Перейти до змісту
anahareo

Скарга на Нову пошту

Recommended Posts

Наразі все ОК, все прийшло, глюки бувають... Мені колись (не Новою Поштою, правда) замість Луцька ВІСІМ компів з моніторами, клавомишами і принтерами, а пару і з "3 в 1" (!!!) в ЛУГАНСЬК відправили - як курка лапою "Луцьк" хтось написав... Ото було сміху - компи-мандрівники - всю Україну проїхали!

Поширити це повідомлення

6 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Наразі все ОК, все прийшло, глюки бувають...

Добре що все добре

просто заради інтересу спитав, може вже хтось вивчав це питання

Поширити це повідомлення

8 часов назад, AgentSmith13 сказал:

А покриття відділеннями в нього як  (якось і не пам'ятаю, коли востаннє їх відділення бачив)? А доступність замовлення  з доставкою Інтаймом є у всіх інет-магазинах?

Я чомусь завжди думав що інтайм є слідуючим після нової пошти по кількості відділень.

Сам користувався послугами інтайму коли замовляв запчастини до авто (коли вантаж габаритний чи важчий або те і те одразу) і не одноразово.

Але по кількості відділень таки да - нова пошта поза конкуренцією.

Редаговано Litovets

Поширити це повідомлення

До речі, з відправкою документів у НП у двох випадках з двох стикався з проблемою надсилання смс сповіщення вже після початку дії платного зберігання. А іншого варіанту взнати номер ТТН, на жаль, не пропонується.

Редаговано Oggy

Поширити це повідомлення

new.novaposhta.ua

новий особистий кабінет, є розділ вхідні. все що їде на ваш номер телефону, гезалежно від отримувача, ви бачите!

Поширити це повідомлення

@ursa @Zalepok44 не підкажете, де знайти "особистий номер"? Зарєструватись не дозволяє (такий номер і мейл вже зареєстровано). Для відновлення паролю просить цей особистий номер.

Поширити це повідомлення

On 19.10.2018 at 17:14, Oggy сказано:

@ursa @Zalepok44 не підкажете, де знайти "особистий номер"? Зарєструватись не дозволяє (такий номер і мейл вже зареєстровано). Для відновлення паролю просить цей особистий номер.

дзвоніть на гарячу лінію і питайте в них, можливо й допоможуть

Поширити це повідомлення

попросила братиха відправити коробку розміром 125х65х45см вагою 11 кг в смт. Полтавської області... Нова пошта зацінила пересилку в 480 грн... Послав Укрпоштою - вартість 110 грн. Різниця доволі суттєва.

Зараз дивлюсь на пересилку коробки розміром 180х120х40см, в Рівне - Нова пошта цінить аж в 663 грн! Певно суто мою коробку окремо будуть везти! Бо мені машиною самому завезти туди й назад обійдеться в 400грн! 

А ЧИ НЕ ОХРІНІЛИ ВОНИ??? Зажерлися? ну-ну... 

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

2 годин тому, jack74 сказано:

попросила братиха відправити коробку розміром 125х65х45см вагою 11 кг в смт. Полтавської області... Нова пошта зацінила пересилку в 480 грн... Послав Укрпоштою - вартість 110 грн. Різниця доволі суттєва.

Зараз дивлюсь на пересилку коробки розміром 180х120х40см, в Рівне - Нова пошта цінить аж в 663 грн! Певно суто мою коробку окремо будуть везти! Бо мені машиною самому завезти туди й назад обійдеться в 400грн! 

А ЧИ НЕ ОХРІНІЛИ ВОНИ??? Зажерлися? ну-ну... 

В Дубно сьогодні відправив ремень до стіралки.60 гривень.без наложних....згадав роки так 3-4 тому за такий товар оплачували 12-15 гривень.

Хотів сьогодні колонку газову замовити з Харькова.порахував доставка 280 грн стое.прийдеться интаймом чи автолюксом заказ робити.

Скоро та й вже деякі товари дешевше стоять,як доставка нп.

Поширити це повідомлення

зажрались конкретно

печально  що конкурентів мало, особливо в малих містах

відправляв коробочку 10*5*3см - 40грн  

Поширити це повідомлення

Ціни в них космос, але терміни мене взагалі дивують. Чотири останні посилки з Києва відправка в 20 десь, на наступний день в 10 ранку вже можна забрати. Реально не очікував 

Поширити це повідомлення

4 хвилин тому, Amor сказано:

Ціни в них космос, але терміни мене взагалі дивують. Чотири останні посилки з Києва відправка в 20 десь, на наступний день в 10 ранку вже можна забрати. Реально не очікував 

Це Київ... 

Мені з Обухова відправляли після 12:00, то 2дні

Поширити це повідомлення

ви хочте сервіс, швидку обслугу, практично відсутність черг, відділення в межах 1км одне від одного і щоб це все коштувало тарілку супу, нуїйбо :)

Поширити це повідомлення

5 часов назад, Deemon сказал:

практично відсутність черг

ну тут можна посперечатися)

але як на мене 75 грн з Києва за майже 2 кг, то трішки так перебор

Поширити це повідомлення

Замовив дещо з Києва, у картонній трубі 120см висота і ширина 10см 

понесли на НовуПошту заспівали 85грн, їде Інтаймом за 40грн, завтра маю забрати.

Поширити це повідомлення

Хз...Відправнику треба було на відділенні когось нагнути. Калькулятор по НП видав 55 гривень. Інтайм - 45.

П.С. Кілька разів дивився, як вантажать на Інтаймі фуру[email protected]#Yєл...Все насипом, як небудь. Страхування на б/в предмети - 200 гривень. Спробував відправити кпп, клієнт хотів в дерев'яному каркасі (як на НП). Сказали - поїде через тиждень, у них нема можливості (матеріалу, якщо точніше). НП дорога, однозначно. Але хоч якась відповідальність присутня.

Поширити це повідомлення

19 годин тому, Deemon сказано:

ви хочте сервіс, швидку обслугу, практично відсутність черг, відділення в межах 1км одне від одного і щоб це все коштувало тарілку супу, нуїйбо :)

по-перше, я не просив в них наплодити відділень "в межах 1 км" і за це тепер мені сплачувати зарплату тому роздутому "сервісному" штату". Відділень в них вже аж ЗАбагато.

По-друге, чим їхній сервіс кращий він Інтайма, наприклад, чи від Гюнсела, чи від Укрпошти вже навіть зара? 

По-третє, "відсутність" черг - в Інтаймі їх теж нема. І в Гюнселі, і в Нічному експресі, і в Делівері і т.д. Чи ти з Укрпоштою лише порівнюєш? А в НП не раз в черзі стояв. Особливо якщо на першому відділенні.

А за "тарілку" супу ти вже не перегинай (та й "тарілка супу" є різна). Пересилка "скопом" не може коштувати дорожче, ніж доставка суто окремого ящика на таксі. Понабирали штат - то тепер нехай зменшать собі прибутки

Але нічого, ринок поставить все на свої місця.

10 годин тому, fedot сказано:

НП дорога, однозначно. Але хоч якась відповідальність присутня.

І яка? В цій темі вже он люди описували їхню "відповідальність". Та й в інших точно така ж "відповідальність" (Укрпошту сюди поки не маю на увазі)

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

свої враження -

інтайм та делівері - нормально та вигідніше відправляти габаритні та посилки з великою вагою.

укрпошта - відправляти невеликі пакети, недорогі, без оголошеної вартості та без наложки (якось складно у них та наложка). зараз хоч ввели можливість оплачувати доставку отримувачем.

нова пошта - відправляти посилки невеликі та з оголошеною вартістю, або крихке - тут варто переплатити декілька грн. за обриштовку, додаткове пакування та страховку, що приїде збереженим.

Поширити це повідомлення

31 хвилин тому, jack74 сказано:

І яка? В цій темі вже он люди описували їхню "відповідальність". Та й в інших точно така ж "відповідальність"

В переважній більшості випадків пошкодження вантажу при транспортуванні лише НП компенсувала мені оголошену вартість відправлень. Від інших перевізників я такого добитися не міг.

Поширити це повідомлення

58 хвилин тому, fedot сказано:

В переважній більшості випадків пошкодження вантажу при транспортуванні лише НП компенсувала мені оголошену вартість відправлень. Від інших перевізників я такого добитися не міг.

В інтаймі точно відшкодовують пошкоджений товар,правда треба тиждень ждати відшкодування.на делівері в чеку була графа страхування товару.вот укр пошта чи відшкодовуе це вже питання.

Поширити це повідомлення

1 час назад, Saddy сказал:

свої враження -

інтайм та делівері - нормально та вигідніше відправляти габаритні та посилки з великою вагою.

укрпошта - відправляти невеликі пакети, недорогі, без оголошеної вартості та без наложки (якось складно у них та наложка). зараз хоч ввели можливість оплачувати доставку отримувачем.

нова пошта - відправляти посилки невеликі та з оголошеною вартістю, або крихке - тут варто переплатити декілька грн. за обриштовку, додаткове пакування та страховку, що приїде збереженим.

з Інтаймом треба бути дуже обережним

стикалася неодноразово

ось випадок в понеділок, і таке з різними сумами було вже не раз!

відправляється посилка від постачальника до клієнта

клієнт звонить , каже :щось тут не так

450 грн за пересилку

я відразу кажу:вимагай ,щоб переміряли/переважили та зробили перерахунок

спочатку відмовлялися,тоді таки зробили перерахунок і сума з 450 грн змінилася на 100 !

Поширити це повідомлення

1 година тому, paksivatova сказано:

сума з 450 грн змінилася на 100

Стосовно НП теж таке вже писали. Всі вони не святі і грішать таким.

Поширити це повідомлення

39 минут назад, S30 сказал:

Стосовно НП теж таке вже писали. Всі вони не святі і грішать таким.

НП теж так часто це робить і в стільки разів?!

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз