Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Дзвонити я вже не можу. Як то мені тепер поповнитися, щоб вони не збрили пакет на місяць 85грн, а відразу РБА підключити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ти все ще на старому тарифі? Тоді поповнюй на необхідну суму і підключай рба, місячну плату не повинно зняти. Підключав рба тиждень тому на аналогічний тариф, закинув з запасом (місячна плата +рба), але щомісячний платіж не зняло, лише за рік

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в супернет старт зняло за місяць і після підключення рба ще плату за рік. І як описувалося вище, в мене вийшло проплачено на 13 місяців

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Saddy сказал:

Ти все ще на старому тарифі? Тоді поповнюй на необхідну суму і підключай рба, місячну плату не повинно зняти. Підключав рба тиждень тому на аналогічний тариф, закинув з запасом (місячна плата +рба), але щомісячний платіж не зняло, лише за рік

Залишився на старому тарифі. Закинув 935 грн, пробую активувати РБА, пише, що вже активовано до 12,09,19, тобто РБА ще не закінчився, а подзвонити вже не можу. Почекаю до завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні спочатку прийшла смс, що надано пакет на місяць, але гроші всі на місці. Потім, що РБА деактивовано. Набрав *365#, РБА активувало до 11,09,20. В жінки приблизно те саме, тільки вона могла дзвонити весь час. Попробую місяць не поповняти їй, побачу, що буде далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толку з нього,якщо перейти не можна.

Зрештою в Луцькому та ківерецькому районах набагато практичніше комбінація

Одна сімка Київстар з тарифом ,,Дайте ще,, 65 грн 

Друга любий водафон,який не поповнюється(5 грн раз в рік,аби не відключили) ,чисто для вхідних дзвінків.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Nokian said:

Зрештою в Луцькому та ківерецькому районах набагато практичніше комбінація

Практичність на трієчку - знайомим кажеш "телефонуйте мені на водафон, а я вам буду з київстару в рамках 100хв/міс"

p.s. Батькам прийшла смс (підтвердження переводу ще не було)на тариф ХС - 30грн взагалі.

p.p.s. Рахунок їх не поповнився понад пів року.

Змінено користувачем Ant.ares
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Nokian сказано:

Толку з нього,якщо перейти не можна

В принципі так. Я думаю його можуть запропонувати тим, в кого поповнення рахунку (користування) взагалі ніяке, типу ото як ті що тримають карту лише для вхідних. А тим, хто більш менш активно користується і поповняє ватафон то вони фіг запроппонують якусь халяву, скоріше навпаки - ще піднімуть ціну, щоб перекрити недобор прибутків від отаких дешевших тарифів.

Мене більше всього уміляє, коли оператори своє бажання підняти ціну і більше заробляти так скромненько прикривають "благими" намірами типу: "Ось, гаряче літо, ми добавили вам в тариф ще цілих 8 Гб інтернету і ще 50 хв на розмови, спілкуйтесь більше, а ціна щомісячного пакету зросла всього на 15 грн !!!"

Ну бляха, а в мене хтось запитав чи мені треба ваших стопіцот гігабайт і стопіцот хвилин ?!? Ну якщо хтось умудряється їх виговорити і висидіти в телефоні стільки гігабайт - ну нехай вони собі і обирать і платять за той товстіший пакет послуг, будь ласка, на здоров"я ! Але чому я не маю вибору ?! Чому я не можу обрати пакет якого мені буде цілком достатньо і за який я буду платити відповідну до осягу послуг ціну ?  Так ні, оплачуй за все, а через 4 тижні 90% тих всіх плюшок в мене банально згорають без толку....

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SergLutsk сказал:

Ну бляха, а в мене хтось запитав чи мені треба ваших стопіцот гігабайт і стопіцот хвилин ?!? Ну якщо хтось умудряється їх виговорити і висидіти в телефоні стільки гігабайт - ну нехай вони собі і обирать і платять за той товстіший пакет послуг, будь ласка, на здоров"я ! Але чому я не маю вибору ?! Чому я не можу обрати пакет якого мені буде цілком достатньо і за який я буду платити відповідну до осягу послуг ціну ?  Так ні, оплачуй за все, а через 4 тижні 90% тих всіх плюшок в мене банально згорають без толку....

Повністю з цим погоджуюсь, але мушу зазначити що ми маємо 3-х монополістів у цій сфері послуг і їм якось піфіг на такі жалоби. Як колись сказав Генрі Форд , що авто може бути будь-якого кольору, за умови, що цей колір – чорний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це зрозуміло що їм пофіг, ніхто й не сумнівався, і що наші потреби і бажання їм до глибокої ду...   Тому й почав свою тираду з терміну, що мене уміляє як вони маркетингово подають свої ненажерливі апетити за ніби-то дбання про найкращий сервіс для клієнта :)  Ну а те що клієнту власне ще 3 запасних колеса в авто якось не надто потрібні, ну так кому це цікаво, в нас же не соцопитування тут

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію операторів,ростуть всі ціни на все і вони теж змушені піднімати свої розцінки.

Але хай так прямо і відкрито і скажуть.

А то тривають штат високооплачуваних маркетологів, гатять міліони на рекламу якогось нікому нафіг не потрібного Віслово,і все це з однією метою ,заплести людям мізки та видурити побільше ,причому вже.

В результаті втрачають клієнтів 

Але походу відсоток легковірних в нашій країні явно переважає ,тому це навішування лапші і продовжується.

Дебілізація сприяє.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Nokian сказано:

Я розумію операторів,ростуть всі ціни на все і вони теж змушені піднімати свої розцінки

Можливо ще розжуєш мені чому саме ціни так постійно ростуть, адже курс долара ніби нижчий ніж 2 роки тому, нє ? А всі дуже полюбляли аргументувати однією невмиручою фразою: "ну так курс виріс, що ж ви хочете"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, я ж не з претензіями до тебе. Просто бачу в тебе таке ясне розуміння проблем операторів через те що все дорожчає, то думав може проясниш і мені чому ж воно так стається що все дорожчає, коли головний аргумент (курс) ніби не при справах...  Я це у всіх питаю, в друзів, колег на роботі, в дружини :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми ще не є повністю ринковою економікою, і деякі товари , послуги в нас є відчутно дешевшими , ніж по світу.

Ясне діло так довго не буде, інвестор вкладає свої гроші в першу чергу з метою отримати прибуток.

Хліб та інтернет в нас ще дорожчатимуть  постійно.

А, ще хитло теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Азербайджанський оператор Bakcell може купити "Vodafone Україна"

Цитувати

Азербайджанський телеком-оператор Bakcell подав до Антимонопольного комітету України заявку на концентрацію ПрАТ "ВФ Україна" ("Vodafone Україна"), повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" держуповноважений АМКУ Марія Процишен.

За її словами, дата розгляду заяви Bakcell буде відома після того, як глава АМКУ визначить уповноваженого з даної заяви.

Раніше в ЗМІ з'являлася інформація про те, що "Vodafone Україна" планує купити інша азербайджанська телеком-компанія Azercell, проте ця інформація не підтвердилася.

Bakcell - заснований у 1994 році азербайджанський оператор мобільного зв'язку та провідний провайдер мобільного інтернету в Азербайджані, працює в стандартах GSM, UMTS і LTE.

Мережа Bakcell складається з понад 7,5 тис. базових станцій і охоплює 93% території (виключаючи окуповані території) і 99% населення Азербайджану. Компанія обслуговує більше 3 млн абонентів.

"Vodafone Україна" - другий за величиною оператор мобільного зв'язку в Україні - за підсумками 2018 року скоротив чистий прибуток на 18,1% у порівнянні з 2017 роком - до 1,8 млрд грн. У компанії пояснюють це збільшенням витрат внаслідок активного розгортання мереж 4G і 3G.

"Vodafone Україна" на 100% належить Prelludium B.V. і є частиною міжнародної групи МТС, акції якої котируються на Нью-йоркській фондовій біржі.

 

Конкретных решений о продаже "Vodafone Украина" нет - CEO МТС

Цитувати

Конкретных решений о продаже украинской "дочки" ПАО "МТС" – "Vodafone Украина" - у компании нет, сказал журналистам глава МТС Алексей Корня.

"Конкретных сделок сейчас на столе нет. Подача требования является техническим моментом, не свидетельствующим о сделке", - заявил он.

При этом оператор смотрит на разные возможности развития в отношении международной стратегии, добавил Корня.

 

а на Ред-форумі ця "новина" обговорюється ще з липня

сабж з тієї теми:

Большие деньги. Компания из Баку приценивается к Vodafone Ukraine

Спойлер

17.07.2019, 10:07

По информации собеседников редакции, покупатель уже провел проверку активов. Дело за ценой. Здесь есть нюансы

Крупнейший азербайджанский оператор мобильной связи Azercell может стать сестринской компанией украинского Vodafone Ukraine (ВФ Украина). По информации, полученной редакцией от трех независимых источников, знающих о переговорах, прогосударственные телеком-структуры Азербайджана заинтересованы в покупке нашей компании. 

На данный момент собеседники редакции озвучивают следующую информацию: due diligence ВФ Украина завершен, сделан binding offer (связывающая оферта).

"Я слышал, в августе тут должен быть новый топ-менеджер, и покупатель - да, они (Azercell - Ред.). Но в ВФ все спокойно, насколько я знаю, и никто чемоданы не пакует", - рассказывает еще один собеседник, близкий к турецкому телеком-холдингу Turkcell. 

Цитувати

 

Vodafone Ukraine обслуживает 19,7 млн абонентов. Чистая прибыль ВФ Украина в 2018 году составила 1,8 млрд грн, доход - 12,8 млрд грн. Компания входит в группу МТС (через два промежуточных юрлица – люксембургскую Allegretto Holding S.a.r.l. и нидерландскую Preludium B.V.), в которой мажоритарным акционером является бизнесмен Владимир Евтушенков. 

 

Пресс-секретарь ВФ Украина Виктория Павловская вчера сказала, что в компании не комментируют этот вопрос. На запросы в Azercell и Azintelecom, которая им владеет, редакция не получила ответов. 

Цитувати

Azercell Telecom основан в 1996 году. С абонентской базой более 4,5 млн оператор лидирует на рынке мобильной связи Азербайджана с долей 49%. Чистая прибыль Azercell по итогам прошлого года составила около 100 млн манатов (примерно $58,7 млн), доход 421 млн манатов (примерно $247 млн). Azercell называют крупнейшим налогоплательщиком Азербайджана ненефтяного сектора. В прошлом 51,3% акций компании Azertel, единственного акционера Azercell, принадлежали холдингу Fintur, которым владеют Telia и Turkcell. В марте 2018 года Fintur продал азербайджанской госкомпании Azintelecom свою долю за 222 млн евро. 

Сколько это стоит 

Источникам не известна сумма, которую предложили азербайджанцы за ВФ Украина. Один из них слышал цифру $700 млн. По нынешнему курсу это 18,2 млрд грн. Если учесть, что OIBDA украинской компании в прошлом году составила 6,9 млрд грн, то ее могут купить с мультипликатором 2,6 по OIBDA.

Управляющий партнер консалтинговой группы E&C Анатолий Фроленков отмечает, что в целом по рынку в нашем регионе мультипликаторы при сделках с мобильными операторами обычно выше - 3-4 EBITDA. А экс-президент Киевстар Петр Чернышов вообще говорит о цифрах 4-6.

Здесь Фроленков напоминает, что на предложенную сумму сделки мог повлиять долг ВФ Украина. Перед тендером на 4G компания одалживала 90 млн евро. И пока нет информации, вернула ли она эти деньги в полном объеме. 

Но даже несмотря на потенциальные остатки по долгам, аналитики утверждают, что бизнес МТС в Украине явно стоит дороже. Руководитель аналитического департамента Concorde Capital Александр Паращий оценивает его в $1,2-1,3 млрд. 

Примечательно, что если озвученная собеседником редакции сумма сделки верна, то она будет меньше общего объема инвестиций, которые компания произвела в Украине за последние четыре года. С 2015 по 2019 год оператор вложил в 3G и 4G лицензии, а также в развитие сети 21 млрд грн.  

Куда еще вкладывала ВФ Украина

Суммы вложений оказались настолько солидными еще и потому, что мобильный оператор решил в последние несколько лет выстроить собственную розницу. Этой весной стало известно, что Vodafone Ukraine уже открыл 170 собственных магазинов и до конца года планирует еще 100. Это делает компанию крупнейшим игроком на рынке digital-ритейла в стране.

Еще одно новое направление бизнеса - IT. Недавно Liga.Tech подробно писала о том, что в ВФ появилась отдельная компания в этой сфере. Она получила название IT Смартфлекс и будет специализироваться на разработке готовых решений как для материнской компании, так и для рынка услуг digital-провайдеров. 

Наконец, совсем недавно стало известно, что Vodafone Ukraine может войти еще и в фиксированный бизнес - если купит у СКМ компанию Vega.  

Сближение с Vodafone

Почти четыре года назад ВФ Украина, которая тогда еще называлась МТС Украина, подписала договор об использовании бренда с британской компанией Vodafone. Собеседники редакции, знакомые с планами МТС, тогда назвали эту сделку "мягким входом" в бизнес. Якобы сначала Vodafone приведет бизнес-процессы в компании в соответствие со своими стандартами, а через некоторое время должен состояться второй этап сделки - поглощение. Или не состояться. 

Пока нет никаких публичных сигналов о том, что украинский оператор и британцы каким-то образом продвинулись навстречу друг другу. В 2016 году в интервью LIGA.net управляющий директор инвест-компании ICU Макар Пасенюк рассказывал, что искал инвесторов под ВФ Украина. Он говорил, что приходил на встречу к Набсовету АФК Система (собственник МТС Украина - Ред.) с предложениями от двух больших международных фондов. “Но актив не продавался, все свелось к приятному обмену мнениями о тенденциях в телеком индустрии”, - отмечал Пасенюк.

P.S. В апреле 2019 года ВФ Украина сообщила, что погасила 90 млн евро долга перед Capital Valentine B.V.

20190717140608-9226.png

Стас Юрасов
редактор ЛІГА.Tech

 

 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

АМКУ дозволив азербайджанській компанії купити "Vodafone Україна"

АМКУ дозволив азербайджанській компанії купити "Vodafone Україна"

   

 

Спойлер

 

Антимонопольний комітет дав дозвіл компанії Bakcell з Азербайджану купити другого за величиною мобільного оператора в Україні - "Водафон Україна".

Про це ЕП повідомив голова АМКУ Юрій Терентьєв.

"Дали дозвіл ТОВ "Бакселл" на покупку "Водафон Україна", - сказав він.

"Антимонопольний комітет надав дозвіл ТОВ "BAKCELL" (м. Баку, Азербайджан) на опосередковане придбання акцій компанії "Preludium B.V." (м. Амстердам, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії.

Це дозволить азербайджанській компанії набути опосередкований контроль над українським мобільним оператором, відомим під брендом "Vodafone", - йдеться в повідомленні на сайті АМКУ.

Компанія Bakcell - оператор мобільного зв'язку та провідний провайдер мобільного інтернету в Азербайджані. Вона була заснована в 1994 році і була спільним підприємством уряду і приватної ізраїльської компанії GTIB.

Наразі у відкритих джерелах немає точних відомостей, хто є основним власником Bakcell.

Мережа Bakcell, що складається з понад 7,5 тис базових станцій, охоплює 93% території (за винятком окупованих територій) і 99% населення Азербайджану. Компанія обслуговує понад 3 млн осіб.

Vodafone Ukraine обслуговує 19,7 млн абонентів. Чистий прибуток "ВФ Україна" в 2018 році становив 1,8 млрд грн, дохід - 12,8 млрд грн.

Компанія входить до групи МТС (через дві проміжні юрособи - люксембурзьку Allegretto Holding S.a.r.l. і нідерландську Preludium B.V.), в якій мажоритарним акціонером є бізнесмен Володимир Євтушенков.

Бізнес МТС в Україні керівник аналітичного департаменту Concorde Capital Олександр Паращій недавно оцінював в 1,2-1,3 млрд доларів.

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж,тепер в нас буде Хачафон.

До стартових пакетів даватимуть шаурму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Nokian сказано:

Ну що ж,тепер в нас буде Хачафон.

До стартових пакетів даватимуть шаурму.

 

пофіг, аби не москалі

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Nokian сказал:

Ну що ж,тепер в нас буде Хачафон.

До стартових пакетів даватимуть шаурму.

Хача - це не Азербайджан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Zevs_Isver сказано:

 

пофіг, аби не москалі

Так москалі якраз і є власниками ,що нашого водафон,що азерів.

Логічніше було би,якби українська дочка купувала азерівську,але нас вирішили принизити.

Між тим працівники вже звільняються.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Panek сказано:

*444*222#

IMG_20191028_161030.jpg

А детальне можна написати, я щось такої ціни ніде не знайшов, це якісь спецумови чи що? Передоплата чи контракт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...