Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

). І в Луцьк з Рівного ще ні разу більше 1-го дня не їхало!

З Кузніцовська в Луцьк якось пакунок 3 дні робочих їхав. І приїхав в цілому вигляді, але не на вказаний склад, замість №1 на Данила Галицького. По номеру товарної на сайті - вантаж знаходиться на складі поруч з Адреналін Сіті, а приїхали - нема. Довелося понервуватись щоб знайти і мама ледве з інфарктом в лікарні не опинилась. Минулого року мені з Арциза на Єрошова передавали орхідеї з часної коллекції - пакунки покопані, з них сипалося, з квітів салат. Мені заявили - залишайте, через місяць відправимо на Київ і повернемо 50 гривень від вартості. А справжня ціна орхідей була 2000. Тоді я відмовилась від тих 50 гривень, треба було орхідеї реанімувати. А ще до мене причипилися за те, що на коробках з рослинами зображена сантехніка. Хай там і сантехніка, то що? З нею можна виробляти казна-що?

Змінено користувачем Amaranth
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року мені з Арциза на Єрошова передавали орхідеї з часної коллекції - пакунки покопані, з них сипалося, з квітів салат.

Це є цілком нормально для НП. Відправив клієнту в Дніпропетровськ не той пакунок з товаром, клієнт його отримав і відразу ж відправив назад. Я був шокований тим, в якому стані повернулась до мене та коробка, склалось враження, що її не везли, а копнями доставляли в Луцьк. Перед відправленням на коробці написав маркером "обережно скло", бо воно там дійсно було, а ви кажете "сантехніка"... Вміст коробки на щастя не пошкодився, бо був завбачливо добре захищений від таких знущань над ним.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про сроки и пересорт.

Опять же, не ясны некоторые моменты. Когда (время) отправляли и с какого отделения? После того, как машина на Ровно уже уехала? Или накануне выходных? Или в праздники?

Такая вот цепочка, к примеру. Занесли после 15:00, машины уже нет, груз лежит до следующего дня. День прошёл. Привезли в Ровно, загрузили в машину, но она едет ночью. Второй день прошёл. Утром машина в Луцке, груз тоже. Но если доставка на другое отделение - то на нём он ближе к обеду. Третий день подходит к концу. СМСка могла быть не скинута или не прошла - и если судьбой груза не интересоваться, он может зависнуть на отделении надолго.

Как он мог попасть не на то отделение? Или случайно в спешке при разгрузке не туда кинули, или накладная оформлялась от руки и было ошибочно указано не то отделение, или оператор по какой-либо причине неправильно занёс данные в базу. Люди :)

Кстати, на сайте есть калькулятор сроков доставки. Кузнецовск - Луцк. Поиграйся им, увидишь, что минимальный срок доставки по этому маршруту - 2 дня. А при неблагополучном стечении обстоятельств - например, как в описанном выше случае - три, а может даже и четыре дня ;)

Про цветочки.

Для начала - возвращали бы их не в Киев, а в Полтаву.

И дальше, по деньгам - если их застраховали (или похерили, тогда по умолчанию) на 400 грн, то при отказе от товара вернули бы 400 грн. Если бы товар забрали полностью или частично - вернули бы 120 грн. А если бы они застрахованы были на свою стоимость, т.е. на 2000 грн, то, соответственно, выплаты составили бы 2000 грн или 600 грн. Но пришлось бы подождать неделю-две.

Если затратить немного времени - можно узнать много полезного и интересного :)

Про людей.

Человеческий фактор - сильная штука. Это только в DHL или FedEx на работу берут адекватов, даже в грузчики. У нас, к сожалению, такой подход пока не прижился. Поэтому и имеются проблемы.

Учитывая количество "перевалочных" пунктов - редко груз едет прямым маршрутом из города в город - возрастают риски его повреждения при перезагрузках.

Адекватная упаковка груза - это дополнительные шансы, что он доедет целым. Жёсткая коробка, пенопласт внутри, отсутсвие пустот (груз занимает весь объём коробки), маркировка "Хрупкое / Стекло / Верх / Не сдавливать" - мелочи, которые повышают выживаемость :)

Надпись "Осторожно, растения" могла бы броситься в глаза и кто-нибудь подумал о том, что их можно повредить. Надпись "Сантехника" при малом размере коробки предполагает наличие внутри фиттингов, кранов и прочей металлической фурнитуры, которая сама по себе устойчива к повреждениям, поэтому отношение к грузу не такое деликатное. Ну таковы реалии, IQ пока не рулит :)

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

процитую себе ще раз...

користуйтесь на здоров"я інтаймом, гюнсел, ще_якимось_в_дєбрях_заниканим_перевізником - альтернатив - >100500.

не в дєбрях, а під боком маю НП і толку? всеодно напартачать і відправляють на якийсь інший склад.

до того ж, не завжди є можливість скористатись альтернативним перевізником, н-д, деякі інет-магазини тільки з НП і працюють

Змінено користувачем Karabasbarabas
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Услуга переадресации по Луцку - бесплатна, пользуйся ею ;)

И да, не факт, что наплужила НП, очень часто отправители тупят - или не помнят отделение, или путают их; или же им просто пофиг, какое указать; а может и в базе в данных клиента стоять "не то" отделение, с которого он когда-то забирал, а потом начал пользоваться другим :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Услуга переадресации по Луцку - бесплатна, пользуйся ею ;)

вот даз іт мін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пришёл груз не туда. Идёшь на отделение или звонишь 20-07-07 и просишь "перекинуть" груз на нужное тебе. Правда, если груз тяжелее 30 кг, то переадресация возможна лишь между тремя отделениями. Но даже в таких случаях вполне могут пойти навстречу, если, конечно, груз не является чем-то "совсем уж неподъёмным" (мотором, стеклом в деревянном каркасе, холодильником, палетой...) ;)

А можешь даже заказать доставку под подъезд (плюс ещё сколько-то там гривен) :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пришёл груз не туда. Идёшь на отделение или звонишь 20-07-07 и просишь "перекинуть" груз на нужное тебе.

Столкнулся с ситуацией, когда груз уехал не на тот склад. Переадресацию делают уже ТРЕТИЙ день! (г. Луганск)

И все у них: подзвоните позже. Не пойму, зачем держать столько оленей, если они не хотят работать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зачем держать столько оленей, если они не хотят работать?

Олени не знают, что они олени.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцк і Луганск - вічна проблема не тільки звичайної пошти :)

А оленів навіть в Санти багато :) Значить, вони все ж, потрібні ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скарга: на 8ом отделении слишком симпатичные девушки-прошу принять меры :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скарга: на 8ом отделении слишком симпатичные девушки-прошу принять меры :smile3:

Вы на 2-м не были :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав-читав....Вирішив ще пописати троха.

НП - дорого при об'ємних/габаритних вантажах. В інших випадках - різниця не суттєва.

Якщо вантаж упакований правильно - ризик мінімальний. Самому недавно побили задній ліхтар на авто при пересиланні. В мене жодних претензій, оскільки запакований був всього в картон. А от прийшло повернення крила, без дерев'яного обрештування, мінімальна вм'ятинка (легеньким ударом вистрелює назад) - але я відмовився, відправник пише скаргу (повинні були обрештувати, навіть в накладній то було) і вуаля - за 3 дні йому компенсовують 100% від страховки.

Відправлення доходять швидко, варто лише контролювати, що в накладній написали оператори - помиляються всі. Якщо ж є затримки - теж передбачені певні фінансові компенсації - в договорі разового перевезення це теж вказано.

За 4 роки мені не загубили жодного вантажу, пошкодили буквально до 10-ти одиниць, там де була правильна упаковка - 100% компенсація була виплачена.

П.С. А якщо хтось думає, що вантажникам особливо нема там що робити, крім як ногами коробки з вантажами по складу переміщати (хоч і таке буває, факт) то велкам на Карбишева (центральне відділення) з 17-ї до 19-ї години у робочий день. Щоб побачити, що там твориться.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самые классные - на первом ;)

дык, за морем корова - полушка, да рубль - перевоз :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уже отказалась давно от других перевозчиков. (только не сочтите за сбой в ориентации, девушки не при чем))

Часто пользуюсь. Согласна с Федотом, если адекватно заполнить, запаковать - проблем быть не должно. У меня не было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пользую только сервис новой пошты. Уже года три. Ни разу ничего не пропало и не поломалось. А отправляю в основном хрупкие вещи (моб. телефоны,планшеты...) Качественно упаковать посылку с отправителя никто ответственности не снимал. И сервис на высоте. Работаю с отделением №6 возле "варшавки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уже отказалась давно от других перевозчиков. (только не сочтите за сбой в ориентации, девушки не при чем))

Часто пользуюсь. Согласна с Федотом, если адекватно заполнить, запаковать - проблем быть не должно. У меня не было.

от скажіть мені, як це вже правильно упаковувати побутову хімію (рідкі порошки)? Вже й наклейки про вертикальне положення, "скло", не штабелювати - один х..р, приходять на боку, один на одному, частина з вистрілившими ковпачками і частково витекші. Платять компенсацію, І так щотижня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от скажіть мені, як це вже правильно упаковувати побутову хімію (рідкі порошки)? Вже й наклейки про вертикальне положення, "скло", не штабелювати - один х..р, приходять на боку, один на одному, частина з вистрілившими ковпачками і частково витекші. Платять компенсацію, І так щотижня

А обрештування нащо? Так, дорожче, але дійде нормально.

П.С. самі ж кажете - компенсують...Так застрахуйте вантаж ціною в 1000 гривень на 10 000....або на 20 000. Швидко навчаться або перевозити, або документально пропишуть якусь спеціальну упаковку, або Ви просто непогано заробите. Що ще сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от скажіть мені, як це вже правильно упаковувати побутову хімію (рідкі порошки)? Вже й наклейки про вертикальне положення, "скло", не штабелювати - один х..р, приходять на боку, один на одному, частина з вистрілившими ковпачками і частково витекші. Платять компенсацію, І так щотижня

А обрештування нащо? Так, дорожче, але дійде нормально.

П.С. самі ж кажете - компенсують...Так застрахуйте вантаж ціною в 1000 гривень на 10 000....або на 20 000. Швидко навчаться або перевозити, або документально пропишуть якусь спеціальну упаковку, або Ви просто непогано заробите. Що ще сказати?

А може краще самому привезти? Так взагалі на 100% надійно.

І не говоріть дурниць щодо страховки, якщо ви отримували компенсацію, то повинні знати, що всі випадки розглядають юристи, оцінюють фактичну вартість пошкодженого вантажу, і в кращому випадку виплатять реальну його вартість, а хто компенсує оплату тієї страховки при пересилці, гу і саму пересилку. А про обрештування, тож якщо перевернуть догори дригом, то все одно витече

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку - спробували б.

З "реальною вартісттю" ви троха перебільшуєте. Юристи, так, розглядають. Це не завадило мені отримати сумму компенсації за розбите лобове скло, яке в N разів вище за його реальну вартість.

"а якщо перевернуть догори дригом" - щось у мене особисто жодна річ в обрештуванні перевернута не приходила клієнтам. А дещо я сам з відправником в інших містах зустрічаю.

І взагалі - я Вам не збираюсь щось доводити, я лише хочу вказати, що завжди є якийсь вихід з проблемного питання, але ж його ще шукати треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З "реальною вартісттю" ви троха перебільшуєте. Юристи, так, розглядають. Це не завадило мені отримати сумму компенсації за розбите лобове скло, яке в N разів вище за його реальну вартість.

це було напевно давно і неправда :_08:

Для початку - спробували б.

"а якщо перевернуть догори дригом" - щось у мене особисто жодна річ в обрештуванні перевернута не приходила клієнтам. А дещо я сам з відправником в інших містах зустрічаю.

повторюсь - РІДКИЙ порошок, іноді закручений добре, інколи не дуже (але в горизонтальному, боковому, положенні не витікають, поки їх не швирнуть, закидують, тощо), запакований в заводські ящики.

Поки компенсація покриває затрати, але не дає змоги заробити на пошкодженому товарі

Для початку - спробували б.

І взагалі - я Вам не збираюсь щось доводити...

та й не треба, також не треба ображатися тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З "реальною вартісттю" ви троха перебільшуєте. Юристи, так, розглядають. Це не завадило мені отримати сумму компенсації за розбите лобове скло, яке в N разів вище за його реальну вартість.

це було напевно давно і неправда :_08:

Для початку - спробували б.

"а якщо перевернуть догори дригом" - щось у мене особисто жодна річ в обрештуванні перевернута не приходила клієнтам. А дещо я сам з відправником в інших містах зустрічаю.

повторюсь - РІДКИЙ порошок, іноді закручений добре, інколи не дуже (але в горизонтальному, боковому, положенні не витікають, поки їх не швирнуть, закидують, тощо), запакований в заводські ящики.

Поки компенсація покриває затрати, але не дає змоги заробити на пошкодженому товарі

Для початку - спробували б.

І взагалі - я Вам не збираюсь щось доводити...

та й не треба, також не треба ображатися тут

))))) Ще б я лише не ображався на таке)))

От заводський ящик - в обрештування.

Квітень цього року) Можу навіть дату відправлення назвати)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у когось є багато відправок і часто виникають проблеми, або є якісь питання щодо знижок чи розвитку співпраці з Новою Поштою, раджу звернутися до менеджерів НП. Всі питання можливо вирішити, головне найти правильну людину, що ці питання вирішує!!!

0675783390 - Тарас, менеджер з розвитку Луцької філії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если отправляется товар наложенным платежом, то деньги как получать? В конверте, перевод, на счет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...