Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Три одинички тобі в допомогу! :0120:

Хоча впевнений був що моє розуміння правильне, проте щойно спецом позвонив на 111 і шо ви думаєте? Мої слова підтвердив оператор МТС, в мінус баланс заганяється тільки 1 раз далі послуга блокується і нічого не знімається, так що не потрібно своїми припущеннями дезінформувати людей.

Змінено користувачем Baldek
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Три одинички тобі в допомогу! :0120:

Хоча впевнений був що моє розуміння правильне, проте щойно спецом позвонив на 111 і шо ви думаєте? Мої слова підтвердив оператор МТС, в мінус баланс заганяється тільки 1 раз далі послуга блокується і нічого не знімається, так що не потрібно своїми припущеннями дезінформувати людей.

Спасибі чувак за інфу =) ато злякався) і самому лень дзвонити на 111 було =)))

Змінено користувачем Pavelix
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще запитання по цій темі: сьогодні також змінив тариф "Супер Свобода" на Супер МТС без ПЗЗ та поповнень 35, але хто скаже даний тариф діє тільки на тих територіях що вказані в примітці, а коли я здійснюю дзвінки за межі області, то мені її будуть тарифікувати по другому тарифу (40 хв в день безкоштовних, дзвінки іншим моб операторам - 1 грн і т.д.)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще запитання по цій темі: сьогодні також змінив тариф "Супер Свобода" на Супер МТС без ПЗЗ та поповнень 35, але хто скаже даний тариф діє тільки на тих територіях що вказані в примітці, а коли я здійснюю дзвінки за межі області, то мені її будуть тарифікувати по другому тарифу (40 хв в день безкоштовних, дзвінки іншим моб операторам - 1 грн і т.д.)?

Так, з опису тарифа слідує, що за межами вказаних областей тарифи стають приблизно такі як в "Супер МТС без ПЗЗ та поповнень" (40 хв в день безкоштовних, дзвінки іншим моб операторам - 1 грн і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три одинички тобі в допомогу! :0120:

Хоча впевнений був що моє розуміння правильне, проте щойно спецом позвонив на 111 і шо ви думаєте? Мої слова підтвердив оператор МТС, в мінус баланс заганяється тільки 1 раз далі послуга блокується і нічого не знімається, так що не потрібно своїми припущеннями дезінформувати людей.

Baldek, дякую!!! І дійсно лєнь було подзвонити... :_08::_07:

Хороша новина!!! :0152: Нормальний тоді тариф...

Змінено користувачем Bambaclay
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как же затрахал МТС со своим " Отсуствует сигнал сети"

це в Луцьку? ніразу такого не чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как же затрахал МТС со своим " Отсуствует сигнал сети"

- ні

"напрямок перевантажений" - так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив перейти на тариф Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-35+ відправив смс і поповнив рахунок на 30 грн, перевіряю хвилини, пише послуга не доступна, дзвоню до оператора кажуть, що треба поповнювати рахунок лише після того як прийде смс з підтвердженням. Поповнив ще раз рахунок на 30 грн. думав що все нормально, балакаю по телефону по повній програмі 2 дні. Коли знову перевірив хвилини пише що послуга не активована. Подзвонив до оператора і «чемненько» вияснив проблему. Виясняється що в них там якісь технічні несправності і вони активують послугу вручну. Сьогодні прислали смс з вибаченнями і що послуга вже активована.

Трохи МТС закидає будьте уважні !

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні знайомий хотів перейти..попросив мене допомогти... і оказалось неможливо =)

Тариф у нього "Супер МТС" перехід з нього неможливий, так сказала пані оператор..вихід один купувати новий стартовий без зебереження номера... досить індивідуально підходять вони до клієнтів однако =) свого не упустять... якщо їм вигідно щоб перейшла людина то типу по акції шлють їй смс....а як ні то ні =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна перейти на +50 з любого тарифа

+35 рахується акційним

кому мало 40 хв. в день можа підключити послугу 1000 додаткових хвилин за 10 грн. в місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна перейти на +50 з любого тарифа

+35 рахується акційним

кому мало 40 хв. в день можа підключити послугу 1000 додаткових хвилин за 10 грн. в місяць

Не можна, пробував. Тариф "Супер МТС"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна перейти на +50 з любого тарифа

+35 рахується акційним

кому мало 40 хв. в день можа підключити послугу 1000 додаткових хвилин за 10 грн. в місяць

Не можна, пробував. Тариф "Супер МТС"

розмовляв з оператором казав що можна перейти - смс не приходила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

stasis,SunSeth, ХЗ може вы мало по телу говорите, но мне по роду деятельности приходится говорить много. За день, раз 5-8 связь обрываецца , пишет "НЕТ СИГНАЛА СОТОВОЙ СЕТИ" Достаёт до невозможности хрень эта.Благо ищо Киевстар не лагает :_03:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив перейти на тариф  Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень 0-35+ відправив смс і поповнив рахунок на 30 грн, перевіряю хвилини, пише послуга не доступна, дзвоню до оператора кажуть, що треба поповнювати рахунок лише після того як прийде смс  з підтвердженням. Поповнив ще раз рахунок на 30 грн. думав що все нормально, балакаю по телефону по повній програмі 2 дні. Коли знову перевірив хвилини  пише що послуга не активована. Подзвонив до оператора і «чемненько» вияснив проблему. Виясняється що в них там якісь технічні несправності і вони активують послугу вручну. Сьогодні прислали смс з вибаченнями  і що послуга вже активована.  

Трохи МТС закидає будьте уважні !

в мене точно така сама ситуація :( ... після довгоочікуваної розмови з оператором - дві доби активовували послугу. треба контролювати, напевно то непоодинокі випадки... будьте уважні!

Змінено користувачем tata
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

stasis,SunSeth, ХЗ може вы мало по телу говорите, но мне по роду деятельности приходится говорить много. За день, раз 5-8 связь обрываецца , пишет "НЕТ СИГНАЛА СОТОВОЙ СЕТИ" Достаёт до невозможности хрень эта.Благо ищо Киевстар не лагает :_03:

багато залежить від апарату, маю робочий телефон гвНОкія 1280 і 2323, в обох МТС

так на 1280 звязок обривається постійно, мережа пригає - то всі поділки, то жодної, притому що знахожусь в межах міста, із 2323 таких проблем не виникає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

stasis,SunSeth, ХЗ може вы мало по телу говорите, но мне по роду деятельности приходится говорить много. За день, раз 5-8 связь обрываецца , пишет "НЕТ СИГНАЛА СОТОВОЙ СЕТИ" Достаёт до невозможности хрень эта.Благо ищо Киевстар не лагает :_03:

Дійсно, на дзвінки в день витрачаю не багато, хвилин ~15+/-, але за 10 років користування теперішнім номером МТС (за цей період змінив штук 8 телефонів) такого попередження не бачив жодного разу. Викинь свій телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна перейти на +50 з любого тарифа

+35 рахується акційним

кому мало 40 хв. в день можа підключити послугу 1000 додаткових хвилин за 10 грн. в місяць

Не можна, пробував. Тариф "Супер МТС"

Так хтось зміг перейти з "Супер МТС"? Якщо так, то яким способом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробував в Америку подзвонити - за 6 хв. зняло 1,50 грн. - це вже радує. Хоч додумались зробити дешевий закордон, правда на Лайфі ще дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце, теж не зрозуміло:

Послуга «Супер без поповнення» підключається автоматично протягом доби після поповнення рахунк уна суму від 30 грн одним платежем і має необмежений термін дії

трошечки нижче:

У випадку вичерпання щоденних хвилин послуги «Супер без поповнення» або у випадку закінчення терміну її дії вартість дзвінків у мережі МТС – 0,50 грн/хв
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце, теж не зрозуміло:

Послуга «Супер без поповнення» підключається автоматично протягом доби після поповнення рахунк уна суму від 30 грн одним платежем і має необмежений термін дії

трошечки нижче:

У випадку вичерпання щоденних хвилин послуги «Супер без поповнення» або у випадку закінчення терміну її дії вартість дзвінків у мережі МТС – 0,50 грн/хв

30 днів з моменту поповнення рахунку на 30 чи більше грн. одним платежем. Це у випадку Вашого місцезнаходження за межами дії спеціальних умов тарифу: за межами Волинської, Миколаївської, Чернігівської областей, а також Конотопського і Кролевецького районів Сумської області.

Розмовляв з оператором МТС в режимі он лайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 днів з моменту поповнення рахунку на 30 чи більше грн. одним платежем. Це у випадку Вашого місцезнаходження за межами дії спеціальних умов тарифу: за межами Волинської, Миколаївської, Чернігівської областей, а також Конотопського і Кролевецького районів Сумської області.

Розмовляв з оператором МТС в режимі он лайн.

Можливо оператор щось попутав трохи :smile3: Теж щойно дзвонив на 111 то сказала, що за межами областей дії тарифу потрібно поповнитись 1 раз 1 платежем на 30грн. для активації національних тарифів і все(тобто без щомісячних обовязкових поповнень) далі при вїзді\виїзді за область автоматично буде переключати... Хоча якщо набрати *101*44# (перевірка залишку хв і смс за межами областей сроком дії на сьогодні), то там вже є 40 хв і 30 смс, при цьому к-сть смсок рахунку *101*44# відповідає *101*4#, тобто зменшується на таку ж к-сть, а 40 хв так і лишаються, тому думаю що нічього поповнювати вже не треба, буде можливість можна буде перевірити.

Змінено користувачем Baldek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі в голосовому меню, коли слухав про тариф то почув, що ще додатково можна замовити послугу "2000 хв..." і те що тариф діє на постійній основі, хоча на сайті такого не знайшов щоб писало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв мтс в якості другої сімки в телефон, бо чимало знайомих на ньому сидить. ну шо я можу сказати... рагулі в тех підтримці і поганий сервіс.

після того, як поповнив рахунок на суму 38 грн, супер мтс навіть в тех підтримці не могли активувати протягом 4 днів-весь час жерло гроші при звінках на мтс. після 4х днів, накінець-то СВЄРШИЛОСЬ! активувався супер мтс! ну це ж не діло! а якшо людині треба позвонити швидко?

навіть на лайфі, на який всі гонять, вільний лайф активується протягом кількох хвилин, а не діб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...