Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

lutsk200017, як це Ви переконали, якщо 90х60х43=232200. Ділимо на 4000 і отримуємо 58 кг об'ємної ваги???

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, fedot сказал:

lutsk200017, як це Ви переконали, якщо 90х60х43=232200. Ділимо на 4000 і отримуємо 58 кг об'ємної ваги???

Параметры посылок, которые принимаются:
максимальная длина стороны – до 150 см, вес – до 30 кг

чи Ви думаєте, що всі посилкі по обємній вазі треба розраховувати? в ліміти я вліз, і по максимальній довжині сторони і вазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, lutsk200017 сказано:

Параметры посылок, которые принимаются:
максимальная длина стороны – до 150 см, вес – до 30 кг

чи Ви думаєте, що всі посилкі по обємній вазі треба розраховувати? в ліміти я вліз, і по максимальній довжині сторони і вазі.

Є правила перевізника. Всі вантажі рахують і по обємній і по фактичній вазі. До розрахунку ціни береться більша вага.

Змінено користувачем Zalepok44
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, lutsk200017 сказано:

чи Ви думаєте, що всі посилкі по обємній вазі треба розраховувати? в ліміти я вліз, і по максимальній довжині сторони і вазі.

Я не думаю, я знаю точно.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сын отправил посылку с отделения на Воли наложенным платежом, взял квитанцию, а при получении оказалось на 10 грн дороже, оказалость посылку потом обмотали стретчем и добавили стоимость без присутствия клиента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Бачили як обновилася карта клієнта в додатку?

Анімація, гіро, годинник в реальному часі, заборона зробити скріншот...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

заборона зробити скріншот...

тільки що зробив.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, difoto сказано:

тільки що зробив.

 

в мене вискакує... типу програма заборонила бла бла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 11.12.2017 at 11:14, romanc сказано:

Сын отправил посылку с отделения на Воли наложенным платежом, взял квитанцию, а при получении оказалось на 10 грн дороже, оказалость посылку потом обмотали стретчем и добавили стоимость без присутствия клиента.

брат відправляв з 10 відділеня посилки.коробка з під пилососа вагою  до 10 кг.написали 250 гривень доставка і вага 35 кг.отримувач при отриманні зважив вийшло 20 кг.і ціна доставки 100 гривень.останім часом 10 відділення спаганилося.то ціну накручують.часто почали наложку не вписувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
В 22.03.2018 в 14:02, Oli сказал:

 

в мене вискакує... типу програма заборонила бла бла

Яка операційна система?

На ІОСі (11.2.1) все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Доброго дня, панове. Склалася така неприємна ситуація з новою поштою. Відправляв телевізор 32" без заводської упаковки. Попросив запакувати. Запакували. Заявив оголошень вартість і наложений платіж однаковий - 2600 грн. Відправлення адресувалося в Херсонську область. Прибуло з пошкодженим пакуванням і з розбитим екраном. Зараз вертається назад в Луцьк. В мене в накладній пише - "відправлення не оглядадось".  Наскільки я розумію - ніякої компенсації я не отримаю. І тепер нова пошта вимагає, щоб я оплатив пакування вантажу і його їзду туди сюди по Україні. Як тут бути?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїде в Луцьк, оглянете, можливо там значні пошкодження як пакування так і телевізора. Напишете претензію на повернення коштів (2600). Претензія буде передана в юридичний департамент НП. Згідно з регламентом компанії «Нова Пошта» претензії розглядаються протягом двох робочих днів. У цей період компанія проводить службове розслідування і за його підсумками юридичний департамент видає експертний висновок. 

А далі, залежно від відповіді: або компенсують (зазвичай) або у суд. Справ, до речі, проти нової пошти дуже багато

Змінено користувачем Natik
  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я так же нічого не підписував, видали чек-накладну. Нащо тоді просити оголошувати вартість, якщо ти не відповідаєш за вантаж?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну так працівник НП пакував? Ще й напевно при вас?

Так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, vadimaca said:

 

Так

Ну тоді це якось не вяжеться з "відправлення не оглядалось". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, vadimaca сказал:

В мене в накладній пише - "відправлення не оглядадось".

відправляв колись телефон. новий, в заводській упаковці. попросив вказати в накладній імей, щоб уникнути заміни при наложці. у відповідь працівники нп попросили включити телефон і переписати імей з телефону, а не з коробки. ок, включив, переписали імей. роздрукували накладну - і,  о диво, у куточку пише - "відправлення не оглядалося")))) кажу, що за нах? ви ж пересисали імей з включеного телефону, бачили, що він робочий, цілий і т.д. у відповідь: " у нас так програма ставить". 

кажу: "мені все одно, переробіть так, щоб не було такої позначки". і почалося: "я не знаю, я не вмію....." втрутився керівник відділення і переробив. 

будьте уважніші і робіть висновки.

удачі у вирішенні питання з ТВ

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримав назад відправлення.  Так, скло екрану ціле, але під склом видна величезна сіра булька і кілька малих. В акті, який складав отримувач, так і вказано - упаковка прим'ята в місці пошкодження екрану.  Взяв копію акту, склали претензію. Обіцяли на протязі 10 днів розглянути. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

Прийшов вже в іншій упаковці, не в прим'ятій?

Так, вернувся в Луцьк в цілій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рабочий телевизор 32 за 2600 грн. посылали в Херсонскую обл., а не проще было его сюда на форум выставить и в Луцке продать или в нём ещё какие то подводные камни что проще было отправить подальше ? 

Меня например цена устраивает как раз на кухню ищу. 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.07.2018 at 14:28, Saddy сказано:

відправляв колись телефон. новий, в заводській упаковці. попросив вказати в накладній імей, щоб уникнути заміни при наложці. у відповідь працівники нп попросили включити телефон і переписати імей з телефону, а не з коробки. ок, включив, переписали імей. роздрукували накладну - і,  о диво, у куточку пише - "відправлення не оглядалося")))) кажу, що за нах? ви ж пересисали імей з включеного телефону, бачили, що він робочий, цілий і т.д. у відповідь: " у нас так програма ставить". 

кажу: "мені все одно, переробіть так, щоб не було такої позначки". і почалося: "я не знаю, я не вмію....." втрутився керівник відділення і переробив. 

будьте уважніші і робіть висновки.

удачі у вирішенні питання з ТВ

Аналогічна ситуація була з б/у телефоном і фототехнікою. Аналогічний "мороз" хлопчика НП, але на вимогу переоформити накладну як належить, самі переробляли. Я ЗАВЖДИ заставляю їх, щоб вони при мені оглядали і зазначали серійні номери техніки! І так, БУДЬТЕ УВАЖНІ з записами в квитанціях, для свого ж спокою :) Бажаю успіхів у вирішенні проблеми з телеком! Обов'язково зафіксуйте документально що приїхав назад вже в іншому пакуванні. Попросіть отримувача, щоб надав вам (можливо він робив) фото пошкоджень упаковки і товару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні на НП почув інформаці., що від завтра усе що відправлятиметьтся З ВІДДІЛЕННЯ пакуватиметься лише у коробки.

Сформовані інтернет замовлення відправлятимуть у власному пакуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Такер сказал:

Сьогодні на НП почув інформаці., що від завтра усе що відправлятиметьтся З ВІДДІЛЕННЯ пакуватиметься лише у коробки.

це правда, лише документи будуть відправляти у пакетах та конвертах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...