Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

9 годин тому, pashka05 сказано:

так у них вже 300 грн РБА

 

а коли уже стало 300 ?

підключав в кінці вересня - було ще 92грн

 

як варіант переходити на лайт+ 

при переході, протягом 7 днів можна підключити РБА за 275грн (35 за місяць +240 сам РБА)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 годин тому, flashmax сказано:

а коли уже стало 300 ?

Не 300, а 360. З 13 жовтня Просто Супер Український "покращили".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені писало 360. а недавно 2 рази приходили смс що вже небачена акція! 480 на рік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне не вестись і нікуди самому не переходити якщо підключено рік без абонплат.

Нехай самі автоматично переводять,  лише так зберігається Рба. На red-forum.com пишуть, що оператори кажуть що ці смс помилкові,  але ж ми знаємо що це спроба загнати в водафон.

 

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені коли примусово з "Одеського 3джи" перевели на Red XS надіслали смс, що РБА ще рік буде діяти в новому тарифі без додаткових оплат. Побачимо...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, arrival22 сказал:

мені коли примусово з "Одеського 3джи" перевели на Red XS надіслали смс, що РБА ще рік буде діяти в новому тарифі без додаткових оплат. Побачимо...

В мене РБА після примусового переведення діє, правда вже в січні закінчується. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме більше обурює той факт, що немає альтернативи....Після покращення 

  • Якщо Ви користуєтесь денними тарифами , плата за безлімітні дзвінки в мережі Vodafone Україна складатиме 2 грн щодня та буде зніматися незалежно від користування.

Це повний пі...ц ! Ладно хто активно користується телефоном, а старші люди, які один-два рази в день телефонують, це або плати 50 грн., або з тебе примусово знімуть 60 грн, навіть якщо ти не дзвониш нікуди. Вже охреніли до ручки, не знають де ще бабла побільше зрубати на тих людях...Раніше давали пакет послуг на місяць, тепер на 4 тижні, цей зазор в 2-3 дні в місяць і на мільйони клієнтів таке покращення приносить, а їм все мало і мало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В укртелекома теж мінімальна абонплата 50грн., дзвонив не дзвонив плати.

Правда зараз теж покращили, якщо ви на цифровій атс то можна перейти на тариф 9грн. в день якщо дзвонив хоча б раз. Якщо не дзвонив абонплата не стягується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 19.10.2017 at 03:02, Serpent сказано:

Не 300, а 360. З 13 жовтня Просто Супер Український "покращили".

Теж закінчився "РБА" на "ПростоСуперУкраїнський", заходжу на сайт (щоб подивитись, які ж там в тому ТП тарифи і подумати, що робити далі) і бачу два тексти:

перший

Цитувати

Шановний клієнте! Починаючи з 13 жовтня 2017 року вартість послуги «Рік без Абонплат» складе 360 грн/рік

і далі другий

Цитувати
Послуги в пакеті Обсяг Вартість
Дзвінки в мережі ПрАТ «МТС Україна», Vodafone Україна 100 хв/день 0,50 грн/день

:0026:тобто... В "РБА" (котрий, начеб-то, мені для зручності, мені для економії) 360грн на рік, а це приблизно 1 грн/день, 

а без цієї "послуги" стандартні умови - 0,50 грн/день :_31: В чьом прикол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

On 10.10.2017 at 15:43, rrid сказано:

 

On 04.10.2017 at 17:18, IronSun сказано:

Де взагалі найменша вартість рба? Варіант суто голосових дзвінків.

сматрфон зеро - поки 92грн./рік (ще і 500МБ/міс буде)

Щось не бачу я в "Смартфоні Zero" можливості підключати послугу "РБА"... а без неї

Цитувати

Особливості користування тарифом «Смартфон Zero»

Тариф діє на території Львівської області. Додатковий платіж за збереження умов тарифу в Донецькій, Луганській, Полтавській, Сумській та Херсонській областях - 1,50 грн/день, в інших областях – 75 копійок в день, у разі здійснення дзвінка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

 

Щось не бачу я в "Смартфоні Zero" можливості підключати послугу "РБА"... а без неї

 

малій купив і підключив РБА за 92грн

може не пишуть, але є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, jack74 сказано:

 

Щось не бачу я в "Смартфоні Zero" можливості підключати послугу "РБА"... а без неї

 

Це тариф в архіві так як і інші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Koly4ui сказано:

Це тариф в архіві так як і інші

і що? В інших "архівних" пише, а в цьому навіть не згадується про РБА

 

10 хвилин тому, flashmax сказано:

малій купив і підключив РБА за 92грн

може не пишуть, але є

коли? де? Як підключив, якщо не пишуть "не пишуть"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

і що? В інших "архівних" пише, а в цьому навіть не згадується про РБА

 

коли? де? Як підключив, якщо не пишуть "не пишуть"?

купив і активував в кінці вересня, підключив РБА на початку жовтня

пакет купив на ОЛХ - тре дам посилання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

тобто... В "РБА" (котрий, начеб-то, мені для зручності, мені для економії) 360грн на рік, а це приблизно 1 грн/день, 

а без цієї "послуги" стандартні умови - 0,50 грн/день :_31: В чьом прикол?

Прикол в тому, що Волинь для "Просто Супер Український" - це гостьова зона, тому зніматися буде не 0,5 грн, а 0,75 грн, тобто 273,75 грн/рік. А зараз по акції РБА на Light+ можна підключити за 280 грн/рік. Що вигідніше - кожен вирішує для себе сам. Ну і ходять стійкі чутки, що ПСУ та інші МТС-тарифи до нового року закриють і всіх примусово переведуть на Водафон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, jack74 сказано:

і що? В інших "архівних" пише, а в цьому навіть не згадується про РБА

коли? де? Як підключив, якщо не пишуть "не пишуть"?

не буду стверджувати, але не розумію як в цьому тарифі "Смартфоні Zero" може бути РБА, так як це тариф без місячної абонплати.

За 0 (нуль) грн. в місяць можна отримати безлімітні дзвінки в мережі і безлімітний інтернет GPRS/EDGE і 200 Мб 3G-інтернету на день.

Тобто, щоб отримати цей перелічений пакет послуг в загальному на рік абонент витратить 0 грн. в рік.

РБА передбачає економію для абонента.

Щоб зекономити більше як 0 грн. в рік, то РБА повинно бути, наприклад, - (мінус) 5 грн./рік, чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф ( "Смартфоні Zero" ) діє на території Львівської області. Додатковий платіж за збереження умов тарифу в Донецькій, Луганській, Полтавській, Сумській та Херсонській областях - 1,50 грн/день, в інших областях – 75 копійок в день, у разі здійснення дзвінка.

за умови підключення РБА додаткова плата в інших областях не зніматиметься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Serpent сказано:

Прикол в тому, що Волинь для "Просто Супер Український" - це гостьова зона, тому зніматися буде не 0,5 грн, а 0,75 грн, тобто 273,75 грн/рік. А зараз по акції РБА на Light+ можна підключити за 280 грн/рік. Що вигідніше - кожен вирішує для себе сам. Ну і ходять стійкі чутки, що ПСУ та інші МТС-тарифи до нового року закриють і всіх примусово переведуть на Водафон.

1.25грн в день

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

16 годин тому, Serpent сказано:
22 годин тому, jack74 сказано:

:0026:тобто... В "РБА" (котрий, начеб-то, мені для зручності, мені для економії) 360грн на рік, а це приблизно 1 грн/день, 

а без цієї "послуги" стандартні умови - 0,50 грн/день :_31: В чьом прикол?

Прикол в тому, що Волинь для "Просто Супер Український" - це гостьова зона, тому зніматися буде не 0,5 грн, а 0,75 грн, тобто 273,75 грн/рік.

Ок, нехай і так -  суті мого запитання це не змінює. Принаймні для для "негостьової зони".

А в нас зніматись, дійсно, має не 0,75, а 1,25

Цитувати

 ...в інших областях – 1,25 грн/день у разі здійснення дзвінка в мережі ПрАТ «МТС Україна»/Vodafone Україна  або на інші мережі України.

 

 

2 годин тому, IropS сказано:

Тариф ( "Смартфоні Zero" ) ... за умови підключення РБА додаткова плата в інших областях не зніматиметься.

ну то ДЕ вказано цЕ? ДЕ згадується про можливість підключення РБА??? Якщо в цьому тарифі ніде немає навіть згадки про РБА, то звідки знати, яку суму класти на рахунок, щоб підключило РБА? Чи вальнути туди 100грн, спробувати підключити РБА, отримати відповідь "сума недостатня для цієї послуги" чи взагалі "для цього тарифного плану не предбачена така послуга", вирячити очі і запити 100грн холодною водою??? Подарувати мудафону гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, jack74 сказано:

ну то ДЕ вказано цЕ? ДЕ згадується про можливість підключення РБА??? Якщо в цьому тарифі ніде немає навіть згадки про РБА

є от цікавий тариф, згаданий колись тут:

навряд чи на сайті МТС (чи вудуфон) ти знайдеш детальну інформацію про нього - тобто, за твоїми висновками, його не існує (бо ти не бачиш ДЕ побачити інформацію)?

так і тут - є РБА для Зеро, і коштує 92грн./рік ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не переконав. Розумієш, одне діло, якщо в мене є номер, котрим я користуюсь, і взяти спробувати покласти на нього гроші в надії "авось проканає", і якщо не проканало, то гроші все-одно на моєму рахунку, і котрі я все-одно використаю, 

і зовсім інше - купити новий стартовий за 25грн, повіривши "чуткам", поповнити його ще на 92грн, і потім, якщо не проканало, подарувати мудафону 117грн.(чи доповнювати до 360 і "радіти")

 

ПиСи: хоча згадка про РБА в Зеро все ж таки є 

Цитувати

Звертаємо Вашу увагу, що в рамках послуги "Рік без абонплат" після вичерпання 500 мегабайт на місяць, швидкість Інтернету становитиме до 32 кбіт / с, для збереження швидкості можливо підключити послугу "500 МБ за 10 грн" до кінця місяця

тобто "мєжду строк" вони написали, що є така можливість, от лише за яку суму і до якого числа... 

Бо, напр., РБА за 92грн в Українського вже закрили, а в Одеського ще є час до 13-го жовтня.

 

ПиПиСи: а в опису того Зеро взагалі брєд

59fb2bfc8083a_.thumb.jpg.ff6af512b0e29883ec6d1cc3d0b664dc.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...