Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, S30 сказал:

Забавно виходить.

А за що тоді повернули сотку якщо все в ажурі і по правилах ТК? Невже від щедрості?

От у мене виникло враження що доупакували в каркас вже тут і відправили на Карбишева щоб правдоподібніше було....

Отож то й воно.

Доречі пан Ursa, я так розумію, відмовився від моєї пропозиції щодо ідентифікації ;) 

Припускаю, що так швидко ідентифікував мою накладну, лише через те, ще моя скарга в Луцьку ЄДИНА!  Так, це Я.

І, кому цікаво, я оплатила 175 грн. за доставку  автомобільної запчастини реальною вагою (без обриштування) грам 200, а саме ГУМОВОГО автомобільного молдингу довжиною 2 метри... Мені повернули 90 грн. (тобто більше 50%). І так, я підозрюю, що саме через те, що ніхто не просив запихати цей ГУМОВИЙ молдинг в дерев'яне обриштування. 

А більш цікавими є мої наступні відправлення і отримання на НП. Так сталось, що я повернула той молдинг відправнику, тільки в іншій упаковці, яка по об'єму була більша за попереднє дерев'яне обриштування, і вгадайте скільки це коштувало? - вдвічі менше ніж перший раз... От Вам і об'ємна вага... А потім я отримала ще одне відправлення, і Ви не повірите - ще один ГУМОВИЙ  молдинг :D, також в дерев'яному, обриштуванні, тільки  в два (!) (а може і в три)  рази бльший по ширині (довжина та ж сама) ніж попередній, і знову ж, вгадайте скільки я оплатила за доставку? - знову ж таки в 2 рази менше ніж перший раз.

Тому, мені більше ніяких пояснень від НП і не потрібно...

І знову ж таки повторюсь, ursa, другий раз ПРОШУрозкажіть всім смертним де на сайті інфа про обмеження прийому відділеннями вантажу в дерев'яному каркасі?

 

P.S. пан ursa  а Вас випадково не Сергій звати? Мені прям моя інтуіція підказує що Сергій...

Нагадую Вам що мої персональні дані не підлягають розголошенню. Так, Ви можете озвучувати всі деталі відправлень (мені нічого приховувати) але, крім моїх персональних даних, оскільки саме на їх розголошення, я не давала своєї згоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Интуиция ошибается и в имени, и в количестве претензий ;)

2. Мне кажется, в предыдущем посте не было даже намёка на какие-то личные данные ;)

3. На сайте я много чего не могу найти из того, что хотелось бы :( И ответа на вопрос по ограничениям, к сожалению, тоже.

 

А про допаковывалось в Луцке... Это из области "шонибудь". Упаковка добавлялась на отделении отправителя и запаковывали там же. 

Отправитель далеко не всегда знает, как должен быть упакован груз перед отправкой. И часто бывает так, что приносят запчасти вообще без упаковки, мол, и так доедет... Но говорить об этом не вижу смысла, не зная деталей и не наблюдая сам груз :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, ursa сказано:

Отправитель далеко не всегда знает, как должен быть упакован груз перед отправкой. И часто бывает так, что приносят запчасти вообще без упаковки, мол, и так доедет...

Оп-па. З Ваших слів випливає наступне  - замість того щоб попередити відправника про додаткову упаковку і запропонувати йому на його розсуд перепакувати, ви самостійно берете на себе відповідальність за переупакування, виставляєте додаткову вартість за цю послугу і рахуєте це нормальним явищем? Ахрєнєть. А з другого боку чому б і ні. Гроші ж то не ваші, а заробляти якось треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, S30 сказано:

Оп-па. З Ваших слів випливає наступне  - замість того щоб попередити відправника про додаткову упаковку і запропонувати йому на його розсуд перепакувати, ви самостійно берете на себе відповідальність за переупакування, виставляєте додаткову вартість за цю послугу і рахуєте це нормальним явищем? Ахрєнєть. А з другого боку чому б і ні. Гроші ж то не ваші, а заробляти якось треба.

ну, гроші такі їхні.

коли товар доїде пошкодженим ізза неналежної упаковки, ти претензії кому виставлятимеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти, певно, читаєш лише те що тебе цікавить на даний момент.

Неналежна упаковка? Попередь при прийняті товару відправника, в чому проблема?

Зніми відповідальність про пошкодження при перевезенні приміткою про відмову від тари. Це проблема?

А може просто варто акуратніше поводитись з посилками?

Але чомусь вибирається простіший шлях (на думку працівників НП).

І ще. Деколи забирав товар в тарі котра була лише умовно міцніша за упаковку в котру пакував відправник.

Коротше про це можна сперечатися дуже довго. Але такі дії НП не красять.

Як вже казав - собі висновки зробив. Та і альтернатива є. Потихеньку укрпошта вичухується з цікавими пропозиціями та і інші ТК є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щось давно податкова "НП" перевіряла мабуть. Ті папірчики "пересилка коштів" замість фіскальних чеків  оплати доставки взагалі законні? Навіть якщо законні, то мораль у них гнила стає, фу! Висновки зробив, і всім раджу.

P.S. Конкуренція, конкуренція і ще раз конкуренція врятує доставку в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Напевно не найкраще місце для запитання, але ніби немає теми про нову пошту: чи зможу я перевірити комп'ютерні запчастини при отриманні підключивши їх до комп'ютера який принесу з собою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Jl6owa сказано:

Напевно не найкраще місце для запитання, але ніби немає теми про нову пошту: чи зможу я перевірити комп'ютерні запчастини при отриманні підключивши їх до комп'ютера який принесу з собою?

 

а якщо ти "руцями" щось там замкнеш-спалиш-зламаєш ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Jl6owa сказано:

Напевно не найкраще місце для запитання, але ніби немає теми про нову пошту: чи зможу я перевірити комп'ютерні запчастини при отриманні підключивши їх до комп'ютера який принесу з собою?

 

неможеш, заборонено умовами перевезення, 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oli сказал:

 

а якщо ти "руцями" щось там замкнеш-спалиш-зламаєш ???

 

12 минут назад, Zalepok44 сказал:

 

неможеш, заборонено умовами перевезення, 100%

Я так і думав, дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Zalepok44 сказано:

неможеш, заборонено умовами перевезення, 100%

не так давно двічі бачив, як чел на 11 відділенні, приносив в сумці монік і всю іншу комплектуху для тесту памяті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Deemon сказано:

не так давно двічі бачив, як чел на 11 відділенні, приносив в сумці монік і всю іншу комплектуху для тесту памяті :)

він там мазаний. Я тоже так роблю на певних відділеннях) Але простому смертному жити по правилам перевізника. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Zalepok44 сказано:

він там мазаний.

хіба від жалості, ряба, циганська сумка, на моніку 20" двома великими резинками від штанів шматок потріпаного пінопласту і тд...

ще пригадав випадок - оператор телефонував продавцю і питав дозвіл отримувачу, на предмет затестити батарею в ноуті останнього.

Змінено користувачем Deemon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоднішня повчальна (в першу чергу для мене) історія.

Донька виставила на ОЛХ свій поїзд для ляльок. Відписав покупець з Хмельницького. Перевів завдаток, а решту (300 грн.) наложкою. В понеділок пішов відправляти, вибрав коробку, пересвідчився чи добре влазить, попросив ще допакувати в "пупирчату" плівку, оформив відправлення. Хлопчина дає ТТН з словами "перевірте". Перевірив реквізити, оголошена вартість - 300 грн. та й пішов собі. 

Сьогодні вранці відсипаюсь, телефон у беззвучному. Прокидаюсь в обід - три пропущених, СМС з привата про зарахування 270 грн. і мило від покупця з ОЛХ: "чомусь вартість наложки була лише 30 грн., то я забрала і вам ще 270 грн. на карту скинула". )))

Подякував за порядність, дивлюсь накладну і дійсно праворуч зазначено: "грошовий переказ 30".

Послугами відправлення через НП користуюсь нечасто, може разів 10 в рік, в основному отримую.

Тепер очікую на смс про надходження 30 грн. і думаю, чи йти і "потролити" їх трохи на предмет "де мої 300 грн?" ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, yu2007 сказал:

, чи йти і "потролити" їх трохи на предмет "де мої 300 грн?" ))

А чим тролити? Наложка ж 30 грн. Пощастило, що покупець порядний трапився. Значить не все ще в нас втрачено.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, volks said:

А чим тролити? Наложка ж 30 грн. Пощастило, що покупець порядний трапився. Значить не все ще в нас втрачено.

 

Оголошена вартість 300, морду цеглиною і нічого мене не кохає 

 

6 minutes ago, Oli said:

@yu2007  дай ттн

навіщо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в когось показує безкоштовну доставку?  https://www.olx.ua/obyavlenie/derzhatel-holder-dlya-akkumulyatorov-18650-2h10-IDwwTo0.html

 

вже пробував різні браузери... доходить до оплати і пише 

  • Услуга "OLX доставка": Ошибка NP_undefined

Возникла поскольку в объявлении указано несуществующее (закрытое) отделение "Нова Пошта". Замените на актуальные данные, если ситуация не изменится - сообщите в Службу поддержки

 

 

IyQrR3T4Q_aVBbROZMAf4A.jpeg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

навіщо?

 

думав глянути, бо ти щось плутаєш...

 

 

33 хвилин тому, yu2007 сказано:

Послугами відправлення через НП користуюсь нечасто, може разів 10 в рік, в основному отримую.

 

33 хвилин тому, yu2007 сказано:

в основному отримую.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yu2007 сказал:

Оголошена вартість 300

Це страховка на цю вартість і в разі пошкодження вона виплачується. І до наложки вона ніякого відношення не має. Може тобі 270 передоплатою кинули і 30 грн залишилось на наложку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Oli

Так отримую замовлені/придбані різні дрібнички, а не гроші за "налошку". 

Чи я тебе не зрозумів.

Насправді думаю, що працівник просто не натиснув один раз клавішу нуль на клаві. 

Ну і моя неуважність, перш за все.

 

@volks

Я це розумію, хоча жодного разу не чув, що після слів "назад гроші повертаються? яка сума?" ще б запитували оголошену вартість, завжди вбивали туди суму повернення. Але повторюсь, "барижу" рідко, тому на такі нюанси мало звертав увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Oli сказал:

в когось показує безкоштовну доставку?  https://www.olx.ua/obyavlenie/derzhatel-holder-dlya-akkumulyatorov-18650-2h10-IDwwTo0.html

 

вже пробував різні браузери... доходить до оплати і пише 

  • Услуга "OLX доставка": Ошибка NP_undefined

Возникла поскольку в объявлении указано несуществующее (закрытое) отделение "Нова Пошта". Замените на актуальные данные, если ситуация не изменится - сообщите в Службу поддержки

 

 

IyQrR3T4Q_aVBbROZMAf4A.jpeg

 

 

Я бачу. Це мабуть в тебе в профілі вказане закрите відділення. Зміни в себе в профілі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Oli сказал:

Міняв, #3 стоіть, ставив різні

Перейшов ще раз по твоєму лінку, щоб ще раз ніби замовити, а фсьо, немає більше халяви. Кукі почисть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

Перейшов ще раз по твоєму лінку, щоб ще раз ніби замовити, а фсьо, немає більше халяви. Кукі почисть.

 

Замовив щойно аналогічний товар, і без проблем.

 

А ти зайди хвилин за 5-7 і знову буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...