Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В мене все гуд, 3 і 4 G без проблем. Ще б зі зв*язком так було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Pavelix сказано:

Перепади роботи мобільного інтернету були у когось?

Ато у мене сьогодні нестабільно геть і пропадає взагалі.... хоть і пише 3G але по факту без інету.... що цікаво при переключенні на LTE все гуд)

 

3G хоч би в селах зробили, а то вже замахнулись на 4G...

В значок то зникає то є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Юріч сказано:

В мене були перепади інтернету і у дружини також..

І ще (не знаю чи це якось звязано) саме сьогодні почала якась з'являтись реклама(спливаючі вікна), коли я був у фейсбуці чи опері (на борді)...і то так настирно...особливо коли заблокую телефон, потім розблоковую і відразу ж якась реклама (реклама від Гугла), в основному з плеймаркета щось встановити... Головне ні куди не ліз, нічого не включав. Раніше такого не було... Ну дуже рідко щось пропонують звичайно встановити, але сьогодні раз з 50....

 

Сьогодні шив телефона, теж були вікна, "розетку" показували... Грішив на прошивку, почистив, побачим що завтра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Oli сказал:

3G хоч би в селах зробили, а то вже замахнулись на 4G...

Вчора в районах (Луцький, ківерцівський) навіть 2g не було. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tp link робочий з картою 4g все чудово

а от особистий p20 зі старою карткою вже декілька днів глючить інтернет, я аж почав переживати за телефон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора пів вечора не було ні 2g ні 3g  нету

при спробу позвонити на 111 говорило що "у зв"язку роботами по вдосконаленні пз (чи якось так) деякі сервіси тимчасово можуть бути недоступні"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

На який тариф можна перейти з RED XS +, щоб рік без абонплат був хоч трохи дешевший, бо 600 грн жаба не дає сплатити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ніякий  не перейдеш.

Краще подивись на  це з іншої сторони, і дуже вірогідно, що як не заплатиш СЬОГОДНІ 600, то через пів року вже прийдеться платити овер 800.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тре чекати, коли у нас введуть можливість зміни оператора з збереженням номера

тоді оператори, в частності водафон, трохи попустяться з своїми цінами

Змінено користувачем flashmax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, flashmax сказал:

тре чекати, коли у нас введуть можливість зміни оператора з збереженням номера

тоді оператори, в частності водафон, трохи попустяться з своїми цінами

Та поки сонце зійде, то роса очі виїсть. Я плачу 60 грн в місяць, а це 720 в рік, при цьому дуже рідко комусь дзвоню, говорю коротко, мені також не дуже часто дзвонять, інтернет і на роботі і в дома віфі. В дорозі між домом і роботою можу обійтися і без нього. Рахую, що 720 та навіть 600 за таку кількість послуг забагато. Шукаю бюджетніший тариф.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кількм місяців тому я  розсердився на Водафон і перестав поповняти їх рахунок.

Через місяць прийшла смс  із пропозицією платити 20 грн  в місяць і дві грн у день спілкування.Дійсна вона була недовго.

Можливо  і зараз таку присилатимуть.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

пропозицією платити 20 грн  в місяць і дві грн у день спілкування.

Ітого 50 грн в місяць. Не набагато дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу продати Light+, щоденної абонплати немає, 400грн рба. Номер дуже симпатичний і не використовувався, колектори не дзвонять.

Змінено користувачем Oggy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, volks сказано:

Ітого 50 грн в місяць. Не набагато дешевше.

Ну так  якщо вихіднийдзвінок кожен день- то буде 80 грн взагалі то.

А якщо вихіднийдзвінок раз на місяць= то 22 грн.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 14 вересня чергове покращення тарифів https://www.vodafone.ua//ru/privatnim-klientam/rates/archive  . Прислали СМС , що в разі закінчення грошей на рахунку буде нараховуватись 5 грн\день, незалежно від користування .

Змінено користувачем Kiolan
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Barugan сказано:

це в якому тарифу? це як, в мінус рахунок?

по ходу на всіх

поки у вас не буде НУЛЬ

 

 

4 годин тому, Kiolan сказано:

З 14 вересня чергове покращення тарифів https://www.vodafone.ua//ru/privatnim-klientam/rates/archive  . Прислали СМС , що в разі закінчення грошей на рахунку буде нараховуватись 5 грн\день, незалежно від користування .

 

покращення по українські((

 

Змінено користувачем flashmax
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Kiolan сказано:

З 14 вересня чергове покращення тарифів https://www.vodafone.ua//ru/privatnim-klientam/rates/archive  . Прислали СМС , що в разі закінчення грошей на рахунку буде нараховуватись 5 грн\день, незалежно від користування .

ви недопоняли. якщо буде недостатньо грошей для активації місячного пакету.

тоді так, буде списуватись по 5 грн день., поки баланс не впаде до нуля. в мінус не піде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при нових тарифах, vodafone light (бачу його не чіпають) стає на вагу золота :D  я так зрозумів, що навіть якщо не поповнювати рахунок, то всеодно смс-ки вже не приходять на перехід в light (в липні ще були такі), в кращому випадку тільки light+

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на припейді з січня 2001 р., 4 роки назад перейшов на контракт, останній був ред С по 50 грн., а недавно підняли до 60 грн. при 2 Гб і 50 хв. та СМС. Подумав, глянув на сайті і перейшов на слідуючий за 100 грн. з 7 Гб і 100 хв. та СМС. На даний час пішов другий місяць використання, проблем з хвилинами і тим більше з трафіком немає, хватає і ще лишається, як в мене, так і в сина. Контракт на дві особи. 

Можливо 100 грн. і багато, але якщо пива попити, то не хватить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

021a0221a78f817c607259bf08ca5034b25de031

 За день до закінчення дії місячного поповнення прийшла така СМС ( нга рахунку було 0 грн), Я поповнив на 55 грн, їх вночі зняло і  мені предоставлено 500Мб і можливість місяць телефонувати. і на рахунку знову  0 грн .  А якби не поповнив то мали б нараховувати -5 грн кожен день? А якщо я їх пошлю  і куплю іншу карту, то будуть рік нараховувати по  -5 грн ? :)

Змінено користувачем Kiolan
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Kiolan сказано:

А якби не поповнив то мали б нараховувати -5 грн кожен день? А якщо я їх пошлю  і куплю іншу карту, то будуть рік нараховувати по  -5 грн ? :)

вище ж вже двічі пояснили

3 годин тому, vampirich сказано:

буде списуватись по 5 грн день., поки баланс не впаде до нуля. в мінус не піде

 

7 годин тому, Barugan сказано:

це як, в мінус рахунок?

5 годин тому, flashmax сказано:

поки у вас не буде НУЛЬ

 

тобто, якщо на рахунку є гроші, але менше, ніж місячна (чи чотиритижнева, як зара) абонплата, то зніме всього лиш 5 грн і дасть можливість дзвонити. Якщо на рахунку буде менше 5-ти грн., то нічого не зніме і не дасть дзвонити.

 

В Київстарі так давно, правда по 2грн/день

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...