Перейти до змісту

Recommended Posts

...

Хоча по місту кожну ніч запускають 4Ж 2600, ніби дражняться. Оператор на ФБ пояснила, що тестують, хоча 99% то стандартна відмазка. Спитав, коли запуск - мовчок. Я не сподівався, що у нашому селі запустять 2600, думав, будуть розгортати 1800 аж в середині літа, а насправді воно поки так.

Поширити це повідомлення

1 хвилина тому, rl72 сказано:

LTE (800

Про це можна не мріяти в близькій перспективі, у нас там аналогове ТБ, а міг би бути 4G по всій країні і в селах і в полях і в лісах...

Поширити це повідомлення

Щойно, SunSeth сказано:

Про це можна не мріяти в близькій перспективі, у нас там аналогове ТБ, а міг би бути 4G по всій країні і в селах і в полях і в лісах...

та ні, я не про те. я про те, що МТС пише у відповідь на мій запит *222#, що тел не підтримує 4 Ж. і зразу роблять пропозицію купити тело в них )))

а за інфо дякую

Поширити це повідомлення

21 минуту назад, rl72 сказал:

та ні, я не про те. я про те, що МТС пише у відповідь на мій запит *222#, що тел не підтримує 4 Ж. і зразу роблять пропозицію купити тело в них )))

а за інфо дякую

1 сімочний?

Поширити це повідомлення

1 година тому, rl72 сказано:

а за інфо дякую

В 4 ранку перевір по спідтесту, ну і в мене вночі показує, що є мережа 4G.

Поширити це повідомлення

11 хвилин тому, SunSeth сказано:

В 4 ранку перевір по спідтесту, ну і в мене вночі показує, що є мережа 4G.

та щось не сильно хочеться в 4 ранку вилазити з під одіяла, вдіватись, і пішком перти з села (де й 3Ж не завжди) в Луцьк. :D

Поширити це повідомлення

нові безлімітні тарифи судячи з усього не сильно дружать з xiaomy

принаймні мені 2 рази блокували інтернет бо я типу порушив "політики чесного користування безлімітним інтернетом" хоча точку доступу не включав, через кабель не роздавав нет

Поширити це повідомлення

56 хвилин тому, vampirich сказано:

нові безлімітні тарифи судячи з усього не сильно дружать з xiaomy

принаймні мені 2 рази блокували інтернет бо я типу порушив "політики чесного користування безлімітним інтернетом" хоча точку доступу не включав, через кабель не роздавав нет

Ще й таке буває?))

Поширити це повідомлення

7 хвилин тому, lord сказано:

Безліміт там не зовсім безліміт) 3гіга скачав і досить.

А що не так? Трафік - безлімітний, швидкість - обмежена до 0,8 Мбіт після 3ГБ, щоби всякі хитрозроблені не підключали торренти і сітки, і тим самим не клали мережу. Це поширена світова практика, до речі. У операторів Європи і США теж є такі обмеження, і всі все розуміють. І тільки наші люди хочуть все зразу, і нахаляву.

Поширити це повідомлення

Так в тому і справа що торентів не качав, нет не роздавав. За 7 днів використав 3 гіга. Але видно щось є в прошивці сяомі, що веде себе так, як не подобається оператору

Поширити це повідомлення

1 година тому, vampirich сказано:

Так в тому і справа що торентів не качав, нет не роздавав. За 7 днів використав 3 гіга.

Сорі за нескромне питання, але на що можна використати за 7 днів 3 гіга якщо нічого не качав ? Ютуб ? :)

Бо для звичайного серфінгу з власного досвіду суджу що 1 гіг за місяць не можеш використати. Чи якісь онлайн ігри дофіга тягнуть ? Я без стьоба, просто реально не розумію куда з телефона люди використовують стільки трафіка :huh:

Поширити це повідомлення

1. Вдома комп фактично не вмикається, ввечері кіно глянути мені вистачає телефону

2. Враховуючи типу безлім то до віфі ніде не підключався спеціально

3.  Музику частенько слухаю запускають ролики на ютубі

4. Забув іще що дитина перед сном теж ютубі мучить на предмет мультиків

Тобто все впирається в те,  що телефоном я замінив собі комп

Редаговано vampirich

Поширити це повідомлення

Ну все зрозуміло окрім п.1, тобто ви телефон використовуєте як роутер чи реально кіно на телефоні дивитесь ? :D

Я в принципі теж комп вдома включаю раз в 2 тижні, але всі ті інші пункти типу мультиків, кіна і т.д. це все домашня техніка бере від роутера від кабельного інета.

Редаговано SergLutsk

Поширити це повідомлення

реально з телефону дивлюся фільми

що таке "роздавати нет з телефона" чудово знаю і не використовував ці можливості

телевізор + android приставка - то тільки батько користується (взяв йому в якості міні компа новини почитати, ютуб глянути)

"кабельний інтернет" в мене це укртелеком дсл 5 мегабіт

Редаговано vampirich

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз