Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

8 часов назад, Такер сказал:

 усе що відправлятиметьтся З ВІДДІЛЕННЯ пакуватиметься лише у коробки.

Навіть якщо власноруч запакувати в коробку і в такому вигляді принести у відділення для відправки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Litovets сказано:

Навіть якщо власноруч запакувати в коробку і в такому вигляді принести у відділення для відправки?

 

вроді, як вимагають лише їхні фірменні коробки. по крайній мірі мені одного разу щось про це говорили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Новий прикол з новою поштою.

Правда сам винен шо не перевірив при отриманні.

Замовляв мікрохвильовку, прийшла бита.

Але вже нікому нічого не докажеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, WebTraveller сказано:

Новий прикол з новою поштою.

Правда сам винен шо не перевірив при отриманні.

Замовляв мікрохвильовку, прийшла бита.

Але вже нікому нічого не докажеш

не факт що продавець її розпаковував, ой не факт. Вона ще з заводу виробника могла така бути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще нюанс - народ, не скупіться, а в "оголошену вартість" вказуйте реальну вартість товару, інакше якщо згорить якийсь склад, як в Мукачево, то вгадайте, яку суму вам будуть компенсовувати

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

і ще нюанс - народ, не скупіться, а в "оголошену вартість" вказуйте реальну вартість товару

тобто якщо раптом моя посилка згорить, то мені без питань компенсують оголошену вартість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, lilechka сказал:

тобто якщо раптом моя посилка згорить, то мені без питань компенсують оголошену вартість?

Так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, volks сказано:

Так

це в теорії так

 

хотілось би почути про реальні випадки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, lilechka сказано:

тобто якщо раптом моя посилка згорить, то мені без питань компенсують оголошену вартість?

а для чого ж ще, по-твоєму, її "оголошують" ту вартість? Якраз для таких випадків. І це не лише випадок пожежі. Може бути просто загублена десь, чи пошкоджена під час перевезення і т.д. Тобто, будь-які суперечки з перевізником (не лише НП) опираються на цю "оголошену" вартість

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, jack74 сказал:

Тобто, будь-які суперечки з перевізником (не лише НП) опираються на цю "оголошену" вартість

І на відсутність позначки в ттн "посилка перед відправленням не оглядалася"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.09.2018 at 08:58, jack74 сказано:

а для чого ж ще, по-твоєму, її "оголошують" ту вартість? Якраз для таких випадків. І це не лише випадок пожежі. Може бути просто загублена десь, чи пошкоджена під час перевезення і т.д. Тобто, будь-які суперечки з перевізником (не лише НП) опираються на цю "оголошену" вартість

теорія...

 

теоретично я можу оголошену вартість завищувати

хай 20 разів я переплачу трохи, зате колись "котлекту" получу

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Звичайно можеш, ніхто ж не боронить :) От лише "коклекти" дууууже рідко жарять ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.09.2018 at 09:07, Saddy сказано:

І на відсутність позначки в ттн "посилка перед відправленням не оглядалася"

а це яке має значення у випадку відшкодування після втрати/пожежі? :blink: Ніякого

Оголошена вартість - наслідком якої є відповідна націнка у вартості пересилки, яка є твоїм страховим внеском. Тобто, це ти страхуєш свій товар, і у випадку його втрати тобі будуть відшкодовувати саме страховку, а не хто там що оглядав. Чи може вантажник НП буде виступати ще й оцінщиком, по твоєму?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, jack74 сказал:

:) Звичайно можеш, ніхто ж не боронить :) От лише "коклекти" дууууже рідко жарять ;) 

https://www.google.com.ua/amp/s/ru.tsn.ua/amp/ukrayina/v-seti-pokazali-chto-ostalos-ot-otdeleniya-novoy-pochty-v-mukachevo-posle-silnogo-pozhara-1206675.html

Жарили))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я цитував ось це

В 12.09.2018 в 08:58, jack74 сказал:

Тобто, будь-які суперечки з перевізником (не лише НП) опираються на цю "оголошену" вартість

і вище вже описували ситуації суперечок після тріснутого телевізора

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
On 13.09.2018 at 17:10, Saddy сказано:

я цитував ось це

і вище вже описували ситуації суперечок після тріснутого телевізора

коли працівники НП дивляться посилки,перевіряйте в чеку чи написали посилка оглядалася.

Побачив на сайті НП як вони зробили відстежити відправлення мені сподобалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, petro22 сказано:

... перевіряйте в чеку чи написали посилка оглядалася.

Побачив на сайті НП як вони зробили відстежити відправлення мені сподобалося.

:_31: "казніть нє міловать"

Петро22, ти про існування розділових знаків чув? Знаєш, для чого їх взагалі придумали? - щоб інші читачі могли тебе зрозуміти

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім скарга, але... Як посилка, що прийшла в Луцьк ще 17-го числа, може доставлятися до відділення ДВА дні??? Пішки носять, чи що? Вчора в обід трекінг видав "відправлення в Луцьку", і надалі там красується веселе повідомлення про прибуття на  відділення 19-го числа... І так, там не холодильник чи сервер вагою 50 кг., не той випадок. Та воно х Києва і навіть Одеси іноді швидше їде, як по місту, і, прошу зауважити, не по Києву чи Кривому Рогу, а по Луцьку, де ровером переїхати х кінця в кінець за годину-півтори можна...

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Besucher сказал:

Чого так нервуеш?

Наркота?:)

Даруйте, х*іта! Риболовне спорядження (не так щоб кров з носа критичне, але одне з - напевно що так), в п'ятницю - виїзд на рибу ввечері (добре, що не на змагання хоч), і так з коротким осіннім днем часу немає. А з тим понеділком вихідним - тиждень чекаю. Чи то відділення на Шухевича, 4 таке "зачароване"... Раніше такого не було - замовив в четвер вранці, вислали з магазину одразу, і в п'ятницю в обід на Задворецькій забрав, і ніяких проблем і питань, ні до відправника, ні до НП. Навіть досить критичні речі для поїздки на Кубок України по поплавку так приїхали (довелося замовляти в останню секунду - зарплати чекав). Ото, холєра, треба було і це поближче не до дому, а до роботи замовляти...

А якщо так замовити мотиль якийсь чи "пінку" (дрібненький такий кольоровий опариш) з того ж "мотиль-опариш.ком" (не 2 порції, для себе на вихідні, таке і в Луцьку є, а для змагань, на команду, так з кілограмчик)? І полежить 2 дні в Луцьку? Правильно, пипець, навіть при ультраправильній упаковці. А як класно, якщо через таку "накладочку" не вдасться його забрати перед виїздом (бо ніхто тебе персонально чекати на реєстрації і  жеребкуванні на водоймі не буде, і їхати треба вже і крапка) і доведеться ще разок купити ту наживку, ще й добряче пошукавши, ДЕ (а з "НП" - викинути в понеділок, ну, чи тупо не забрати, хай пахне :D - перед відправником я чистий - оплатив вперед і товар і відправку)...

Ну, коли замовляв сам в передостанній день - каюсь, сам винен, так вийшло, претензій не було б, але возити по Луцьку посилку з Харкова, яка прийшла звідти за ДВА ДНІ протягом ТРЬОХ робочих днів (і просити за такий "сервіс" ту ж оплату, що за нормальну роботу) - то, блін, шедевр просто.

Для любителів пофілософствувати на тему "нєфіг хробаків через НП слати" - от якраз зараз там їде все виключно неживе, більше того, частково металеве. А наживку вищезгаданий магаз відправляє і передачею автобусом, так тільки так і робив завжди - швидше і точно сьогодні на сьогодні.

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як щодо скарги на гарячу лінію перевізника?

це ж точно більш дієво аніж простирадла на борді.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Не зовсім скарга, але... Як посилка, що прийшла в Луцьк ще 17-го числа, може доставлятися до відділення ДВА дні??? Пішки носять, чи що? Вчора в обід трекінг видав "відправлення в Луцьку", і надалі там красується веселе повідомлення про прибуття на  відділення 19-го числа... І так, там не холодильник чи сервер вагою 50 кг., не той випадок. Та воно х Києва і навіть Одеси іноді швидше їде, як по місту, і, прошу зауважити, не по Києву чи Кривому Рогу, а по Луцьку, де ровером переїхати х кінця в кінець за годину-півтори можна...

Деколи глюк на сайті нп.пише прибуде 19-го числа,а прибувае 18-го числа.ще бувають глюкі з смс сповіщенням.на сайті пише прибув вантаж.смс приходить через годину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Deemon сказал:

а як щодо скарги на гарячу лінію перевізника?

це ж точно більш дієво аніж простирадла на борді.

Я так думаю, що в них таки десь прописана така хитрість, як "доставка ДО N днів", і мали вони ту скаргу десь... Ну, то вперше таке, і, сподіваюся, востаннє. Від послуг Автолюкса колись відмовився через патологічні спізнення і факт відкриття посилки, що ЗДАЛАСЯ їм підозрілою, так, нічого не пропало, але осад лишився такий... А потім, як вимушено катнувся їх автобусом з Києва, коли водій не давав сидіти з коробкою з miniITX ПК на руках, верещав "тільки в багажник" (взимку, в дику слякоть) - і взагалі забув дивитися в сторону Автолюкса...

Альтернатив НП наразі немає - Міст-Експрес не пропонувати - довго, довго і ще раз довго + покриття не те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Альтернатив НП наразі немає - Міст-Експрес не пропонувати - довго, довго і ще раз довго + покриття не те.

А Інтайм, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...