Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

Рік "воюю" із 7 відділенням нової пошти через "гарячу лінію", щоб встановили урну для бичків для своїх працівників та відвідувачів - результат - після чергової скарги частину бичків повизбирують, і далі кидають на газон. Урни нема. Зате є табличка "місце для куріння" яку ніхто не бачить. Напевно прийдеться поспілкуватись з керуючою відділенням без посередників.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.09.2017 в 01:14, natalka) сказал:

Підкажіть мені де на сайті НП можна побачити інформацію по обмеженнях щодо прийому вантажу певними відділеннями?

В вкладці "Відділення" при виборі будь якого відділення НП в Луцьку я бачу обмеження лише по вазі. Найчастіше зустрічається фраза: Обмеження ваги: До 30 кг

Коли я бачу слова "Вага" то розумію що це загальна вага. Ніяких застережень на рахунок "об'ємної ваги" немає. Але, навіть якщо у мене посилка загальною вагою 0,900 кг але з об'ємною вагою 8 кг (що є значно менше 30 кг!!!), то чому я маю пертися на Карбишева за своєю посилкою? За довоз з відділення по Луцьку на Карбишева беруть додаткові гроші?

Хтось зустрічав на сайті повідомлення про обмеження по висоті посилки щодо прийому вантажу певним відділенням?

 

 

В 11.09.2017 в 07:23, kroha сказал:

ніде не подивитесь

більше того,на гарячій лініі вас ще можуть обдурити,вказавши недостовірну інформацію

 

 

Находится за 4 секунды на сайте.

 

И нет никакой "доплаты" за то, что груз остаётся на Карбышева.

np.jpg

 

 

В 20.09.2017 в 14:55, natalka) сказал:

Ще там дуже "цікаво" рахують об'ємну вагу. 

 

Что же там интересного такого? Стандартная формула для большинства мировых транспортных компаний ;) 

TZ2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, ursa сказал:

 

 

 

Находится за 4 секунды на сайте.

 

И нет никакой "доплаты" за то, что груз остаётся на Карбышева.

np.jpg

 

 

 

Что же там интересного такого? Стандартная формула для большинства мировых транспортных компаний ;) 

TZ2.jpg

ну то розкажіть мені

була ситуація : чи можна в Зарічне відправити вантаж 6 м?

я на сайті бачу обмеження по вазі

по іншим габаритам не бачу - ви таку функцыю показуєте,але я іі ніколи не бачила на сайті

звоню на гарячу лінію ,мене запевняють що можна відправити будь-яку довжину

я ще раз перепитую за 6 м 

і отримую ствердну відповідь

клієнт таку довжину і замовив 

 

а потім отримуємо привіт від логіста ,що таку довжину прийме Луцьк чи Рівне

 

 

мала бути безкоштовна доставку клієнту на Нову пошту -а в результаті довелося найняти машину і ще раз заплатити чималі гроші клієнту за доставку в Зарічне

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.09.2017 в 01:48, ursa сказал:

Находится за 4 секунды на сайте.

....

Что же там интересного такого? Стандартная формула для большинства мировых транспортных компаний ;) 

Ну якщо все так швидко і просто, то навчіть своїх луцьких працівників де шукати. А Вас самого безпосередньо не смущає де знаходиться та інформація про висоту? Я запитувала про "обмеженнях щодо прийому вантажу певними відділеннями" , а у Вас в скріні інформація з розділу:  "Центр поддержки клиентов" - "Отправить посылку" - запитання: "Відправлення з якими максимальними розмірами та вагою допускаються (прийнятні) до транспортування?"  І уже у відповіді (скрін якої Ви зробили) зазначено:

 

Відправлення з якими максимальними розмірами та вагою допускаються (прийнятні) до транспортування?

Вантажні відділення (без обмежень по вазі) та адресні забір/доставка здійснюють приймання/видачу відправлення, одне місце якого не перевищує такі параметри:

  • вага (фактична чи об'ємна) - до 1000 кг; 
  • довжина або ширина - до 300 см;
  • висота - до 170 см.

Поштові відділення (до 30 кг на одне місце) здійснюють приймання/видачу відправлення, одне місце якого не перевищує такі параметри:

  • вага (фактична чи об'ємна) - до 30 кг;
  • довжина, ширина або висота - до 150 см.

На мою думку, допуск до транспортування і обмеження щодо прийому вантажу певними відділеннями це різні речі.

 

Реально якщо людина шукає обмеження по прийому вантажу відділенням то вона навряд чи буде відкривати питання "Відправлення з якими максимальними розмірами та вагою допускаються (прийнятні) до транспортування".

Тому, якщо у Вас дійсно такі правила, то зробіть їх  доступними для всіх!!!! Зокрема, щоб на вкладці Відділення https://novaposhta.ua/ru/office/view/id/3/city/Луцк  відразу висвічувалось обмеження не лише по вазі але й по довжині, ширині і висоті. Невже це так важко зробити? 

 

А на рах. обрахунку об'ємної ваги, ну скажіть хіба не "цікаво" коли один і той самий вантаж в тій самій упаковці при відправленні туди-сюди має різну об'ємну вагу? Програма то у Вас вроді ж одна, а по факту виходить що кожне відділення рахує по-своєму? Або ще, коли упаковка того самого товару, але більшого розміру (більшої ширини, висоти і довжини) має меншу об'ємну вагу ніж первинна упаковка (що менша по ширині, висоті і довжині)?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, natalka) сказал:

Програма то у Вас вроді ж одна, а по факту виходить що кожне відділення рахує по-своєму?

Програма-то одна, але працівники, які міряють товар і рахують на калбкуляторі - різні.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, volks сказал:

Програма-то одна, але працівники, які міряють товар і рахують на калбкуляторі - різні.

а чого вони рахують на калькуляторі? Я бачила програму: там є графи для висоти шири і довжини, і вручну вони не перемножують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, natalka) сказал:

а чого вони рахують на калькуляторі? Я бачила програму: там є графи для висоти шири і довжини, і вручну вони не перемножують.

 Скажіть, а програма вимірює габарити? Міряють люди і кожен по своєму... Людський фактор.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.09.2017 в 19:47, S30 сказал:

цікаво

Офіційної письмової відповіді я не отримала, але мені перетелефонували та повідомили що прийнято рішення повернути мені гроші,  і вже фактично їх повернули.  Тому думаю що вже ніякої відповіді і не буде. Фактично претензія задоволена на мою користь.

Скажу відразу претензію писати важко і не хочеться (постійно думаєш що ну його нафіг витрачати свій час за якісь там 100 грн.), але інколи це діло принципа. Важко, через те що треба оформляти на спеціальному бланку (але бланки вроді можуть і на відділенні НП роздрукувати з сайту), робити копію паспорта (для фіз.особи), іпн і т.д. Весь перелік документів є на сайті. Розглядати мають право протягом місяця.

Далі ще була проблема куди її нести. Тому що я скаржилась не на якесь конкретне відділення а якось вцілому на ді-ть компаніїі і явно не зрозуміло куди ті претензії давати. А на бланку претензій зазначено що має бути підписаний працівник НП що її взяв. Тобто, виходить що по любому її потрібно тільки передавати особисто в руки, а не поштою... От тут, хочеться похвалити одного з працівників відділення № 9, який  брав в мене ту претензію навіть не знаючи що з нею робити :) Реально я зрозуміла що в Луцьку претензій взагалі ніхто не пише, тому що  ніхто з  працівників не знав що з нею робити і куда її передавати. Я аж сама запропонувала що я краще відправляю її листом на оф. юридичну адресу НП в Дніпро, але той працівник перезвонив директору, порадились і все-таки я її там залишила.

Суть моєї справи думаю вже всі зрозуміли: мені прийшла посилка висока :) - 2м. Але найцікавіше те, що вона таки була на відділенні (поштовому - яке є вказала), оскільки мені на наступний день після доставки в Луцьк перезвонили і повідомили що з поштового відділення повернули її назад на вантажне. То виходить працівники НП Луцька таки і не знають самі про обмеження по висоті?- бо чому ж вони її з Карбишева таки відправили на поштове відділення? 

А далі при отриманні посилки на вантажному відділенні я спочатку "припухла" від ціни яку мені озвучили і яка в 2 рази була вища за ту що мені озвучував відправник, ну і зрозуміло що більш детально почала приглядатись до документів які мені давали на підпис. Мені, після назви мною номеру ТТН з смс, дали ТТН з інишим номером де в графі відправник стояв не мій інтернет-магазин, а якийсь чувак з НП. Ще був надпис "взяти готівкою" певну суму коштів. І лише коли я запитала а чи випадково не мінялася ТТН-ка, то мені сказали що так мінялась. Я звичайно витребувала і попередню ТТН, але майте на увазі що вони їх самі друкують з програми і по ходу можуть там понаписувати те що їм треба. 

А потім я ще придивалась до наклейок на самій упаковці. І от тут було ще цікавіше. Під верхньою наклейкою, була ще одна нижня наклейка (походу первинна яку наклїли працівники НП в Києві, на якій був вказаний мій номер ТТН, який мені називав відправник) і з сумою по доставці такою яку мені називав відправник ну і різна об'ємна вага.... А по факту  я заплатила в 2 рази більше. 

 

Вообщем все це я детально описала з фотками в претензії. Суть якої зводилась до того що мені не зрозуміло чому в Києві працівниками тієї ж НП порахована одна вартість доставки і об'ємна вага і чому вантаж який доїхав до Луцька. в Луцьку збільшився в об'ємі і зріс у вартості?  Крім того також не зрозуміло яким чином працівники НП в Києві допустили відправлення вантажу вистотою 2м на поштове відділення, адже вони ж типу мають знати що те відділення не прийме такий вантаж.

Ну результат Ви знаєте. Думаю НП безпідставно гроші не повертає... значить було за що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Юріч сказал:

 Скажіть, а програма вимірює габарити? Міряють люди і кожен по своєму... Людський фактор.

В Вас були таки випадки? А я знаю про що я говорю, я цілий минулий місяць вивчала цю формулу розрахунку об'ємної ваги. Там кожен раз - людський фактор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дя за відповідь.

Буду теж мати на увазі, бо самому довелось зіткнутись з такою ситуацією.

Особливо харить їх трактування обємної ваги і розмірів ну і коштів за це.

Стосовно обмежень по розмірах.

Одна посилка котру отримав розмірам 40х40х35 вагою 19кг.

Ну як би в обмеження розмірів (150)і ваги вписується, однак відправили з відділення на склад і довелось їхати за нею на другий кінець міста.

Категорично відмовлялись відправити на відділення.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, natalka) сказал:

В Вас були таки випадки? А я знаю про що я говорю, я цілий минулий місяць вивчала цю формулу розрахунку об'ємної ваги. Там кожен раз - людський фактор.

 

Ууу, цілий місяц, кажете, формулу розрахунку об'ємної ваги вивчали? Похвально. Ви ще візьміть кілограм риби, наприклад, і пройдіться по базару переважте в різних продавців. Здивуєтесь, як кілограм має властивості міняти вагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Юріч сказал:

Здивуєтесь, як кілограм має властивості міняти вагу.

хто бував в Одесі на Привозі знає - в продавців на табличках часто є напис "Точнный вес". при цьому ціна на товар вища ніж в конкурентів))))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивує в цій ситуації одне - при всій автоматизації процесів пересилки відділення в Києві "не знає", що луцьке відділення не приймає таких вантажів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.10.2017 в 19:45, Юріч сказал:

.... Ви ще візьміть кілограм риби, наприклад, і пройдіться по базару переважте в різних продавців. Здивуєтесь, як кілограм має властивості міняти вагу.

Шонібудь аби поговорити...Вважаєте доцільно порівнювати ринок і НП? Справді думаєте що я нічого не знаю про ринки? Знаєте що таке правила і стандарти в великій компанії?

На НП є свої стандарти, працівники проходять навчання. Там є свої правила вимірювання вантажу: наприклад вантаж шириною з однієї сторони 1 см, а з іншої 10 см, буде вимірюватись по максимальній ширині і т.д. Доречі, зі слів одного з працівників НП, їх за не вірне визначення ваги штрафують! І ще мало хто знає, але на місці при отриманні вантажу можна провести контрольне зважування. І якщо вага буде відрізнятись - складається Акт невідповідності ваги  і  вартість доставки має бути перерахована. Так от, якщо у працівника НП спрацював "людський фактор" - то це не повинні бути мої проблеми за які я ще й маю заплатити, це проблеми НП (вони не змогли донести до працівника правила або перевірити чи проконтролювати його).

 

P.S. і ще трошки офтопу. Ви ж здається ремонтом автомобілів займаєтесь? Якщо під час ремонту зробите якийсь явний видний неозброєним оком косяк через "людський фактор", Ви "здаєте" клієнту авто з цим косяком чи таки переробляєте його (витрачаєте більше часу, матеріалів) і "здаєте" клієнту так як треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які претензії до мене? Я Вам лише сказав, що людям властиво помилятися. А вже Ваше діло проконтролювати і вказати на несоотвєтствіє. І що, НП це палата мір і ваги, що я не можу їх до базару рівняти? Не подобається базар, хай буде супермаркет, там теж намахують. 

І да, ми стараємся не робити косяків (тим паче явних видних неозброєним оком), щоб не було соромно перед клієнтом і не приходилось щось там переробляти. Ось після інших нам приходилось переробляти і не раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.10.2017 в 17:28, natalka) сказал:

Офіційної письмової відповіді я не отримала...

КУЧА ТЕКСТА...

 

Начнём с того, что Вы напишете номер ЕН. Наверняка, начинается на 204... (хотя может и не так, но об этом будет ниже).

А означает это то, что отправитель может поставить на холодильник любой вес, например 1 кг.

Это совершенно не будет соответствовать реальности - поэтому на любом этапе транспортировки Вашего груза может произойти "перевес". Это может случится ещё на отделении отправителя. Это может случится в дороге во время перегрузки. Это может случится на отделении получателя. Эта процедура прописана в договоре - НП имеет полное право на данную операцию, если реальный вес не соответствует заявленному.

Присутствует вероятность, что груз оформлялся на отделении, тогда, скорее всего, вес был неправильно определён, что впоследствии было "отфиксено" :)

 

Дальше. По транспортировке на почтовое отделение.

Если бы ваши "2 метра" всё-таки туда доехали, они бы там и остались, уж поверьте ;) 

А сообщили вам, скорее всего, то, что ваш груз был перенаправлен с терминала (это сортировочный центр) на НП-1. Потому как такие грузы на почтовые отделения действительно не отправляют, и в последнее время контроль за этим только усиливается.

 

Продолжим. Цена.

Если вес изначально был указан неверно, а дальше произошёл "перевес" - то и цена, естественно, изменилась. Отправитель видел лишь то, что он распечатал из Личного Кабинета на сайте.

Как вариант - груз дополнительно запаковали на отделении (что отправитель тоже не учёл, да и не мог этого сделать, если оформлял ЕН на сайте), возможно даже в деревянный каркас - в таком случае груз неважно какого размера вообще не попадёт на почтовое отделение. Если же дополнительной упаковки от НП не было, скорее всего в дороге был "перевес".

 

Теперь про "ЕН с другим номером" и "печать того, что нужно".

Печатается то, что есть в базе данных. "На лету" никакие изменения не делаются. Посмотрите на поле "Контрольна вага". Или спросите, что указано в "Накладній пакування" к оригинальной ЕН. Только это нужно сделать на отделении, потому что наклейка отправителя не содержит данной информации.  

"Другой" номер присваевается любой ЕН, которая попадает под понятие "переадресация". То есть если изначально груз должен был ехать на почтовое отделение, а он туда не проходит по габаритам, тогда создаётся ЕН переадресации, в которой указывается новый адрес доставки. Обе этих ЕН связаны, поэтому можно отследить груз по любой из них. В Вашем случае - важный момент! - данная "новая" ЕН не оплачивается, независимо от указанной в ней веса. Переадресация на груховое отделение по причине несоответствия габаритов - БЕСПЛАТНАЯ для Клиента. 

 

В 06.10.2017 в 17:48, S30 сказал:

Стосовно обмежень по розмірах.

Одна посилка котру отримав розмірам 40х40х35 вагою 19кг.

Ну як би в обмеження розмірів (150)і ваги вписується, однак відправили з відділення на склад і довелось їхати за нею на другий кінець міста.

Категорично відмовлялись відправити на відділення.

 

 

С такими параметрами "категорически" отказать могли только из-за упаковки в "деревянный каркас". Или же в ЕН был указан вес (фактический или объёмный) больше 30 кг. Опять же - предоставьте номер ЕН для более аргументированного ответа ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, ursa сказал:

КУЧА ТЕКСТА...

Це не для Вас, це для тих людей яким цікаво і які при виникненні відчуття що їх дурять на НП, не "наступали на ті самі граблі" що й я.

 

11 часов назад, ursa сказал:

Начнём с того, что Вы напишете номер ЕН. Наверняка, начинается на 204... (хотя может и не так, но об этом будет ниже).

...Если вес изначально был указан неверно, а дальше произошёл "перевес" - то и цена, естественно, изменилась.

В принципі моє питання для мене вже закрите - я отримала те що хотіла. Тому дискусію можна вже не продовжувати. Хіба що для того, щоб взнати ще більше інформації про деталі роботи НП, що можливо знадобиться в майбутньому.

Так, номер первинної ТТН починався на 204. А те що Ви понаписували про вагу і перевес, то забігаючи наперед, скажу що вага між первинною ТТН і останньою змінилась лише на 0,5 кг, а сума виросла більше ніж в 2 рази.

 

11 часов назад, ursa сказал:

Если бы ваши "2 метра" всё-таки туда доехали, они бы там и остались, уж поверьте ;) 

Можливо я тоді не вірно зрозуміла фразу, яку мені озвучили по телефону: ".. я відправив його назад на Карбишева, тому що мене накажуть". Слово "назад" я розумію буквально.

 

11 часов назад, ursa сказал:

Теперь про "ЕН с другим номером" и "печать того, что нужно".

Печатается то, что есть в базе данных. "На лету" никакие изменения не делаются. Посмотрите на поле "Контрольна вага"....В Вашем случае - важный момент! - данная "новая" ЕН не оплачивается, независимо от указанной в ней веса. Переадресация на груховое отделение по причине несоответствия габаритов - БЕСПЛАТНАЯ для Клиента. 

Поле "Контрольна вага" - не заповнене в жодній ТТН. Я бачила 3 ТТН (одну, ту що мені відправив відправник, і 2 ті що мені дали на НП) і вони таки відрізняються (вага і суми). А на рахунок безкоштовної переадресації Ви це вже говорили, але на останній ТТН (лише в ній) в графі додаткова інформація записано: "Довоз по ЕН № .... взяти готівкою .... ". Цьому я не знайшла ніякого іншого логічного пояснення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, ursa сказал:

С такими параметрами "категорически" отказать могли только из-за упаковки в "деревянный каркас".

І знову ж таки :D, де прочитати про обмеження про прийом відділеннями вантажу в упаковці "дерев'яний каркас"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, ursa сказано:

С такими параметрами "категорически" отказать могли только из-за упаковки в "деревянный каркас". Или же в ЕН был указан вес (фактический или объёмный) больше 30 кг. Опять же - предоставьте номер ЕН для более аргументированного ответа ;)

Кулаками після бою махати не буду - пізно вже. Знав би що я не виняток то папери і ТТН зберіг би.

А так висновки для себе зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.10.2017 в 14:10, natalka) сказал:

А на рахунок безкоштовної переадресації Ви це вже говорили, але на останній ТТН (лише в ній) в графі додаткова інформація записано: "Довоз по ЕН № .... взяти готівкою .... ". Цьому я не знайшла ніякого іншого логічного пояснення.

А если внимательно прочитать - там будет "Взяти ххх грн по оригінальній ЕН" ;)

"Оригінальна" - эта та, которая была на 204.

И ещё там есть поле "Платник", в котором указано "Третя особа"... ;)

 

И всё-таки, дайте номер ЕН - тогда смогу разложить всё по полочкам, почему так произошло, потому что полкилограма никак не могут увеличить сумму доставки в два раза...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, ursa сказал:

...И всё-таки, дайте номер ЕН - тогда смогу разложить всё по полочкам, почему так произошло, потому что полкилограма никак не могут увеличить сумму доставки в два раза...

Ок. Але спершу Ви мені в приват напишете хто Ви і яку посаду займаєте в НП. Ви ж мої персональні дані побачите, а я також хочу знати з ким я спілкуюсь ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цена отличалась от заявленной отправителем на 90 грн, т.к. на одно из двух мест была добавлена упаковка в деревянный каркас. 

 

Как написано выше, с такой упаковкой доставка осуществляется только на грузовые отделения. 

Это место сразу было перенаправлено на Карбышева. Второе же действительно поехало туда, куда было адресовано, потому что не допаковывалось.

Когда разобрались с ситуацией, его тоже передали на Карбышева, чтобы груз находился в одном месте. Ну как бы для удобства :) Хотя согласен, что удобнее был бы забрать на том отделении, где планировалось, но ограничение... 

 

Увеличение веса на 0.5 кг не дало никакой добавки к стоимости перевозки (тариф един для веса от 5 до 10 кг). Кроме того, такого типа переадресация клиентом не оплачивается.

 

Сумма к оплате включала в себя стоимость пересылки (указанной в накладной отправителя) и стоимость упаковки в деревянный каркас. Поэтому можно сказать, что никто не собирался "намахивать", а само недоразумение возникло из-за неучтённой отправителем услуги доупаковывания груза с целью обеспечить его доставку без повреждений.

Как-то так...

 

Хорошего дня :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забавно виходить.

А за що тоді повернули сотку якщо все в ажурі і по правилах ТК? Невже від щедрості?

От у мене виникло враження що доупакували в каркас вже тут і відправили на Карбишева щоб правдоподібніше було.

Можливо я помиляюсь, але natalka) може поцікавитись у відправника чи замовляв він таку опцію.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...