Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

23 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Дел. Сорі, глюк борди чи зв'язку...

Натисніть "опції" і "видалити". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер найцікавіше виглядає тариф "Red XS" з послугою "Рік без абонплат"- 360 грн./рік,це приблизно гривня в день.

Якщо не підключати цю послугу в даному тарифі, то абонентська плата складатиме 40 грн./місяць. І ось тут Vodafone приготував "сюрприз". З 1 квітня, якщо у Вас закінчився пакет послуг на місяць, підключайте його самостійно. Тобто якщо Ви, з якихось причин, забули це зробити, то наступного дня зайшовши в інтернет та зробиши дзвінок,  Vodafone, потираючи руки, збагатиться на 17 гривень (2 грн. за дзвінки в мережі і 15 за пакет даних). 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Panek сказано:

Натисніть "опції" і "видалити". 

В мене немає такої кнопки " опції", є тільки " редагувати", статусом ще не "вийшов" ;)

То цей Ред ХS нині типу найдешевший в мтс ? І в ньому включено 1Гб інета і + 60 хв на інші оператори, все вірно ? І підводний камінь лише в тому щоб не лопухнутись з черновим підключенням

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, myhajlyk сказано:

ну так і Київсрав теж закрив для підключення тариф Розмови.Регіон2. Тепер просто Розмови і ціна 35гре

Вчора перевівся через меню 477 навіть без поповнення. Діяти почав після того як поповнив на 20 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 24.03.2017 at 16:48, Panek сказал:

І ось тут Vodafone приготував "сюрприз". З 1 квітня, якщо у Вас закінчився пакет послуг на місяць, підключайте його самостійно. Тобто якщо Ви, з якихось причин, забули це зробити, то наступного дня зайшовши в інтернет та зробиши дзвінок,  Vodafone, потираючи руки, збагатиться на 17 гривень (2 грн. за дзвінки в мережі і 15 за пакет даних). 

При наявності достатньої суми на рахунку, пакет і далі буде підключатись автоматично, самостійно підключати можна , якщо потрібно прискорити процес надання пакетних даних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Воюю з MTS/Vodafone. Цікава історія з певною інтригою...

 

Рік тому на тарифному плані "Смартфон 0-50" замовив послугу "Рік без абонплат" за 200 грн. Згідно умов щодня надавалося 100МБ інтернету на швидкості 3G на місяць.  За виключенням гівняного покриття було все чудово.

 

30 березня. Прилітає SMS з нагадуванням, що завтра закінчується термін дії послуги і замовлення ще на рік вартує 300 грн.

 

2 квітня. Поповнюю рахунок на 300 грн. Набираю необхідну комбінацію цифр/символів для замовлення. Отримую сповіщення, що послугу знову підключено.

 

7 квітня. "Шановний клієнте! Ваш тариф припиняє дію та 18.04 - 12.05 буде безкоштовно змінений на Vodafone Light+. Ви отримаєте: 500 МБ, ..."

 

Млять, 100*30 = 3000 ≠ 500.

 

7 квітня. Дзвоню в колл-ценцтр. Раніше зв'язатися з живим оператором на MTS/Vodafone вдавалося без особливих проблем. А то "вибачте, ми не можемо прийняти ваш виклик". І тут розумію, що я далеко не один з думкою, що мене обманули. З п'ятого-десятого разу мені пощастило через довге очікування почути живий голос оператора. Пояснюю працівнику, що я платив не за 500МБ/міс., а за 100МБ/день і хочу назад свої гроші. Вона мені: не можемо повернути. Так ми по колу декілька разів. Я їй: як мені отримати офіційну відмову на повернення коштів, щоб я міг з цим документом звернутися до суду. Вона: ви можете лише подати пропозицію. Я: яка пропозиція, мені треба офіційна відмова! Так знову по колу декілька разів. Коли вона зрозуміла, що я свій натиск не збавляю, а нарощую, каже мені, щоб я зачекав на лінії. Через певний час вона: ок, прийму від вас скаргу. Я їй надиктував текст. Вона мені продиктувала номер мого позову/звернення/хз. Розмова закінчилася. Звісно, я їй просто не міг не вліпити найнижчі оцінки після розмови.

 

10 квітня. "Шановний клієнте, спеціалісти компанії працюють над Вашим запитом ********. Ми зробимо все можливе, щоб надати відповідь якнайшвидше. Ваш Vodafone."

 

10 квітня. "Шановний клієнте! Вашу пропозицію щодо роботи Компанії розглянуто (запит ********). Деталі за номером 111. Дякуємо за співпрацю!"

 

12 квітня. "Шановний клієнте! Нагадуємо: Ваш тариф припиняє дію та 18.04 - 12.05 буде безкоштовно змінений на Vodafone Light+. До закінчення дії послуги "Рік без абонплат" Вам будуть доступні: в 1.5 рази більше Інтернету – 4.5 ГБ/міс, ...".

 

Screenshot_2017-04-13-17-45-55.jpg

 

Перемога? B)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене те саме (і тарифний план, і РБА, і СМСки, і 4,5ГБ), лише без будь-яких рухів/скарг з мого боку. Знач це стандарт для всіх. Ти дарма витрачав свої нерви

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, jack74 сказал:

в мене те саме, лише без будь-яких рухів з мого боку.

 

Аналогічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, jack74 сказано:

в мене те саме (і тарифний план, і РБА, і СМСки, і 4,5ГБ), лише без будь-яких рухів/скарг з мого боку. Знач це стандарт для всіх. Ти дарма витрачав свої нерви

В SMS від 07.04 чітко написано: "500 МБ". І лише через 5 днів: "4,5 ГБ". Знач це НЕ був стандарт для всіх початково. І те, що всі отримали згодом сповіщення про 4,5 ГБ означає лише одне: я тим паче НЕ дарма витрачав свої нерви!

P.S. Будь ласка, користуйтесь!

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MaestroA сказал:

@jack74@Юріч , коли вас проінформували про 4,5ГБ/міс. Дата?

 

57 минут назад, antrakt сказал:

07.04 - 500МБ, вчора - 4,5 ГБ

 

Аналогічно).

 

35 минут назад, MaestroA сказал:

я тим паче НЕ дарма витрачав свої нерви!

P.S. Будь ласка, користуйтесь!

 

Дякую).

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшла СМС від водафону " з 5.05.  ваш тариф буде 45 грн"  . Було 30. Чому саме 45 , коли на сайті тарифи 35, 40, 50 60  , незрозуміло.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, Kiolan сказал:

Прийшла СМС від водафону " з 5.05.  ваш тариф буде 45 грн"  . Було 30. Чому саме 45 , коли на сайті тарифи 35, 40, 50 60  , незрозуміло.

Така ж фігня. Краще заплатити зразу за рік 300 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Itzamna сказал:

Жінка жалується на мтс, бабкі в трубу вилітають, телефоні розмови 90% на операторі. Уточню який тариф.

 

Активуй їй безкоштовну послугу Баланс під контролем, буде бачити коли і за що гроші знімаються, а в Інтернет-помічнику (особистий кабінет) можна побачити куди вже поділись.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От прикол)). Прочитайте речення, підкреслене червоною лінією. Тобто, якщо комбінації вкл і викл послуги я забуду, то комбінацію команди, яка ще довша, я, блін, запам'ятаю полюбому))).

 

 

Screenshot_21.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Vodafone» — одна з торгових марок, під якою з грудня 2015 року оператор мобільного зв'язку ПрАТ «МТС Україна» надає послуги у стандартах GSM (EDGE), CDMA (EVDO REV.A) та UMTS (HSPA+). Належить російському МТС.

Оператор двічі проводив ребрендинг мережі. З 1992 до 2007 року послуги надавалися під брендом UMC, до грудня 2015 року — МТС-Україна, нині — МТС-Україна і Vodafone-Україна. UMC був першим оператором мобільного зв'язку на території України, заснований у 1992 році. У 2003 увесь пакет акцій викупила російська компанія «Мобільні ТелеСистеми» (МТС), найбільший оператор в Росії і країнах СНД.[5] 16 жовтня 2015 оператор оголосив про зміну бренду на Vodafone. Власником, наразі, надалі залишатиметься група Мобільні ТелеСистеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділіться знаннями, послугу року без абонплат дешево на Vodafone тарифах реально підключити? Чи менше 350 вже ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то мені прийшло вчора. Було 50, стане 70 грн.

IMG_4033.PNG

 

 

На сайті є нова інфа по тарифам.. Недешево стає

Screenshot_1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, pashka05 сказано:

Поділіться знаннями, послугу року без абонплат дешево на Vodafone тарифах реально підключити? Чи менше 350 вже ні?

теж цікавить

є ще можливості з переходом на ТП інших областей ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені взагалі дали 12Гб інтернету на 4місяці, по 3Гб на місяць...  шо то таке?

 

 

уп. нарив таке

 http://itc.ua/news/vodafone-ukraina-darit-zhitelyam-zaporozhya-12-gb-trafika-4-mesyatsa-po-3-gb-po-sluchayu-zapuska-3g-v-gorode/    

https://techtoday.in.ua/ru/vodafone-news-ru/vodafone-zapuskaet-v-cherkassah-3g-darit-12-gb-interneta-72297.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Oli сказано:

мені взагалі дали 12Гб інтернету на 4місяці, по 3Гб на місяць...  шо то таке?

 

 

уп. нарив таке

 http://itc.ua/news/vodafone-ukraina-darit-zhitelyam-zaporozhya-12-gb-trafika-4-mesyatsa-po-3-gb-po-sluchayu-zapuska-3g-v-gorode/    

https://techtoday.in.ua/ru/vodafone-news-ru/vodafone-zapuskaet-v-cherkassah-3g-darit-12-gb-interneta-72297.html

 

Мені теж. Не користуюсь МТС взагалі, тому може й дали 12 гб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, pashka05 сказано:

Мені теж. Не користуюсь МТС взагалі, тому може й дали 12 гб

 мені теж дали на ту сімку де інтернетом не користуюсь, а з робочої там де вичавлюю все і замовляю ще.... не дали!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...