Перейти до змісту

Бомбоубежища Луцка (ГО)


laser

Рекомендовані повідомлення

Werwolf777, ти в усіх приміщеннях дивився? Бо я там був певно сотні разів, ходив на гурток стрільби. Бувало замість стрільби воду відрами виносили.

Щодо Палкана - шкода, колоритний мужик, легенда. Прикольно було на построєнії (сорі за русизм) хором: "Бажаємо здоров"я товариш подоконнік". А хто замість нього?

сорі за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 186
  • Створено
  • Остання відповідь

я там теж бував частенько) був один з кращих в класі по стрільбі)))

ну, Палкан сам по собі людина хороша... чого всі з нього так стєбались - незнаю... часто навіть жалко його було

замість нього зараз там якийсь доволі молодий, жвавий офіцер(звання незнаю, капітан, мабуть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можно об 9-й школе поподробнее? Где, предположительно, находится бомбоубежище и вход в него? Потому что как-то не припоминается.. да и вентшахт в школьном дворе тоже не припомню..

И построена она практически на болоте, так что с чисто строительной точки зрения что-то там воротить под землёй сомнительно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там просто полуподвальчик, я бы сказал :)

Вход с внутреннего двора, где макулатуру/металлолом собирали. Если войти в ворота со стороны СИЗО, то вход будет справа. Примерно под директорским кабинетом и классами труда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вул. Лесі Українки, будинок де Мистецька галерея - з торця будинку - здається дуже схоже на бомбосховище

post-2373-0-82723700-1331883527_thumb.jp

post-2373-0-97417400-1331883528_thumb.jp

post-2373-0-33484400-1331883530_thumb.jp

post-2373-0-42664300-1331883531_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукаю місцезнаходження бомбосховищ

laser, бачив на цукровому на залізничній станції

Особливі примітки - пагорб(розміри десь 10х10м), двоє дверей і збоку від пагорба вентиляція, стан - невідомий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі підвал під шовковим комбінатом використовується як сховище обласного значення загальною площею 3636 кв.м.

у неділю гуляв біля слоника, сфотографував БС біля ПУМа. зверху все закрито бетоном, але через щіль видно драбину.

post-3982-0-34472000-1332183188_thumb.jppost-3982-0-23906800-1332183178_thumb.jppost-3982-0-80396200-1332183060_thumb.jppost-3982-0-17446400-1332183043_thumb.jp

а біля залізниці щось схоже на стару будівлю

post-3982-0-87583700-1332183075_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возле ДП - не БУ ;)

Три залаза (колодца) ведут в одно глухое помещение, залитое бетоном.

Как вариант - это резервуар для воды технического предназначения (пожарная "цистерна" или бак для полива ботанического сада). Или для слива сточных вод откуда-нибудь с улицы или близлежащих домов. Или система осушения того самого сада. Кстати, там в нём можно найти полупровалившийся коллектор.

Никаких дверей внутри данного помещения нет. Никакого намёка на ФВУ или гермофортчки.

Есть небльшая яма в полу, в которой вполне могло стоять оборудование, например - насосы.

На стенах видны следы, очень напоминающие следы от воды, на разных уровнях.

xgamesearch.jpg

Есть ещё несколько фото в альбоме.

На том холме в сумме штук 10-12 колодцев, вполне вероятно, что залоченные ведут в похожие сооружения. Диггаем по случаю? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Прогресу 7, в будівлі Оранти в підвалі було колись, з противогазами аптечками і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, о возможном бомбоубежище под площадью перед бывшим обкомом: в 70-х ходили байки (вроде бы), что общественный туалет (в сквере ниже "Снежинки", уж не знаю, функционирует ли он сейчас) как-то с ним связан. В общем-то это вполне возможно, уж больно оригинально он расположен, для такого заведения проще было бы отдельностоящее строение построить, чем полуподземное.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такие же байки и лет на двадцать позже ходили :)

Туалет у ДрамТеатра - под землёй, туалет у "Гостинца" - под землёй, туалет у "Родины" - под землёй... Вполне логично ради эстетики и возле "обкома" его спрятать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лінь дивитись, чи тут про Бу біля ДОСАФу писалося. Є таке поруч з "Класси іноземних мов". То підвал будинку тепер, який регулярно затоплює гівном. Доступ є тільки у моє мами, її секретаря та кількох двірників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там зараз не цікаво. Там купа лахів і всякої фігні. Зараз туди нікого не пускають, бо перебираються в інше приміщення.

+нема світла і смердить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свет - не проблема, возьмётся с собой. Запах - переживётся и выветрится.

Интересует планировка помещения, венткамеры/шахты, гермофорточки/двери, запасной выход :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такие же байки и лет на двадцать позже ходили :)

Туалет у ДрамТеатра - под землёй, туалет у "Гостинца" - под землёй, туалет у "Родины" - под землёй... Вполне логично ради эстетики и возле "обкома" его спрятать :)

Ну, по хронологии наверное у обкома-то первый, затем у "Батькивщины".. И везде, по списку, рядом- более-менее "монументальные" сооружения. А вот рядом со стадионом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Со стадионом? Эээ? Там был? Как-то смутно припоминаю... Разве он не под землёй?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насколько мне известно, запасной выход замуровали прни постройке каког-то банка по соседству

венткамеры/шахты,

Не знаю, из-за "потопов" и химии это газенваген какой-то не убежище. Оно не пригодно для своей изначальной функции (

А ещё судя по надписи на внутренней стороне дверей там был магазин. А на дверь посмотреть, то и я там не особо нужна ) Можна самому притопать. Если на дворников попадёте, то могут и пустить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, о возможном бомбоубежище под площадью перед бывшим обкомом: в 70-х ходили байки (вроде бы), что общественный туалет (в сквере ниже "Снежинки", уж не знаю, функционирует ли он сейчас) как-то с ним связан. В общем-то это вполне возможно, уж больно оригинально он расположен, для такого заведения проще было бы отдельностоящее строение построить, чем полуподземное.

работает. там после "евроремонта" цены в два раза выросли...

Запишусь на экскурсию. Можно? :)

ursa, не в обиду, но у тебя уже второй раз желание посетить подвал с какашками :)

но если все таки экскурсия будет, готов присоедениться!

насчет завода "Іскра", точнее про территорию. говорят раньше в планах там должен был быть очень секретный военный объект… вот бы побольше узнать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лінь дивитись, чи тут про Бу біля ДОСАФу писалося. Є таке поруч з "Класси іноземних мов". То підвал будинку тепер, який регулярно затоплює гівном. Доступ є тільки у моє мами, її секретаря та кількох двірників

Сьогодні спеціально пройшов поряд з "класами" (вірніше через 2 двори двох білих "сталінок" біля досафу). Не побачив вент шахт. В обох "сталінках" у підвалах вікна - ознака того що БУ під ними нема. Чи воно не під ними, тоді де, під "класами"? Тоді де точніше знаходяться шахти і під якою будівлею знаходиться БУ?

Мені чомусь здається що щось таке має бути під самим Досафом, але то нічим не підтверджені домисли (хоча деякі аргументи є, та поки не перевірю - нема про що говорити).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там в одном из тех домов сегодня видел две присироенные шахты, покрашенные синим :) Со стороны дороги. Но не факт, что они именно из убежища идут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, будинок саме поряд з классами перший. За нього треба звернути і спуститись. Єдиннне що видає бу, то двері. А так звиду звичайний підвал.

присироенные

Хочете, щоб моя мам там задихнулась? Нашо було сіроїти в мої шахти? Вдома нема унітазу чи Вам приспічило уже надто крепко шо не було де сісти, то треба у шахти справити нужду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля "Нової лінії" є 12-поверховий будинок.

Всю площу цього будинку під землею займають великі підвальні приміщення, схоже на бомбосховище. Грався там підлітком в козаки-розбійники, тому ще пам"ятаю структуру приміщення. Достатньо велика площа.

"Нова лінія", "Наш край", дванадцятиповерхівка і будинки поряд - це будували в кінці 80-х нові цехи приладобудівного заводу, та не добудували...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную оглянути ділянку між Глушець і Волі в райні 4-ї школи - як від неї спускатись до парку внизу зліва є дверцята (можливо зараз загороджено).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...