию таких работнічків.

Не можна так просто гнати, це треба прото "пережити" :( 

приблизно 50% держави в такому ж лайні 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Директор ЛПЕ: у Луцьку тролейбус користується попитом містян

Щодня на рейс у Луцьку виходять більше 30 тролейбусів, які працюють на 13 маршрутах. Про це та інші аспекти сьогодення Луцького підприємства електротранспорту йшлося під час Дня депутата 13 грудня.

Як розповів директор ЛПЕ Володимир Пуц, на разі на підприємстві працюють 397 чоловік, заробітна плата виплачується вчасно. «Ми закрили листопад, і плануємо видати аванс за грудень», – повідомив він.

DSC_1050-1024x683.jpg

DSC_1056-1024x683.jpg

Він також проінформував, що до кінця року ЛПЕ отримає 41 мільйон гривень компенсації за перевезення пільговиків, хоча 18 мільйонів з цієї суми вже піде на оплату за електроенергію, а майже 10 мільйонів – на заробітну плату.

DSC_1069-1024x683.jpg

DSC_1067-1024x683.jpg

DSC_1051-1024x683.jpg

Володимир Пуц також зауважив, що позитивним зрушення є те, що тролейбуси вчасно проходять техогляд і ремонтуються, адже раніше вони працювали «від поломки до поломки».

«Тролейбуси користуються у лучан попитом, вартість проїзду у 2 гривні є найнижчою в Україні. Звісно, комфортність не така як хотілося би. І правди ніде діти – 70 – 75% наших пасажирів – пільговики. Це – соціальний транспорт, і він повинен існувати», – підкреслив Володимир Пуц.

https://pravda.lutsk.ua/директор-лпе-у-луцьку-тролейбус-корис/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

400 людей і трохи більше 30 тролів, про те :

 

27 хвилин тому, TFA сказано:

 позитивним зрушення є те, що тролейбуси вчасно проходять техогляд і ремонтуються, адже раніше вони працювали «від поломки до поломки».

Спойлер

2618496.jpg

 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Ukrainec сказано:

Бля мені якось не зручно перед ЛПЄ

Я на днях від 5 школи до "Храму всіх святих" (біля Там-таму) в час пік проїхався нахаляву, кондуктора так і не побачив. Нахєр такі кондуктори?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, TFA сказано:

Щодня на рейс у Луцьку виходять більше 30 тролейбусів, які працюють на 13 маршрутах.

Рік тому при Грицюку виїжджало на 80% більше.

І на ремонт ставали і на капіталку і т.д.

 

просто думки вголос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Рік тому при Грицюку виїжджало на 80% більше.

І на ремонт ставали і на капіталку і т.д.

 

просто думки вголос.

Ну ти розумієш, говорити йому щось треба було для преси! 

І хто перевіряти буде? та ще й своїх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.12.2017 at 08:16, volks сказано:

А це ще одна проблема. Приміський транспорт повинен довозити людей до окраїн, а не пертися через усе місто.

Є якись приклад країн з такою турботою про своїх громадян?Де так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...