Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, nickel сказал:

Vodafone-предоплата с 01.05.2018:
- замена SIM карт (в т.ч на LTE-ready) в салонах Vodafone стала платной - 25 грн
- предоставляется возможность самостоятельной замены SIM карты без посещения салона Vodafone за 25грн

 

8 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

ну це напевно і є самостійна заміна, а в салоні може і безкоштовно....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

ми з дружиною Водафонами користуємось трохи більше року на тарифі "водафон ред с" рід без абонплат закінчився пару днів назад, за весь цей час жодного разу з тарифами діла не мав і до оператора не телефонував.

ПИТАННЯ: що вибрати найпростіше, суто для дзвінків в мережі щоб перейти? все інше маємо в київстарі. І як це зробити, вище читав про якісь схеми із знижками.?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, nickel сказал:
19 минут назад, Такер сказал:

ми з дружиною Водафонами користуємось трохи більше року на тарифі "водафон ред с" рід без абонплат закінчився пару днів назад, за весь цей час жодного разу з тарифами діла не мав і до оператора не телефонував.

ПИТАННЯ: що вибрати найпростіше, суто для дзвінків в мережі щоб перейти? все інше маємо в київстарі. І як це зробити, вище читав про якісь схеми із знижками.?!

Почитайте, я сьогодні чи вчора про це писала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Vikvik Mawr сказал:

ну це напевно і є самостійна заміна, а в салоні може і безкоштовно....

Не може, а точно. В салоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Такер said:

ми з дружиною Водафонами користуємось трохи більше року на тарифі "водафон ред с" рід без абонплат закінчився пару днів назад, за весь цей час жодного разу з тарифами діла не мав і до оператора не телефонував.

ПИТАННЯ: що вибрати найпростіше, суто для дзвінків в мережі щоб перейти? все інше маємо в київстарі. І як це зробити, вище читав про якісь схеми із знижками.?!

В мене теж ред с і можливості змінити тариф немає абсолютно. Oператори в чаті і в сц пропонують лише M i L.

:angry2:

Змінено користувачем Fahrenheit
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.05.2018 в 18:26, Fahrenheit сказал:

В мене теж ред с і можливості змінити тариф немає абсолютно. Oператори в чаті і в сц пропонують лише M i L.

:angry2:

В мене Водафон Ред С 2015. 
З мого тарифа можна перейти на Vodafone RED EXTRA XS.
Тоді вам, можливо, треба купити стартовий пакет  Vodafone Light +
Т
ільки номер телефона вже буде інший.

Змінено користувачем Akrilat
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.05.2018 в 08:35, Selbeor сказал:

123.png

Чи то з оператором МТС щось не те, чи вона не вміє нормально виразити свою думку.
Ну от як це зрозуміти:
Послуга заміни сім-карти БЕЗКОШТОВНА та здійснюється дистанційно. 
Для дистанційної заміни необхідно придбати спеціальний стартовий пакет і т.д.

Вартість пакет для заміни складає 25 грн. 

То 25 грн. чи безкоштовно? 
Що та оператор таке говорить? І безкоштовна і одночасно 25 грн. Виходить, купуєте пакет за 25 грн. І самі собі безкоштовно міняєте в телефоні сім-карту?

Змінено користувачем Akrilat
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шонєпанятна? Купуєш спецстартовий пакет (читай: порожню болванку), вставляєш в свій смарт, а Водафон "безкоштовно" "дистанційно" прописує за цією болванкою твій номер. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внесу ясність щодо зміни сім-карти. Вчора був в сервісному центрі на Лесі Українки, сімку поміняли безкоштовно, але безкоштовну заміну будуть здійснювати поки є в наявності пусті болванки. Нових болванок вже постачати не будуть.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з цими "болванками" - шахраїв наплодиться ..... ((

Змінено користувачем flashmax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.05.2018 в 09:43, Selbeor сказал:

Внесу ясність щодо зміни сім-карти. Вчора був в сервісному центрі на Лесі Українки, сімку поміняли безкоштовно, але безкоштовну заміну будуть здійснювати поки є в наявності пусті болванки. Нових болванок вже постачати не будуть.

 

Нарешті, зрозуміло. А то я теж міняла після 1 травня безкоштовно. 
А всі кажуть: платно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.05.2018 at 18:18, flashmax сказано:

з цими "болванками" - шахраїв наплодиться ..... ((

Перші ластівки вже полетіли.

 

У 18 лучан з банківських карток зникли гроші, – ПриватБанк

 

Днями із рахунків 18 лучан зникли їхні гроші. Шахраї скористалися можливістю перевипуску SIM-карт оператора “Vodafone” і таким чином заволоділи фінансовими номерами людей, а відтак - і доступами до їхніх рахунків, інформує прес-служба Приватбанку.


У банку запевняють, лучани, у яких шахраї через махінації з мобільними номерами, викрали кошти з рахунків, отримають свої гроші назад.

Служба безпеки банку провела розслідування цього випадку, завдяки чому були попереджені спроби зняття коштів у низки клієнтів.

На жаль, “Vodafone” - поки що єдиний з операторів, який не підтвердив співпрацю з банком у плані безпеки даних. Проте, оскільки клієнти фінансової установи не винні у ситуації, що склалася, керівництво ПриватБанку вирішило повернути викрадені кошти клієнтам.

З міркувань безпеки ПриватБанк радить використовувати контрактні тарифні плани - тоді усі операції по зміні SIM-картки будуть проводитися особисто у відділенні компанії при пред’явленні паспорта.

З власних джерел Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо, що половина постраждалих – працівники бюджетної сфери. Зокрема, вчителі луцької гімназії №4, які отримують зарплати на ці картки. В однієї з жінок таким чином «зникло» близько 21 тисячі гривень.

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а при чому тут ... Сімки і раніше можна було міняти, і раніше шахраї вже використовували цю можливість. І це не лише МТС, а й сімку будь-якого оператора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, jack74 сказал:

а при чому тут ... Сімки і раніше можна було міняти, і раніше шахраї вже використовували цю можливість. І це не лише МТС, а й сімку будь-якого оператора

Раніше певний відсоток шахраїв відлякувало, що треба йти на офіс МТС, а там камери і будь-яка фраза може видати, що ти не власник. А тепер купив чисту болванку і вперед.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні возив дитину в Львівську обласну дитячу клінічну лікарню «Охматдит», вулиця Лисенка, 31 (знаходиться на другому пагорбі від Високого замку, тобто найвища точка міста), до площі Ринок не більше 1500 метрів по прямій. Ще зимою там був нормальній 3Ж зв"язок. Сьогодні крім ЕДЖ нічого не було, як тільки появлялась іконка 3Ж чи 4Ж, відразу зв"язок пропадав і проходило сканування ефіру та перереєстрація на соті ЕДЖ, далі все по кругу. Через це три людини не змогли до мене дозвонитись, приходили СМС потім. Про мобільний інтернет забув на весь час перебування там. 

 

 

Спойлер

Screenshot_2018-06-07-11-54-39.thumb.jpeg.c54d332dc64fd7b43536f82527b337a2.jpegScreenshot_2018-06-07-11-54-44.thumb.jpeg.c564dbc699e349601e7a079debcfda51.jpegScreenshot_2018-06-07-11-54-51.thumb.jpeg.9f1758c38c1ea3d6002e38ddcbd9d7f8.jpeg

 

 

Змінено користувачем foma144
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кому-небудь телефонували з номера +380322362560? Кажуть, до це Водафон (питала в чаті на сайті, кажуть, що справді це іх номер, не дивлячись на те, що він львівський). Хочуть запропонувати якийсь вигідний тариф, якого немає на сайті. Мені не потрібно, але вони вчора телеіонували аж 7 разів. Хто знає, що саме вони пропонують і як припинити "акцію по задовбуванню клієнта"? Крім Чорного списку. Щоб перестали телефонувати. В чаті сказали, що більше дзвонити не будуть. Але після того зателефонували ще 3 рази. Останній раз десь після 12-оі ночі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Akrilat сказал:

як припинити "акцію по задовбуванню клієнта"?

Зайти у офіс на Л.Українки і пояснити, що і до чого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.06.2018 at 14:19, volreclama сказано:

с.Сьомаки Луцький район Волинська область звязок жах, поділки скачуть. І ніхто нічого не робить.

в такий спосіб, "ватафон" - намагається боротись зі спамерами,які засирають борду :mdr:

 

Цитувати

 

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, ForZa сказано:

Зайти у офіс на Л.Українки і пояснити, що і до чого!

можна і в "Гостинець", або в "Порт-Сіті", але, якщо нічого не робити - будуть далі "за#обувати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Перепади роботи мобільного інтернету були у когось?

Ато у мене сьогодні нестабільно геть і пропадає взагалі.... хоть і пише 3G але по факту без інету.... що цікаво при переключенні на LTE все гуд)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене були перепади інтернету і у дружини також..

І ще (не знаю чи це якось звязано) саме сьогодні почала якась з'являтись реклама(спливаючі вікна), коли я був у фейсбуці чи опері (на борді)...і то так настирно...особливо коли заблокую телефон, потім розблоковую і відразу ж якась реклама (реклама від Гугла), в основному з плеймаркета щось встановити... Головне ні куди не ліз, нічого не включав. Раніше такого не було... Ну дуже рідко щось пропонують звичайно встановити, але сьогодні раз з 50....

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

В мене були перепади і у дружини...

І ще (не знаю чи це якось звязано) саме сьогодні почала якась з'являтись реклама(спливаючі вікна), коли я був у фейсбуці чи опері (на борді)...і то так настирно...особливо коли заблокую телефон, потім розблоковую і відразу ж якась реклама (реклама від Гугла), в основному з плеймаркета щось встановити... Головне ні куди не ліз, нічого не включав. Раніше такого не було... Ну дуже рідко щось пропонують звичайно встановити, але сьогодні раз з 50....

По рекламі дивна шняга.... у мене ніц такого.... а мобільний інет то мабуть наслідки впровадження 4G.... Надіюсь виправлять до завтра...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...