Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

дзвоню на Луцький офіс, залишаю заявку...  передзвонюють говорять за Вашим номером проблем нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

5 годин тому, Bliksss сказано:

є, стартовому місяці 3... раз в два-три дні посилаю у всім відомому напрямку...Ну не доходить до людей, сказано - "Ви - помилились номером, ні - знову те саме" :mdr:

правильно, люди телефонують на певний номер, їх перекидає до вас через переадресацію

 

у старих телефонах, малювало стрілочку біля вхідного номера, якщо дзвінок переадресований, у нових дізнатись що вам телефонують через переадресацію не можна

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, flashmax сказал:

правильно, люди телефонують на певний номер, їх перекидає до вас через переадресацію

 

у старих телефонах, малювало стрілочку біля вхідного номера, якщо дзвінок переадресований, у нових дізнатись що вам телефонують через переадресацію не можна

 

Фіг там. Це наслідки того, що номери перевипускають по другому, а то й і третьому разі.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
11 годин тому, ISV сказано:

Підскажіть тариф з найдешевшими СМС, потрібно для сигналки?!

Мені ДСО свої сімки ставили. Ніби київстар і ще якась. Не призналися). В київстарі є тарифний план ''датчик'', і на лайфі є нормальний тариф для сигналізації. У МТС навряд знайдеться щось доступне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував тиждня 2 тому якраз для таких цілей тарифний план. Називається водавон лайт 150 смс за 1,5 грн/день. в магазині водавон на Лесі Українки був тільки 1 стартовий. Їх зараз мало, тому що актуальним є водафон лайт+, в якому лише 50 смс. Можливо пошукати, якщо ще такі є, або запиатти в оператора чи можливо в нього перейти з іншого тарифу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, yarik1 сказано:

Купував тиждня 2 тому якраз для таких цілей тарифний план. Називається водавон лайт 150 смс за 1,5 грн/день. в магазині водавон на Лесі Українки був тільки 1 стартовий. Їх зараз мало, тому що актуальним є водафон лайт+, в якому лише 50 смс. Можливо пошукати, якщо ще такі є, або запиатти в оператора чи можливо в нього перейти з іншого тарифу.

Також купував для GSM-cигналізації пакет Vodafone Light в магазині Vodafone на Гостинці. Їх було там багато, дали більше 10 стартових, щоб я вибрав собі номер. В цьому тарифі добре те, що немає абонплати, платиш тільки коли користуєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.02.2017 at 21:59, ISV сказано:

Підскажіть тариф з найдешевшими СМС, потрібно для сигналки?!

Все, що потрібно для «розумних пристроїв»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водафон редиски, з 03.03.2017 закривають мій улюблений Супер МТС Команда 3D. Ось і кінець ери повністю халявних тарифів у наших операторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Serpent сказал:

Водафон редиски, з 03.03.2017 закривають мій улюблений Супер МТС Команда 3D. Ось і кінець ери повністю халявних тарифів у наших операторів.

А ви і так довго протримались, всі вони редиски, мої халяви шо мтс шо київстар ще в минулому році прикрили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво встановлюється той додаток. Перейшов за посиланням вище у плей маркет, почитав відгуки, кнопку встановити не натискав і додаток з'явився у мене на телефоні. У статус-барі ніяких повідомлень про встановлення. Троян-бекдор сцуко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Також завершує дію мій тарифний пакет.міняють на якись Водафон ред.десь 90 грн.в місяць.раніше був 30. В неті ніц не дивлюся,тільки читаю.суто для розмов і смс.є щось дешевше за 90 грн. в місяць? Порадьте.дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останіім часом часто, але не завжди, співрозмовника чую з якимось гарчанням. то тільки в мене так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, vaz75 сказал:

Останіім часом часто, але не завжди, співрозмовника чую з якимось гарчанням. то тільки в мене так?

В мене все нормально, може з апаратом щось чи прослуховують....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Selbeor сказал:

В мене все нормально, може з апаратом щось чи прослуховують....

Мене? Гм, кумедно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
3 годин тому, SunSeth сказано:

Хтось намагається ломанути твій фб акаунт.

айсправді то був фейсбук....

ну що ж, коло підозрюэмих зменшилось ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Халява закінчилась... 

Підвищили абонплату майже вдвічі. 

"Шановний клієнте! З 03.04.17 у Вашому тарифі: безліміт у мережі і 500 МБ 3G за 35 грн на місяць. Пропонуємо одразу почати економити: з 03.04 підключайте "Рік без абонплат" за 350 грн на 12 міс. Інфо: www.vodafone.ua/lightplus"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Panek said:

Халява закінчилась... 

Підвищили абонплату майже вдвічі. 

"Шановний клієнте! З 03.04.17 у Вашому тарифі: безліміт у мережі і 500 МБ 3G за 35 грн на місяць. Пропонуємо одразу почати економити: з 03.04 підключайте "Рік без абонплат" за 350 грн на 12 міс. Інфо: www.vodafone.ua/lightplus"

То всьо гройсменівська мінімалка по тридвісті ))

 

Маркєтолухі ватофоновські молодці. Я себе і всіх родичів, кому треба в основному лише дзвінки і зрідка інтернет, перевів за останні кілька місяців на ЛайтПлюс.

На моїй пам'яті тарифи так швидко і так суттєво ще не мінялись.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так і Київсрав теж закрив для підключення тариф Розмови.Регіон2. Тепер просто Розмови і ціна 35гре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже місяців 7 не поповняв і не цікавився умовами мтс, хоча сімка ще в телефоні на прийом стоїть працює. Підкажіть є в них зараз щось пристойне дешевеньке для переходу ? Цікавить мінімальна ціна з мін. пакетом послуг

ЗІ. знаю що на сайті мають бути всі доступні тарифи, але їх всі вивчати, порівнювати, шукати підводні камені дрібним шрифтом....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...