Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Amor сказано:

 

Таку послугу для себе не розглядаю тому що хочаб раз в пів року міняю тариф, або обставини змінюються або знайду щось вигідніше

Так що вкласти гроші на рік вперід для мене не вихід :)

 А я підключив рік без абонплат на свої 2 номери. Переконаний, що за рік тарифи переглянуть і за 40 грн/місцяць інший оператор теж нічого путнього не запропонує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 година тому, Amor сказано:

Таку послугу для себе не розглядаю тому що хочаб раз в пів року міняю тариф, або обставини змінюються або знайду щось вигідніше

Так що вкласти гроші на рік вперід для мене не вихід :)

Тарифи операторів щомісяця тільки дорожчають, не розумію в чому вигода постійно стрибати по різним операторам чи пакетам послуг, ще й додаткова морока. Але то звісно твоя справа, може твої обставити дійсно настільки грунтовні, що змушують тебе так діяти. Оператори зв'язку в накладі ніколи не будуть бо в першу чергу то їх заробіток.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Amor сказано:

Ще й враховуючи те що в Київстарі аналогічний тарифний план 45грн і як я знаю якість зв'язку краща

Я вас умоляю. У мене робочий корпоративний КС, коли з кимось розмовляєш, таке враження, що тобі відповідають з унітазу, а то й взагалі з нєдр каналізації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я постійно на Київстарі (і на МТСі), і на корпоративному номері і на звичайному - ніяких проблем, тим більше з якістю звуку. Хіба що з'єднання почало довго відбуватись, коли до когось дзвониш. А от інет гівно.

А МТС зара набагато покращив якість зв'язку, зараз в мене до них претензій нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SunSeth сказано:

Я вас умоляю. У мене робочий корпоративний КС, коли з кимось розмовляєш, таке враження, що тобі відповідають з унітазу, а то й взагалі з нєдр каналізації.

У мене усе навпаки - при розмовах по МТС якесь булькання, ковтання слів, у своїй квартирі змушений виходити на балкон або до вікна, щоб поговорити, пропадає зв'язок, на Київстарі і Лайфі такого нема, за село я навіть розмови не веду, покриття гівняне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, bormotuha сказано:

У мене усе навпаки - при розмовах по МТС якесь булькання, ковтання слів

На МТСі, коли довго розмовляєш буває такий ефект ніби слухаєш МП3 192 кб/с і він раптом стає 32 кб/с, потім піднімається до 128 кб/с, але рідко, а в КС всю дорогу унітаз і це на контракті, може на припейді кращий зв'язок? Також тестив 3Г від КС в тих місцях, де є проблеми в водафона - таке саме УГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мтс зараз заганяються з тарифами, хто підключив рік без абонплат раніше тому пощастило, в кого light, light+, vodafone red 2015 також норм, а далі цитата

Цитувати

В Vodafone Light, Light+, Red XS переход давно закрыли. В Red Extra - вообще не открывали. Теперь закрывают переход в Device S, M, L. В линейку Unlimов переход сделали платным.
На контракте новые тарифы не запускают. 

Эй, маркетологи Vodafone, чего Вы хотите? Чтобы все абоны платили по условиям тарифа Смартфон Стандартный? В него, как погляжу, переход бесплатный, ещё и помогут

 

на рахунок київстара, то шукайте стартовий з можливістю переходу в 3G онлайн 35 грн (3гб, 100 на інші), щоправда 4G попереду. І не ясно які далі будуть ціни

 

а на рахунок інтернету, то він буде найкращий у life, ахметов давно забрав найкращі частоти,  4g  в тому числі

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, charlie сказал:

а на рахунок інтернету, то він буде найкращий у life, ахметов давно забрав найкращі частоти,  4g  в тому числі

life повернувся ахметову?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, volks сказано:

life повернувся ахметову?

не повернувся, але топ частоти у life. а частоти 4g якби державні мали бути, але не зовсім, як виявилось

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 01.02.2018 at 17:07, SunSeth сказано:

Я вас умоляю. У мене робочий корпоративний КС, коли з кимось розмовляєш, таке враження, що тобі відповідають з унітазу, а то й взагалі з нєдр каналізації.

 

А я думав що апарату кінець приходить)... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Мобильный оператор Vodafone Украина запустил новый сервис, с помощью которого абоненты смогут проверить, готовы ли их смартфон и SIM-карта к 4G.

Такая проверка не займет много времени: необходимо набрать *222# и нажать кнопку вызова, после чего оператор вышлет вам SMS-сообщение со всей необходимой информацией.

Если SIM-карта не поддерживает 4G, то ее можно обменять карту старого образца на USIM — новый тип карт, на который Vodafone Украина перешел более года назад. Адрес ближайшего магазина, где можно будет получить USIM, укажут в сообщении. Но если технологию связи четвертого поколения не поддерживает смартфон —оператор вам уже не сможет помочь, необходимо обновить свой гаджет.
Источник:  https://newsyou.info/vodafone-zapustil-servis-proverki-sovmestimosti-smartfona-i-4g-sim-karty

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

@Mil@n_27 так, в Луцьку. Цієї ночі, точніше, біля 4 ранку знов з'являвся 4G, але до 7 чи 8 ранку його вже не було. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.02.2018 at 20:09, sss381 сказано:

 

а  хто в курсі, на яких частотах (LTE) буде працювати 4ж? 

бо по даних смс від  МТС сімка з 4Ж, а телефон не підтримує 

тел LG k10 LTE (k420n)

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча по місту кожну ніч запускають 4Ж 2600, ніби дражняться. Оператор на ФБ пояснила, що тестують, хоча 99% то стандартна відмазка. Спитав, коли запуск - мовчок. Я не сподівався, що у нашому селі запустять 2600, думав, будуть розгортати 1800 аж в середині літа, а насправді воно поки так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rl72 сказано:

LTE (800

Про це можна не мріяти в близькій перспективі, у нас там аналогове ТБ, а міг би бути 4G по всій країні і в селах і в полях і в лісах...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, SunSeth сказано:

Про це можна не мріяти в близькій перспективі, у нас там аналогове ТБ, а міг би бути 4G по всій країні і в селах і в полях і в лісах...

 

та ні, я не про те. я про те, що МТС пише у відповідь на мій запит *222#, що тел не підтримує 4 Ж. і зразу роблять пропозицію купити тело в них )))

а за інфо дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, rl72 сказал:

 

та ні, я не про те. я про те, що МТС пише у відповідь на мій запит *222#, що тел не підтримує 4 Ж. і зразу роблять пропозицію купити тело в них )))

а за інфо дякую

1 сімочний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...