Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Только что, rl72 сказал:

ага, він самий

тоді хз, була хибна версія що мтсовська сімка не в 4г слоті стоїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 година тому, rl72 сказано:

 

та ні, я не про те. я про те, що МТС пише у відповідь на мій запит *222#, що тел не підтримує 4 Ж. і зразу роблять пропозицію купити тело в них )))

а за інфо дякую

В 4 ранку перевір по спідтесту, ну і в мене вночі показує, що є мережа 4G.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, SunSeth сказано:

В 4 ранку перевір по спідтесту, ну і в мене вночі показує, що є мережа 4G.

 

та щось не сильно хочеться в 4 ранку вилазити з під одіяла, вдіватись, і пішком перти з села (де й 3Ж не завжди) в Луцьк. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

нові безлімітні тарифи судячи з усього не сильно дружать з xiaomy

принаймні мені 2 рази блокували інтернет бо я типу порушив "політики чесного користування безлімітним інтернетом" хоча точку доступу не включав, через кабель не роздавав нет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, vampirich сказано:

нові безлімітні тарифи судячи з усього не сильно дружать з xiaomy

принаймні мені 2 рази блокували інтернет бо я типу порушив "політики чесного користування безлімітним інтернетом" хоча точку доступу не включав, через кабель не роздавав нет

Ще й таке буває?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, lord сказано:

Безліміт там не зовсім безліміт) 3гіга скачав і досить.

А що не так? Трафік - безлімітний, швидкість - обмежена до 0,8 Мбіт після 3ГБ, щоби всякі хитрозроблені не підключали торренти і сітки, і тим самим не клали мережу. Це поширена світова практика, до речі. У операторів Європи і США теж є такі обмеження, і всі все розуміють. І тільки наші люди хочуть все зразу, і нахаляву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в тому і справа що торентів не качав, нет не роздавав. За 7 днів використав 3 гіга. Але видно щось є в прошивці сяомі, що веде себе так, як не подобається оператору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vampirich сказано:

Так в тому і справа що торентів не качав, нет не роздавав. За 7 днів використав 3 гіга.

Сорі за нескромне питання, але на що можна використати за 7 днів 3 гіга якщо нічого не качав ? Ютуб ? :)

Бо для звичайного серфінгу з власного досвіду суджу що 1 гіг за місяць не можеш використати. Чи якісь онлайн ігри дофіга тягнуть ? Я без стьоба, просто реально не розумію куда з телефона люди використовують стільки трафіка :huh:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Вдома комп фактично не вмикається, ввечері кіно глянути мені вистачає телефону

2. Враховуючи типу безлім то до віфі ніде не підключався спеціально

3.  Музику частенько слухаю запускають ролики на ютубі

4. Забув іще що дитина перед сном теж ютубі мучить на предмет мультиків

Тобто все впирається в те,  що телефоном я замінив собі комп

Змінено користувачем vampirich
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну все зрозуміло окрім п.1, тобто ви телефон використовуєте як роутер чи реально кіно на телефоні дивитесь ? :D

Я в принципі теж комп вдома включаю раз в 2 тижні, але всі ті інші пункти типу мультиків, кіна і т.д. це все домашня техніка бере від роутера від кабельного інета.

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реально з телефону дивлюся фільми

що таке "роздавати нет з телефона" чудово знаю і не використовував ці можливості

телевізор + android приставка - то тільки батько користується (взяв йому в якості міні компа новини почитати, ютуб глянути)

"кабельний інтернет" в мене це укртелеком дсл 5 мегабіт

Змінено користувачем vampirich
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Прийшла смс про закриття тарифу "vodafone xs" за 50 грн.в міс. Тариф буде замінений на "vodafone xs+" за 60 грн. в міс.

Все як завжди без згоди зі сторони абонента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, sirgo сказано:

Прийшла смс про закриття тарифу "vodafone xs" за 50 грн.в міс. Тариф буде замінений на "vodafone xs+" за 60 грн. в міс.

Все як завжди без згоди зі сторони абонента.

ніби ти б погодився платити більше)) це як підняття тарифів на газ... без згоди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тому і кльово підключати різк без абонплат

місяць назад підключив... і мало того шо це і так пару рублів економія як щомісячний платіж

так окрім цього вберегаєш себе від отакого здорогшання....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Pavelix сказал:

От тому і кльово підключати різк без абонплат

місяць назад підключив... і мало того шо це і так пару рублів економія як щомісячний платіж

так окрім цього вберегаєш себе від отакого здорогшання....

 

Я також користуюсь не один рік цією послугою. Дешево і без геморрою. З місяць назад пішов в МТС, поміняв картку на 4g і заодно продовжив рік без абонплат. Тариф light+ рік за 350 грн, але зробили знижку і вийшло 280 грн/рік.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

... але зробили знижку і вийшло 280 грн/рік.

що за знижка? як її отримати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, natalka) сказал:

що за знижка? як її отримати?

 

Чесно, я не знаю. Мав заплатити 350 грн, але дівчина щось там в компі подивилась і обрадувала мене цією інформацією. Я не вникав, пішов до терміналу і заплатив скільки сказала панянка. Було це на Лесі Українки в салоні МТС.

 

28 минут назад, romanc сказал:

Тариф лайт+, был безлимитный 2ж, теперь нет 2ж.((

 

Не суттєво для мене. Користуюсь мобільним інетом мало. Ось наприклад в мене місячний трафік обновлюється 11 числа, так от на сьогоднішній день в мене з 500 Мб залишилось 315 Мб. І то, вчора був в селі на картоплі, то просидів за добу 100 Мб в соц.мережах і на Борді. А якщо я в Луцьку, то мізер використовую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порився в тарифах, замість vodafone red xs+ за 60 грн. Краще вже перейти на vodafon red extra s за 65грн.

https://new.vodafone.ua/uk/privatnim-klientam/rates/vodafone-red-s#policy

 

Screenshot_20180429-203304.png

Змінено користувачем sirgo
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво , що послуга не на місяць, а на 4 тижні ( 28 днів) . 365:28=13.03 , тобто за рік не 12, а 13 оплат :)

Змінено користувачем Kiolan
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, sirgo сказал:

На сьогодні всі тарифи переведенні на оплату за 4 тижні.

Red S пише що за місяць 70 грн, тобто 12х70=840 грн проти 13х65=845 грн у тарифі Red Extra S. Різниця в тарифах: у першого дається 4 Гб інету, в другого 5 Гб, але у першого в безлімітних соц.мережах присутній Інстаграм, а у другого замісь Інстаграм присутній Телеграм. Ну і рік без абонплат у першого 720 грн, у другого 660 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в тарифі Vodafone RED EXTRA XS Рік без абонплат скільки коштує?
В інтернеті пише, що 480 грн. На сайті, взагалі, немає інформації про Рік без абонплат для цього тарифу. Є тільки для Vodafone RED XS (без екстра), там написано 600 грн. 

В чаті питала два рази,раз сказали 480 грн., другий раз сказали 540 грн. 

https://www.vodafone.ua/ru/chastnym-klientam/uslugi/year-service

 

Змінено користувачем Akrilat
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Akrilat сказал:

А в тарифі Vodafone RED EXTRA XS Рік без абонплат скільки коштує?
В інтернеті пише, що 480 грн. На сайті, взагалі, немає інформації про Рік без абонплат для цього тарифу. Є тільки для Vodafone RED XS (без екстра), там написано 600 грн. 
В чаті питала два рази,раз сказали 480 грн., другий раз сказали 540 грн. 

 

В мене у програмі Водафону пише  що 480 грн. Але краще подзвонити оператору на 111, або завітати до магазину Водафон.

 

 

Screenshot_20180501-235300.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.04.2018 в 16:43, natalka) сказал:

що за знижка? як її отримати?

взнала за знижку. 280 грн. це тим хто купує новий стартовий (ну в залежності від пакету), на старі номера сказали що ніяк.. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...